Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
npc

Gajaa juz jest skreslona u mnie

Polecane posty

1 godzinę temu, James Sunderland✓ napisał:

Gadali o wkładaniu między cyce. Klaudiusz ma jakieś? 

pisala ze ma duze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, polak = śmieć napisał:

lubisz dziewczyny z kuutasami? 

Lubię zachowanie pisane klaudiusz jest taka z japońskiej bajki trochę glupowata a czasem dowali poważnie o pochwie że jej capi 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, James Sunderland✓ napisał:

Gadali o wkładaniu między cyce. Klaudiusz ma jakieś? 

malutkie ma ale moon jest peedałem i mu to nie przeszkadza

Edytowano przez sexual

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha ha ha, wieprz znowu wierzga 😂 Kto tego toksycznego pijaczynę z chlewu wypuszcza to ja nie wiem 😂

ogromne są, miseczka C jak nic xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Anal Phil napisał:

Ha ha ha, wieprz znowu wierzga 😂 Kto tego toksycznego pijaczynę z chlewu wypuszcza to ja nie wiem 😂

 

jaki ładny chłopiec na awatarze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Anal Phil napisał:

ogromne są, miseczka C jak nic xD

Przecież na tych jej rzekomo fotach jest chuda laska, a ty sugerujesz cyce jakby była lochą z młodymi. Oj ćpunek ćpunek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, James Sunderland✓ napisał:

Przecież na tych jej rzekomo fotach jest chuda laska, a ty sugerujesz cyce jakby była lochą z młodymi. Oj ćpunek ćpunek 

Pisał też że śmierdzi jej na dole, a nawet że knage tam znalazł i później że psiapsi są.😆 Schizofrenia jak nic a dzisiaj jest anаlem chociaż wcześniej był rudym lachonem😁 Był też na froncie Ukrainy z poziomu YouTube i był też gangusem bo symetrię obejrzał i pół kilo mąki na ceracie rozsypał 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odrzucone prawitszki bez zajęcia nigdy jej nie wybacza i ego odrzuconego, skopanego psa będzie ich dręczyć do końca życia xd

Edytowano przez Vlad Srakula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ty widmoku pisałeś, że ja ładnie pachne hahaha. Zgadza się bo dbam o siebie, ale skąd ty to możesz wiedzieć xD Przecież każdy tu pisze głupoty, ale jeszcze głupsi są ci którzy to łykają xD

Edytowano przez Hawthorne Heights

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A lepiej nie będzie bo jeśli sytuacja się powtórzy to albo ja zaciukaja albo wpadną w taka wściekłość że białogłowa nie odwzajemnia uczuc że może ich czekać pokój bez klamek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moon jest spoko, bo jak trzeba to potrafi być poważny i doradzić, da się z nim normalnie pogadać i nie ma potrzeby więzić swoich koleżanek w piwnicy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra idzcie tam srumbo i sraaja siorbac knage swojemu alfonsowi bogowi srunowi

ja z wami juz nie bede pisal i wam odpisywal, tak jak na zaczepki sruna 😄

zegnajcie 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie się teraz ubierajo kafeteryjne i polskie pravaczko pravitszki (oraz Andrzej) jak red is bad spadło z rowerka? 😄😂 znowu ciemienżo polskich patriotuf!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty Filipku masz typa któremu siorbiesz i cię utrzymuje więc nie bądź hipokryta xd

Edytowano przez Vlad Srakula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z widmokami, kotarbami i innymi patusami i ich knagami raczej nie były w więzieniu tego byłoby za dużo xd patologiczne baby nie umieją być takie straszne i obrzydliwe jak patusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Pisał też że śmierdzi jej na dole, a nawet że knage tam znalazł i później że psiapsi są.😆 Schizofrenia jak nic a dzisiaj jest anаlem chociaż wcześniej był rudym lachonem😁 Był też na froncie Ukrainy z poziomu YouTube i był też gangusem bo symetrię obejrzał i pół kilo mąki na ceracie rozsypał 🤣

To jest inspiracja sruna

https://youtu.be/y1nzaDYzdf8?si=BbF45IjhSz1kH4jx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Hawthorne Heights napisał:

A wiecie, że morderca księdza Popiełuszki mieszka w Łodzi i ma emeryturę 12 tyś zł? 

A co ostatnio podcast Sumlinskilego obejrzalas? Ja jeszcze nie ale się domyślam 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, James Sunderland✓ napisał:

A co ostatnio podcast Sumlinskilego obejrzalas? Ja jeszcze nie ale się domyślam 😉

Oglądam na x.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no a ja sobie testuje silniki open source do gierek, glownie rpg i bede sobie gral czarodziejami i rzucal zaklecia i sie super bawil 😄

wlasnie mi sie minetest skonczyl kompilowac na moim vps i niedlugo moge zaczac sie zabierac za konfigurowanie serwera i wgrywanie modow 😄

wiec jak mnie tu nie ma to znaczy ze sobie teraz rzucam zakleecia w jakiejs fajnej gierce albo bawie sie na serwerze 😄

tutaj na moim forum poradnik jak skompilowac i skonfigurowac minetest na serwie, ale z lokalnej maszyny w domu tez mozna zrobic serwer, tylko musi byc 24/7 wlaczone zazwyczaj komp xD

nara 😄

https://bsdforall.org/forum/showthread.php?tid=337

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, Hawthorne Heights napisał:

Oglądałam wywiad po ich wyjściu z więzienia, ale to są silne babeczki

Oglądałem chwilę wywiad z jedną, taka drobna kobietka w okularach, a potraktowana jak jakiś 😞 ba/ndzior...  straszne 

A bodnar zbulwersował się jak zakuwano w kaj/danki tego oto osobnika:

"Przypomnijmy konkretną sytuację, która poru/szyła całą Polskę. 10-letnia Kristina 13 czerwca 2019 r. ok. godz. 13 wyszła ze szkoły w centrum wsi Mrowiny, gdzie mieszkała. Od domu dzielił ją zaledwie kilometr. Ostatni raz była widziana 200 metrów od domu. Jej ciało znaleziono tego samego dnia w lesie - 6 km od Mrowin. Prok/uratura poinformowała wówczas, że przyczyną śm/ierci dziecka były liczne rany kłute klatki pie/rsiowej i szyi. Jakub A. został zatrzymany po czterech dniach - 16 czerwca 2019 r. Po zatrzymaniu przyznał się do zbr/odni. Tłumaczył, że 10-latka była przeszkodą do stworzenia związku z jej matką.  "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×