Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Jerry89

Umieram z samotności

Polecane posty

1 minutę temu, Jerry89 napisał:

no może i mają, ale pewnie jakieś blazy. ja nie znam żadnego faceta niskiego bez kasy i pozycji z atrakcyjną kobietom. 

Właśnie może po prostu weź pod uwagę,że atrakcyjna dziewczyna chce zaradnego,silnego faceta.Jak poznałam męża to nie był mega ustawiony,ale był ambitny,czułam przy nim się bezpiecznie.Jak urodzilamdzievi to wziął na siebie utrzymywanie rodziny 

Ogólnie jest samcem,a nie pierdołą i pewnie gdybyśmy rozstali się zaraz by znalazł sobie inną😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, KittyD napisał:

Pewnie jesteś dziwakiem.Liczy się jak facet ma poczucie humoru,fajnie pogada,daje poczucie bezpieczeństwaMoże masz w sobie coś co odrzuca kobity🤷‍♀️

Oczywiście, że chodzi o chùjową osobowości i nieadekwatne oczekiwania. Ale łatwiej jest zwalić na wzrost 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Chochlik napisał:

Są przeciętni i mają przrcietne żony, a Jerry jest nieatrakcyjny, ale chce laske bo tak. 

Czemu te wszystkie leżaki,Przemki,Sernki chcą mega lasek?🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, KittyD napisał:

Czemu te wszystkie leżaki,Przemki,Sernki chcą mega lasek?🤣🤣

natura. każdemu się podoba mega laska i chciałby taką.

Edytowano przez kris888

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez jestem samotna i wcale nie narzekam jest tyle zajec ze nie mam czasu nawet pomyslec ze jestem sramotna xD Mnie ostatnio koles na ulicy dal swoj tel i chcial zebym mu napisala swoj nr tel ; D mi sie takie akcje czesto przytrafiaja ale ja zwiewam ; D Zycze milej niedzieli i tygodnia bo musze sobie ciuszki przygotowac do pracy ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, KittyD napisał:

Właśnie może po prostu weź pod uwagę,że atrakcyjna dziewczyna chce zaradnego,silnego faceta.Jak poznałam męża to nie był mega ustawiony,ale był ambitny,czułam przy nim się bezpiecznie.Jak urodzilamdzievi to wziął na siebie utrzymywanie rodziny 

Ogólnie jest samcem,a nie pierdołą i pewnie gdybyśmy rozstali się zaraz by znalazł sobie inną😏

tak, twoj facet to sigma i zapewne daltego ty spędzasz tyle czasu na tym forum przegrywów haha uwielbiam te historie 😉 tutaj zawsze kazda kobieta jest żoną, bizneswoman i w ogóle alfa i omega. z kolei faceci nie ukrywaja, i kazdy tutaj to przegryw. podejrzewam, ze wsród kobiet jest to samo, bo zadna atrakcyjna i zajęta zyciem kobieta nie siedziała by tutaj dniami i pisała tych bzdur.

a co do pierwszego zdania twego wpisu to ja się zgodze, ze kazda kobieta chce zaradnego i silnego faceta. ale ja taki nie jestem.

Nie mam ani twardego mocnego charakteru gościa typu samca ALFY ani wyglądu takiego goscia, jestem przecietnym spokojnym miłym chłopakiem - ale tacy są tylko "kolegami" a nie kochankami lub mężami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Jerry89 napisał:

a co ma do reverved czy nike? akurat nike jest bardzo drogą firmą. tak raczej tego typu rzeczy, house, big star, diverse, adidas, nike, puma, zara.  Niby w czym mam innym chodzić? w tych fajansach lacoste boss tommy? to jest taka zenada, ze koniec swiata, a do tego drogie jak pierun. Chodziło mi raczej o fakt, ze mam markowe oryginalne rzeczy ze sklepów a nie z lumpa jakieś obdarte stare itp.

