Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Jerry89

Gdzie polecacie wyjechac na 3 dni ?

Polecane posty

Macie jakies pomysly gdzie wyjechac na urlop na 3-4 dni. Dodam ze bylem praktycznie wszędzie w znamych miejscach, tj: zakopane, karpacz, szczyrk, szklarska poreba, wisła, wszystkie znane duze miasta wrocek poznan gdansk itp, macie pomysl na fajne miejsce w 3 osoby? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, BabaZBlokadąPisania napisał:

Wenecja 🥰

Interesuje mnie tylko opcje w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Jerry89 napisał:

Macie jakies pomysly gdzie wyjechac na urlop na 3-4 dni. Dodam ze bylem praktycznie wszędzie w znamych miejscach, tj: zakopane, karpacz, szczyrk, szklarska poreba, wisła, wszystkie znane duze miasta wrocek poznan gdansk itp, macie pomysl na fajne miejsce w 3 osoby? 

ja jade w góry słowackie za tydzień. Bedziemy spać w pokojach wieloosobowych wiec jak jakiś facet bedzie mi sie gapił na stopy to bede wiedziała że to ty 😜 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Qwerty88 napisał:

ja jade w góry słowackie za tydzień. Bedziemy spać w pokojach wieloosobowych wiec jak jakiś facet bedzie mi sie gapił na stopy to bede wiedziała że to ty 😜 

Ja bym w życiu nie pojechał na nocleg żeby spac z innymi ludźmi, o Boże w życiu

Edytowano przez Jerry89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, BabaZBlokadąPisania napisał:

Wenecja 🥰

W Wenecji nie ma systemu kanałów do odprowadzania ścieków komunalnych, więc wszystkie brudy (w tym detergenty i kosmetyki) trafiają do wód laguny, na której zbudowano miasto

Trochę tam śmierdzi jest chłodniej może tak nie czuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, sebix libedowsky napisał:

lwow, praga zalezy gdzie mieszkasz jak z poznania to mzoe berlin skoro w pl wszedzie byles

 

Praga jest piękna! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, sebix libedowsky napisał:

dlaczego skoro za grancia moze byc taniej ?

 

Nie wiem gdzie masz taniej za granica niz w polsce. Przestan powielac glupi mit. Poza tym ja sie czuje dobrze w kraju, nie chce wyjezdzac. Ps. W poznaniu bylem raz w zyciu, narazie mi starczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem możesz jechać do Leżaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Jerry89 napisał:

Nie wiem gdzie masz taniej za granica niz w polsce. Przestan powielac glupi mit. Poza tym ja sie czuje dobrze w kraju, nie chce wyjezdzac. Ps. W poznaniu bylem raz w zyciu, narazie mi starczy

typowy prosty polak ksenofob i pewnie prawicowiec

moim zdaniem w paryzu i barcelonie jest nawet taniej niz w pl bardzo skoczyly ceny od covidu w pl i jest bardzo drogo

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Jerry89 napisał:

Ja bym w życiu nie pojechał na nocleg żeby spac z innymi ludźmi, o Boże w życiu

qwerty nie ma wyjścia bo bieda mocno u niej

Edytowano przez CiPa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, sebix libedowsky napisał:

typowy prosty polak ksenofob i pewnie prawicowiec

moim zdaniem w paryzu i barcelonie jest nawet taniej niz w pl bardzo skoczyly ceny od covidu w pl i jest bardzo drogo

 

Tak a wg mnie w miami jest taniej niz w kutnie, ... co za głąb. A ty z kolei pewnie lewak smierdzacy, ktory popiera tuska a tfuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jerry89 napisał:

Tak a wg mnie w miami jest taniej niz w kutnie, ... co za głąb. A ty z kolei pewnie lewak smierdzacy, ktory popiera tuska a tfuuu

no czyli zgadlem 😄

w pl w knajpie jakies zarcie to teraz od 50zl w gore we wspomnianych przeze mnie miastahc podobne ceny teraz sprawdz cene noclegu np. w sopocie czy zakopanem to zrozumiesz ze dobrze ci napisalem

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi sie tam podoba Dolny Śląsk, ale słyszałem że modne są wyjazdy na termy  w Uniejowie. W lasach kujawsko pomorskie są są też jakieś miejsca do wypoczynku. Cisza, przyroda. Po drodze jest np Kruszwica. Toruń jest tez fajny w okolicach.

