Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kingeczka

Tajemniczy retinol i piekące kremy.

Polecane posty

11 minut temu, evoiva napisał:

Ciekawe ile razy malowała szafę 🤔 ja osobiście drzwi i futryny już wiele razy i nigdy bym tego nie porównała z malowaniem szafy 😅

Ona tylko opowiada o malowaniu, takze dla niej nie ma wielkiej roznicy czy to szafa, weranda czy szafki w kuchni. 🤣

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież jak ona przepychała ten stół zwalisty przez drzwi to mogła się zaklinować- kto i kiedy by ją odnalazł?

I wszystko byłoby nagrane...

Zupełnie jak w tym filmie, w którym koleś się zaklinował w Kanionie...

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, evoiva napisał:

Możliwe,  bo ta kozownia to tak po sąsiedzku z łazienką, mogła się tam zadziac magia 😅

Wypłynęła 'tajemnicza' substancja o ostrych walorach zapachowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Kingeczka napisał:

Ten retinol to musi być jakaś tanioszka, bo inaczej by się od razu popisała co to jest.

To może być yellow peel ale nie powie i nie pokaże bo to przeznaczone tylko do użytku przez profesjonalistów ale na allegro wszytsko można kupić. W każdym razie nie może tego reklamować bo kupiła nielegalnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Dolores_lolek napisał:

To może być yellow peel ale nie powie i nie pokaże bo to przeznaczone tylko do użytku przez profesjonalistów ale na allegro wszytsko można kupić. W każdym razie nie może tego reklamować bo kupiła nielegalnie. 

Tak jak słynny na tt szampon czosnkowy sprzedawany tylko przez wybrańców Boga,  ludzie napaleni w komentarzach jak dzieci na cukierki, jakby nie można wpisać w Google, szampon jest wszędzie, a barany w komentarzach- ile kosztuje, jak można zamówić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od lat w sezonie jesienno zimowym stosuje retinol, ale zaczynam od niskiego stężenia i stosuję 1-2 razy w tygodniu. Dzięki temu skóra stopniowo zwiększa tolerancję na ten składnik, pięknie się oczyszcza bez nadmiernego podrażnienia, a przede wszystkim łuszczenia. 

Nie rozumiem jak ona może z marszu wprowadzić do rutyny pielęgnacyjnej produkt o tak wysokim stężeniu. Dodatkowo łączy go z peelingiem kawitacyjnym i nie używa filtrów. Będzie miała mega przebarwienia, które ciężko będzie usunąć nawet zabiegami gabinetowymi. Ale przecież ona wszystko wie najlepiej. Po co stosować się do zaleceń umieszczonych na ulotce, którą napisali specjaliści 🤦🏼‍♀️

A ten tekst, że ona może reklamować kremy 😂😂😂 

Kuźwa, broda szpiczasta jak u czarownicy dodatkowo z dziurami, wiszące podgardle jak u indyka, podskórne gule, brak jędrności, ziemisty kolor. 

Ona chyba widzi siebie jedynie przez filtry i straciła już kompletnie kontakt z tym jak faktycznie wygląda. 

Przecież nawet te "wielkie" męskie t-shirty, które specjalnie kupuje w rozmiarze XXL lub XXXL wcale nie są dla niej jakieś oversize.

  • Like 1
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Dolores_lolek napisał:

To może być yellow peel ale nie powie i nie pokaże bo to przeznaczone tylko do użytku przez profesjonalistów ale na allegro wszytsko można kupić. W każdym razie nie może tego reklamować bo kupiła nielegalnie. 

Tajemnica wyjaśniona, inaczej by powtarzała w kółko do poxzygu nazwę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, evoiva napisał:

Ja kupiłam retinol i jakoś boję się, mam delikatna facjatę skłonna do podrażnień, nie mam takiej grubej skóry jak nasza warminska jaszczurka.

