Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Vedma

Człowiek tłuste jajo w kasku.

Polecane posty

44 minuty temu, Sowa z Mazur napisał:

Ostatnie podziwiałam jak ktoś "mądry" zbudował 4 przeszklone bloki w odległości 5m od siebie i 5m od domków jednorodzinnych. Non stop całe okna pozasłaniane (okno od podłogi do sufitu, okno-1m ściany-okno-0.5m ściany-okno-okno, z czego okno na 1.5m) nie mówiąc o tych z domków z oknami w dachu). Gdzie tu logika? Wygoda? Komfort? Prywatność?

A przeszklone stodoły? 😄 To jest moda, ot co. Czasem może i fajnie wygląda, ale nie jest bez wad.

Koleżanka ma okno na 4 metry szerokie w salonie. Wychodzi do południa, no bo tam rozciąga się widok. Ale latem mają w salonie piekarnik 😏 klima po części załatwi kwestię ukropu, no ale zasłaniać i tak trzeba, i siedzieć jak w grobowcu. Do tego kwestia mycia tak dużej powierzchni szkła... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dama teraz ogromną szansę przygarnąć osieroconych widzów Moniki, i mówię poważnie szansa taka jest 1 na dekadę, pustka tiktkokowa do wypełniania i zarabianko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

8:39 widok z balkonu, drzewa straciły liście i teraz można podziwiać, jak blisko są nowe domki naprzeciwko, po drugiej stronie drogi. I z szopy Zakolak będzie mógł oglądać z sąsiadami mecze lub wiadomości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Kingeczka napisał:

Dama teraz ogromną szansę przygarnąć osieroconych widzów Moniki, i mówię poważnie szansa taka jest 1 na dekadę, pustka tiktkokowa do wypełniania i zarabianko.

Ona jest zbyt nijaka i zwyczajna. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Phoenix_x2 napisał:

Hit. Kupiła gacie z lwami xd i udaje zaskoczona 

To znaczy że Zlex o niej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Syreni śpiew napisał:

Znowu dostałaś halogenem w oczy? 😞 

Racja! Lecę po san glasy 😂😂😂 jej buza wystarczająco glołuje in de dark 😂

Edytowano przez Sowa z Mazur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Wsedno napisał:

A przeszklone stodoły? 😄 To jest moda, ot co. Czasem może i fajnie wygląda, ale nie jest bez wad.

Koleżanka ma okno na 4 metry szerokie w salonie. Wychodzi do południa, no bo tam rozciąga się widok. Ale latem mają w salonie piekarnik 😏 klima po części załatwi kwestię ukropu, no ale zasłaniać i tak trzeba, i siedzieć jak w grobowcu. Do tego kwestia mycia tak dużej powierzchni szkła... 

Szaleństwo. 😀 A zimą zapewne trzeba grzać więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Sowa z Mazur napisał:

Racja! Lecę po san glasy 😂😂😂 jej buza wystarczająco glołuje in de dark 😂

Jaruzela czy NRD-owskiej pływaczki? Który epicki model Cię zainspirował? 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autentycznie przestraszona jest w tym nowym filmie kilka razy. 

W sumie nie dziwię się 🙈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koniec z idealnym porzadkiem na filmach, ne bedze juz sprzONtac przed nagrywaniem, teraz zobaczymy tru lajf pedantki. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy też kupujecie majtki jak wszystkie są brudne czy pierzecie? Nawet w płynie do płukania?

Edytowano przez Sowa z Mazur
  • Haha 4
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Sowa z Mazur napisał:

Wy też kupujecie majtki jak wszystkie są brudne czy pierzecie? Nawet w płynie do płukania?

Ja myślę, że one już wszystkie były wybrudzone kilkudniowo🎃 dlatego ten zakup

Edytowano przez Kingeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Syreni śpiew napisał:

Jaruzela czy NRD-owskiej pływaczki? Który epicki model Cię zainspirował? 

Żartujesz? Tylko maska spawacza 😂😂😂😂😂

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Kingeczka napisał:

Ja myślę, że one już wszystkie były wybrudzone kilkudniowe🎃 dlatego ten zakup

Niech zgadnę ... 2 dni "na prawej" wywijamy i 2 dni "na lewej" i nowe 😁

Edytowano przez Sowa z Mazur
  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Sowa z Mazur napisał:

Szaleństwo. 😀 A zimą zapewne trzeba grzać więcej

I sprzątnąć trzeba będzie.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Sowa z Mazur napisał:

Niech zgadnę ... 2 dni "na prawej" wywijamy i 2 dni "na lewej" i nowe 😁

A jak jest trochę brązowo to można chusteczką do demakijażu rozetrzeć.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Wsedno napisał:

 

Koleżanka ma okno na 4 metry szerokie w salonie. Wychodzi do południa, no bo tam rozciąga się widok. Ale latem mają w salonie piekarnik 😏 klima po części załatwi kwestię ukropu, no ale zasłaniać i tak trzeba, i siedzieć jak w grobowcu. Do tego kwestia mycia tak dużej powierzchni szkła... 