co do poczucia humoru to mam bardzo wielkie, az czesto slyszalem, ze za duże. a poczucie bezpiczenstwa to moze dac tylko wielki facet albo bogaty, ja ani taki ani taki nie jestem i tego nie zmienie. 

i nie tyle, ze kobiety odrzuca ode mnie, tlyko one nie traktują mnie jako potencjalnego partnera lub tez kochanka, bo im sie zwyczajnie nie podobam. atrakcyjna kobieta, ktora ma mnóstwo ofert i adoratorów nie bedzie się zaspokajała przeciętniakiem rozumiesz?? a ja z kolei nie wezme laski, ktora mi sie nie podoba (a moglbym taka na maxa srednia złowić bo na tyle jestem atrakcyjny) ale po prostu nie umiem sie zmusic na siłe do kobiet, ktore mi sie nie podobają fizycznie.

W takim razie nie żal mi Ciebie 😏

Musisz zadowolić się ✊🐴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Chochlik napisał:

Oczywiście, że chodzi o chùjową osobowości i nieadekwatne oczekiwania. Ale łatwiej jest zwalić na wzrost 

 

🫏😅

Edytowano przez KittyD
Dopisek
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, KittyD napisał:

Czemu te wszystkie leżaki,Przemki,Sernki chcą mega lasek?🤣🤣

starczy im srednioladna przycpana nimfomanka ktora ma wszystko w d tak naprawde albo wiejska sluzaca byle im jakas przytakiwała i nadala zyciu sens i stala sie przy nich posmiewiskiem dzieki czemu urosna w siłe na jej tle 

Edytowano przez Vlad Srakula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jerry89 napisał:

tak, twoj facet to sigma i zapewne daltego ty spędzasz tyle czasu na tym forum przegrywów haha uwielbiam te historie 😉 tutaj zawsze kazda kobieta jest żoną, bizneswoman i w ogóle alfa i omega. z kolei faceci nie ukrywaja, i kazdy tutaj to przegryw. podejrzewam, ze wsród kobiet jest to samo, bo zadna atrakcyjna i zajęta zyciem kobieta nie siedziała by tutaj dniami i pisała tych bzdur.

a co do pierwszego zdania twego wpisu to ja się zgodze, ze kazda kobieta chce zaradnego i silnego faceta. ale ja taki nie jestem.

Nie mam ani twardego mocnego charakteru gościa typu samca ALFY ani wyglądu takiego goscia, jestem przecietnym spokojnym miłym chłopakiem - ale tacy są tylko "kolegami" a nie kochankami lub mężami

Ile czasu jak ja bywam tu z dwa razy w tygodniu na pół godziny?

Nie trafiłeś 🤣🤣🤣

Dbaj o łapki 😅

👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Vlad Srakula napisał:

starczy im srednioladna przycpana nimfomanka ktora ma wszystko w d tak naprawde albo wiejska sluzaca byle im jakas przytakiwała i nadala zyciu sens i stala sie przy nich posmiewiskiem dzieki czemu urosna w siłe na jej tle 

Dajta spokój jakie tu barany siedzą.Niech walą całe życie,karma😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Monalisa12, napisał:

Lezaczek sluchaj no ja uwielbiam imprezy i organizowac zazwyczaj wszyscy zadowoleni bardzo musimy sie spotkac ja pisze powaznie ! xD

Kiedyś były piękne czasy bez inflacji ciacha w cukierni po zeta jak ja miałem dyche to tam czyscilem półki ale miałem szybka przemiane materii wgl nie było po mnie widać że lubię takie rzeczy. 