Edytowano przez Mariusz4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, sebix libedowsky napisał:

typowy prosty polak ksenofob i pewnie prawicowiec

moim zdaniem w paryzu i barcelonie jest nawet taniej niz w pl bardzo skoczyly ceny od covidu w pl i jest bardzo drogo

 

Chyba nie oglądałeś ostatnich informacji o strajkach w Barcelonie. Tam ceny poszybowały mocno w górę. Zwiedzanie Paryża też wyjdzie tanio, gdy wsadzisz do plecaka prowiant z Polski i cały czas na nim objedziesz. Nie kupisz żadnej pamiątki, ciucha czy flaszeczki perfum 🤣

Wszędzie jest tanio, gdy się człowiek szczypie z kasą, a koniecznie chce gdzieś jechać. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, przewr(l)otna napisał:

Chyba nie oglądałeś ostatnich informacji o strajkach w Barcelonie. Tam ceny poszybowały mocno w górę. Zwiedzanie Paryża też wyjdzie tanio, gdy wsadzisz do plecaka prowiant z Polski i cały czas na nim objedziesz. Nie kupisz żadnej pamiątki, ciucha czy flaszeczki perfum 🤣

Wszędzie jest tanio, gdy się człowiek szczypie z kasą, a koniecznie chce gdzieś jechać. 

mam inne zdanie paella w barcelonie to 12 euro w pl 1/4 tego za tyle dostaniesz sangria tansza niz paela

we gfrancji mozna zjesc wolowine za 12 euro woda jest za darmo a butelka wina kosztuje kolejne 12 w centrum w dodatku moge ci podac naze knajpy charlie cos tam 

a na slasku skrzydelka z kurczaka kosztuje 50zl o butelke wina nie pytalem ale drink to 30zl kieliszek wina tez

pamietki wszedzie sa w podobnych cenach produkuja je chinczycy mam bluze z kapturem z barcelony za 12 euro watpie zebym w pl cos za tyle kupil bo w reserved kosztuje 2 x tyle.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, sebix libedowsky napisał:

mam inne zdanie paella w barcelonie to 12 euro w pl 1/4 tego za tyle dostaniesz sangria tansza niz paela

we gfrancji mozna zjesc wolowine za 12 euro woda jest za darmo a butelka wina kosztuje kolejne 12 w centrum w dodatku moge ci podac naze knajpy charlie cos tam 

a na slasku skrzydelka z kurczaka kosztuje 50zl o butelke wina nie pytalem ale drink to 30zl kieliszek wina tez

pamietki wszedzie sa w podobnych cenach produkuja je chinczycy mam bluze z kapturem z barcelony za 12 euro watpie zebym w pl cos za tyle kupil bo w reserved kosztuje 2 x tyle.

 

No to teraz mnie słuchaj . Pierwsza sprawa, dojazd ,wszędzie na samolot wydam więcej niż na benzynę W Polsce jadąc przykładowo 200 -300 km ,potem dalej nocleg biorę zawsze kwaterę prywatną w cenach około 60-80 zł /doba zależy jak się znajdzie Jeśli chodzi o jedzenie śniadania robei w pokoju i jem jedynie jakiś obiad powiedzmy do 50 zł w jakiejś knajpie. przykładowy wyjazd na cztery dni absolutnie z wszystkim wyjdzie mi około 800 zł i ty uważasz że ja za 800 zł pojadę do Barcelony czy Paryża i w tej cenie będę miał dojazd wyżywienie i nocleg ... weź się w głowę j3bnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, sebix libedowsky napisał:

typowy prosty polak ksenofob i pewnie prawicowiec

moim zdaniem w paryzu i barcelonie jest nawet taniej niz w pl bardzo skoczyly ceny od covidu w pl i jest bardzo drogo

 

To nie ksenofobia, nie umi w angielski, nigdzie nie jeździł i się zwyczajnie boi. Nie potrafi wyszukać tanich lotów i noclegów. Dlatego woli w Polsce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Chochlik napisał:

To nie ksenofobia, nie umi w angielski, nigdzie nie jeździł i się zwyczajnie boi. Nie potrafi wyszukać tanich lotów i noclegów. Dlatego woli w Polsce. 