Mam okno 5m szerokości i jesteśmy bardzo zadowoleni. Wygląda przepięknie 🙂 W lato przy klimie nie ma w ogóle ukropu. Ja bym nie zamieniła już nigdy na mniejsze 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Kingeczka napisał:

A jak jest trochę brąideazowo to można chusteczką do demakijażu rozetrzeć.

Toć to idealny bronzer marki "Coco Szambonel". W pełni naturalny skład 😂

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Sowa z Mazur napisał:

Toć to idealny bronzer marki "Coco Szambonel". W pełni naturalny skład 😂

😂😂😂 I można nakładać go palcem dla mocniejszego efektu 🫣

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te zasłony, ścierki, pościele, koce i poduchy zapewne nigdy nie będą wyprane... Pewnie tylko t shirts płucze w lenorzei tyle. A majty nawet nie lubi nosić, draski idą prosto w dresy i dżinsy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Az milo popatrzec jak autorka kuk zbuka odgrzewa gotowce z biedry w mikrofali😅

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dowiadujemy sie tez ze odkad chodzi bez majtek to nie ma " problemow lodziowych tam". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Krakowski Precel napisał:

Niestety potwierdzam... W Krakowie każdy wolny skrawek jest zabudowywany. Jeszcze żeby to było jakoś spójne z istniejącymi juz budynkami, ale gdzie tam. Powstają metalo-szklane koszmarki, które nijak się mają do zabytkowego charakteru miasta i są po prostu brzydkie. 

W tym mieście ostatnim ciekawym i dobrym pod kątem architektonicznym budynkiem jest Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha, które powstało w 1994 roku. Od tego czasu każdy nowy budynek jest brzydszy od poprzedniego. 

O nowych osiedlach to nawet szkoda mówić. Blok na bloku blokiem pogania. Wszędzie kostka, zero zieleni. Żadnej infrastruktury typu przedszkole, szkoła, sklepy. Później zdziwienie że w mieście korki jak z tych nowych osiedli wszyscy muszą przyjechać bliżej centrum żeby podrzucić dzieci do żłobka czy szkoły plus załatwić sprawy typu lekarz, dentysta, fryzjer czy zakupy. 

Ja kocham Hutę, tę stara część. Stamtąd nie trzeba się ruszać bo wszystko jest na miejscu. Żłobek, przedszkole, szkoła, sklepy, apteki, fryzjer, szewc, krawiec, plac targowy a nawet teatr. Nie mówiąc już o przestrzeniach między blokami, ilości zieleni i terenów do rekreacji jak park lotników czy zalew nowohucki. 

A ja mam wrażenie, że na parterze każdego takiego bloku jest Żabka, barber i prywatny żłobek Mini Mini, 2 tys. czesnego/ miesiąc. Stara Huta jest ładna, bo zielona. Oby zawsze taka została.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, ZnadBuga napisał:

Też mam i stwierdzam z pełnym przekonaniem, że nic nie zastąpi rozwarcia okien. Trzeba porządnie wietrzyć. Ja tam wietrzę i piec też chodzi. Ogrzewam se świeże powietrze i mam w dudzie waszo łekologje.

Truman, rekuperacja jest ostatnią rzeczą, o założenie jakiej bym Cię posądziła 😉 Raczej wyśmiewałaś zależność od prądu🤭

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Kingeczka napisał:

Mnie  ciekawi po co to budują, przejeżdżam często koło różnych nowych bloków i widać że pełno pustych mieszkań,po kilka lat.

Ja takie puste od kilku lat mieszkania widziałam w Krakowie tylko w okolicy kominów elektrociepłowni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, evoiva napisał:

U mnie w małym mieście powstało na obrzeżach małe osiedle okolo 6 bloków myślałam że to koniec, a oni dostawiają kolejne 6, tak że sąsiedzi będą mogli sobie szklankę cukru pożyczyć przez balkon bez wychodzenia z domu, dramat znajomy ma tam mieszkanie mówi że ściany z papietu wszystko słychać. Ci którzy byli pierwszym rzędem bloków będą w całkowitym cieniu nowo powstających bloków, super sprawa jak kury w klatkach będą żyć, o cenie tych mieszkań nie wspomnę nawet.

Patodeweloperka. Nie rozumiem też tych cen, bańka cały czas pompowana.  Ciekawe co by się stało, jakby tak ludzie w Polsce przez rok nie kupili ani jednego mieszkania🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Misia28 napisał:

Patodeweloperka. Nie rozumiem też tych cen, bańka cały czas pompowana.  Ciekawe co by się stało, jakby tak ludzie w Polsce przez rok nie kupili ani jednego mieszkania🤔

Ja się zastanawiam co się stanie jak złotej rybce się powie, że się chce nieskończoną ilość życzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Wsedno napisał:

A przeszklone stodoły? 😄 To jest moda, ot co. Czasem może i fajnie wygląda, ale nie jest bez wad.

Koleżanka ma okno na 4 metry szerokie w salonie. Wychodzi do południa, no bo tam rozciąga się widok. Ale latem mają w salonie piekarnik 😏 klima po części załatwi kwestię ukropu, no ale zasłaniać i tak trzeba, i siedzieć jak w grobowcu. Do tego kwestia mycia tak dużej powierzchni szkła... 

zawsze mozna markize 😉  

a do mycia okien przemocowca 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×