Pamiętam wypad taki po mini eklerki z kremem to całą brytwane mi sprzedała xD 

Potrafi mi się wypad do cukierni śnić xd

A u mnie się targowac można w pobliskiej cukierni to jeszcze jak używałem gotówki to mówię ile ten kawalek pozostaly sernika ona no tak z 15-20 będzie pewnie a 12,63 może być dooooobra i cyk wyzerka xD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, KittyD napisał:

Czemu te wszystkie leżaki,Przemki,Sernki chcą mega lasek?🤣🤣

By mieć pewność, że nigdy takiej nie znajdą. Poșrali by się ze strachu gdyby jakaś ich zechciała. 😂

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, KittyD napisał:

Ogólnie jest samcem,a nie pierdołą i pewnie gdybyśmy rozstali się zaraz by znalazł sobie inną😏

tak z ciekawości spytam, ile już jesteście ze sobą? zapewne 10 lat lub dłużej.

a zauważ, że rynek matrymonialny się zmienił na przestrzeni lat, także to nie jest takie pewne, że "znalazłby sobie inną" gdybyście teoretycznie się rozstali. wymagania lasek poszybowały mocno w górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Chochlik napisał:

Oczywiście, że chodzi o chùjową osobowości i nieadekwatne oczekiwania. Ale łatwiej jest zwalić na wzrost 

 

nieadekwatne oczekiwania się zgodzę. ale czy to moja wina? ty uwazasz, ze ja jestem szczesliwy ze nieatrakcyjne laski mi sie nie podobaja i tylko te ladne z fajnym ciałem? tez bym wolal se wziąć jakiegos paszxczura i byc szczesliwy, ale nie potrafie, moj mozg nie potrafi tego przełamać. to tak jakbys ty nagle miała żreć tylko trawę z podwórka, no nie da się.

a co do osobowości, hm no owszem, nie jestem samcem alfa, nie ukrywam tego. zwykly przeciętny miły sympatyczny chłopak z poczuciem humoru- ale tacy bez wyglądu lub pozycji/kasy są tylko kolegami dla tych faajnych kobiet 

2 minuty temu, KittyD napisał:

Ile czasu jak ja bywam tu z dwa razy w tygodniu na pół godziny?

Nie trafiłeś

masz PONAD tysiąc postów! podczas kiedy ja mam około 300 a mam wrażenie, że nawalam tutaj non stop, więc ? zresztą co tutaj wejde raz na pare dni to zawsze widze ciebie jak cos piszesz. musisz tu spędzać więcej czasu niż ja- dla mnie to jest jasny przekaz, przegryw taki  sam jak ja, i kazdy kto tu przesiaduje to jest przegrywem, bo nikt normalny, kto ma rodzine hobby i zajęcia nie wypisuje tutaj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Monalisa12, napisał:

Ja tez jestem samotna i wcale nie narzekam jest tyle zajec ze nie mam czasu nawet pomyslec ze jestem sramotna xD Mnie ostatnio koles na ulicy dal swoj tel i chcial zebym mu napisala swoj nr tel ; D mi sie takie akcje czesto przytrafiaja ale ja zwiewam ; D Zycze milej niedzieli i tygodnia bo musze sobie ciuszki przygotowac do pracy ; )

Będziesz prasowac? Siostra to z parownica przyjechala no targala ja do samolotu xD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Monalisa12, napisał:

ycze milej niedzieli i tygodnia bo musze sobie ciuszki przygotowac do pracy ; )

uwielbiam takie coś. bo faktycznie, przyszykowanie ubrania do pracy to zajmuje cały dzień.. haha

kocham jak ktoś mi mówi, że np nie wyjdzie nigdzie bo musi powiedzmy podłoge umyc, albo zlew wyczyścić, albo co lepsze pranie zrobić. ludzie często jakieś czynności, które trają dosłownie chwile potrafią wyolbrzymić do zadania wybudowania domu. kiedys chciałem się spotkać z pewną kobietą, odmówiła (nie pierwszy raz) ale jej argument był taki , że..  musi iść do sklepu i kupić szampon, koooorwa mać.. jak już chcecie walić jakieś głupie sciemy to chociaż wymyślcie coś poważnego bo jak słysze takie coś to mnie krew zalewa. 

jakby mnie ktoś teraz zapytał czy pojadę z nim na koncert a ja bym mu odpisał, ze sory ale nie mogę bo muszę ogórka zielonego obrać

