Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Renata m

Szef powiedział że nie da mi odejść z pracy

Polecane posty

Moja historia jest długa i zażyła .MOJ szef niedawno po jednym zwolnieniu na rozmowie oznajmił mi że jestem jedyną osobą której nie pozwoliłby się zwolnić i by mnie zatrzymywał oznajmił też że czeka mnie awans bo podnoszę mu morale .Od tamtego czasu nie wiem gdzie mam wsadzić głowę jak go widzę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę pasywno agresywny ’komplement’. Jakbyś była kurą znoszącą złote jaja dla niego, ale w przypadku buntu, to łeb ścięty i na rosół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Renata m napisał:

Moja historia jest długa i zażyła .MOJ szef niedawno po jednym zwolnieniu na rozmowie oznajmił mi że jestem jedyną osobą której nie pozwoliłby się zwolnić i by mnie zatrzymywał oznajmił też że czeka mnie awans bo podnoszę mu morale .Od tamtego czasu nie wiem gdzie mam wsadzić głowę jak go widzę 

Opowiedz twoja dluga i zazyla historie, wtedy poradze ci, gdzie mozesz wsadzic glowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś się podpiłam na imprezie i go trochę pohałasowałam po plecach to wszystko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, expresis verbis napisał:

Opowiedz twoja dluga i zazyla historie, wtedy poradze ci, gdzie mozesz wsadzic glowe.

Kiedyś podpiłam sie na imprezie i go pogłaskałam po plecach wstyd mi było wrócić do pracy po weekendzie ale po nim widać było że zadowolony na pewno nie tak jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Renata m napisał:

Kiedyś podpiłam sie na imprezie i go pogłaskałam po plecach wstyd mi było wrócić do pracy po weekendzie ale po nim widać było że zadowolony na pewno nie tak jak ja

I to jest ta dluga i zazyla historia?

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ,widać po nim że na mnie leci po prostu a tym mu pokazałam że niby ja nie niego też ale to nie prawda -on robi wszystko o co go poproszę. Nie wiem czy to wykorzystywać czy szybko ...alac

Edytowano przez Renata m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Renata m napisał:

Nie ,widać po nim że na mnie leci po prostu a tym mu pokazałam że niby ja nie niego też ale to nie prawda -on robi wszystko o co go poproszę. Nie wiem czy to wykorzystywać czy szybko ...alac

A o co go np. prosisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, expresis verbis napisał:

A o co go np. prosisz?

O podwyżkę o jakąś zmianę w zespole jest dużo tematów on to wszystko robi w mgnieniu oka ,gdzie innych olewa totalnie 

Edytowano przez Renata m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Renata m napisał:

O podwyżkę o jakąś zmianę w zespole jest dużo tematów on to wszystko robi w mgnieniu oka ,gdzie innych olewa totalnie 

Jesteś typowa karyna, która łapiąc na dupę chce coś od żonatego szefa ugrać. Ohyda.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, ZbanowanaSalowa napisał:

Jesteś typowa karyna, która łapiąc na dupę chce coś od żonatego szefa ugrać. Ohyda.. 

Nic z nim nie robię i nie mam zamiaru ale skoro jest taki miły to kto by nie korzystał 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Renata m napisał:

Nic z nim nie robię i nie mam zamiaru ale skoro jest taki miły to kto by nie korzystał 

Skoro nie wiesz, gdzie masz wsadzić głowę jak go widzisz, to zrób najprościej =Wsadź głowę pod jego biurko. Na pewno będzie awans i premia 🍦

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Renata m napisał:

Nic z nim nie robię i nie mam zamiaru ale skoro jest taki miły to kto by nie korzystał 

Głaskanie po plecach gościa z pracy (szefa 😮 ) to nie jest nic.

ale spokojna głowa jesteś wśród swoich, tutaj dużo Grażyn w twoim typie na pewno dobrze ci doradza co teraz 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, klaudiurz_from_mencikal napisał:

Głaskanie po plecach gościa z pracy (szefa 😮 ) to nie jest nic.

ale spokojna głowa jesteś wśród swoich, tutaj dużo Grażyn w twoim typie na pewno dobrze ci doradza co teraz 😅

Tak wiem że nie postąpiłam dobrze ale bylam Wtedy w ciężkim okresie swojego życia ( mąż mnie zdradzał i się o tym dowiedziałam ) i po kilku drinkach dziwne rzeczy przyszły mi do głowy nie byłam dumna z tego powodu na drugi dzień po przebudzeniu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za to on był zadowolony i w poniedziałek na forum wszytskich powiedział że impreza była udana przynajmniej dla niego gdzie powinien moim zdaniem mnie opieprzyć ja bym tak zrobiła 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×