Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Crossroads

Ciekawe jak sobie Polska dzisiaj poradzi...

Polecane posty

Żeby nawet ten remis tam był. Jakoś ciągle myślę, że Probierz jest w stanie przemienić naszą kadrę, odmłodzić i zmienić mentalność. Problemem jest korupcja PZNU i całej tej sitwy. Niby tylko kopanie czegoś, ale fajnie...że są jakieś odskocznie od tej szarugi, wojen itp.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A TO DZIS JAKIS TEATRZYK DLA HOMOSIOW? SPOCONE CHLOPY BIEGAJACE PO TRAWIE LAPIACE SIE ZA KROCZE I TARZAJACE WE WLASNEJ SLINIE I POCIE? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, rozpad gnilny napisał:

A TO DZIS JAKIS TEATRZYK DLA HOMOSIOW? SPOCONE CHLOPY BIEGAJACE PO TRAWIE LAPIACE SIE ZA KROCZE I TARZAJACE WE WLASNEJ SLINIE I POCIE? 

Nie musisz pisać o swoich fantazjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Crossroads napisał:

Nie musisz pisać o swoich fantazjach.

NIE OGLADAM Z WLASNEGO WYBORU ALE KILKA RAZY MI SIE PRZYTRAFILO PRZEZ ZNAJOMYCH STRASZNE PEDALSTWO DLA SFEMINIZOWANYCH PSEUDO SAMCÓW - TAKA FORMA UPOKORZENIA DLA SLABYCH GENETYCZNIE - PATRZ KUKOLDZIKU NA MEZCZYZN KTORYMI NIGDY NIE BEDZIESZ I ICH WIELB 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, rozpad gnilny napisał:

NIE OGLADAM Z WLASNEGO WYBORU ALE KILKA RAZY MI SIE PRZYTRAFILO PRZEZ ZNAJOMYCH STRASZNE PEDALSTWO DLA SFEMINIZOWANYCH PSEUDO SAMCÓW - TAKA FORMA UPOKORZENIA DLA SLABYCH GENETYCZNIE - PATRZ KUKOLDZIKU NA MEZCZYZN KTORYMI NIGDY NIE BEDZIESZ I ICH WIELB 

Widzę, że kolejny pacjent uciekł z Tworek XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Crossroads napisał:

Widzę, że kolejny pacjent uciekł z Tworek XD

NIE PO PROSTU OPISUJE SYJONISTYCZNY RYTUAL UPOKORZENIA W KTORYM UDZIAL BIERZE TWOJ SLABY MIOT 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, taka forma ma już tysiące lat. Sport, widowiska dla plebsu itp. Od czasów antycznych, lepsze to niż cały syf, który i tak się ciągle dzieje, a w TV tylko dramaty, wojny i wypadki. Takie coś może i nawet jest potrzebne dla rozluźnienia części społeczeństwa. Może zaraz powiesz, że w sporcie ogólnie nie ma piękna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Crossroads napisał:

Widzę, że kolejny pacjent uciekł z Tworek XD

Co się dziwisz. 

Weekend, więc psychiatrzy nie odbierają telefonów 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NO NIE JA TO POPIERAM JAK NAJBARDZIEJ ALE JESLI KTOS JEST KIBICEM TO NIE POWINIEN TEZ OCZEKIWAC ZE NIE BEDZIE Z TEGO POWODU OPLUWANY I OSSRYWANY NA KAZDYM KROKU WIEC TEZ NIE CZUJE TYCH PROBLEMOW DO PEJSOW Z PZPN KONTROLA SPOLECZNA NAD BYDLETAMI POLSKIMI MUSI BYC JESLI POTRZEBNA DO TEGO WUDECZKA I PILECZKA TO BARDZO DOBRZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ZbanowanaSalowa napisał:

Co się dziwisz. 

Weekend, więc psychiatrzy nie odbierają telefonów 😅

A ty nie robisz gdzieś w szpitalu(?), tutaj to chyba możesz traktować jako wolontariat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, rozpad gnilny napisał:

NO NIE JA TO POPIERAM JAK NAJBARDZIEJ ALE JESLI KTOS JEST KIBICEM TO NIE POWINIEN TEZ OCZEKIWAC ZE NIE BEDZIE Z TEGO POWODU OPLUWANY I OSSRYWANY NA KAZDYM KROKU WIEC TEZ NIE CZUJE TYCH PROBLEMOW DO PEJSOW Z PZPN KONTROLA SPOLECZNA NAD BYDLETAMI POLSKIMI MUSI BYC JESLI POTRZEBNA DO TEGO WUDECZKA I PILECZKA TO BARDZO DOBRZE

Ale tak było jest i będzie, wszędzie tak jest. Co nie znaczy, że czasem nie można się samemu przy tym bawić w tym teatrze lalek. Są też czyste strony tej monety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIE MA ZADNYCH SA ROZRYWKIE LEPSZE I GORSZE TO OCZYWISTE ZE TYP KTORY NA PRZYKLAD CHODZI DO TEATRU ALBO FILHARMONII BEDZIE PLUL NA PSA WALACEGO KONIA DO HOMOSESKUALNEGO WIDOWISKA I MA DO TEGO PELNE PRAWO. OGLADANIE PILKI NOZNEJ W TV I PICIE WUDKI TO NAJNIZSZA FORMA ROZRYWKI. TYCH CO IDA NA MECZ PODRZEC MORDE I SIE POZNIEJ PONAPIERRDALAC STOJA TROCHE WYZEJ W ROZWOJU, ALE OGLADANIE POLSKIEJ REPREZENTACJI W TV PODCZAS SPOZYWANIA ALKOHOLU TO ZOANAK IQ O POZIOMIE TEMEPRATURY POKOJOWJ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

POMYSL O TYM OGLADASZ W TV SPOCONYCH CHLOPOW BIEGAJACYCH I PRZEPYCHAJACYCH SIE NAWZAJEM TO JEST W CHUUJ PEADLSKIE ZIOM 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, klaudiurz_from_mencikal napisał:

taaaa zesrac się zdoła a nie ‚przemienić te kadrę’. Zal Mi kibiców PL reprezentacji 😂 

Jestem świadom tego wszystkiego, piszę to pół żartem-pół serio trochę. Wiadomo co będzie, jakoś zwyczajnie u nas tej wiosny nie widać od dawna...czasem nawet tej jaskółki brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o czym innym, ale ty masz jakieś schizy homoseksualne widzę ciągle. Do tego ten Caps Lock. Masz 150cm w kapeluszu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Crossroads napisał:

Jestem świadom tego wszystkiego, piszę to pół żartem-pół serio trochę. Wiadomo co będzie, jakoś zwyczajnie u nas tej wiosny nie widać od dawna...czasem nawet tej jaskółki brak.

Ja już się z nich wyleczyłam. Kibicuję tym którzy coś od siebie dają. Nie mam syndromu sztokholmskiego 😉 są jakieś granice robienia w wała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×