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Jerry89 napisał:

tak, twoj facet to sigma i zapewne daltego ty spędzasz tyle czasu na tym forum przegrywów haha uwielbiam te historie 😉 tutaj zawsze kazda kobieta jest żoną, bizneswoman i w ogóle alfa i omega. z kolei faceci nie ukrywaja, i kazdy tutaj to przegryw. podejrzewam, ze wsród kobiet jest to samo, bo zadna atrakcyjna i zajęta zyciem kobieta nie siedziała by tutaj dniami i pisała tych bzdur.

a co do pierwszego zdania twego wpisu to ja się zgodze, ze kazda kobieta chce zaradnego i silnego faceta. ale ja taki nie jestem.

Nie mam ani twardego mocnego charakteru gościa typu samca ALFY ani wyglądu takiego goscia, jestem przecietnym spokojnym miłym chłopakiem - ale tacy są tylko "kolegami" a nie kochankami lub mężami


dlaczego uważasz się za miłego bo ja bym nie powiedział

spokojny i miły jest ten Kris

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Jerry89 napisał:

nieadekwatne oczekiwania się zgodzę. ale czy to moja wina? ty uwazasz, ze ja jestem szczesliwy ze nieatrakcyjne laski mi sie nie podobaja i tylko te ladne z fajnym ciałem? tez bym wolal se wziąć jakiegos paszxczura i byc szczesliwy, ale nie potrafie, moj mozg nie potrafi tego przełamać. to tak jakbys ty nagle miała żreć tylko trawę z podwórka, no nie da się.

a co do osobowości, hm no owszem, nie jestem samcem alfa, nie ukrywam tego. zwykly przeciętny miły sympatyczny chłopak z poczuciem humoru- ale tacy bez wyglądu lub pozycji/kasy są tylko kolegami dla tych faajnych kobiet 

masz PONAD tysiąc postów! podczas kiedy ja mam około 300 a mam wrażenie, że nawalam tutaj non stop, więc ? zresztą co tutaj wejde raz na pare dni to zawsze widze ciebie jak cos piszesz. musisz tu spędzać więcej czasu niż ja- dla mnie to jest jasny przekaz, przegryw taki  sam jak ja, i kazdy kto tu przesiaduje to jest przegrywem, bo nikt normalny, kto ma rodzine hobby i zajęcia nie wypisuje tutaj. 

Jesteś nieszczęśliwy na własne życzenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, KittyD napisał:

Czemu te wszystkie leżaki,Przemki,Sernki chcą mega lasek?🤣🤣

Bo mam 185cm 17,2cm milion złotych majątku netto w tym własne mieszkanie w centrum miasta bardzo ładne wykonczone będzie już salon jest milionerski poza tym jestem ambitny chce zarobić miliony w tym życiu utrzymywać lachona jak by co i bardzo wiele do zaoferowania np duże serce ♥ nie pije nie bije chyba że lubi bdsm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, DupcyngierZZapluskwokęsów napisał:


dlaczego uważasz się za miłego bo ja bym nie powiedział

spokojny i miły jest ten Kris

jak dla mnie on wypiera w sobie lezaka

Edytowano przez Vlad Srakula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Jerry89 napisał:

uwielbiam takie coś. bo faktycznie, przyszykowanie ubrania do pracy to zajmuje cały dzień.. haha

kocham jak ktoś mi mówi, że np nie wyjdzie nigdzie bo musi powiedzmy podłoge umyc, albo zlew wyczyścić, albo co lepsze pranie zrobić. ludzie często jakieś czynności, które trają dosłownie chwile potrafią wyolbrzymić do zadania wybudowania domu. kiedys chciałem się spotkać z pewną kobietą, odmówiła (nie pierwszy raz) ale jej argument był taki , że..  musi iść do sklepu i kupić szampon, koooorwa mać.. jak już chcecie walić jakieś głupie sciemy to chociaż wymyślcie coś poważnego bo jak słysze takie coś to mnie krew zalewa. 

