Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Jerry89

Umieram z samotności

Polecane posty

Przed chwilą, Monalisa12, napisał:

To oznacza ze masz zle poukladane w glowie i musisz nad soba pracowac .

nie mam źle poukładane, tylko takie jest życie. tak jak grubas nie będzie super gimnastykiem , tak jak chudy szczur nie będzie zawodnikiem sumo, tak samo ja nie będę nigdy casanovą. Nie zmienie już życia, nie polepsze wyglądu, zrobiłem absolutny max co mogłbym w swoim życiu pod tym kątem, siłownia od 20 lat, częsty fryzjer, zawsze ogolony, czysty, ubrania markowe, nie jestem w stanie nic polepszyc w tej materii, a i zawodowo tez niestety nie stane się już szanowanym lekarzem, który ma dom w górach z widokiem na giewont. Niestety, ja już się pogodziłem z beznadzieją i samotnością, tylko niestety to cholernei boli, zwłaszcza, że wszyscy znajomi dawno pozakłądali rodziny, maja dzieci, zony, a ja zostałem daleko w tyle, samotny, mieszkający z rodzicami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Jerry89 napisał:

nie uwierze w to. znałem w swoim zyciu dwóch takich karłów, wlasnie okolo 160cm, całe zycie byli samotni, dosłownie całe zycie. jeden z nich w koncu zaczal chodzic na k0rwy aby w ogole poczuć kobiete.   mieli mnóstwo kolezanek, byli bardzo lubiani, jeden z nich nawet dosyć majętny, ale niestety, przez aż tak karłowaty wzrost, nigdy zadna kobieta nie chciala byc z nimi w związku

co więcej jeden jest mega ekstrawertykiem chodzi prawie co weekend na balety i prawie zawsze jakąś laskę wyrwie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Mam pomysł na rzeczywistoś napisał:

Może być xd ciasta właśnie lubię xD najlepiej z wódką mokre xd 

Zrobimy impreze taka prawdziwa salatki ciasta danie ; D Jak pojde sobie juz to bedziesz wyzeral xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, DupcyngierZZapluskwokęsów napisał:

co więcej jeden jest mega ekstrawertykiem chodzi prawie co weekend na balety i prawie zawsze jakąś laskę wyrwie xD

uwielbiam te legendy 😉 ja na imprezy chodziłem przez dobre 10 lat w każdy weekend. nigdy nikogo nie poznałem tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Monalisa12, napisał:

Wedlowskie ? ; D

U mnie są w hipermarket takie różne królewskie, tramitsu, marcepan, serniki, jablecznik, raffaeloo no do wyboru do koloru to wygląda jakby podwójna porcja ciacha z cukierni na sztuki 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Jerry89 napisał:

nie mam źle poukładane, tylko takie jest życie. tak jak grubas nie będzie super gimnastykiem , tak jak chudy szczur nie będzie zawodnikiem sumo, tak samo ja nie będę nigdy casanovą. Nie zmienie już życia, nie polepsze wyglądu, zrobiłem absolutny max co mogłbym w swoim życiu pod tym kątem, siłownia od 20 lat, częsty fryzjer, zawsze ogolony, czysty, ubrania markowe, nie jestem w stanie nic polepszyc w tej materii, a i zawodowo tez niestety nie stane się już szanowanym lekarzem, który ma dom w górach z widokiem na giewont. Niestety, ja już się pogodziłem z beznadzieją i samotnością, tylko niestety to cholernei boli, zwłaszcza, że wszyscy znajomi dawno pozakłądali rodziny, maja dzieci, zony, a ja zostałem daleko w tyle, samotny, mieszkający z rodzicami 

to źle na pewno nie wyglądasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jerry89 napisał:

nie mam źle poukładane, tylko takie jest życie. tak jak grubas nie będzie super gimnastykiem , tak jak chudy szczur nie będzie zawodnikiem sumo, tak samo ja nie będę nigdy casanovą. Nie zmienie już życia, nie polepsze wyglądu, zrobiłem absolutny max co mogłbym w swoim życiu pod tym kątem, siłownia od 20 lat, częsty fryzjer, zawsze ogolony, czysty, ubrania markowe, nie jestem w stanie nic polepszyc w tej materii, a i zawodowo tez niestety nie stane się już szanowanym lekarzem, który ma dom w górach z widokiem na giewont. Niestety, ja już się pogodziłem z beznadzieją i samotnością, tylko niestety to cholernei boli, zwłaszcza, że wszyscy znajomi dawno pozakłądali rodziny, maja dzieci, zony, a ja zostałem daleko w tyle, samotny, mieszkający z rodzicami 

Ja pisze to co widze dla mnie np tez wazne jak ktos mnie odbiera bo my sami mozemy mylic sie co do nas . Jezeli czujesz sie nie szczesliwy to znaczy ze trzeba cos zmienic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, kris888 napisał:

chyba wiem gdzie leży problem.