Ja robiłam jak producent rozpisał (Nacomi). Jest jeszcze lepsza opcja żeby na początku raz w tygodniu, potem dwa a na końcu trzy (pod rząd). Chyba, że np. dwa razy w tygodniu to za dużo i wracamy do raz na tydzień. I wiadomo żadnych kwasów, peelingów, masaży z olejkami (zdziera się łuszczący naskórek). Spf50 jak wiemy, panthenol w piance (pomaga przy podrażnieniu jak nic), krem odbudowujący barierę ochronną i maść typu maxicortan (mi pomagał jak doszło do zapalenia skóry spowodowanego retinolem - czerwone, palące zmiany i świąd). Bo też facjata delikatna 😊 daję też pod oczy ale już rok używania i tylko 2 razy w tygodniu.

I najważniejsze to żeby nie stosować retinolu w ciąży, podczas starania się o dziecko (działanie teratogenne) oraz w trakcie karmienia. 

 

 

 

 

Edytowano przez Sowa z Mazur
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Krakowski Precel napisał:

Ja od lat w sezonie jesienno zimowym stosuje retinol, ale zaczynam od niskiego stężenia i stosuję 1-2 razy w tygodniu. Dzięki temu skóra stopniowo zwiększa tolerancję na ten składnik, pięknie się oczyszcza bez nadmiernego podrażnienia, a przede wszystkim łuszczenia. 

Nie rozumiem jak ona może z marszu wprowadzić do rutyny pielęgnacyjnej produkt o tak wysokim stężeniu. Dodatkowo łączy go z peelingiem kawitacyjnym i nie używa filtrów. Będzie miała mega przebarwienia, które ciężko będzie usunąć nawet zabiegami gabinetowymi. Ale przecież ona wszystko wie najlepiej. Po co stosować się do zaleceń umieszczonych na ulotce, którą napisali specjaliści 🤦🏼‍♀️

A ten tekst, że ona może reklamować kremy 😂😂😂 

Kuźwa, broda szpiczasta jak u czarownicy dodatkowo z dziurami, wiszące podgardle jak u indyka, podskórne gule, brak jędrności, ziemisty kolor. 

Ona chyba widzi siebie jedynie przez filtry i straciła już kompletnie kontakt z tym jak faktycznie wygląda. 

Przecież nawet te "wielkie" męskie t-shirty, które specjalnie kupuje w rozmiarze XXL lub XXXL wcale nie są dla niej jakieś oversize.

Najlepiej niech zamówi kwas TCA. Wtedy będzie płacz. Ale są ameby co robią to w domu a nie u lekarza.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Sowa z Mazur napisał:

Najlepiej niech zamówi kwas TCA. Wtedy będzie płacz. Ale są ameby co robią to w domu a nie u lekarza.

 

 

Boże pewnie by sobie wyżarła do mięsa 😭😭😭

Edytowano przez Kingeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jak się dzielimy radami ad retinolu to ja posiadaczką cery wrażliwej miałam do niego 3 podejścia. To trzecie to nawet słabsza wersja bo retinal stężenie najniższe chyba 0,25 i lipa. Moja skóra nie lubi A zewnętrznie za każdym razem potworne podskórne gule. Wprowadzała powoli była mowa że wysyp jest przejściowy ale po 2 miechach tylko coraz gorzej. Także nie jest to zabieg dla każdego. Za to wit c i botox działają cuda i mimo że już grubo po 30 zawsze się dziwią jak podaje pesel. Także laski z głową z tym retinolem

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Dobra _Dusza napisał:

Nieopróżniane szambo = ... wysadziło płytki w łazience.

Inaczej pewnie by tego nie remontowala tylko kupiła nowa torebunie 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jprl zdjęcie na nadawczym i ona twierdzi że dobrze wygląda na swój wiek?! Ogólnie nie komentuje wyglądu innych ale ona namiętnie podkreśla/afirmuje że nie wygląda na swój wiek że młodziej. Otóż niestety nie i lata stosowania kremu nic nie dadzą jak się jara pije i ma słabe geny. Dla mnie na tym zdjęciu spokojnie jak po 50tce

  • Like 3
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ona długo w zeszłym roku koczowała na Mazurach? 

🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, MONIKA napisał:

To jak się dzielimy radami ad retinolu to ja posiadaczką cery wrażliwej miałam do niego 3 podejścia. To trzecie to nawet słabsza wersja bo retinal stężenie najniższe chyba 0,25 i lipa. Moja skóra nie lubi A zewnętrznie za każdym razem potworne podskórne gule. Wprowadzała powoli była mowa że wysyp jest przejściowy ale po 2 miechach tylko coraz gorzej. Także nie jest to zabieg dla każdego. Za to wit c i botox działają cuda i mimo że już grubo po 30 zawsze się dziwią jak podaje pesel. Także laski z głową z tym retinolem

Jeśli to nie tajemnica to gdzie stosujesz botox, w sensie twarzy.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, MONIKA napisał:

To jak się dzielimy radami ad retinolu to ja posiadaczką cery wrażliwej miałam do niego 3 podejścia. To trzecie to nawet słabsza wersja bo retinal stężenie najniższe chyba 0,25 i lipa. Moja skóra nie lubi A zewnętrznie za każdym razem potworne podskórne gule. Wprowadzała powoli była mowa że wysyp jest przejściowy ale po 2 miechach tylko coraz gorzej. Także nie jest to zabieg dla każdego. Za to wit c i botox działają cuda i mimo że już grubo po 30 zawsze się dziwią jak podaje pesel. Także laski z głową z tym retinolem

Ja pierwsza połowa 😭 Zgadzam się w pełni. Najważniejsze żeby pasowało i działało. Z kosmetykami jak z ciuchami. Mi za to witamina C, kwasy owocowe kompletnie nie służą (wypryski, alergie). Bywa, że cała marka kosmetyków nie jest dla mnie (u mnie jest tak np. z Bielenda, Perfecta, Soraya, dr Eris - wysyp po wszystkim, film na skórze).

 

Ale cesarzowa to umiaru nie ma w niczym. Ani w jedzeniu, ani w piciu, ani w kosmetykach, ani w zakupach, a przede wszystkim w gadaniu głupot publicznie 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, evoiva napisał:

Jeśli to nie tajemnica to gdzie stosujesz botox, w sensie twarzy.?

Absolutnie żadna;) obecnie już na całe czoło i lwia zmarche. Robiłam też kurze ale za dużo się śmieje i tam mi btx działa max 2tyg więc bez sensu. Chodzę do lekarza nie kosmetyczki więc nigdy nie zdazylo się żeby np brwi były nierówne po złym podaniu

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Sowa z Mazur napisał:

Ja pierwsza połowa 😭 Zgadzam się w pełni. Najważniejsze żeby pasowało i działało. Z kosmetykami jak z ciuchami. Mi za to witamina C, kwasy owocowe kompletnie nie służą (wypryski, alergie). Bywa, że cała marka kosmetyków nie jest dla mnie (u mnie jest tak np. z Bielenda, Perfecta, Soraya, dr Eris - wysyp po wszystkim, film na skórze).

 

Ale cesarzowa to umiaru nie ma w niczym. Ani w jedzeniu, ani w piciu, ani w kosmetykach, ani w zakupach, a przede wszystkim w gadaniu głupot publicznie 😂

Otoz to, dla każdego coś innego. Ważne by obserwować i reagować gdy coś nie służy. 

Siwa twierdzi że od jabłek i pomidorow ma gule a ja nieśmiało sugeruje że to jednak wina tych randek z Pawełkami przy zupce chińskiej

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślicie że cofka z szamba mocna była ? Dobrze ją podlało?

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Kingeczka napisał:

Myślicie że cofka z szamba mocna była ? Dobrze ją podlało?