jakby mnie ktoś teraz zapytał czy pojadę z nim na koncert a ja bym mu odpisał, ze sory ale nie mogę bo muszę ogórka zielonego obrać

haha no fakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 Przycpana Pokusia łapiaca pierwsza za jaja na imprezce w kiblu to cos dla nich nvm czemu udaja ze chca inteligientnych niby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, KittyD napisał:

Czemu te wszystkie leżaki,Przemki,Sernki chcą mega lasek?🤣🤣

A po co mi Grażyna ja sobie potrafię posprzątać ugotować a nawet poheblowac jak już ma być to musi się podobać żebym mógł się zakochać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Mam pomysł na rzeczywistoś napisał:

Bo mam 185cm 17,2cm milion złotych majątku netto w tym własne mieszkanie w centrum miasta bardzo ładne wykonczone będzie już salon jest milionerski poza tym jestem ambitny chce zarobić miliony w tym życiu utrzymywać lachona jak by co i bardzo wiele do zaoferowania np duże serce ♥ nie pije nie bije chyba że lubi bdsm

Spełniasz standardy, ale sprzed 20-30 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Vlad Srakula napisał:

 Przycpana Pokusia łapiaca pierwsza za jaja na imprezce w kiblu to cos dla nich nvm czemu udaja ze chca inteligientnych niby.

Nie łażę po klubach, głośnych imprez nie lubię (raz byłem i nie podobało mi się).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Vlad Srakula napisał:

 Przycpana Pokusia łapiaca pierwsza za jaja na imprezce w kiblu to cos dla nich nvm czemu udaja ze chca inteligientnych niby.

Bo munek się boi ci powiedzieć że mu się nie podobasz to ci scieme wali że mało inteligentna jesteś doucz się. Może być glupiutka jak czepek byle pedzlowala rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Jerry89 napisał:

nieadekwatne oczekiwania się zgodzę. ale czy to moja wina? ty uwazasz, ze ja jestem szczesliwy ze nieatrakcyjne laski mi sie nie podobaja i tylko te ladne z fajnym ciałem? tez bym wolal se wziąć jakiegos paszxczura i byc szczesliwy, ale nie potrafie, moj mozg nie potrafi tego przełamać. to tak jakbys ty nagle miała żreć tylko trawę z podwórka, no nie da się.

a co do osobowości, hm no owszem, nie jestem samcem alfa, nie ukrywam tego. zwykly przeciętny miły sympatyczny chłopak z poczuciem humoru- ale tacy bez wyglądu lub pozycji/kasy są tylko kolegami dla tych faajnych kobiet 

masz PONAD tysiąc postów! podczas kiedy ja mam około 300 a mam wrażenie, że nawalam tutaj non stop, więc ? zresztą co tutaj wejde raz na pare dni to zawsze widze ciebie jak cos piszesz. musisz tu spędzać więcej czasu niż ja- dla mnie to jest jasny przekaz, przegryw taki  sam jak ja, i kazdy kto tu przesiaduje to jest przegrywem, bo nikt normalny, kto ma rodzine hobby i zajęcia nie wypisuje tutaj. 

Jaruś jesteś?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Vlad Srakula napisał:

 Przycpana Pokusia łapiaca pierwsza za jaja na imprezce w kiblu to cos dla nich nvm czemu udaja ze chca inteligientnych niby.

jeśli o mnie chodzi to takie laski to rynsztok. owszem jakby dała dopy i była atrakcyjna z wyglądu to moglbym ją pukać ale nigdy takiego szona na związek. kiedyś się pokusiłem na taką panienke, lubiła wypić i dawała od razu tyłka wtedy, no więc to wykorzystałem i bzykałem, z czasem się w niej zakochałem a finał był taki, że mnie zdradzała na lewo i prawo bo po prostu miała taką nature i ja o tym doskonale wiedziałem zanim się z nią związałem, 3 lata po niej odchorowywałem tak się zakochałęm i nie mogłem przeboleć ze inni już ją r0chają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×