Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

6 minut temu, Mariusz Pipski napisał:

Znowu jesteś wyjaśniany, antypatyczny baleronie 😎👌🏻

No widzisz. Ja muszę być "wyjaśniamy" a Ciebie już dawno wyjaśniła matka dwójki  dzieci z uzależnieniami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, klaudiurz_from_mencikal napisał:

Nie udaje że mnie nie ma knurze i nie mam flagowca. Gdybym udawała że mnie nie to bym nie pisała. Kilka osób wie że ten nick należy do mnie a że ty nie jesteś najostrzejszym narzędziem w szopie to nie mój problem 

Chciałbym przypomnieć że Ela Gawin była w playboyu a ty byłaś co najwyżej w obskórnym Paryżu.  🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, cycasty jest pod kilkoma względami gorszy od całej reszty, bo jest wyjątkowo obłudny i śliski. Nawet tutaj już napuścił upośledzonego pravika, żeby poszedł stalkować Pokę na tamto forum. A jego oślizgły "border" względem kobiet był już wielokrotnie komentowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, sesja psychiatryczna napisał:

Swoją drogą Poka nagle zyskała męża (mignęło mi w którymś jej poście, że ktoś tam jest w typie jej męża ;)) 😮

 

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, sesja psychiatryczna napisał:

Swoją drogą Poka nagle zyskała męża (mignęło mi w którymś jej poście, że ktoś tam jest w typie jej męża ;)) 😮

Córkę też 🤣

Biedna Poka coraz gorzej z nią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gn00Y napisał:

z toba coraz gorzej wypad smieeciu i odpieerdol sie od poki bo jestes podmozkiem i psem do niej

Ty też xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe gnoją koniarę wszedzie i tu i tam a ta ten sam suchy text, ze to kobiece forum.Zreszta to znudzona samotna kura kuchenna ktorą chaders zostawil z córką buhahaha 

Widac nie ma chętnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, sesja psychiatryczna napisał:

No serio  🙂 Weszłam na jej profil i tak w którymś poście pisze, że jakaś laska jest w typie jej męża 😉

A tak sie zarzekała że nie potrzebuje ani męża ani dziecka, hejtowała inne matki, baba-koszmar, sfrustrowana i zakompleksiona, byle innym normalnym kobietom dowalić. Ciekawe czy trafiła spaślaka zakolaka jak jej psiapsi Kejtred

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Qwerty88 napisał:

A tak sie zarzekała że nie potrzebuje ani męża ani dziecka, hejtowała inne matki, baba-koszmar, sfrustrowana i zakompleksiona, byle innym normalnym kobietom dowalić. Ciekawe czy trafiła spaślaka zakolaka jak jej psiapsi Kejtred

Myślę, że jest zdolna by to sobie wymyślić, jeśli uzna to za dowartościowujace ją. I tak nikt tego nie sprawdzi. 

A ta kejtred była też niezła oszołomka, wklejala jakichś modeli i hejtowała normalnych facetów a potem miała romanse z grubym zakolakiem xD

Edytowano przez James Sunderland✓

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, James Sunderland✓ napisał:

Myślę, że jest zdolna by to sobie wymyślić, jeśli uzna to za dowartościowujace ją. I tak nikt tego nie sprawdzi. 

Też prawda. Tu była fitnesiarą, tam perfekcyjną madką. A w rzeczywistości wulgarna patusiara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Qwerty88 napisał:

Też prawda. Tu była fitnesiarą, tam perfekcyjną madką. A w rzeczywistości wulgarna patusiara

A ta kejtred była też niezła oszołomka, wklejala jakichś modeli i hejtowała normalnych facetów a potem miała romanse z grubym zakolakiem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a to jakieś osiągniecie maż czy dziecko ze nie wierzycie w to ? nawet najgorsze paszczury jakiegoś menela incela czy bica moga miec za meza co to za sukces da sie zaplodnic albo meza miec ?

onaa wklejala  tez swoje zdjecia na pcozatku wiec spokojnie byle chlopa znalezc mogla zadna sztuka.

sztuka to bedzie jak przemek albo bicu zone znajda 😄 

Edytowano przez sebix libedowsky

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, James Sunderland✓ napisał:

A ta kejtred była też niezła oszołomka, wklejala jakichś modeli i hejtowała normalnych facetów a potem miała romanse z grubym zakolakiem xD

ta akurat byla zabawna i nieagresywna. szukala sponsora chcial zostac podreczna jak wiele bab na tym forum po prostu w przeciwiwnstwie do innych pisala ci ze jestes brzydki 😄 ale jej model zwiazku nie odbiegal od kafeteryjnych kanonów przeciez 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, sebix libedowsky napisał:

ta akurat byla zabawna i nieagresywna. szukala sponsora chcial zostac podreczna jak wiele bab na tym forum po prostu w przeciwiwnstwie do innych pisala ci ze jestes brzydki 😄 ale jej model zwiazku nie odbiegal od kafeteryjnych kanonów przeciez 😄

 

Nic mi takiego nie pisała, po prostu wklejala modeli a każdy inny facet był dla niej śmieciem. 