Sądząc po tym co je musiało być srogo. Wydaje mi się że na tyle źle ze siedzi tam bo coś jeszcze jest. Już nie chodzi na wino więc towarzycho od% wyjechało. Siwa nie ma wodnego łóżka ona ma "wodny" domek oj nie z piernika fundament jestem innej gliny podtapiany

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, MONIKA napisał:

Absolutnie żadna;) obecnie już na całe czoło i lwia zmarche. Robiłam też kurze ale za dużo się śmieje i tam mi btx działa max 2tyg więc bez sensu. Chodzę do lekarza nie kosmetyczki więc nigdy nie zdazylo się żeby np brwi były nierówne po złym podaniu

Ja właśnie myślę od dłuższego czasu o mojej znienawidzonej lwiej zmarszczce 😏 i waham się jak siwa nad 4 kanapkami 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, evoiva napisał:

Ja właśnie myślę od dłuższego czasu o mojej znienawidzonej lwiej zmarszczce 😏 i waham się jak siwa nad 4 kanapkami 😅

Uwierz ze nie będziesz żałowała. Też z tym długo chodziłam ale efekt rozwiał wszelkie wątpliwości. Prawda jest taka, że ani kremami ani reti tego nie zmienisz. Pisze jak przekupa, ale akurat ten zabieg z całego serduszka polecam. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, MONIKA napisał:

Uwierz ze nie będziesz żałowała. Też z tym długo chodziłam ale efekt rozwiał wszelkie wątpliwości. Prawda jest taka, że ani kremami ani reti tego nie zmienisz. Pisze jak przekupa, ale akurat ten zabieg z całego serduszka polecam. 

Trzeba tylko znaleźć dobrego specjalistę 😊 ile mniej więcej utrzymuje się efekt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mogłaby powstać taka larwiańska reguła, żeby oznaczać jakoś oftop?

Wątek wymiera przez to. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, evoiva napisał:

Trzeba tylko znaleźć dobrego specjalistę 😊 ile mniej więcej utrzymuje się efekt?

To akurat bardzo indywidualna sprawa znam dziewczyny co muszą biegać co 3 miesiące. U mnie na lajcie 9miesiecy, lwia nawet 14

Siwa tak zanudza ze robimy tu wizaż forum

Edytowano przez MONIKA
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, !GA napisał:

Czy mogłaby powstać taka larwiańska reguła, żeby oznaczać jakoś oftop?

Wątek wymiera przez to. 

Czekaj na 2u godzinny film od kfiasty będzie o czym gadac

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, evoiva napisał:

Ja właśnie myślę od dłuższego czasu o mojej znienawidzonej lwiej zmarszczce 😏 i waham się jak siwa nad 4 kanapkami 😅

Girl, nie zastanawiaj się w ogóle, botoks w lwią zmarszczkę to jedna z najlepszych decyzji jakie podjęłam 😄

 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, MONIKA napisał:

Otoz to, dla każdego coś innego. Ważne by obserwować i reagować gdy coś nie służy. 

Siwa twierdzi że od jabłek i pomidorow ma gule a ja nieśmiało sugeruje że to jednak wina tych randek z Pawełkami przy  zupce chińskiej

Zazdraszczam siwej spustu. Ja teraz nie mam apetytu, szynka śmierdzi, ser też. Ciastka nie zjem bo sztuczne i kac moralny, ciąża to nie jest. Podziwiam ją. Siwa mistrzu! Prowadź mnie 😂😂😂😂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, !GA napisał:

Czy mogłaby powstać taka larwiańska reguła, żeby oznaczać jakoś oftop?

Wątek wymiera przez to. 

Sugeruję "🍅🍅🍅🍅". Przyznam że podejrzewam iż gwiazda wrzuciła ostatni krótki vlog ze zlepków tego co miała. Inaczej vlog byłby długi. Może serio ją poparzyło i chce przeczekać a już się szykuje na Łódź i maczka. Gość z Glovo już płacze z radości.

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, MONIKA napisał:

To akurat bardzo indywidualna sprawa znam dziewczyny co muszą biegać co 3 miesiące. U mnie na lajcie 9miesiecy, lwia nawet 14

Siwa tak zanudza ze robimy tu wizaż forum

To masz szczęście że aż tyle Ci trzyma. Nie znam nikogo komu trzyma się dłużej niż 6miesiecy. Ja robię co 4 max co 5miesiecy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×