Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kalg0n

ja prdl jakie niedawno w uk widzialem przesliczne cudo jak sobie idzie i spaceruje, cos pieknego, ze az nagralem ja jak sobie maszeruje cudo

Polecane posty

do tej pory ogladam, ideal po prostu, taka dziewczyna by mi sie nigdy nie znudzila...

a ja sie balem do niej podbic a juz jej pewnie nigdy nie zobacze, jaka zgrabna dziewczyna a jak maszerowala, jak ksiezniczka ja prdl szok... a jakie czarne wlosy miala piekne lsniace, i sama sobie szla masakra a ja tylko za nia jechalem i ja ogladalem bo nie moglem sie napatrzec, szkoda ze sie balem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

normalnie ideal, kazdy jej krok to bylo cos pieknego jak ona sobie szla a jaka zgrabna FAK dla takiej dziewczyny sprzedalbym dusze diablu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czasem są takie kobiety, które rozpalają wyobraźnie do granic możliwości, ale zdobyć taką jest po prostu nierealne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moglem do niej dolaczyc i isc sobie razem z nia ciekawe jakby zareagowala jakbym nagle obok niej sie pojawil i sobie z nia spacerowal haha na pewno by sie smiala, moze sie kiedys odwaze 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wyjezdzam sobie ze sklepui na rowerze i jade sie wykapac do lesnego bajorka a z daleka widze idzie jakas zgrabne cudo niesamowite i przykula moja uwage a ja oo ... co to za pieknosc idzie, ale chooy olalem ja

a potem wracam do domu a ona idzie sciezka na poboczu i kuurwa to znowu ona! i mijamy sie! a ona tuz przy mnie ja prdl

a ja o ja prdl mozg szaleje nie wiem co mam robic, moglem zostawic rower i do niej dolaczyc i sobie z nia isc no fak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niektore dziewczyny w UK to rozpieerdalaja mi leb, sa takie dojeebane idealne piekne i jakie ubrania maja i w ogole szok, i jestesmy sam na sam a ja nic nie robie, standard

masakra jakas nie wiem ile dam rade jeszcze tak, w koncu chyba sobie zagadam do fajnej angielki w UK i chooy jak mnie oleje, na pewno poprawie jej humor 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fajnie tak wpasc sobie do Polski na kilka tygodni, przypomniec sobie jaka tutaj nuda a polki sa zimne i oschle, a potem wrocic do UK a tam tyle laseczek o ja prdl szok 😄

ale to przesliczne cudo to by mi sie nigdy nie znudzilo 😄 jak ona sobie szla z gracja ja prdl wszystko miala piekne 😄 nigdy nie widzialem dziewczyny, ktora by sobie tak szla jak ksiezniczka i byla tak zgrabna i piekna 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fajnie, ze ja nagralem i mam filmik jak sobie maszeruje 😄 cos pieknego 😄

ale do neta nie wrzuce, bo to byloby juz kurreestwo 😄 tylko dla moich oczu 😄 ahh 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak bym jej wywijal tymi nogami ze o ja prdl to byl okaz nieziemski akurat, fajnie ze ja uwiecznilem na filmiku

a na gwiazdke sobie chyba kupie aparat fotograficzny i filmiki 4K mozna nagrywac, to dopiero bede nagrywal huhu 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kupiesobie aparat i bede fotografowal laseczki w Anglii i trzymal foty na laptopie jee nikt mi nie zabroni B) hehe 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale glownie filmy bede nagrywal, juz sie nie moge doczekac swiat Bozego Narodzenia jee ale sobie aparat zajeebisty kupie 😄 o tak 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×