Też mógłbym wkleić jakaś Albę, Angelinę Jolie czy Megan Fox i napisać że reszta kobiet to bezwartościowe bazyle, ale to byłaby skrajna głupota i infantylność. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, sebix libedowsky napisał:

a to jakieś osiągniecie maż czy dziecko ze nie wierzycie w to ?

Po prostu nigdy o tym się nawet nie zająknęła (widocznie nie pasowało dziecko do wizerunku albo nie chciała go wciągać w tutejszy hejt), ale jasne, że to możliwe. Co do męża byłoby to już bardziej zaskakujące, bo przedstawiała się jako ewidentnie nie-mężatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, sesja psychiatryczna napisał:

Po prostu nigdy o tym się nawet nie zająknęła (widocznie nie pasowało dziecko do wizerunku albo nie chciała go wciągać w tutejszy hejt), ale jasne, że to możliwe. Co do męża byłoby to już bardziej zaskakujące, bo przedstawiała się jako ewidentnie nie-mężatka.

Przecież pisała wyraźnie że nigdy nie była w normalnym związku, pisała że jest bezdzietna i gdyby teraz urodziła to na 18-tke dziecka byłaby w wieku babci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, James Sunderland✓ napisał:

Nic mi takiego nie pisała, po prostu wklejala modeli a każdy inny facet był dla niej śmieciem. 

Też mógłbym wkleić jakaś Albę, Angelinę Jolie czy Megan Fox i napisać że reszta kobiet to bezwartościowe bazyle, ale to byłaby skrajna głupota i infantylność. 

 

no ale przeciez incele tez to robia wklejaj modelki i pisza ze taka by mogli miec ty np. te anorektyczke wiec czemu babom zabraniasz robic to co sam czynisz ? im sie po prostu podoba ktos inny nie kazdy lubi stare menelice i anorektyczki jak ty

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, sesja psychiatryczna napisał:

Po prostu nigdy o tym się nawet nie zająknęła (widocznie nie pasowało dziecko do wizerunku albo nie chciała go wciągać w tutejszy hejt), ale jasne, że to możliwe. Co do męża byłoby to już bardziej zaskakujące, bo przedstawiała się jako ewidentnie nie-mężatka.

mnie sie wydaje ze to sie musialo pozniej wydarzyc po prostu i tyle. moze spotkala jelenia wpadla i ma i dziecko i meza wiele podrecznych tak robi. meza i dziecko to wystarczy rok i juz jest 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, James Sunderland✓ napisał:

Przecież pisała wyraźnie że nigdy nie była w normalnym związku, pisała że jest bezdzietna i gdyby teraz urodziła to na 18-tke dziecka byłaby w wieku babci. 

Widocznie nie natknęłam się akurat na to, że pisała, że nie ma dzieci. Widocznie kłamała albo teraz kłamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, sebix libedowsky napisał:

mnie sie wydaje ze to sie musialo pozniej wydarzyc po prostu i tyle. moze spotkala jelenia wpadla i ma i dziecko i meza wiele podrecznych tak robi. meza i dziecko to wystarczy rok i juz jest 😄

No może i to efekt niedawnych zmian w życiu 😉 O tej wersji jakoś nie pomyślałam 😉 Obsesji "podręcznych" nawet szkoda znowu komentować - Poka nigdy nie pisała niczego, wskazującego, że nie zarobkuje, wręcz przeciwnie, więc co ona ma do kwestii "podręcznych"... nic, poza obsesją sebixa libedowskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, sebix libedowsky napisał:

no ale przeciez incele tez to robia wklejaj modelki i pisza ze taka by mogli miec ty np. te anorektyczke wiec czemu babom zabraniasz robic to co sam czynisz ? im sie po prostu podoba ktos inny nie kazdy lubi stare menelice i anorektyczki jak ty

 

Jak zwykle wolno myślisz, tu nie chodzi o zachwycanie się kimś, tylko traktowanie każdego kto nie jest idealnym bogatym modelem z buta a potem romansu z brzydkim grubym facetem . Komedia 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, sesja psychiatryczna napisał:

No może i to efekt niedawnych zmian w życiu 😉 O tej wersji jakoś nie pomyślałam 😉 Obsesji "podręcznych" nawet szkoda znowu komentować - Poka nigdy nie pisała niczego, wskazującego, że nie zarobkuje, wręcz przeciwnie, więc co ona ma do kwestii "podręcznych"... nic, poza obsesją sebixa libedowskiego.

a co ma zarobkowanie do checi zostania pasozytem ? przeciez mozna pracowac i miec niechec do pracy i szukac jelenia ktory  przygarnie i utrzyma

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, James Sunderland✓ napisał:

Jak zwykle wolno myślisz, tu nie chodzi o zachwycanie się kimś, tylko traktowanie każdego kto nie jest idealnym bogatym modelem z buta a potem romansu z brzydkim grubym facetem . Komedia 😄

ale ty robisz to samo kazda babe wyzywasz ktora ci napisze ze jestes knurem z cycami. co wiecej z jednego nicku simpujesz np. takiej klaudii a z drugiego ja wyzywasz.

idz do psychaitry jak nie widzisz tego moze myslisz ze ten drugi to nie ty.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×