Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
npc

Gajaa juz jest skreslona u mnie

Polecane posty

57 minut temu, Hawthorne Heights napisał:

Oglądałam wywiad po ich wyjściu z więzienia, ale to są silne babeczki

Oglądałem chwilę wywiad z jedną, taka drobna kobietka w okularach, a potraktowana jak jakiś 😞 ba/ndzior...  straszne 

A bodnar zbulwersował się jak zakuwano w kaj/danki tego oto osobnika:

"Przypomnijmy konkretną sytuację, która poru/szyła całą Polskę. 10-letnia Kristina 13 czerwca 2019 r. ok. godz. 13 wyszła ze szkoły w centrum wsi Mrowiny, gdzie mieszkała. Od domu dzielił ją zaledwie kilometr. Ostatni raz była widziana 200 metrów od domu. Jej ciało znaleziono tego samego dnia w lesie - 6 km od Mrowin. Prok/uratura poinformowała wówczas, że przyczyną śm/ierci dziecka były liczne rany kłute klatki pie/rsiowej i szyi. Jakub A. został zatrzymany po czterech dniach - 16 czerwca 2019 r. Po zatrzymaniu przyznał się do zbr/odni. Tłumaczył, że 10-latka była przeszkodą do stworzenia związku z jej matką.  "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no a ja sobie testuje silniki open source do gierek, glownie rpg i bede sobie gral czarodziejami i rzucal zaklecia i sie super bawil 😄

wlasnie mi sie minetest skonczyl kompilowac na moim vps i niedlugo moge zaczac sie zabierac za konfigurowanie serwera i wgrywanie modow 😄

wiec jak mnie tu nie ma to znaczy ze sobie teraz rzucam zakleecia w jakiejs fajnej gierce albo bawie sie na serwerze 😄

tutaj na moim forum poradnik jak skompilowac i skonfigurowac minetest na serwie, ale z lokalnej maszyny w domu tez mozna zrobic serwer, tylko musi byc 24/7 wlaczone zazwyczaj komp xD

nara 😄

https://bsdforall.org/forum/showthread.php?tid=337

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Hawthorne Heights napisał:

Oglądałam wywiad po ich wyjściu z więzienia, ale to są silne babeczki. 

Oglądałem chwilę wywiad z jedną, taka drobna kobietka w okularach, a potraktowana jak jakiś  bandzior...  straszne 😞

Za to bodnar się bulwersował jak zakuto w kajdanki prawdopodobnego mordercę 10-letniej  dziewczynki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i po co ty piszesz do tej sraji bicu, i sie podlizujesz, jak sie ciagle smieje z ciebie ze swoim alfonsem bogiem srunem, dzisiaj popisze z toba a jutro beda z ciebie wylewali, bo to jest uposledzona psychicznie dziewczyna, tak jak srumbo xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja sobie wlasnie skompilowalem na swoim laptopie silnik open source do heroes III a jeszcze podobno jest open source silnik do baldurs gate/icewind dale, do gothica tez podobno i diablo 2 i mam zamiar sobie poobczajac i pograc 😄

zabawa na wiele godzin 😄

zrobie sobie detoks od srafe i internetow w koncu 😄 a granie w gry online na swoim serwerze tylko tez open source xD

tutaj chyba z nikim o tym nie popisze, wiec spadam nara 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, James Sunderland✓ napisał:

Oglądałem chwilę wywiad z jedną, taka drobna kobietka w okularach, a potraktowana jak jakiś  bandzior...  straszne 😞

Za to bodnar się bulwersował jak zakuto w kajdanki prawdopodobnego mordercę 10-letniej  dziewczynki...

 

Ona opowiadała, że najgorsze było to, że strażnicy faceci chodzili z nią do toalety lub gdy się kąpała i niektórzy patrzeli na nią przez okienko, a powinny to być kobiety strażniczki. To było po to by ją złamać i upokorzyć. 

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej no wlasnie sobie zainstalowalem heroes 3 na tym vcmi i wgralem jakies mody horn of the abyss i wake of the gods i niezle dziala w ogole i niezle mody wprowadzili i upiekszenia wow jestem w szoku co ci ludzie robia, chyba sie powinienem nauczyc jak pisac mody do gierek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kolacja srun i sraudix a potem srun bedzie wsadzal sraudix swojego 'fajnego dydka' miedzy jej cyce on the beach 🤣🤣🤣🤣

Edytowano przez Ojciec3BombelkaElci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uprawianie seeksu przedmalzenskiego to grzech

ja ide sobie grac w gierki nie chce mi sie z toba pisac sraaja, zegnam

dobrze ze mi nie grozi zadne dzwonienie, bo ja tutaj nikomu swojego numeru nie podam nigdy xD

nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Hawthorne Heights napisał:

Nie odbiera, pewnie rooocha sąsiadkę 😄

i nie jestes zazdrosna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Hawthorne Heights napisał:

Nie powiem 😛

teraz bym mogl przyjechac od cb ale juz wypilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Hawthorne Heights napisał:

Od tego co znajdziesz na koszach przy dino xD

xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Hawthorne Heights napisał:

Ja najbardziej lubię wina lub drinki z cytrusami, innych swinst nie pije.

z Toba bym sie napil wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Hawthorne Heights napisał:

to za szalet powstał w centrum stolicy hahaha xD

Wygląda jak hala magazynowa a to muzeum. Chociaż że Sztuki współczesnej to pewnie jest jeszcze gorzej w środku 🤢

A Czaskoski to dobry kandydat, bo tylko Tusk ma mniejsze szanse na zwycięstwo xD

29 minut temu, Hawthorne Heights napisał:

A ja sobie gram w cyberpunka.

 

Muszę kiedyś zagrać chociaż żeby ten świat zobaczyć ale jakoś mnie nie ciągnie póki co do tej pozycji 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Ojciec3BombelkaElci napisał:

ja sobie wlasnie skompilowalem na swoim laptopie silnik open source do heroes III a jeszcze podobno jest open source silnik do baldurs gate/icewind dale, do gothica tez podobno i diablo 2 i mam zamiar sobie poobczajac i pograc 😄

zabawa na wiele godzin 😄

zrobie sobie detoks od srafe i internetow w koncu 😄 a granie w gry online na swoim serwerze tylko tez open source xD

tutaj chyba z nikim o tym nie popisze, wiec spadam nara 😄

Klasyki to ale przy kompie mi się nie chce siedzieć, w Baldura grałem na Ps Vita, mam jeszcze opcję na tablecie czy Switcha w te gry. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mnie sie wlasnie chce przy komputerze siedziec i to bardzo

wlasnie odpalam sobie teraz open source'owe silniki, na vps juz wgralem minetest, bo chce sie zabawic B)

ide grac co ja tu bede siedzial nara 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×