Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Vedma

Człowiek tłuste jajo w kasku.

Polecane posty

21 minut temu, GabrielaNowicki napisał:

Myślę, że wiele tutaj kobiet jest właśnie wyjątkowych, zmagających się z niemalymi trudnościami

No i? Bo mamy problemy z którymi mierzymy się, to jesteśmy wyjątkowe? ... Tak tak, popraw sobie koronę, i idź dalej. A, i jeszcze diabeł mówi jak sie budzisz "o ku.rwa, wstała konkurencja"... 

Wszyscy normalni ludzie mają swoje sprawy do załatwienia, problemy do ogarnięcia itd. Ale jedynie wybitne jednostki jak Siwa sądzą że niosą najcięższe brzemię świata i pieją o tym błagając o brawa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, wyszlonamoje napisał:

Ciekawostka.

Wpis z kafeterii z początku 2019 roku:

Puste życie. Dopadła nas gonitwa za dobrami materialnymi. Zachłyśnięli się niektórzy kasą i padło na głowę. Ludzie czy naprawdę najważniejsza jest torebka za parę tysięcy zlotych, dresik za blisko tysiąc, kosmetyki za setki złotych... Czy to określa wartość człowieka? Razi mnie to wystawianie swojej prywatności na pokaz. Wszystko na sprzedaż! Nie może dziwić później krytyka. Wystarczy prześledzić historie życia bardzo zamożnych ludzi, jak skończyli. Dopadła ich pustka bezwartościowej egzystencji, depresje, narkotyki... Niejedno w życiu widziałam i przeżyłam, za jakiś czas pan lew odejdzie do innej, młodszej, ładniejszej, która urodzi mu "następcę". Nie wierzę, że jego rodzice nie będą naciskać na niego w sprawie wnuków. Coś mi się wydaje, że jemu na razie wygodnie. Na razie... Wiodą puste życie. Co po was zostanie? Kupa przedmiotów, szmat, dupereli. Pustka, totalna pustka. Jakie będą ich losy jak przyjdzie choroba? Egoizm poprzeplatany snobizmem. Wiele takich kobiet skoncentrowanych wyłącznie na sobie widziałam. Nie życzę tej pani źle, ale dopadnie ją wcześniej czy później starość, problemy i samotność. Jedynym sposobem pocieszenia będzie kolejna "metka"?

Tadam... a z metek została metka cebulowa z dino.

Ja pierdu, ale trafione. Nie oglądałam jej wtedy, choć wiedziałam kto to, tylko nie byłam w stanie przekonać się do jej nowobogadzkich vlogow....zaczęłam ją oglądać dopiero jak on się wyprowadził i ona wypuściła taki materiał co była w nim NAC*PANA albo PIJANA.  I tak mnie zainteresowało to uniwersum. A jak jeszcze byli razem to ktoś napisał komentarz pod vlogiem, że on się spotyka z jakąś babą, potem skasowali ten komentarz i tak trafiłam w jej chory świat, ale z przerwami..od rozwodu oglądałam regularnie, gdyż nie mogłam się nadziwić, że ktoś jej współczuje, kiedy ona opowiadała historie, które słyszałam u Mitkovej na kanale. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, PandaCzerowna napisał:

No i? Bo mamy problemy z którymi mierzymy się, to jesteśmy wyjątkowe? ... Tak tak, popraw sobie koronę, i idź dalej. A, i jeszcze diabeł mówi jak sie budzisz "o ku.rwa, wstała konkurencja"... 

Wszyscy normalni ludzie mają swoje sprawy do załatwienia, problemy do ogarnięcia itd. Ale jedynie wybitne jednostki jak Siwa sądzą że niosą najcięższe brzemię świata i pieją o tym błagając o brawa. 

Tak właśnie uważam, jest wiele kobiet wyjątkowych, które nie mają tylko "normalnych" problemów.lub może nie co bardziej powszechnych. Znam takie i uważam je za bohaterki i nawet facetów też takich znam. Taka jest moja opinia. Violà 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, GabrielaNowicki napisał:

. Violà 

Prawidłowo Voila

Edytowano przez Noble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, madziuszek napisał:

34:04 - czy wy też zostawiacie swoja zaje*istą torbę Kubota w rowerze i idziecie do sklepu tylko z plecakiem? 😄 Ale pierwszy raz chyba zostawiła rower tam gdzie trzeba...

Może to odpowiedź na jej "wydawało mi się, że kupiłam więcej". Bo może ktoś coś zwinął z koszyka 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×