Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kalg0n

niestety chyba musze przestac sie tutaj udzielac, nie mam wyjscie, zycie jest okrutne

Polecane posty

mam na utrzymaniu serwer 55 dolarow miesiecznie, za ktory place z pieniedzy z emerytury babci, a jak babcia umrze to strace serwer ;/

do tego brakuje nam openBSD/plan9 sysadminow, wiec niestety

a z pisania tutaj nie mam ani kasy ani sysadminow chetnych do nauki

wole stracic was i konto tutaj niz swoj serwer

bedziecie tesknic za mna?

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to nie jest smieszne praavik

ty serwera swojego nie masz a ja mam i musze placic 55 dolarow miesiecznie i to nie jest smieszne, tylko smutne, a nie mam pieniedzy, jestem bez grosza

odmawiam sobie jedzenia, zeby miec na serwer a na moim forum i tak nie postujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kalg0n napisał:

to nie jest smieszne praavik

ty serwera swojego nie masz a ja mam i musze placic 55 dolarow miesiecznie i to nie jest smieszne, tylko smutne, a nie mam pieniedzy, jestem bez grosza

odmawiam sobie jedzenia, zeby miec na serwer a na moim forum i tak nie postujecie

To może znajdź kolejnego sponsora? Tylko nie wiadomo czy twój odbyyt to wytrzyma ale chyba warto spróbować 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moim jedynym sponsorem jest babcia, ktora tez sobie odmawia jedzenia, a ja musze oplacac serwer z emerytury babci, a wy mi sie do tego nie dokladacie, a na nauke komend i sysadminki tez sie nie nadajeie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, kalg0n napisał:

moim jedynym sponsorem jest babcia, ktora tez sobie odmawia jedzenia, a ja musze oplacac serwer z emerytury babci, a wy mi sie do tego nie dokladacie, a na nauke komend i sysadminki tez sie nie nadajeie

To możesz tylko lody robić, ale wstedy będziesz miał więcej pracy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wlasnie ze nie moge, za to moge stad odejsc, bo z pisania tutaj nic nie mam, wiec pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, kalg0n napisał:

wlasnie ze nie moge, za to moge stad odejsc, bo z pisania tutaj nic nie mam, wiec pa

Nigdy stąd nie odejdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, kalg0n napisał:

to nie jest smieszne praavik

ty serwera swojego nie masz a ja mam i musze placic 55 dolarow miesiecznie i to nie jest smieszne, tylko smutne, a nie mam pieniedzy, jestem bez grosza

odmawiam sobie jedzenia, zeby miec na serwer a na moim forum i tak nie postujecie

bo jest nudno i moderator ma problemy emocjonalne

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to zrezygnuj z tego serwera na którym świeci pustkami, a nie marnotrawisz kasę z emerytury babci która wszystkiego sobie musi odmawiać, by utrzymywać niedorozwiniętego wnusia... wydajesz kasę na głupoty przez co babcia ma ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×