Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Monalisa12,

Hej co robicie ? ; )

Polecane posty

11 minut temu, Isk^a napisał:

Serio sobie nie przypominasz że piszesz miłe rzeczy userkom?😄 To dlaczego wszystkie Cię lubią i przyrównują do Ziemnoala ktorego też wszystkie lubią bo też jest miły do każdej?😆

Nigdy nie pisałam że są mili tylko że lubie ich głównie za to że są zabawni, a to zupełnie 2 różne rzeczy, miłymi bym ich na pewno nie nazwała.

Edytowano przez E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Isk^a napisał:

Serio sobie nie przypominasz że piszesz miłe rzeczy userkom?😄 To dlaczego wszystkie Cię lubią i przyrównują do Ziemnoala ktorego też wszystkie lubią bo też jest miły do każdej?😆

Oni nawet nie sa szczegolnie mili, tylko sa normalni i niesfrustrowani. Plus nie sa chamscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Akceptuję Regulamin oraz p napisał:

MI NAWET UKRADLI WYCIERACZKE I KABEL NETA

KABEL

Zrozum ktoś przyszedl i ubcual kabel i wyciągał od piwnicy do mnie do nvm 40zł tak samo wycieraczka 

Miałem podejrzane domofony typu zejdź do piwnicy pokazemy ci male kotki 

Domofonem ci dzwonią, do drzwi też i głuche telefony to się leczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Isk^a napisał:

Serio sobie nie przypominasz że piszesz miłe rzeczy userkom?😄 To dlaczego wszystkie Cię lubią i przyrównują do Ziemnoala ktorego też wszystkie lubią bo też jest miły do każdej?😆

Zepsuty jest niby miły? Dla kogo? Często się chamsko odzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Chochlik napisał:

Jakoś ci nie wierzę 😂

Ja na ten przykład, nie mam problemu z wrednymi babami, nie mam problemu też z facetami, większość ludzi których spotykam w życiu to naprawdę fajni ludzie.

Bo jestes wrednym betonem jak Ruda to nie wierzysz. Proste.

Ah masz rajskie życie. Winszuję. Znam takie też, to te co boją się wychylić i każdemu doope liżą .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Akceptuję Regulamin oraz p napisał:

Gowwno mnie obchodzi w co wierzysz w szafie mam jeden przedmiot za który mogę mieć 100 sony tv. Jeden a mam pełną jako minimalista. Samo złoto 10tys po mamie.

No chyba nie myślisz, że ktoś ci uwierzy na słowo. Kiedyś pod podstawówka widziałam zbiórkę elektrośmieci i takie dobra tam leżały. 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Nigdy nie pisałam że są mili tylko że lubie ich głównie za to że są zabawni, a to zupełnie 2 różne rzeczy, miłymi bym ich na pewno nie nazwał.

Tzn są niemili, wredni,  hejterscy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Isk^a napisał:

Bo jestes wrednym betonem jak Ruda to nie wierzysz. Proste.

Ah masz rajskie życie. Winszuję. Znam takie też, to te co boją się wychylić i każdemu doope liżą .

Raczej normalnie, jak większość zwyczajnych ludzi, to że ty to uważasz za rajskie wiele mówi o tobie, dużo więcej niż o mnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Isk^a napisał:

Tzn są niemili, wredni,  hejterscy? 

⬇️

4 minuty temu, Żaba Monìka napisał:

Oni nawet nie sa szczegolnie mili, tylko sa normalni i niesfrustrowani. Plus nie sa chamscy.

3 minuty temu, Caryca z czubrycą napisał:

Zepsuty jest niby miły? Dla kogo? Często się chamsko odzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Isk^a napisał:

Czy Ty nie miałaś się mnie nie czepiać? Wczoraj napisałyśmy że kończymy w co nie wierzyłam a Ty dziś po raz kolejny wyskoczyłeś do mnke z gębą. I Ty mi zarzucasz że nie chcę skończyć dramy? Ty wredna zacietrzewiona smarkulo hejterska z kompleksami cycków  znowu się samozaorałaś!😆

Napisalas, ze Ty konczysz, tzn. ciagle to piszesz, ale nie konczysz. Ona chyba nic o konczeniu nie pisala, a przynajmniej nie pamietam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Akceptuję Regulamin oraz p napisał:

Widocznie jedyne ryzyko i decyzje jakie podejmowal to zakupy alkoholu i wyslanie cv.

I tak jest 100 razy atrakcyjniejsza partia niż ty 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Akceptuję Regulamin oraz p napisał:

Gowwno mnie obchodzi w co wierzysz w szafie mam jeden przedmiot za który mogę mieć 100 sony tv. Jeden a mam pełną jako minimalista. Samo złoto 10tys po mamie.

Lezak, ubezpieczenie mieszkania to 15 minut max, nawet z domu nie musisz wychodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Żaba Monìka napisał:

Napisalas, ze Ty konczysz, tzn. ciagle to piszesz, ale nie konczysz. Ona chyba nic o konczeniu nie pisala, a przynajmniej nie pamietam.

