Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Jerry89

Szkoda, że coś co dla większości jest życiową normą, która posiadają, dla mnie to marzenie nie do spełnienia

Polecane posty

Marzy mi się własne mieszkanie w którym miałbym atrakcyjną żone i dziecko z nią..  tyle i aż tyle. Coś co jednak większość ludzi w swoim życiu dorabia się, dla mnie jest to absolutnie nierealne. Wieczna samotność, mieszkanie z rodzicami mimo dorosłego wieku, brak perspektyw na jakąkolwiek zmiane.

Wszyscy moi koledzy z podwórka doszli właśnie do takiego stanu jaki opisalem, dosłownie wszyscy, tylko ja zostałem taką pi3rdołą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Jerry89 napisał:

Marzy mi się własne mieszkanie w którym miałbym atrakcyjną żone i dziecko z nią..  tyle i aż tyle. Coś co jednak większość ludzi w swoim życiu dorabia się, dla mnie jest to absolutnie nierealne. Wieczna samotność, mieszkanie z rodzicami mimo dorosłego wieku, brak perspektyw na jakąkolwiek zmiane.

to zacznij odkładać, inwestować w coś nie wiem.

mieszkasz z rodzicami więc sporo kosztów życia ci odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sąsiedniej wiosce jest wesele. Pamiętacie jak pisałem o tej dziewczynie na wiosnę 23 na której profil bado wchodziłem kilka razy dziennie a potem się okazało że to wszystko widać kto odwiedza twój profil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, destruction annihilation napisał:

ty i tak masz znacznie większą szansę na związek/rodzinę niż tutejsze praviki, a już zwłaszcza niż leżak.

To prawda ja już nie marzę i nie wiem co bym miał z taką atrakcyjną kobietą robić i nie mam już sił i chęci by pracować na jakiś sukces jestem tak jakby wykastrowany jak kot który sasiony leży cały dzień na kanapie i nie idzie na noc na polowanie po okolicy. Wszystko przez chorobę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, kris888 napisał:

to zacznij odkładać, inwestować w coś nie wiem.

mieszkasz z rodzicami więc sporo kosztów życia ci odpada.

Nic mi nie zostaje z pensji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jerry89 napisał:

Nic mi nie zostaje z pensji

jak to? kompletnie nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, kris888 napisał:

jak to? kompletnie nic?

Przecież zarabia najniższą krajową.Na pewno trochę daje rodzicom,a reszta to ile mu zastaje?😜

Dwa koła na ciuchy,przyjemności,paliwo?Z czego odłoży?😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, KittyD napisał:

Przecież zarabia najniższą krajową.Na pewno trochę daje rodzicom,a reszta to ile mu zastaje?😜

Dwa koła na ciuchy,przyjemności,paliwo?Z czego odłoży?😜

10% tego co zarabia, powinien być w stanie odłożyć. Ja też z najniższej, też mieszkam z rodzicami i jakoś daję radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobacz jakie zawody są dobrze płatne i rób kurs w tym kierunku, a najlepiej zawodówkę skończyć i zarabiać normalne pieniądze, bo niska emerytura cię zastanie w tym magazynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kris888 napisał:

10% tego co zarabia, powinien być w stanie odłożyć. Ja też z najniższej, też mieszkam z rodzicami i jakoś daję radę.

To będzie jakieś trzy stówki na miesiąc to policz sobie w skali roku,że na co odłożysz?🙂

Dziesięć lat trzydzieści sześć koła,a to samochód jest dziesięcioletni jakiejś mikrej klasy.Albo pojedzie gdzieś w fajne miejsce na wakacje na dziesięć dni,dwa razy😜

A mówimy teraz o dziesięciu LATACH odkładania😱

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, KittyD napisał:

To będzie jakieś trzy stówki na miesiąc to policz sobie w skali roku,że na co odłożysz?🙂

Dziesięć lat trzydzieści sześć koła,a to samochód jest dziesięcioletni jakiejś mikrej klasy.Albo pojedzie gdzieś w fajne miejsce na wakacje na dziesięć dni,dwa razy😜

A mówimy teraz o dziesięciu LATACH odkładania😱

plus procent składany - odsetki też.