dla tych co chcą mieć pannę, a nie mają możliwości zapoznania, problem jest taki, że po prostu brakuje wolnych kobiet w wieku atrakcyjnym do zapoznania (18 - 30), niemających dzieci ani chorób psychicznych.

znam pełno xD wgl pełno fajnych ludzi jest solo bo wybrzydzajo i nie bioro z rozsądku

i dobrze chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Monalisa12, napisał:

Ja pisze to co widze dla mnie np tez wazne jak ktos mnie odbiera bo my sami mozemy mylic sie co do nas . Jezeli czujesz sie nie szczesliwy to znaczy ze trzeba cos zmienic .

a co ja moge zmienić? czuje się nieszczesliwy tylko dlatego, ze jestem samotny , oraz z braku seksu sfrustrowany. daj mi atrakcyjna kobieete, ktora bedzie mnie kochac to bede szczesliwy, proste.

3 minuty temu, DupcyngierZZapluskwokęsów napisał:

to źle na pewno nie wyglądasz

nie ma tragedii, ale to nie jest wyglad na który kobieta się ogląda, raczej to jest taki przeciętny, że nie odstraszam, ale też nie przyciągam, a że nie mam innych atutów w postaci pozycji/kasy to automatycznie atrakcyjne kobiety mnie zlewają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Monalisa12, napisał:

Zrobimy impreze taka prawdziwa salatki ciasta danie ; D Jak pojde sobie juz to bedziesz wyzeral xD

U mnie na stypie były flaczki lub rosół do tego drugie danie sznycel w jajku ziemniaczki puyre i salatka fioletowa a na deser sernik wiedenski i jablecznik to jak większość wreszcie się zawinela to wyjadlem do konca xD i jeszcze do domu miałem ze dwa xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Jerry89 napisał:

ale co ty kobieto w ogóle porównujesz? znanego aktora,który jest multi milionerem to przeciętnego kiepa bez pieniedzy? litosci

Messi tez ma około 170cm i pewnie wielu wielkich ludzi ma niski wzrost, ale to nie ma znaczenia wtedy

natomaist przeciętny leszcz który zarabia jakąś przecietna pensje i nie ma nic wiecej, to przez niski wzrost jest skazany na samotnosc badz na jakiegos mega paszczura, którego ja nie chce.

Szkoda,że znam sporo przeciętnych niskich,którzy mają żony,dziewczyny.Z tobą musi być coś nie halo z innego powodu 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Mam pomysł na rzeczywistoś napisał:

U mnie na stypie były flaczki lub rosół do tego drugie danie sznycel w jajku ziemniaczki puyre i salatka fioletowa a na deser sernik wiedenski i jablecznik to jak większość wreszcie się zawinela to wyjadlem do konca xD i jeszcze do domu miałem ze dwa xd

ahahah xDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Zazwyczaj na stronach jest dokładny opis rzeczy która chcesz kupić plus opinie innych.

no i tam był dokładny opis, który mnie przekonał. a opini nie bylo zadnych, bo na tej stronie po prostu nei bylo opini do zadnej zabawki, bo to nie allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Zazwyczaj na stronach jest dokładny opis rzeczy która chcesz kupić plus opinie innych.

Nic z tego nie da się wyczytać bo zazwyczaj tego koneserzy nie kupują tylko amator pierwszy raz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ten kris to akurat szuka dorodnej wiesniary ktora zamknie na wsi, ten Jerry chyba tez jakas by zameczył polegaloby to na sluzeniu takiemu zgredowi zeby lepiej sie poczuł a babka nic by z tego nie miała, ani nie wyrwa ani seksu dobrego nie dadza

Edytowano przez Vlad Srakula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Jerry89 napisał:

uwielbiam te legendy 😉 ja na imprezy chodziłem przez dobre 10 lat w każdy weekend. nigdy nikogo nie poznałem tam.

a ja pełno ludzi xD

nawet wczoraj byłem na urodzinach u ludzi poznanych kiedyś na imprezie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, DupcyngierZZapluskwokęsów napisał:

znam pełno xD wgl pełno fajnych ludzi jest solo bo wybrzydzajo i nie bioro z rozsądku

i dobrze chyba 

kiedyś się nad tym zastanawiałem, czemu nigdy nie udało się trafić wolnej panienki - jak jeszcze miałem chęci, tylko zawsze ale to zawsze każda już musiała kogoś mieć (i nie że tylko tak gadała, żeby spławić, tylko autentycznie miała chłopa)

i doszedłem do wniosku, że widocznie los nie chce, żebym miał dziewczynę.

