Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Miauczek

OFICJALNIE: ELCIA ZNOWU JEST DO WZIĘCIA

Polecane posty

Niech ogłosi konkurs powinni za nią latać w wiadomym celu.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak podejrzewałam bo ostatnio noce spędza na kafe zamiast ze swoim facetem, ojcem drugiego dziecka 😁

Edytowano przez Hawthorne Heights

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Hawthorne Heights napisał:

Tak podejrzewałam bo ostatnio noce spędza na kafe zamiast ze swoim facetem, ojcem drugiego dziecka 😁

Kto by przypuszczał, że jakiś małoletni fagas okaże się nieodpowiedzialny i da nogę xD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, bullshitter napisał:

Kto by przypuszczał, że jakiś małoletni fagas okaże się nieodpowiedzialny i da nogę xD 

Tacy właśnie są typu "poroocham i spadam" 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Hawthorne Heights napisał:

Tacy właśnie są typu "poroocham i spadam" 😄

Byłoby zabawnie, gdyby miał na imię Adam 😄 

ps. jak już kiedyś wspomniałem, mam na podobną okoliczność bilet w jedną stronę, ale kartki na dzień dziecka bym wysyłał xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, bullshitter napisał:

Byłoby zabawnie, gdyby miał na imię Adam 😄

A być moze. Nikt nie pytał się o jego imię xD

Hm może by Ci się odmieniło i byś był dobrym ojcem. Byś zabierał bombelka na mecze i rowery xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Baby pewnie tak myślą, że  facet dojrzeje w czasie ciąży i się zmieni, a później zostają samotnymi matkami.

Edytowano przez Hawthorne Heights

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Hawthorne Heights napisał:

A być moze. Nikt nie pytał się o jego imię xD

Hm może by Ci się odmieniło i byś był dobrym ojcem. Byś zabierał bombelka na mecze i rowery xD

Oj nie byczku, to niemożliwe 😄 Znam siebie 😄 

3 minuty temu, Hawthorne Heights napisał:

Baby pewnie tak myślą, że  facet dojrzeje w czasie ciąży i się zmieni, a później zostają samotnymi matkami.

Dlatego powinnaś się zabezpieczać 🙂 I przestań mnie kusić, bo nie chce mi się na stałe emigrować 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, bullshitter napisał:

Oj nie byczku, to niemożliwe 😄 Znam siebie 😄 

Dlatego powinnaś się zabezpieczać 🙂 I przestań mnie kusić, bo nie chce mi się na stałe emigrować 😄 

Ja wcale nie kuszę, ale może to samo się dzieje xD

Właśnie trafilam diagram odnośnie tematu. Zobacz ile jest samotnych matek 

https://wykop.pl/cdn/c3201142/3dad88ec2144fba24802fd992f5ee0bf31a8cbcd16b067dd42db7bff20eafe2e,w800.jpg

A tutaj ktoś pisze o dzieciach wychowanych przez samotne matki

"Samotne matki to będzie coraz większy problem w Polsce. Dzieciak przede wszystkim płci męskiej potrzebuje ojca, silnego męskiego autorytetu. Kto wychował się w domu bez ojca lub z ojcem, który był pod pantoflem ten wie o co chodzi. Chłopak wychowany tylko przez matkę wyrośnie na za przeproszeniem ...ę. Matka wychowa go na grzecznego, takiego który pozwala wszystkim wchodzić sobie na głowę i nigdy nie walczy o swoje. Będzie mu wmawiać, że kobietom podobają się tacy normalni, ułożeni, spokojni faceci i na pewno jakaś się znajdzie (taka po karuzeli szukająca bankomatu na stare lata). Będzie go uczyć, że kobiety trzeba stawiać na piedestale i liczą się tylko ich potrzeby. Niestety, dobrze wiemy, że w społeczeństwie nie ma miejsca na ...euszy, czyli dobrych chłopców. Tacy boleśnie zderzają się z rzeczywistością i zasilają szeregi tagu przegryw. W ten oto sposób stopniowo zwykli faceci (nie elita i oskarki, którzy mają się świetnie) tracą na znaczeniu w społeczeństwie ale będą wam ciągle wmawiać, że jest patriarchat i chlip chlip biedne kobiety muszą mieć jeszcze więcej praw."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Hawthorne Heights napisał:

"Samotne matki to będzie coraz większy problem w Polsce. Dzieciak przede wszystkim płci męskiej potrzebuje ojca, silnego męskiego autorytetu. Kto wychował się w domu bez ojca lub z ojcem, który był pod pantoflem ten wie o co chodzi. Chłopak wychowany tylko przez matkę wyrośnie na za przeproszeniem ...ę. Matka wychowa go na grzecznego, takiego który pozwala wszystkim wchodzić sobie na głowę i nigdy nie walczy o swoje. Będzie mu wmawiać, że kobietom podobają się tacy normalni, ułożeni, spokojni faceci i na pewno jakaś się znajdzie (taka po karuzeli szukająca bankomatu na stare lata). Będzie go uczyć, że kobiety trzeba stawiać na piedestale i liczą się tylko ich potrzeby. Niestety, dobrze wiemy, że w społeczeństwie nie ma miejsca na ...euszy, czyli dobrych chłopców. Tacy boleśnie zderzają się z rzeczywistością i zasilają szeregi tagu przegryw. W ten oto sposób stopniowo zwykli faceci (nie elita i oskarki, którzy mają się świetnie) tracą na znaczeniu w społeczeństwie ale będą wam ciągle wmawiać, że jest patriarchat i chlip chlip biedne kobiety muszą mieć jeszcze więcej praw."

Niby prawda, ale trochę incelem zajeżdża. 😄 Ano tak, to wykop... 😄 
Lecę, idę do hipermarket po boczek i pecorino dla Dumbino😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, bullshitter napisał:

Niby prawda, ale trochę incelem zajeżdża. 😄 Ano tak, to wykop... 😄 
Lecę, idę do hipermarket po boczek i pecorino dla Dumbino😄 

Omijaj dzisiaj półki z musami dla dorosłych xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę z nikim mieć ślubu, ale dopóki jestem młoda zrobię sobie na pamiątkę sesję w plenerze i może na zamku w sukni ślubnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bede zakladal wasze konta stad na moim forum i kopiowal wasze posty, bo tam mnie nikt nie skasuje xD wiec macie przejeebane XD

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Idiiota napisał:

bede zakladal wasze konta stad na moim forum i kopiowal wasze posty, bo tam mnie nikt nie skasuje xD wiec macie przejeebane XD

 

O nie, tylko nie to. Kogo obchodzi twoje forum? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, bullshitter napisał:

Kto by przypuszczał, że jakiś małoletni fagas okaże się nieodpowiedzialny i da nogę xD 

1 godzinę temu, Hawthorne Heights napisał:

Tacy właśnie są typu "poroocham i spadam" 😄

Ale wy jesteście niеdоjеbаni. 😄

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Idiiota napisał:

malowany tez juz jest wpadl XD

Elegancko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Hawthorne Heights napisał:

Omijaj dzisiaj półki z musami dla dorosłych xD

Nie mam nastroju na musy dzisiaj xD jestem sportowcem aktualnie do przyszłego weekendu podejrzewam 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, bullshitter napisał:

Nie mam nastroju na musy dzisiaj xD jestem sportowcem aktualnie do przyszłego weekendu podejrzewam 😎

Brawo Ty 😄 Nie jesteś sportowcem zawodowym by ciągle trenować 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Idiiota napisał:

klaudix pisze, ze marzy o pytongach kolegow filipa xD

I co co robisz sobie budel we własnym gniazdku? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×