Pisała wręcz przeciwnie, ze każde lizanie dupy przerywom przez Iske jej wytknie, wiec się trzyma obietnicy   😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Akceptuję Regulamin oraz p napisał:

Nie dam dokładnie bo mnie wystalkujom na ebay allegro itd sorry hajs ważniejszy niż opinia na forum o kopie.

A co konkretnie ostatnio sprzedałeś?  Stawiam, że nic 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Isk^a napisał:

Serio sobie nie przypominasz że piszesz miłe rzeczy userkom?😄 To dlaczego wszystkie Cię lubią i przyrównują do Ziemnoala ktorego też wszystkie lubią bo też jest miły do każdej?😆

Kto mnie lubi? To pytaj ich, na pewno nie dlatego że się przymilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Caryca z czubrycą napisał:

Zepsuty jest niby miły? Dla kogo? Często się chamsko odzywa.

Też się zastanawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Akceptuję Regulamin oraz p napisał:

Na 5000? Widziałem powodzian mieli ubezpieczenia domu ale nie mienia w środku. A u mnie chodzi o mienie na minimum 50k żebym w razie czego mógł się odbudowac na 85-100 sony. 

A kto Ci kazde na 5000 ubezpieczac? Ubezpiecz sobie co chcesz i na ile chcesz, mozesz nawet na milion.

Edytowano przez Żaba Monìka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Akceptuję Regulamin oraz p napisał:

I to ma być dowód na co? Mam nawet 30 letnie rzeczy nowe o które blagajom kolekcjonerzy z całego świata. 

Dowód na to, że nic nie robisz, wszystko to fantasmagorie.  😂 Nikt nie błaga o nic, człowieku odklejko 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Akceptuję Regulamin oraz p napisał:

I 500mc skladki wyklikac byle co to można faktycznie w kwadrans.

No cos za cos. Tak dziala biznes ubezpieczeniowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Akceptuję Regulamin oraz p napisał:

Przecież ja nie kupiłem tego wczoraj mam towaru na sto tysięcy rtv na 50 nie spieszy mi się nigdzie bo jeszcze 137k depozytu 

Jesli cos kupujesz, a nie uzywasz ani nie sprzedajesz tylko trzymasz to jestes po prostu zbieraczem. Nie widaomo nawet czy je sprzedasz z zyskiem, a kupowac drozej i sprzedawac taniej to kazdy glupi potrafi. Sekret tkwi w tym, zeby miec profit, ktory nastepnie sie inwestuje do wytworzenia nastepnego profitu. Siedzenie na smieciach jest bezuzyteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Akceptuję Regulamin oraz p napisał:

Niektóre rzeczy leżą u mnie pół życia już miesiąc czy kwartał to tylko zysk dla mnie tutaj im później tym wieksza cena. Na kowbojkach sorzedalem gre za tysiąc dzisiaj warta 9tys. Tak to wygląda w tym biznesie. 

Watpie zeby wszystkie Twoje rzeczy zyskaly na cenie w czasie, wiekszosc to pewnie bezwartosciowe smieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Nigdy nie pisałam że są mili tylko że lubie ich głównie za to że są zabawni, a to zupełnie 2 różne rzeczy, miłymi bym ich na pewno nie nazwała.

dzięki kórwa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Żaba Monìka napisał:

Watpie zeby wszystkie Twoje rzeczy zyskaly na cenie w czasie, wiekszosc to pewnie bezwartosciowe smieci.

Pewnie tak zyskały na wartości jak ostatnio opisywał swojego pegasusa, czy coś tam, który kiedyś kosztował 3/4 minimalnej pensji a teraz 1/4, a on twierdzi, że po kiszeniu tego szrotu przez 30 lat byłby zarobiony. Podejrzewam, że on nie do końca potrafi oceniać wartość pieniądza i stąd te mrzonki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłam te druty i czarną grubą włóczkę... w ramach kursu będą robione nitenki, opaska do włosów i czapka. Fajnie jakby coś z tego wyszło. : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Akceptuję Regulamin oraz p napisał:

 

Co za bzdury daj spokój. Kamczi to speřmila do lalusia mami synka o wygląd zewnętrzny gimnazjum a na koniec została lesbijkom.

Ja już kiedyś tłumaczyłam że orientacja się nie zmienia z czasem ale chŭj tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Akceptuję Regulamin oraz p napisał:

 

Co za bzdury daj spokój. Kamczi to speřmila do lalusia mami synka o wygląd zewnętrzny gimnazjum a na koniec została lesbijkom.

Lubiła Fifiego może nawet jej się podobał, a w sumie też nic dziwnego bo był sympatycznym chłopakiem. Nie przerzuciła się na kobiety... skoro Ty sobie żartujesz to i inni też mogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Akceptuję Regulamin oraz p napisał:

Więcej niż ja to ma paru typów na yt i to nie z polski tylko robią na etacie uk żeby to mieć. Reszta yt to usa tam jest przepych. U nas ludzie mają zazwyczaj laptopa i tv manty to jest wszystko. 

Wystarczy, ze ktos ma dom i dobry samochod i juz ma wiecej. Nie kazdy kupuje konsole i TV, bo ludzi to nie inetersuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×