Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Vedma

Człowiek tłuste jajo w kasku.

Polecane posty

38 minut temu, Szara mysz napisał:

Dla mnie jest fleja do kwadratu. Opowiada bajki jak to uwielbia się myć i kapac o tym ze spac nie pójdzie brudna. A jak sie patrzy na nia to przez ekran czuć. Ona chyba sobie udbala ze ludzie nie wylapuja na filmach niektórych smaczkow  które pokazuje czesto nieświadomie. Ja nie moge patrzec jak ona pociera ciagle ten nos po czym szykuje jedzenie. Poza tym człowiek który jest czysty,lubi czystość i dba o higienę nie musi o tym zapewniać bo to widać na pierwszy rzut oka. Bezsens tego co wygaduje to jest studnia bez dna - nie polozy się nieumyta spac ,ale  w nie pranej pościeli ze sklepu spryskanej chemią juz tak,to samo z piżamą ktora wdziala na siebie po wyciagnieciu z szafy w ktorej lezala cały rok w zaplesnialej, zatechnietej nieogrzewanej chacie, nawet nie przeplukala jej w misce. 

Bo to jest kobieta paradox.
Ona nie jest głodna, ale zjadłaby coś ciepłego.
Ją mężczyźni uwielbiali, bo bez obciachu dużo jadła, ale ona zawsze mało jadła.
Ona nie sprawdza konta, nie liczy pieniędzy, ale boi się rachunku za prąd i kupna drewna.
Uwielbia sprzątać, ale ciągle żyje w syfie.
Ma przyjaciół i życie poza internetem, a siedzi sama i ciągle w internecie.
Pogodą się nie przejmuje, bo nie ma wpływu, ale każdy vlog jest o wpływie pogody.
Ona wszystko może rzucić, bo nic nie jest w stanie ją uzależnić, ale nie może rzucić palenia i kontrolować zakupów.
Świetnie poradziła sobie z rozstaniem i rozwodem, dlatego ciągle do tego wraca i wspomina.
Pieniądze nie mają dla niej znaczenia, ale musi podkreślić jak bardzo ją na wszystko stać.

Etc.

 

  • Like 2
  • Thanks 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Szara mysz napisał:

Dla mnie jest fleja do kwadratu. Opowiada bajki jak to uwielbia się myć i kapac o tym ze spac nie pójdzie brudna. A jak sie patrzy na nia to przez ekran czuć. Ona chyba sobie udbala ze ludzie nie wylapuja na filmach niektórych smaczkow  które pokazuje czesto nieświadomie. Ja nie moge patrzec jak ona pociera ciagle ten nos po czym szykuje jedzenie. Poza tym człowiek który jest czysty,lubi czystość i dba o higienę nie musi o tym zapewniać bo to widać na pierwszy rzut oka. Bezsens tego co wygaduje to jest studnia bez dna - nie polozy się nieumyta spac ,ale  w nie pranej pościeli ze sklepu spryskanej chemią juz tak,to samo z piżamą ktora wdziala na siebie po wyciagnieciu z szafy w ktorej lezala cały rok w zaplesnialej, zatechnietej nieogrzewanej chacie, nawet nie przeplukala jej w misce. 

A dla mnie może się myć nawet 5 razy dziennie, ale jeśli łeb tłusty, to dalej jest brudasem i tyle. Ten łój musi niemiłosiernie śmierdzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze zapomniałam o najważniejszym 🙆

Ona NIGDY nie choruje ‼️

Dlatego ma:

Depresję 

ADHD

Astygmatyzm 

Problemy skórne

Łysienie 

Bóle napięciowe 

Bruksizm

Tolerancję niepokarmową ( musiałam )😁

Nietolerancję histaminy 

Migreny 

Bole kręgosłupa i całego ciała

Kuleje 

I wcale, a wcale nie ma problemów z kompulsywnym piciem, jedzeniem, zakupami i korzystaniem z internetu. 

Wszystko jest cudownie i żyje pełnią życia. Violà 😂 

 

 

Edytowano przez GabrielaNowicki
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ten haul z dm z darmową reklamą to chyba żebranie o współpracę? Na początku podkreśla, że ona już wcześniej kupowała w dm, pyta „pamiętacie?” Jak robi miniaturkę to przez chwile myślała, że dostała gratisy. I łapie za to szybko po czym się orientuje, że to są konturówki, za które zapłaciła. No co za pech, nikt nie zauważył, że to gwiazda i została potraktowana tak jak inni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, GabrielaNowicki napisał:

Kurcze zapomniałam o najważniejszym 🙆

Ona NIGDY nie choruje ‼️

Dlatego ma:

Depresję 

ADHD

Astygmatyzm 

Problemy skórne

Łysienie 

Bóle napięciowe 

Bruksizm

Tolerancję niepokarmową ( musiałam )😁

Nietolerancję histaminy 

Migreny 

Bole kręgosłupa i całego ciała

Kuleje 

I wcale, a wcale nie ma problemów z kompulsywnym piciem, jedzeniem, zakupami i korzystaniem z internetu. 

Wszystko jest cudownie i żyje pełnią życia. Violà 😂 

 

 

Zapomniałaś o zabójczym pmsie😄 ja od siebie dodam, że to o czym ona pisze - pier*si jakby miały eksplodować, ból brzucha, zjazd emocjonalny to jest nierównowaga hormonalna, pewnie z powodu drastycznego spadku progesteronu (wiek i okres przedmenopauzalny). 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Plus napisał:

A dla mnie może się myć nawet 5 razy dziennie, ale jeśli łeb tłusty, to dalej jest brudasem i tyle. Ten łój musi niemiłosiernie śmierdzieć.

Na tym polega paradoks tej niedojrzałej kobiety, że według jej teorii 60% schludnej, pięknej, zadbanej kobiety to włosy, dlatego ma je ciągle brudne, tłuste, brzydkie i niezadbane. A im więcej łoju, tym lepiej według niej wyglądają 😂 i wtedy przychodzi mi na myśl jeden wyborny cytat naszej gwiazdy yt: "if I have a dick I would defenetly fuck myself" 😂

Uwielbiam 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×