plus czytając i obserwując innych odechciało mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Jerry89 napisał:

nie mam źle poukładane, tylko takie jest życie. tak jak grubas nie będzie super gimnastykiem , tak jak chudy szczur nie będzie zawodnikiem sumo, tak samo ja nie będę nigdy casanovą. Nie zmienie już życia, nie polepsze wyglądu, zrobiłem absolutny max co mogłbym w swoim życiu pod tym kątem, siłownia od 20 lat, częsty fryzjer, zawsze ogolony, czysty, ubrania markowe, nie jestem w stanie nic polepszyc w tej materii, a i zawodowo tez niestety nie stane się już szanowanym lekarzem, który ma dom w górach z widokiem na giewont. Niestety, ja już się pogodziłem z beznadzieją i samotnością, tylko niestety to cholernei boli, zwłaszcza, że wszyscy znajomi dawno pozakłądali rodziny, maja dzieci, zony, a ja zostałem daleko w tyle, samotny, mieszkający z rodzicami 

Markowe to takie jak Reserved czy Nike?😜🤪

Pewnie jesteś dziwakiem.Liczy się jak facet ma poczucie humoru,fajnie pogada,daje poczucie bezpieczeństwaMoże masz w sobie coś co odrzuca kobity🤷‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jerry89 napisał:

no i tam był dokładny opis, który mnie przekonał. a opini nie bylo zadnych, bo na tej stronie po prostu nei bylo opini do zadnej zabawki, bo to nie allegro

To był taki zwykły gumowy czy na baterie lub z wbudowana baterią do ładowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Jerry89 napisał:

a co ja moge zmienić? czuje się nieszczesliwy tylko dlatego, ze jestem samotny , oraz z braku seksu sfrustrowany. daj mi atrakcyjna kobieete, ktora bedzie mnie kochac to bede szczesliwy, proste.

 

Najpierw to pracuj nad soba bo zadna atrakcyjna Cie nie zechce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, KittyD napisał:

Szkoda,że znam sporo przeciętnych niskich,którzy mają żony,dziewczyny.Z tobą musi być coś nie halo z innego powodu 😜

no może i mają, ale pewnie jakieś blazy. ja nie znam żadnego faceta niskiego bez kasy i pozycji z atrakcyjną kobietom. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Vlad Srakula napisał:

ten kris to akurat szuka dorodnej wiesniary ktora zamknie na wsi

haha

nie szukam już żadnej to po pierwsze.

po drugie, sam mam rodzinę na wsi, moje kuzynki też są ze wsi, dlatego ja szukałem innego typu, takiej intelektualistki 🙂

Edytowano przez kris888

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kris888 napisał:

kiedyś się nad tym zastanawiałem, czemu nigdy nie udało się trafić wolnej panienki - jak jeszcze miałem chęci, tylko zawsze ale to zawsze każda już musiała kogoś mieć (i nie że tylko tak gadała, żeby spławić, tylko autentycznie miała chłopa)

i doszedłem do wniosku, że widocznie los nie chce, żebym miał dziewczynę.

plus czytając i obserwując innych odechciało mi się.

nom czasem dobry traf to kwestia totalnego przypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Mam pomysł na rzeczywistoś napisał:

No została siostra szwagier stypiary to żem jadł i jadł oni też ale ja szybciej XDDDD 

Lezaczek sluchaj no ja uwielbiam imprezy i organizowac zazwyczaj wszyscy zadowoleni bardzo musimy sie spotkac ja pisze powaznie ! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, KittyD napisał:

Szkoda,że znam sporo przeciętnych niskich,którzy mają żony,dziewczyny.Z tobą musi być coś nie halo z innego powodu 😜

Są przeciętni i mają przrcietne żony, a Jerry jest nieatrakcyjny, ale chce laske bo tak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, KittyD napisał:

Markowe to takie jak Reserved czy Nike?😜🤪

Pewnie jesteś dziwakiem.Liczy się jak facet ma poczucie humoru,fajnie pogada,daje poczucie bezpieczeństwaMoże masz w sobie coś co odrzuca kobity🤷‍♀️

a co ma do reverved czy nike? akurat nike jest bardzo drogą firmą. tak raczej tego typu rzeczy, house, big star, diverse, adidas, nike, puma, zara.  Niby w czym mam innym chodzić? w tych fajansach lacoste boss tommy? to jest taka zenada, ze koniec swiata, a do tego drogie jak pierun. Chodziło mi raczej o fakt, ze mam markowe oryginalne rzeczy ze sklepów a nie z lumpa jakieś obdarte stare itp.

co do poczucia humoru to mam bardzo wielkie, az czesto slyszalem, ze za duże. a poczucie bezpiczenstwa to moze dac tylko wielki facet albo bogaty, ja ani taki ani taki nie jestem i tego nie zmienie. 

i nie tyle, ze kobiety odrzuca ode mnie, tlyko one nie traktują mnie jako potencjalnego partnera lub tez kochanka, bo im sie zwyczajnie nie podobam. atrakcyjna kobieta, ktora ma mnóstwo ofert i adoratorów nie bedzie się zaspokajała przeciętniakiem rozumiesz?? a ja z kolei nie wezme laski, ktora mi sie nie podoba (a moglbym taka na maxa srednia złowić bo na tyle jestem atrakcyjny) ale po prostu nie umiem sie zmusic na siłe do kobiet, ktore mi sie nie podobają fizycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×