Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Vedma

Człowiek tłuste jajo w kasku.

Polecane posty

Dobre wytłumaczenie na wieczny smród w domku, nowy pan źle wyczyścił szambo. Pare lat temu japa jej się śmiała jak mogła nazywać go szambonurkiem.

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Laska Nie ma co narzekać, przecież "jak długo siedzisz w gownie to przestaje śmierdzieć" co nie?👌🏻🤭

  • Like 1
  • Haha 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Kingeczka napisał:

Najlepsze pod koniec vlo piecze mnie, i to też, i to też mnie piecze... 🫣🎃⚰️

Co się dziwi jak robi peeling kawitacyjny codziennie i dodaje retinol. Peeling kawitacyjny wykonuje się raz na 2-4 tygodnie. Co za młot.

Teraz to niech ten klaun odstawi retinol, który pewnie też nakłada codziennie (grom go wie w jakiej formie i stężeniu), kupi piankę panthenol i ewentualnie hydrolat aloesowy. Potem tłusty krem i peptydy. Za raz to jej się przyda maść maxicortan.

Śmiem twierdzić, że większości kremów które stosuje podczas kuracji retinolem nie powinna teraz używać, bo mają alkohol, kwasy i retinol.

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Sowa z Mazur napisał:

Co się dziwi jak robi peeling kawitacyjny codziennie i dodaje retinol. Peeling kawitacyjny wykonuje się raz na 2-4 tygodnie. Co za młot.

Teraz to niech ten klaun odstawi retinol, który pewnie też nakłada codziennie (grom go wie w jakiej formie i stężeniu), kupi piankę panthenol i ewentualnie hydrolat aloesowy. Potem tłusty krem i peptydy. Za raz to jej się przyda maść maxicortan.

Śmiem twierdzić, że większości kremów które stosuje podczas kuracji retinolem nie powinna teraz używać, bo mają alkohol, kwasy i retinol.

 

 

 

Słoneczko też jest ładne tej jesieni i pomimo niskiego indexu zdartą skórę może poparzyć , ale ona filtrów nie lubi. A maxicortan jak zacznie używać to też zacznie robić pod swojemu za dużo i za długo i zrobi sobie kolejne kuku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, PandaCzerowna napisał:

Ona chyba w ogóle nie wspomina o ojcu, nie? O mamie też rzadko ale coś tam o niej mówi, że kupiła jej ścierki czy inne lampki. A o nim nic. Może mają złe relacje i nie ma takiej możliwości żeby on chciał po nią jechać i wozić ją jak dziecko.

Kiedyś mówiła, że ojciec ogląda wszystkie jej vlogi na bieżąco, a jakiś czas temu go pozdrawiała z tt na live, jak kryła się z ''pachnącym powietrzem''.  To jest typ introwertyka, raczej małomówny, a przynajmniej takie odniosłam wrażenie, jak kiedyś było go słychać w jakimś vlogu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Vedma napisał:

Dobre wytłumaczenie na wieczny smród w domku, nowy pan źle wyczyścił szambo. Pare lat temu japa jej się śmiała jak mogła nazywać go szambonurkiem.

Ja myślałam że Pan tylko oproznia szambo 😟, to ona powinna dbać o nie I regularnie dzwonic do czlowieka, co jakis czas wrzucać specjalne tabletki, niech se wygugluje co należy do obowiązków właściciela szampana i jak o nie dbać. Jej się wydaje że ktoś tam wejdzie do srodka będzie szmatką wycierał do sucha i popsika jej ulubionymi perfumami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cesarzowa ma swoje wicki, cos na zasadzie znajomych ewentualnie klientow (skoro jołtub dla niej pracą).

Czy Wy, jako dorosle kobiety, zyjace swoim zyciem,  w pracy lub wsrod znajomych opowiadacie często o rodzicach? czy przyprowadzacie ich do pracy albo do kregu znajomych?

I ja wiem, wiem - ze cesarzowa bedac niezalezna singielka po 40, wysluguje sie mama (ktora jest w wieku emerytalnym) do podwozki 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Sowa z Mazur napisał:

Co się dziwi jak robi peeling kawitacyjny codziennie i dodaje retinol. Peeling kawitacyjny wykonuje się raz na 2-4 tygodnie. Co za młot.

Teraz to niech ten klaun odstawi retinol, który pewnie też nakłada codziennie (grom go wie w jakiej formie i stężeniu), kupi piankę panthenol i ewentualnie hydrolat aloesowy. Potem tłusty krem i peptydy. Za raz to jej się przyda maść maxicortan.

Śmiem twierdzić, że większości kremów które stosuje podczas kuracji retinolem nie powinna teraz używać, bo mają alkohol, kwasy i retinol.

 

 

 

Widać, że jest w desperacji jeśli chodzi o stan skóry. Pryszcze, podskórne gule stąd takie mocne zabiegi bez odstępu czasowego.

Edytowano przez Etoile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Sowa z Mazur napisał:

Co się dziwi jak robi peeling kawitacyjny codziennie i dodaje retinol. Peeling kawitacyjny wykonuje się raz na 2-4 tygodnie. Co za młot.