21 minut temu, Jerry89 napisał:

Nic mi nie zostaje z pensji 

dlatego od nowego miesiąca zrób sobie plik w arkuszu kalkulacyjnym (LibreOffice Calc darmowy) i tam po jednej stronie sobie wpisuj wszystkie wydatki - ja tak robię, spisuje wszystko z paragonów 🙂

a po drugiej wszystkie twoje zarobki, nie tylko pensja ale także np. zwroty z PIT, czy jakaś inna dodatkowa kasiora 🙂

wymaga trochę samodyscypliny ale warto.

rozumiem opłaty na auto, paliwo, jedzenie czy dorzucenie się rodzicom - wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, kris888 napisał:

plus procent składany - odsetki też.

dlatego od nowego miesiąca zrób sobie plik w arkuszu kalkulacyjnym (LibreOffice Calc darmowy) i tam po jednej stronie sobie wpisuj wszystkie wydatki - ja tak robię, spisuje wszystko z paragonów 🙂

a po drugiej wszystkie twoje zarobki, nie tylko pensja ale także np. zwroty z PIT, czy jakaś inna dodatkowa kasiora 🙂

wymaga trochę samodyscypliny ale warto.

rozumiem opłaty na auto, paliwo, jedzenie czy dorzucenie się rodzicom - wiadomo.

Jeżeli chodzi ci o lokatę to jesteś mocno oderwany od rzeczywistości 🤣🤣🤣

Ile tych odsetek będziesz miał od trzydziestu tysięcy 😱

Dla was to już nie ma nadziei na kobity,OMG👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak cokolwiek odloze to i tak są drobne. Max na mowy rower w skali roku, to nie są i nigdy nie będą pieniądze które pozwolą mi np kupic mieszkanie

Co do kobit to fakt, dla takich jak ja nie ma szans. Bo blazy nie wezmę a na atrakcyjne jestem za słaby 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jerry89 napisał:

Nawet jak cokolwiek odloze to i tak są drobne. Max na mowy rower w skali roku, to nie są i nigdy nie będą pieniądze które pozwolą mi np kupic mieszkanie

Co do kobit to fakt, dla takich jak ja nie ma szans. Bo blazy nie wezmę a na atrakcyjne jestem za słaby 

A twoi koledzy, którym zazdrościsz życia,  to wszyscy mają super laski z górnej półki? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, KittyD napisał:

Dla was to już nie ma nadziei na kobity,OMG👋

ja i tak nie szukam

1 godzinę temu, Jerry89 napisał:

Nawet jak cokolwiek odloze to i tak są drobne. Max na mowy rower w skali roku, to nie są i nigdy nie będą pieniądze które pozwolą mi np kupic mieszkanie

fakt, mieszkania są drogie. z tego się nie odłoży to fakt. ale te środki które odłożysz, to już na coś innego można zainwestować np. w jakiś kurs zawodowy, aby lepiej zarabiać.

a nie odziedziczysz mieszkania po rodzicach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Jerry89 napisał:

Bo blazy nie wezmę

Zawsze mnie rozbawia ten alkoholik z wymaganiami 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, KittyD napisał:

Jeżeli chodzi ci o lokatę to jesteś mocno oderwany od rzeczywistości 🤣🤣🤣

Ile tych odsetek będziesz miał od trzydziestu tysięcy 😱

Dla was to już nie ma nadziei na kobity,OMG👋

Są odklejeni, to prawda. W sumie z nich wszystkich to ten alkus ma najbardziej realne podejście, wie, że jest w czarnej du... i że z niej nie wyjdzie przy tych możliwościach, jakie realnie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Jerry89 napisał:

Marzy mi się własne mieszkanie w którym miałbym atrakcyjną żone i dziecko z nią..  tyle i aż tyle. Coś co jednak większość ludzi w swoim życiu dorabia się, dla mnie jest to absolutnie nierealne. Wieczna samotność, mieszkanie z rodzicami mimo dorosłego wieku, brak perspektyw na jakąkolwiek zmiane.

