Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kingeczka

Spuchnięta Pampucha z domku czarownicy

Polecane posty

25 minut temu, biednakicia napisał:

Cóż to jest za kadr w avku? Powiem Ci, że przerażający 😉

Brzuszek zakolaczka. Z filmu gdzie mierzy te swoje niebieskie okulary. Scena końcowa gdzie Rózia oblizuje ją po twarzy a ta siedzi na kanapie.

  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko czekać jak blekota kogoś tak wkurzy, że ją załatwią jak Gawinę na miękko bez znieczulenia.

I baj baj kasko witaj normalne życie w realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Etoile napisał:

Brzuszek zakolaczka. Z filmu gdzie mierzy te swoje niebieskie okulary. Scena końcowa gdzie Rózia oblizuje ją po twarzy a ta siedzi na kanapie.

Dla jasniejszego zrozumienia bez koniecznosci ogladania fiolet to tzytze a pid nimi bebus. jak pierwszy raz avka zobaczylam tto myslalam ze to sam kaldun 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wzelam wcerke, ale mam ladnom buze. 

Odpadlam po 5min. 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłam. Zakolak zwraca się do jesieniar, żeby jej pojechały po zakupy, ona poda adres, bo ma teraz 4 dni padać i jak ona ma jechać do miasteczka.

No nie wiem, Zakolak, prawo jazdy zrób? A jak nie, to rób zakupy na zapas? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, MONIKA napisał:

Dla jasniejszego zrozumienia bez koniecznosci ogladania fiolet to tzytze a pid nimi bebus. jak pierwszy raz avka zobaczylam tto myslalam ze to sam kaldun 

Mieni sie w oczach od nadmiaru bodźców 😁

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tragedia ta kobieta ma zasob slow jak typowa 11latka z tt. Ten no wecie no yyyyy. 

Pogadanka i chlaniu ale wece nie lubie pic 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Syreni śpiew napisał:

Odpaliłam. Zakolak zwraca się do jesieniar, żeby jej pojechały po zakupy, ona poda adres, bo ma teraz 4 dni padać i jak ona ma jechać do miasteczka.

No nie wiem, Zakolak, prawo jazdy zrób? A jak nie, to rób zakupy na zapas? 

Niech poprosi zakochanego kuriera, na bank przywiezie male co nieco %.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, evoiva napisał:

Niech poprosi zakochanego kuriera, na bank przywiezie male co nieco %.

Obawiam się, że dorzucony kurier już się u niej nie pokaże, chlip chlip.

Nadal rozwala mnie, że ona trzyma domek oddalony od Łodzy o kilka godzin jazdy, do którego musi ciągle zwozić tony ubrań i pościeli (bo nie ma w nim pralki) A NIE MA SAMOCHODU. Też mam domek na wy...owie, ale a) mam samochód i przemocowca z prawkiem b) jak nie miałam przemocowca, to mogłam tam dotrzeć PKSem. I nie umrzeć z głodu, bo podstawowe produkty da się kupić w wiejskim sklepiku. W życiu bym się nie pchała w opcję, w której jestem na 100% zależna od leciwej mamy lub pogody, w dodatku bez naprawdę życzliwych sąsiadów, którzy w razie czego (np. choroby) pomogą. Niektóre jej piszą, że jest odważna, a ona jest tylko bezmyślna.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest nowy wyszczyw ale jest ciężko. Zwłaszcza w momencie jak nieśmiało mówi i nadchodzącym wielkim deszczu że ja takiego rzeczy ekscytują.

Co za tłusty, samotny i nieczuły bachor 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Syreni śpiew napisał:

Obawiam się, że dorzucony kurier już się u niej nie pokaże, chlip chlip.

Nadal rozwala mnie, że ona trzyma domek oddalony od Łodzy o kilka godzin jazdy, do którego musi ciągle zwozić tony ubrań i pościeli (bo nie ma w nim pralki) A NIE MA SAMOCHODU. Też mam domek na wy...owie, ale a) mam samochód i przemocowca z prawkiem b) jak nie miałam przemocowca, to mogłam tam dotrzeć PKSem. I nie umrzeć z głodu, bo podstawowe produkty da się kupić w wiejskim sklepiku. W życiu bym się nie pchała w opcję, w której jestem na 100% zależna od leciwej mamy lub pogody, w dodatku bez naprawdę życzliwych sąsiadów, którzy w razie czego (np. choroby) pomogą. Niektóre jej piszą, że jest odważna, a ona jest tylko bezmyślna.

Ona nie zakładała, że jej przemocowiec zwinie żagle i baj baj. Myślała, że będzie zawsze jej parobkiem a tu zonk. W ogóle dawno jej nie widziałam, wyświetliła mi się na tiktoku wczoraj i strasznie staro wyglądała na tym lajwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona twierdzi że gadała z jakimiś kolesiami którzy jeżdzą PRO rowerami i powiedzieli że bez przesady, może jezdzic z kierownicą przykreconą odwrotnie do roweru. JA PRDL… o d k l e j o n a BABA. PSYCHIATRYK to jest  za mało dla niej. Niebezpieczna dla innych i dla siebie. Kompromitacja na każdym kroku. 

Edytowano przez Fairy1111
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, kapustapusta napisał:

Jest nowy wyszczyw ale jest ciężko. Zwłaszcza w momencie jak nieśmiało mówi i nadchodzącym wielkim deszczu że ja takiego rzeczy ekscytują.