A czy to coś złego że ja wolę zwiedzać sobie Polskę ?w d0pie mam tą zagranicę, nie wiem dlaczego niby to miało by być lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Jerry89 napisał:

A czy to coś złego że ja wolę zwiedzać sobie Polskę ?w d0pie mam tą zagranicę, nie wiem dlaczego niby to miało by być lepsze

Nie, nic złego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Jerry89 napisał:

No to teraz mnie słuchaj . Pierwsza sprawa, dojazd ,wszędzie na samolot wydam więcej niż na benzynę W Polsce jadąc przykładowo 200 -300 km ,potem dalej nocleg biorę zawsze kwaterę prywatną w cenach około 60-80 zł /doba zależy jak się znajdzie Jeśli chodzi o jedzenie śniadania robei w pokoju i jem jedynie jakiś obiad powiedzmy do 50 zł w jakiejś knajpie. przykładowy wyjazd na cztery dni absolutnie z wszystkim wyjdzie mi około 800 zł i ty uważasz że ja za 800 zł pojadę do Barcelony czy Paryża i w tej cenie będę miał dojazd wyżywienie i nocleg ... weź się w głowę j3bnij

Na 3 dni nie ma szans żeby ci wyszło taniej w europejskiej stolicy niz w PL. Libed chciał błysnąć , ale mu nie wyszło. Pociągnij temat to ci wrzuci mape swoich wszystkich podróży z całego życia  żeby ci udowodnić racje 😜 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Jerry89 napisał:

No to teraz mnie słuchaj . Pierwsza sprawa, dojazd ,wszędzie na samolot wydam więcej niż na benzynę W Polsce jadąc przykładowo 200 -300 km ,potem dalej nocleg biorę zawsze kwaterę prywatną w cenach około 60-80 zł /doba zależy jak się znajdzie Jeśli chodzi o jedzenie śniadania robei w pokoju i jem jedynie jakiś obiad powiedzmy do 50 zł w jakiejś knajpie. przykładowy wyjazd na cztery dni absolutnie z wszystkim wyjdzie mi około 800 zł i ty uważasz że ja za 800 zł pojadę do Barcelony czy Paryża i w tej cenie będę miał dojazd wyżywienie i nocleg ... weź się w głowę j3bnij

znajdz mi za 60zl nocleg w sopocie albo zakopanem bo wymieniles ze wszedzie w pl byles. za 60zl to masz w schornisku pttk pokoj wieloosobowy z lazienka na korytarzu na 50 osob.

bilet lotniczy w dwie strony jak dobrze poszukasz to max 200zl a benzyna na 300km to 150zl

za 800zl to masz 7 dni w egipcie ze wszystkim

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, sebix libedowsky napisał:

mam inne zdanie paella w barcelonie to 12 euro w pl 1/4 tego za tyle dostaniesz sangria tansza niz paela

we gfrancji mozna zjesc wolowine za 12 euro woda jest za darmo a butelka wina kosztuje kolejne 12 w centrum w dodatku moge ci podac naze knajpy charlie cos tam 

a na slasku skrzydelka z kurczaka kosztuje 50zl o butelke wina nie pytalem ale drink to 30zl kieliszek wina tez

pamietki wszedzie sa w podobnych cenach produkuja je chinczycy mam bluze z kapturem z barcelony za 12 euro watpie zebym w pl cos za tyle kupil bo w reserved kosztuje 2 x tyle.

 

Wino w centrum Paryża mieliśmy za darmo do obiadu. Do wyboru buteleczka  białego lub czerwonego. Nigdy więcej bym tego świństwa do ust nie wzięła. Jedzenie takie, że odeszliśmy od stolika  z dwóch obiadów zrezygnowaliśmy. Zgadza się, że wszystkie pamiątki i ciuchy to chińszczyzna. Tylko, że ja robiłam zakupy w sklepach dla przeciętnego zjadacza chleba. Ekskluzywne restauracje i sklepy podziwiam z zewnątrz. 

Jestem typem: wszystko, albo nic. Nie mam zamiaru wyjezdzać z domu żeby spoglądać jak inni szaleją. Zwiedzanie zabytków i inne takie mnie nigdy nie kręciło.

Popatrzę, zrobię zdjęcia i po balu. Po roku usuwam z plików połowę fotek 🤣 

Trochę jestem w tym względzie dziwadłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×