Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Klitek

Choć trudno w to uwierzyć, to były takie czasy, kiedy każdy mój dzień miał sens. No, może przynajmniej iluzję sensu. Ale skończyło się to 20 lat temu

Polecane posty

Przed chwilą, wioskowy gwałciciel napisał:

zadna dusza nie jest twoja, najwyzej ty nalezysz do duszy. jestes tylko bezdusznym cialem, powtarzam po raz kolejny. w dodatku takim ktorym dusze gardza, skoro zadna w tobie nie przebywa. 

Tutaj się niestety zgodzę, bo ciało można porzucić według moich guru starożytnych kosmitów 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, wioskowy gwałciciel napisał:

nie mozesz mnie nawet dotknac wiec o jakiej lepie piszesz? za to ja widze ze znowu bede musial twoje okolice odwiedzic. 

To była metafora bo nie mogę grzywny łapać za bzdury. Przyjedź zjesz razem z moimi psami 😁 Jesteśmy oni i ja bardzo pokojowo nastawieni jak jest monitoring 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Ktoś całkiem obcy napisał:

To była metafora bo nie mogę grzywny łapać za bzdury. Przyjedź zjesz razem z moimi psami 😁 Jesteśmy oni i ja bardzo pokojowo nastawieni jak jest monitoring 😁

pieski mowisz masz. pilnuj sie w takim razie zeby nie spac w tym samym czasie co moje cialo bo rano pieski znajdziesz pocwiartowane wlasnymi rekami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, wioskowy gwałciciel napisał:

pieski mowisz masz. pilnuj sie w takim razie zeby nie spac w tym samym czasie co moje cialo bo rano pieski znajdziesz pocwiartowane wlasnymi rekami. 

Ok to zamknę je w kojcach na wszelki wypadek i wyłączę monitoring 😁 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×