Teraz to niech ten klaun odstawi retinol, który pewnie też nakłada codziennie (grom go wie w jakiej formie i stężeniu), kupi piankę panthenol i ewentualnie hydrolat aloesowy. Potem tłusty krem i peptydy. Za raz to jej się przyda maść maxicortan.

Śmiem twierdzić, że większości kremów które stosuje podczas kuracji retinolem nie powinna teraz używać, bo mają alkohol, kwasy i retinol.

 

 

 

Uzywać retinol to trzeba potrafić, nie pisz i nie podpowiadaj musgowi, zobaczymy jak się skończy ten eksperyment kosmetyczny, i na kogo zrzuci winę- na producenta retinolu czy na zły układ planet? Ciekawe czy spf tam wjeżdża, bo po wibracjach coś bełkotała, że spf jest beeee i nie będzie używać, jadę po popcorn i czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Hellena.De.Vil napisał:

cesarzowa ma swoje wicki, cos na zasadzie znajomych ewentualnie klientow (skoro jołtub dla niej pracą).

Czy Wy, jako dorosle kobiety, zyjace swoim zyciem,  w pracy lub wsrod znajomych opowiadacie często o rodzicach? czy przyprowadzacie ich do pracy albo do kregu znajomych?

I ja wiem, wiem - ze cesarzowa bedac niezalezna singielka po 40, wysluguje sie mama (ktora jest w wieku emerytalnym) do podwozki 😄

Co Ty porównujesz, nas i nasze prace i relacje ze znajomymi, do jej chorego świata? Siwa w swojej "pracy" publicznie, często pijana albo na kacu, gada o swoim okresie, o pe.nisie męża, o smrodzie gó.wna w domu. Ale według Ciebie nie było by na miejscu mówić o rodzicach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Vedma napisał:

Laska Nie ma co narzekać, przecież "jak długo siedzisz w gownie to przestaje śmierdzieć" co nie?👌🏻🤭

Ale trzeba dodać, że guffmo plebsu śmierdzi inaczej niż damessy. Dammessy to jak perfumy Hermesa że sfermentowanego torfu alpejskiego😂.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, evoiva napisał:

Uzywać retinol to trzeba potrafić, nie pisz i nie podpowiadaj musgowi, zobaczymy jak się skończy ten eksperyment kosmetyczny, i na kogo zrzuci winę- na producenta retinolu czy na zły układ planet? Ciekawe czy spf tam wjeżdża, bo po wibracjach coś bełkotała, że spf jest beeee i nie będzie używać, jadę po popcorn i czekam.

Spf nie lubi. A teraz szukać łagodnego też nie za bardzo, powinna mieć już naszykowany przed eksperymentami taki który wie, że nie będzie piekł uwrażliwionej skóry. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cofka z szamba do palacowej bafroom to zemsta za szambonurka. 🙂 Panowie obejzeli vlogaska i postanowili utrzec noska damie. 🤣

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Busz3131 napisał:

Cofka z szamba do palacowej bafroom to zemsta za szambonurka. 🙂 Panowie obejzeli vlogaska i postanowili utrzec noska damie. 🤣

Do kuchni też się cofało... I pod do mek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ogólnie chodzi o to, że takie szambo trzeba opróżniać regularnie, jak się dużo siedzi w takim domku. Przecież domek letniskowy nie będzie miał ogromnego szamba jak murowany dom wielorodzinny. A nie ' dawno'.  Mogłaby pomyśleć i kupić jakieś bidegradowalne proszki i mydła i podlewać zużytą woda rośliny. Wtedy by nie zalewało. Ale to za dużo roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Busz3131 napisał:

Cofka z szamba do palacowej bafroom to zemsta za szambonurka. 🙂 Panowie obejzeli vlogaska i postanowili utrzec noska damie. 🤣

Moc afirmacji szambonurka robi wrażenie 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ja ojciec opieprzył i już nie może relacjonować swojej rzeczywistości w czasie realnym. Mówi że devil/evil eye patrzy 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, PandaCzerowna napisał:

Co Ty porównujesz, nas i nasze prace i relacje ze znajomymi, do jej chorego świata? Siwa w swojej "pracy" publicznie, często pijana albo na kacu, gada o swoim okresie, o pe.nisie męża, o smrodzie gó.wna w domu. Ale według Ciebie nie było by na miejscu mówić o rodzicach?

Nie porownuje przeciez. Pytam czy rodzice sa czestym tematem podczas rozmow w takim miejscu, jakie wymienila..

Nie wiem czy na miejscu, czy nie na miejscu. Bo ja nie o tym 😄

 IMO to creepy czepiac sie doroslej baby, ze za malo mowi o rodzicach we vlogu - kiedy to, w realnym zyciu, w rozmowach normalnie funkcjunujacych doroslych ludzi, nie pojawia sie czesto temat rodzicow (moze tam przy okazji urodzin/spotkan/czy choroby). Nie jest to temat interesujacy dla innych, jak i to sa prywatne sprawy.

I ja wiem - ze cesarzowa pokazuje wszystko. Albo prawie. Jednak to na ludzie na forum sie dziwia, ze cesarzowa nie wspomina rodzicow. wiec zadalam ludzi z forum, jak czesto u nich pojawia sie temat rodzicow w miejscu pracy czy na spotkaniach towarzyskich. creepy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×