Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Klitek

Choć trudno w to uwierzyć, to były takie czasy, kiedy każdy mój dzień miał sens. No, może przynajmniej iluzję sensu. Ale skończyło się to 20 lat temu

Polecane posty

Przed chwilą, Ktoś całkiem obcy napisał:

I nie narzekam że mało mi płacą, bo więcej niż tym którzy wykładają na uczelniach bynajmniej nie płytki 😄

skoro nie narzekasz to co się tak poidpalasz jak libed chce socjal zabierać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

I nie narzekam że mało mi płacą, bo więcej niż tym którzy wykładają na uczelniach bynajmniej nie płytki 😄

Pewnie dlatego, że nic ci nie płacą. Tyrasz na plebanii za dobre słowo i żarcie, opóźniony frajerze 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie też bym się znieczulał jak ty prochami z apteki gdybym miał gimnazjalny wzrost jak ty karle 😁 Wybacz że mam beka z twojego kobiecego wzrostu, bo ty też nie przebierasz w słowach 😄

W ogóle wyglądasz jak ciapaty, to nie byli by zadowoleni twoi idole z trzeciej rzeszy 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Drаkula napisał:

Pewnie dlatego, że nic ci nie płacą. Tyrasz na plebanii za dobre słowo i żarcie, opóźniony frajerze 😄 

Munek wiedziałem że odpalisz się pod tym kątem , bo masz traumę z powodu duchownych jak cię wyseksowali w dzieciństwie. 😄 Udaj się na terapia 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, wioskowy gwałciciel napisał:

Nie, cała teoria o wyższości rasy germańskiej nad słowiańską. 

Oni cię nie przyjmą do subkultury , bo wyglądasz jak ciapaty 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Ktoś całkiem obcy napisał:

Oni cię nie przyjmą do subkultury , bo wyglądasz jak ciapaty 😄

subkultury to ja zakończyłem jakoś w wieku 20 kilku lat. wiadomo że promyk grupy potrzebvuje bo solo zawsze wpierrdol. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, wioskowy gwałciciel napisał:

skoro nie narzekasz to co się tak poidpalasz jak libed chce socjal zabierać? 

Czasami lubię się pośmiać z takich jak on to całkiem normalne 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Ktoś całkiem obcy napisał:

Czasami lubię się pośmiać z takich jak on to całkiem normalne 😄

lubisz się pośmiać z kogoś kto ma rację? wiadomo że sam zdania nie masz na poważne sprawy bo na jakiej podtsweie taki tłuk od pługa oderwany bez żadnej szkoły miałby je formować, więc tylko durny śmiech ci pozostał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, wioskowy gwałciciel napisał:

subkultury to ja zakończyłem jakoś w wieku 20 kilku lat. wiadomo że promyk grupy potrzebvuje bo solo zawsze wpierrdol. 

W kupie siła 😁

 

2 minuty temu, wioskowy gwałciciel napisał:

w dodatku pedał co się wiekszych kobit od siebie boi 

Jasne tak sobie tłumacz żeby zachować komfort psychiczny 😁 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, wioskowy gwałciciel napisał:

lubisz się pośmiać z kogoś kto ma rację? wiadomo że sam zdania nie masz na poważne sprawy bo na jakiej podtsweie taki tłuk od pługa oderwany bez żadnej szkoły miałby je formować, więc tylko durny śmiech ci pozostał. 

Jeżeli będzie normalnie pisał, to mogę rozpatrzyć brak beki , bo póki co bełkocze jak pijany albo po psychotropach 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Ktoś całkiem obcy napisał:

W kupie siła 😁

uga buga orku maczugi nie zapomnij jak z jaskini będziesz wychodził 

 

a nie czekaj, jesteś przeciez teraz niewolnikiem który ma pracować na pana niemieckiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Ktoś całkiem obcy napisał:

Jeżeli będzie normalnie pisał, to mogę rozpatrzyć brak beki , bo póki co bełkocze jak pijany albo po psychotropach 😄

ja piszę normalne zdania na niskim poziomie zaawansowania technicznego. ty za to operujesz równoważnikami o powtarzalnej treści. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, wioskowy gwałciciel napisał:

uga buga orku maczugi nie zapomnij jak z jaskini będziesz wychodził 

 

a nie czekaj, jesteś przeciez teraz niewolnikiem który ma pracować na pana niemieckiego

Ale jesteś tępy jak się naćpasz tanim kosztem syfem z apteki.😁 Twoi idole to chociaż amfe mieli jak szli na Stalin 😄 Marnie skończysz jak oni i nara ciapaty karle 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, wioskowy gwałciciel napisał:

podczłowiek stoi pod ściana i próbuje resztki zębów przegniłych pokazywać - taki obraz twój 

Ale ja nie jestem człowiekiem tylko wyższą inżynierią genetyczną starożytnych kosmitów. 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, wioskowy gwałciciel napisał:

ja piszę normalne zdania na niskim poziomie zaawansowania technicznego. ty za to operujesz równoważnikami o powtarzalnej treści. 

Idziesz na wyniszczenie i to z własnej woli. 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Ktoś całkiem obcy napisał:

Ale ja nie jestem człowiekiem tylko wyższą inżynierią genetyczną starożytnych kosmitów. 😎

jesteś typowym NPC, ciałem bez duszy. nie masz nic wspólnego z naszą rasą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Idziesz na wyniszczenie i to z własnej woli. 😁

jakie wyniszczenie? nie wkłądam żadnegotrudu w tyranie takeigo niewolnika jak ty. przecież to tobie mózg paruje w konfrontacji ze mną a nie odwrotnie. odpalił mi się sadysta i stwierdziłem że skopię mentalnego oprzedszkolaka bo za bardzo łobuzuje w grupie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, wioskowy gwałciciel napisał:

jakie wyniszczenie? nie wkłądam żadnegotrudu w tyranie takeigo niewolnika jak ty. przecież to tobie mózg paruje w konfrontacji ze mną a nie odwrotnie. odpalił mi się sadysta i stwierdziłem że skopię mentalnego oprzedszkolaka bo za bardzo łobuzuje w grupie. 

Z ciebie taki sadysta jak ze mnie papież. Jesteś na jedną lepe z otwartej jak każdy ciapaty i śmieszny w swej bezradności.😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, wioskowy gwałciciel napisał:

jesteś typowym NPC, ciałem bez duszy. nie masz nic wspólnego z naszą rasą. 

Moja dusza nie należy do mnie przede wszystkim jeżeli przyjmę Christo i pójdę na współpracę z absolut czerpiąc korzyści 😁 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Ktoś całkiem obcy napisał:

Moja dusza nie należy do mnie przede

zadna dusza nie jest twoja, najwyzej ty nalezysz do duszy. jestes tylko bezdusznym cialem, powtarzam po raz kolejny. w dodatku takim ktorym dusze gardza, skoro zadna w tobie nie przebywa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, wioskowy gwałciciel napisał:

odlezyne jest czasami trudniej zagiac od ciebie 

Bo on się fatalnie odżywia, a ja idę szczupaki młode piec. Uważaj na siebie karle 😁 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Z ciebie taki sadysta jak ze mnie papież. Jesteś na jedną lepe z otwartej jak każdy ciapaty i śmieszny w swej bezradności.😄

nie mozesz mnie nawet dotknac wiec o jakiej lepie piszesz? za to ja widze ze znowu bede musial twoje okolice odwiedzic. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×