Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
npc

Gajaa juz jest skreslona u mnie

Polecane posty

ja na razie testuje klasyki ale potem bede inne gierki open source testowal fajnie by bylo cos stworzyc swojego do jakiejs gry albo w ogole jakas gre, chociaz to moze byc trudne w moim przypadku nie znajac sie na programowaniu, to na razie obczajam sobie silniki do gier 😄

nie gram juz w gry online, chcialbym sobie grac w gre online zahostowana na swoim serwerze i byc gamemasterem/adminem a ludzie u mnie graja B) dlatego minetest chce sie zabawic jesli chodzi o serwer i modowanie, bo to na openBSD dziala akurat, bo to open-source dlatego mam zajecie xD

a na dworze sie nudze samemu, przy komputerze zawsze jest co robic B)

 

Edytowano przez Ojciec3BombelkaElci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Schizzy Pop napisał:

i nie jestes zazdrosna?

zazdrosci ze to nie ona jest ta fuksiara ahh przeciez sraudiusz tak by chciala byc bolcowana przez swojego ukochanego sruna, ale bedzie jej musialo wystarczyc wsadzanie siurka srunowskiego miedzy cycki XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie chyba zaczne opisywac artykuly i posty o silnikach do gier i screenshoty porobic i bede wrzucal w internet i wszystko po angielsku, a wy sobie tutaj piszcie bueheheh nara odchodze na zawsze pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ty sricu grales w heroes III, z tym  vcmi to niezle poprawili duzo rzeczy, upiekszona grafika, a jak postac sie porusza to tez super plynnie i w ogole naprawde fajnie sie gra 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Vlad Srakula napisał:

Czepiasz się ludzi jak ta oslizgla glizda, współczuje Klaudiuszowi dobra jest że to toleruje xd

wyjeebali go z anglii w końcu bo widzieli że nie ma szans na to aby do pracy poszedł czy w jakikolwiek sposób zarabiał na siebie pieniądze to teraz siedzi za piecem u babci w kaliszu, z domu nie wychodzi bo kazdy chec mu wpierrdolić gdyż znają go od małego, no i siedzi w internetach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wyjeebali mnie z anglii hahah za kilka dni mam lot do anglii i przekoczuje tam conajmniej 8 miesiecy, i czeka na mnie tam moja wieza glosniki i moje wielkie wygodne wyro, i w koncu wylatuje i w koncu z dala od polaczkow wstretnych takich jak ty xD

niedlugo bede w samolocie w niebie nad wami biedakami bueheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, polak = śmieć napisał:

wyjeebali go z anglii w końcu bo widzieli że nie ma szans na to aby do pracy poszedł czy w jakikolwiek sposób zarabiał na siebie pieniądze to teraz siedzi za piecem u babci w kaliszu, z domu nie wychodzi bo kazdy chec mu wpierrdolić gdyż znają go od małego, no i siedzi w internetach. 

Kozaczek musi sobie odbić przymusowy seks analny. Do tego ćpanie i alkohol z jego chorobami musi się odbijać negatywnie i pogłębiać frustrację no ale jego wybór Sraudiusze i Srumbo ani srafeteria nie są mu niczego winne xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

juz sam fakt co wypisujecie i wymslacie na moj temat, ze sie nadstawiam za dach naad glowa, rboei lody za jedzenie, ze mam alfonsow, ze mnie wyjeebali z angli to dla mnie dowod na to, jakim dnem w realu jestescie od ktorego trzeba trzymac sie jak najdalej

w internecie mozecie sobie byc kim chcecie i wymyslac sobie co chcecie patalachy

piszcie dalej bajeczki na moj temat, ja sie posmieje i za glowe zlapie, jakie tu deebile siedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Hawthorne Heights napisał:

Taki jest Filip. Wczoraj składałam mu życzenia urodzinowe, a dzisiaj już bluzga xD

Czarodziejem został?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Hawthorne Heights napisał:

Taki jest Filip. Wczoraj składałam mu życzenia urodzinowe, a dzisiaj już bluzga xD

dobrze że ma małego ptaszka i jest słaby fizycznie bo z takim alfa charakterem byś na niego poleciał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Ojciec3BombelkaElci napisał:

30 lat wczoraj skonczylem i co 😄

a czuje sie lepiej niz jak mialem 20 😄 xD

jest moc i sila B)

A jak robiłeś seks z facetami to jesteś czarodziejem czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Js7yss napisał:

A jak robiłeś seks z facetami to jesteś czarodziejem czy nie?

jest czarodziejem musi benis into vagena zeby nie byc czarodziejem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie robilem nigdy z nikim seeksu, bo ja seeks to po slubie tylko niewazne czy to facet czy baba xD

z facetem jakbym sie w UK ohajtal to pewnie bysmy sie kochali, gdybysmy byli malzenstwem i chuuj wam do tego xD

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Ojciec3BombelkaElci napisał:

a ty sricu grales w heroes III, z tym  vcmi to niezle poprawili duzo rzeczy, upiekszona grafika, a jak postac sie porusza to tez super plynnie i w ogole naprawde fajnie sie gra 😄

 

Nie grałem nigdy w to dużo, bo nie przepadam za taktykami ale muszę się  przełamać i spróbować w końcu 

Ogólnie mam dużo zaległości 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Ojciec3BombelkaElci napisał:

30 lat wczoraj skonczylem i co 😄

a czuje sie lepiej niz jak mialem 20 😄 xD

jest moc i sila B)

Miejmy nadzieję że do UK jedziesz na zime nie po to by mieszkać na dworze. Masz miejscówkę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie chcemi sie juz pisac z wami i o moim zyciu, bo wy i tak wszyscy wiecie wszystko lepiej ode mnie co robie i gdzie mieszkam i kim jestem tez

co nei napisze to ja i tak klamie a wy  macie zawsze racje xD

obczajam sobie zaraz open source silnik do morrowind, zobaczymy jak dziala

no heroes 3 fajna gierka, lubie tam grac czarodziejami i jak mam niezle zaklecia i mana mi sie regeneruje to super jest :D

w Tibie gralem duzo druidem i tez sie pieknie gralo, ale nie dosc ze to niemieckie serwery, a wolalbym sie nauczyc jak wlasna gierke hostowac na swoim serwie, to ludzie deebile, i nie gram juz, testuje sobie teraz rozne gry a potem bede pisal o tym na swoim forum/blogu/stronie internetowej i w ogole swiat pelen mozliwosci B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pamietam ze Poetka stad przeszla kampanie we wszystkich 3 dodatkach, zaimponowala mi xD ona niezla wiedze ma o tej grze, w ogole ten vcmi to open source silnik i mozna latwo mody do gierki instalowac, ja gram w jakas zmodowana wersje i jest super 😄

zaraz obczajam jeszcze inne silniki open source do innych gierek i bede gierczyl nie chce mi sie pisac xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×