Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Jerry89

Czy macie jakieś Sposoby aby wyjść z uzależnienia od seksu

Polecane posty

Przed chwilą, Jerry89 napisał:

Ale to że narzekam na swoje życie nie ma nic wspólnego z tym że ściemniam czy nie jestem szczery sam ze sobą i narzekam po prostu pod tym kątem że nie jestem spełniony seksualnie oraz nie mam swojej rodziny

Nie chcesz nic zrozumieć to nie zrozumiesz a tłumaczenie ci tego nie jest dla mnie żadną rozrywką 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, BabaZBlokadąPisania napisał:

Przecież ty tylko piszesz o piciu, braku kasy, waleniu konia i non stop narzekasz. Pokochaj siebie, zrób porządek w głowie, wtedy na pewno ktoś bliski się znajdzie trollu 😌

Pokaż mi jeden post którym pisze o piciu w kontekście czegoś czym jestem uzależniony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jerry89 napisał:

Ale to że narzekam na swoje życie nie ma nic wspólnego z tym że ściemniam czy nie jestem szczery sam ze sobą i narzekam po prostu pod tym kątem że nie jestem spełniony seksualnie oraz nie mam swojej rodziny

Ja ci radzę obniżyć wymagania to chociaż się zaspokoisz, będziesz miał dzieci i z czasem nawiąże się więź emocjonalna. Nawet jak ktoś znajdzie ładną w wieku 20 lat to za kolejne 20 prawdopodobnie zbrzydnie. Ja byłem dużo fajniejszy przed skurczeniem i teraz się nie podobam dziewczynom a gdyby mnie poznała jakaś przed i byśmy byli w związku i by mi się skurczyły to pewnie byśmy byli dalej razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Urmaj napisał:

Ja ci radzę obniżyć wymagania to chociaż się zaspokoisz, będziesz miał dzieci i z czasem nawiąże się więź emocjonalna. Nawet jak ktoś znajdzie ładną w wieku 20 lat to za kolejne 20 prawdopodobnie zbrzydnie. Ja byłem dużo fajniejszy przed skurczeniem i teraz się nie podobam dziewczynom a gdyby mnie poznała jakaś przed i byśmy byli w związku i by mi się skurczyły to pewnie byśmy byli dalej razem.

Jemu radzisz obnizyc wymagania a sam nie mogłeś przeboleć kobiety z którą wszystko było ok tylko była 5 lat starsza od ciebie. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież większość par 40 letnich gdyby się miało poznać teraz na tinde to w życiu by siebie nie wybrali. A tak się poznali za młodu zestarzeli i już są przyzwyczajeni. Takie jest życie jerry89. Kto wybrzydza ten nie ...

Idę do krówek rodziców, a tata w szpitalu czeka na operację, a mama jest w kościele pewnie modli się o powodzenie.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Jerry89 napisał:

Z głową to dla mnie ty masz i sebiks że mi wmawiacie że jestem leżakiem batistutą i jeszcze jakimś ostatnio gościem z jakiegoś tematu to dopiero trzeba mieć nawalone we łbie

Nikt nie twierdzi, że jesteś leżakiem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Jemu radzisz obnizyc wymagania a sam nie mogłeś przeboleć kobiety z którą wszystko było ok tylko była 5 lat starsza od ciebie. ;D

Zrozum nigdy nie miałem kobiety i od razu 40stka. Jak to mama Jędrusia mówi du pa śmierdzi cmentarzem. Mama jest młodsza 7 lat od taty. Teraz 40stka dała nowe zdjęcie i wygląda na grubą.

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Urmaj napisał:

Ja ci radzę obniżyć wymagania to chociaż się zaspokoisz, będziesz miał dzieci i z czasem nawiąże się więź emocjonalna. Nawet jak ktoś znajdzie ładną w wieku 20 lat to za kolejne 20 prawdopodobnie zbrzydnie. Ja byłem dużo fajniejszy przed skurczeniem i teraz się nie podobam dziewczynom a gdyby mnie poznała jakaś przed i byśmy byli w związku i by mi się skurczyły to pewnie byśmy byli dalej razem.

Problem polega na tym że nawet takie średnio ładne w moim wieku i tak już wszystkie zajęte mężatki z dziećmi żonaty mężatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Urmaj napisał:

Zrozum nigdy nie miałem kobiety i od razu 40stka. Jak to mama Jędrusia mówi du pa śmierdzi cmentarzem. Mama jest młodsza 7 lat od taty. Teraz 40stka dała nowe zdjęcie i wygląda na grubą.

No widzisz, a ja jestem 7 lat starsza od swojego faceta, ale to twoja sprawa, jak dùpa śmierdzi cmentarzem to nie mam więcej pytan...😄

Edytowano przez E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Urmaj napisał:

Zrozum nigdy nie miałem kobiety i od razu 40stka. Jak to mama Jędrusia mówi du pa śmierdzi cmentarzem. Mama jest młodsza 7 lat od taty. Teraz 40stka dała nowe zdjęcie i wygląda na grubą.

ale bekowy ten temat ale wlasnie pokazujecie to o czym zawsze pisze ze kazdy prosty facet ma cos z ferdka kiepskiego nawet jak bedzie zapijaczony obdarty i bezrobotny bedzie chcial modelke 😄 a brzydka stara baba to z przymusu jedynie bo wpadnie np. i sie do niej rpzyzwyczai 😄 ale przy pierwszej okazji jakby sie trafila to odejdzie do ladnej 😄

 

