Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Jerry89

Gdzie polecacie wyjechac na 3 dni ?

Polecane posty

9 godzin temu, Jerry89 napisał:

Macie jakies pomysly gdzie wyjechac na urlop na 3-4 dni. Dodam ze bylem praktycznie wszędzie w znamych miejscach, tj: zakopane, karpacz, szczyrk, szklarska poreba, wisła, wszystkie znane duze miasta wrocek poznan gdansk itp, macie pomysl na fajne miejsce w 3 osoby? 

Sosnowiec.

A tak na serio to moze napisz z ktorej czesci Polski mniej więcej jestes, bo na drugi koniec Polski nie bardzo oplaca sie jechac na 3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, sebix libedowsky napisał:

oczywiscie ze wyjdzie jak porowna jakies atyrakcje w stylu zakopane do czegos a nie lesniczowke w puszczy do paryza

polska jest bardzo droga takei sa fakty wszyscy polacy w dlugie weekendy ruszaja w te same miejsce wiec czesto taka praga jest tansza ja za dojazd do niej zaplace mniej niz nad morze

Moim zdaniem w Polsce jest nadal taniej niz w Paryzu. Przynajmniej za noclegi, ostatnio patrzylam na hotele w Zakopcu i mozna tam sie przespac w ladnym hotelu za tyle co w Paryzu w jakims kiepskim.

Poza tym jesli chlop chce jechac do Polski to niech jedzie, w Polsce tez jest duzo ładnych miejsc. Po co mu wciskac własne preferencje.

Edytowano przez Żaba Monìka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Żaba Monìka napisał:

Moim zdaniem w Polsce jest nadal taniej niz w Paryzu. Przynajmniej za noclegi, ostatnio patrzylam na hotele w Zakopcu i mozna tam sie przespac w ladnym hotelu za tyle co w Paryzu w jakims kiepskim.

Poza tym jesli chlop chce jechac do Polski to niech jedzie, w Polsce tez jest duzo ładnych miejsc. Po co mu wciskac własne preferencje.

Ma jechać tam gdzie libed chcę

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, sebix libedowsky napisał:

moi znajomi

 

7 godzin temu, sebix libedowsky napisał:

moi znajomi

To jest sztuka manipulacji zwana triangulacja. Jesteś toksykiem

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Qwerty88 napisał:

 

To jest sztuka manipulacji zwana triangulacja. Jesteś toksykiem

A co ma powiedzieć, jak ostatnio byl na wycieczce za komuny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, malowany napisał:

Ma jechać tam gdzie libed chcę

Nie na 3 dni do Polski tylko na 8 do Egiptu, ewentualnie na lodki pod mostem Karola w Pradze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Qwerty88 napisał:

 

To jest sztuka manipulacji zwana triangulacja. Jesteś toksykiem

Bez przesady, mowienie o znajomych nie jest manipulacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Żaba Monìka napisał:

Bez przesady, mowienie o znajomych nie jest manipulacją.

On się notorycznie odwołuje do anonimowych znajomych w dyskusji w konkretnym celu czyli poparcia swoich twierdzeń. Na każdą okoliczność wyciąga z rękawa kolejnych znajomych. To chore

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Qwerty88 napisał:

On się notorycznie odwołuje do anonimowych znajomych w dyskusji w konkretnym celu czyli poparcia swoich twierdzeń. Na każdą okoliczność wyciąga z rękawa kolejnych znajomych. To chore

No, ale triangulacja to nastawianie ludzi przeciwko sobie. Przyklady znajomych ludzie często podaja w rozmowach, to akurat naturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tematu też chciałam na 3 dni polecić nie-Polskę, czyli Pragę 😄 Jak ktoś boi się latać, nie jest obyty, to wygodnie tam dojedzie. Natomiast widzę, że Praga już została też zjechana, więc nie ma co się rozwodzić. Tutaj zgadzam się z Sebixem, bo poza sezonem nie zauważyłam tam tłumów nienormalnych jakichś. A miasto cudowne, idealne na wypad we dwoje. Choć powinno się tam spędzić z miesiąc. Co do cen, nie za bardzo się orientuję, chyba nie płaciłam 😉

Jest jeszcze pytanie, co on chce robić. Zwiedzać, relaks, imprezować? Z dziewczyna nie jedzie, bo nie ma, w życiu lubi głównie pić w ramach relaksu, więc żeby się nawalić to można wszędzie, choć można też ekskluzywnie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, selkie napisał:

W sumie też mnie to zastanawia, czy Ty sypiasz, Elcia 😉

Elcia jest na cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, malowany napisał:

Elcia jest na cyklu

Nie chcę w to wierzyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Żaba Monìka napisał:

Nie na 3 dni do Polski tylko na 8 do Egiptu, ewentualnie na lodki pod mostem Karola w Pradze.

14 dni w Egipcie, czy 3 noce gdzieś w Polsce, to praktycznie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, malowany napisał:

14 dni w Egipcie, czy 3 noce gdzieś w Polsce, to praktycznie to samo.

14 dni w 3-gwiazdkowym hotelu w Egipcie, czyli Libed próbuje sie pozbyc Batistuty z forum. W takich hotelach warunki są jak w Alcatraz. I nie przemawiaja do mnie argumenty że w 5-gwaizdkowym mozna źle trafić. Wiadomo, wypadki chodzą po ludziach, jak ktoś ma pecha to trafi. Ale w hotelu 3-gwiazdkowym bankowo coś pójdzie nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×