Wszyscy moi koledzy z podwórka doszli właśnie do takiego stanu jaki opisalem, dosłownie wszyscy, tylko ja zostałem taką pi3rdołą

to poroste w realizacji bierz jakas mopsiare z dziecmi z tindera i bedziesz zyla jak koledzy 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Jerry89 napisał:

Nic mi nie zostaje z pensji

bo za duzo pijesz i jestes leniwy pisales raz ze nie bedziesz pracowal gdzies tam bo to ciezka praca i dlugo sie pracuje

moze wez jakas alkoholiczke bedziecie sobie razem pili w weekendy

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, kris888 napisał:

plus procent składany - odsetki też.

nizszy niz inflacja wiec kitty zle liczy bo za 10 lat nawet samochodu nie kupi

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, KittyD napisał:

Dla was to już nie ma nadziei na kobity,OMG👋

nie wszystkie baby szukaja sponsora jest wiele takich ktorym nie przeszkadza ile zarabia facet byle pracowal

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, kris888 napisał:

ja i tak nie szukam

powiedz mi dlaczego od kiedy pamietam cie z kafeterii ty nie wyjedziesz wreszcie do innego miasta ? jak jestes pracowity wynajmiesz jakis pokoj i bedziesz zapi.dalaj to zarobisz dwa razy wiecej niz u siebie. juz odpada argument podawany mackowi ze nie masz na bilet bo przez ten czas z minimalnej cos odlozyles

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, kris888 napisał:

- ja tak robię, spisuje wszystko z paragonów

jakbys ten czas przeznaczyl na odplatna prace to bys wiecej zarobil niz na tych paragonach zaoszczedzisz

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, selkie napisał:

Zawsze mnie rozbawia ten alkoholik z wymaganiami 🙂

tak mysla faceci brzydkiej prawie nikt nie chce. dlatego jak pisze ze zadna sie nimi nie interesuje to majha na mysli ladne jakby ich zapytac czy jakas gruba sie nimi zainteresowala to by pewnie powiedzieli ze tak/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, selkie napisał:

Są odklejeni, to prawda. W sumie z nich wszystkich to ten alkus ma najbardziej realne podejście, wie, że jest w czarnej du... i że z niej nie wyjdzie przy tych możliwościach, jakie realnie ma.

bo on sie rozglada za tymi ktore szukaja sponsora dlatego ma podobny tok myslenia jak ty i sie zgadzacie. jakby wyrywal kasjerki z biedry to by im nie przeszkadzalo ile zarabia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, sebix libedowsky napisał:

powiedz mi dlaczego od kiedy pamietam cie z kafeterii ty nie wyjedziesz wreszcie do innego miasta ? jak jestes pracowity wynajmiesz jakis pokoj i bedziesz zapi.dalaj to zarobisz dwa razy wiecej niz u siebie. juz odpada argument podawany mackowi ze nie masz na bilet bo przez ten czas z minimalnej cos odlozyles

po prostu tutaj mam niższe koszty życia 🙂 i własne mieszkanie z rodzicami (taniej mi wychodzi dołożyć do opłat, niż wynajmować pokój)

mam własny ogródek owocowo-warzywny plus blisko na wieś do dalszej rodziny, z której mam jajka i mięso - dzięki temu mogę na jedzeniu przyoszczędzić, a tam musiałbym więcej wydać.

Edytowano przez kris888

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, kris888 napisał:

po prostu tutaj mam niższe koszty życia 🙂 i własne mieszkanie z rodzicami (taniej mi wychodzi dołożyć do opłat, niż wynajmować pokój)

mam własny ogródek owocowo-warzywny plus blisko na wieś do dalszej rodziny, z której mam jajka i mięso - dzięki temu mogę na jedzeniu przyoszczędzić, a tam musiałbym więcej wydać.

ale byc mogl zarobic dwa razy tyle

a tam zawsze bedzie wegetacja

albo za granice nie wyjedziesz do jakies go.nopracy na jakims magazynie

mnie sie wydaje ze ci po prostu dobrze wiec po prostu nie ma sensu narzekac

 

Edytowano przez sebix libedowsky

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, sebix libedowsky napisał:

juz odpada argument podawany mackowi ze nie masz na bilet bo przez ten czas z minimalnej cos odlozyles

a właśnie ciekawe, co u Maćka słychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, sebix libedowsky napisał:

tak mysla faceci brzydkiej prawie nikt nie chce. dlatego jak pisze ze zadna sie nimi nie interesuje to majha na mysli ladne jakby ich zapytac czy jakas gruba sie nimi zainteresowala to by pewnie powiedzieli ze tak/

Wątpię, nawet gruba i brzydka ma wybór, zawsze może być sama. To znacznie lepsza opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×