Co za tłusty, samotny i nieczuły bachor 

Z premedytacją tak gada, żeby się kilkalo. Nic innego. Jechała po lwie, po depresji, czas na powódź. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Kartofelcia napisał:

Ona nie zakładała, że jej przemocowiec zwinie żagle i baj baj. Myślała, że będzie zawsze jej parobkiem a tu zonk. W ogóle dawno jej nie widziałam, wyświetliła mi się na tiktoku wczoraj i strasznie staro wyglądała na tym lajwie.

Też nie zakładam, że mój przemocowiec zwinie nagle żagle (to chyba dość normalne w małżeństwie), ale gdyby zwinął, to sobie poradzę. A ona zatrudniła w zastępstwie starą matkę. No cyrk na kółkach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Syreni śpiew napisał:

Też nie zakładam, że mój przemocowiec zwinie nagle żagle (to chyba dość normalne w małżeństwie), ale gdyby zwinął, to sobie poradzę. A ona zatrudniła w zastępstwie starą matkę. No cyrk na kółkach. 

Oczywiście, raczej nikt nie zakłada takiego scenariusza. Tyle, że Ty sobie poradzisz, ktoś inny sobie poradzi, a ona jak widać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od rozstania z lwem jest jedno wielkie nieporozumienie. Zmarnowany potencjał kanału, domku i wszystkiego. Wcześniej byli prostakami, teraz wyszła cała prawda o tym jaka Wera jest. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Fairy1111 napisał:

Ona twierdzi że gadała z jakimiś kolesiami którzy jeżdzą PRO rowerami i powiedzieli że bez przesady, może jezdzic z kierownicą przykreconą odwrotnie do roweru. JA PRDL… o d k l e j o n a BABA. PSYCHIATRYK to jest  za mało dla niej. Niebezpieczna dla innych i dla siebie. Kompromitacja na każdym kroku. 

Nie mam na nią siły teraz, ale już nie mogę się doczekać aż to zobaczę 🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie należy się bać, to wszystko będzie dobrze.

Idź to, pustaku, powiedz ludziom na Ukrainie lub w Palestynie. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, MONIKA napisał:

Dla jasniejszego zrozumienia bez koniecznosci ogladania fiolet to tzytze a pid nimi bebus. jak pierwszy raz avka zobaczylam tto myslalam ze to sam kaldun 

Haha ja też myślałam, że sam bebech jak u janusza. Ale fakt, to nie ciało z pępkiem tylko tzytz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądam uważnie ale co to za "zapachowe powietrze" ona bierze do sąsiadów i po które specjalnie musiała jechać do sklepu? 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna przypominać Gavvinową xxxl , te loczki, oczy, cera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, MONIKA napisał:

Dla jasniejszego zrozumienia bez koniecznosci ogladania fiolet to tzytze a pid nimi bebus. jak pierwszy raz avka zobaczylam tto myslalam ze to sam kaldun 

Tak fiolet to niesmertelny top z prajmarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Syreni śpiew napisał:

Odpaliłam. Zakolak zwraca się do jesieniar, żeby jej pojechały po zakupy, ona poda adres, bo ma teraz 4 dni padać i jak ona ma jechać do miasteczka.

No nie wiem, Zakolak, prawo jazdy zrób? A jak nie, to rób zakupy na zapas? 

Jesieniary jak sama powiedziala czekaja żeby leżeć w jesienie wieczory pod kocykiem. Więc dlaczego niby mialyby jej latać po zakupy? Gdzie tu logika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Etoile napisał:

Jesieniary jak sama powiedziala czekaja żeby leżeć w jesienie wieczory pod kocykiem. Więc dlaczego niby mialyby jej latać po zakupy? Gdzie tu logika?

W świecie Zakolaka liczą się tylko jej potrzeby. Inni mają swoje porzucić i jej służyć. To wg niej proste i logiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Syreni śpiew napisał:

Odpaliłam. Zakolak zwraca się do jesieniar, żeby jej pojechały po zakupy, ona poda adres, bo ma teraz 4 dni padać i jak ona ma jechać do miasteczka.

No nie wiem, Zakolak, prawo jazdy zrób? A jak nie, to rób zakupy na zapas? 

Biedna miastowa baba. Na codziem z lidlem pod nosem. Nooo. Ledwo sie kalendarzowa jesien zaczeła a cesarzowa już odpalona na instagramowe wyromantyzowane (przerysowane) laski od wystylizowanych jesiennych cozy kadrow. 

A czy cesarzowa już nie kocha jesieni? 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, kapustapusta napisał:

Nie oglądam uważnie ale co to za "zapachowe powietrze" ona bierze do sąsiadów i po które specjalnie musiała jechać do sklepu? 😆

 

20 minut temu, Etoile napisał:

Tak fiolet to niesmertelny top z prajmarka.

Wasze awatary w polaczeniu są MEGA 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ocho, do Zakolaka dotarło, że ciężko utrzymać w czystości czarną armaturę, bo widać ślady od wody i odciski palców 😄 Przestrzega wicki. Do tego gardło ją boli od sprzątania.  😆 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wera robi mejkapy, to wygląda jak babki w Afryce, które się smarują czerwoną gliną.

  • Thanks 1
  • Haha 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyborcy Tyfusa proszą o czepki, dmuchane koła, rękawki, okularki pływackie i płetwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×