Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Urmaj

Nurtuje mnie jedna sprawa.

Polecane posty

1 minutę temu, James Sunderland✓ napisał:

Ja myślę, że jednak kobiety GENERALNIE wolą słodkie kłamstwa od gorzkiej prawdy.. 

Może to i lepiej po co komu i na co taka bezsensu szczerość bo komuś się ulewa : )

Edytowano przez marawstala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, James Sunderland✓ napisał:

Nie o gejach i nie ciągle tylko czasem  o tobie. Jesteś tu użytkownikiem więc osobą publiczną, która powinna zaakceptować fakty. 

nom to pogadajmy o faktach xD

fakty są takie że bezpodstawnie nazywacie mnie gejem 

i wgl to nie lata się za ludźmi zamiast argumentów pisząc o gejach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Urmaj napisał:

Nie mogę bo mama pomyśli że się naprawiłem, że jestem szczęśliwy i że była dobrą matką.

Hej jak żyjesz czesć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Vlad Srakula napisał:

Sobie znalazł temat i osoby publiczne bo jego każdy ma w doopie i nie chce się zbliżać 

Wy jesteście hejterami podpisujecie, lachonek nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, marawstala napisał:

Może to i lepiej po co komu i na co taka bezsensu szczerość bo komuś się ulewa : )

Leżak zbyt otwarcie gada o swoich popędach przez co sprawia wrażenie niecywilizowanego dzikusa, sęk w tym że każdy zdrowy facet ma popędy, tylko nie każdy jest tak bezpośredni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kiii napisał:

Wy jesteście hejterami podpisujecie, lachonek nie pasuje.

Mogę być hejtera bo ich nienawidzę i walilabym kablem po łbach gdyby w realu gadali tak jak tu.

Edytowano przez Vlad Srakula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Vlad Srakula napisał:

Sobie znalazł temat i osoby publiczne bo jego każdy ma w doopie i nie chce się zbliżać 

nom czuję się prawie sławny jak jutuber któremu widzowie włażą do domu bo uważajo że majo prawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, DupcyngierZZapluskwokęsów napisał:

to czemu ciągle o gejach gadacie ?

Przecież wiesz czemu. Gadają tak o facetach, akceptowanych tu przez kobiety, ponieważ sami są nieakceptowani i wyśmiewani przez nie. Przy czym konotacje homo/bi wykazuje tu lex, pravik, widmok i leżak (dwóch z tej grupy, czyli lex i lezak wprost się przyznało do chęci seksu z osobnikiem, posiadającym pe.nisa). Także jak to zazwyczaj: "na złodzieju czapka gore". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Vlad Srakula napisał:

Mogę być hejtera bo ich nienawidzę i walilabym kablem po łbach gdyby w realu gadali tak jak tu.

Nie lepsza dlatego dyskutujesz z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, DupcyngierZZapluskwokęsów napisał:

nie umiecie normalnie dyskutować tylko zara piszecie ty geju albo idziecie spać albo kasujecie i udajecie że nic nie było xD

Chociaż ja z rodziny jestem najbardziej tolerancyjny elka klamala mi wyszło 30% homofoba 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gdybym miał lachona na [] napisał:

Jestem homofobem jak anastazja i moja rodzina u mnie na wigilii się mówi o was jak tu bejsbolem by wyjasnilo 

Uważaj bo jakąś gruba lesbijka cię kiedyś potraktuje bejsbolem dresiarzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Vlad Srakula napisał:

Mogę być hejtera bo ich nienawidzę i walilabym kablem po łbach.

Przyjdzie pora na telefon z twoim psychologiem a może i rodzicami. Ostatnio  kompletnie nie kontrolujesz swojej agresji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gdybym miał lachona na [] napisał:

Jestem homofobem jak anastazja i moja rodzina u mnie na wigilii się mówi o was jak tu bejsbolem by wyjasnilo 

obiecanki cacanki bo wszystkich was tu zapraszałem ale każdy popuścił w nachy

nawet z Dumbo i z Elką się nie spotkałeś xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, James Sunderland✓ napisał:

Przyjdzie pora na telefon z twoim psychologiem a może i rodzicami. Ostatnio  kompletnie nie kontrolujesz swojej agresji. 

A ty podsrywasz pod siebie z temacikami z kałem że swojego mikrosiura smrodzie.

Edytowano przez Vlad Srakula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, ZłyKróliczek napisał:

Przecież wiesz czemu. Gadają tak o facetach, akceptowanych tu przez kobiety, ponieważ sami są nieakceptowani i wyśmiewani przez nie. Przy czym konotacje homo/bi wykazuje tu lex, pravik, widmok i leżak (dwóch z tej grupy, czyli lex i lezak wprost się przyznało do chęci seksu z osobnikiem, posiadającym pe.nisa). Także jak to zazwyczaj: "na złodzieju czapka gore". 

Ale widmoka proszę zamienić na muna.

A o Eugenii już nie piszmy, bo to go piszecie jest przykre...nie znoszę tego tematu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, ZłyKróliczek napisał:

Przecież wiesz czemu. Gadają tak o facetach, akceptowanych tu przez kobiety, ponieważ sami są nieakceptowani i wyśmiewani przez nie. Przy czym konotacje homo/bi wykazuje tu lex, pravik, widmok i leżak (dwóch z tej grupy, czyli lex i lezak wprost się przyznało do chęci seksu z osobnikiem, posiadającym pe.nisa). Także jak to zazwyczaj: "na złodzieju czapka gore". 

czekam na te fakty xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, James Sunderland✓ napisał:

Ale widmoka proszę zamienić na muna.

A o Eugenii już nie piszmy, bo to go piszecie jest przykre...nie znoszę tego tematu...

a dlaczego nie ? można się zastanawiać czy kręci ciebie umieranie czy też czujesz że jest na tyle słaba że nawet ty byś mógł ją zdominować

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Vlad Srakula napisał:

A ty podsrywasz pod siebie z temacikami z kałem że swojego mikrosiura smrodzie.

Być może moczu i kału też nie kontrolujesz biedactwo. Trzeba będzie sprawdzić. 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, James Sunderland✓ napisał:

Być może moczu i kału też nie kontrolujesz biedactwo. Trzeba będzie sprawdzić. 🤔

A kogo ty obchodzisz pravitszku z mikrosiurem że się panoszysz będąc takim śmieciem. Odprdol się po prostu bo dostalbys kablem i ucieklbys z płaczem siusuajac po kostkach pe/dale.

Edytowano przez Vlad Srakula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, DupcyngierZZapluskwokęsów napisał:

a dlaczego nie ? można się zastanawiać czy kręci ciebie umieranie czy też czujesz że jest na tyle słaba że nawet ty byś mógł ją zdominować

Jest piękną kobietą, co prawda nie w stylu Neko jak nasza rodaczka Alice, ale nie szkodzi. Jest aniołem 👼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×