Edytowano przez sebix libedowsky

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

No widzisz, a ja jestem 7 lat starsza od swojego faceta, ale to twoja sprawa, jak dùpa śmierdzi cmentarzem to nie mam więcej pytan...😄

nie mow hop tez wasz zwiazek to nie za dlugo trawa trafil sie bejbik to chlop chce byc odpowiedzialny poczekamy zobaczymy jak sie  jakas inna kolo niego kiedys zakreci to roznie moze byc. no chyba ze chlop jak jerry ze mu nie grozi zainteresowanie ze strony bab 😄

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, sebix libedowsky napisał:

ale bekowy ten temat ale wlasnie pokazujecie to o czym zawsze pisze ze kazdy prosty facet ma cos z ferdka kiepskiego nawet jak bedzie zapijaczony obdarty i bezrobotny bedzie chcial modelke 😄 a brzydka stara baba to z przymusu jedynie bo wpadnie np. i sie do niej rpzyzwyczai 😄 ale przy pierwszej okazji jakby sie trafila to odejdzie do ladnej 😄

 

Tutaj ludzie którzy nie prezentują sobą żadnego poziomu mają wymagania z kosmosu, a potem zdziwienie wielkie że 40 lat na karku i prawiczek. 🙄

Edytowano przez E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, sebix libedowsky napisał:

nie mow hop tez wasz zwiazek to nie za dlugo trawa trafil sie bejbik to chlop chce byc odpowiedzialny poczekamy zobaczymy jak sie  jakas inna kolo niego kiedys zakreci to roznie moze byc. no chyba ze chlop jak jerry ze mu nie grozi zainteresowanie ze strony bab 😄

 

Nie mów mi tylko że jest że mną dla dziecka bo tak nie jest i nie będzie, zainteresowanie ze strony bab właśnie mu grozi jak najbardziej bo jest wysoki, przystojny no i młody. 

Edytowano przez E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Jerry89 napisał:

Jest to naprawdę mega męczące jak w pracy patrzę na atrakcyjne koleżanki to nie mogę się na niczym skupić bo w myślach tylko je bzykam codziennie muszę przynajmniej dwa razy się masturbować bo nie jestem w stanie wytrzymać chciałbym mieć totalną obojętność wobec seksu nie myśleć o tym i nie musieć się masturbować czy jest w ogóle to możliwe tak szczerze jak uważacie

Gdzie tu uzależniony to zupełnie normalne 2x se zwalic 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Tutaj ludzie którzy nie prezentują sobą żadnego poziomu mają wymagania z kosmosu, a potem zdziwienie wielkie że 40 lat na karku i prawiczek. 🙄

A jaki to poziom trzeba reprezentować? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Tutaj ludzie którzy nie prezentują sobą żadnego poziomu mają wymagania z kosmosu, a potem zdziwienie wielkie że 40 lat na karku i prawiczek. 🙄

40 letnie praviki to jakaś rzadkość, osobiscie w swoim zyciu mam podejrzenia tylko do jednej osoby, która by była pravikiem w takim wieku, jednakże samotnych facetów to faktycznie wielu znam. co nie można powiedzieć o kobietach, dzi3wic w wieku 25+ osbtawiam, ze po prostu nie ma, samotnych na dłuzsza mete tez nie - chyba, że z wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Jerry89 napisał:

40 letnie praviki to jakaś rzadkość, osobiscie w swoim zyciu mam podejrzenia tylko do jednej osoby, która by była pravikiem w takim wieku, jednakże samotnych facetów to faktycznie wielu znam. co nie można powiedzieć o kobietach, dzi3wic w wieku 25+ osbtawiam, ze po prostu nie ma, samotnych na dłuzsza mete tez nie - chyba, że z wyboru.

Dumbo nimfa i prawdopodobnie iskra mają simloka koło 30-40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Nie mów mi tylko że jest że mną dla dziecka bo tak nie jest i nie będzie, zainteresowanie ze strony bab właśnie mu grozi jak najbardziej bo jest wysoki, przystojny no i młody. 

Zaszyfrowalem dysk apple nagrywam gry ps12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Pochwa w sypialni projekt napisał:

Zaszyfrowalem dysk apple nagrywam gry ps12

lezak autor tego tematu chce kupic sobie lalke manekina do dymania moze kupcie sobie jedna we dwóch taniej wyjdzie ?

nie chcialbys z jerrym zamieszkac on ma te same problemy co ty ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, sebix libedowsky napisał:

lezak autor tego tematu chce kupic sobie lalke manekina do dymania moze kupcie sobie jedna we dwóch taniej wyjdzie ?

nie chcialbys z jerrym zamieszkac on ma te same problemy co ty ?

 

Ja nie mam problemów mogę ci tym dyskiem twardym na kablu zajěbac w zęby 

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Pochwa w sypialni projekt napisał:

Ja nie mam problemów mogę ci tym dyskiem twardym na kablu zajěbac w zęby 

jerry podobno chodzi na silownie za cycka bys sobei zlapal 😄 to lepsze niz tajski trans ktoremu chciales laske robic 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Pochwa w sypialni projekt napisał:

Ja nie mam problemów mogę ci tym dyskiem twardym na kablu zajěbac w zęby 

Zastanów się on pracuje, opłacił by czynsz i mu tylko kogoś atrakcyjnego do seksu brakuje. Podobno jesteś Ken 😂

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, sebix libedowsky napisał:

jerry podobno chodzi na silownie za cycka bys sobei zlapal 😄 to lepsze niz tajski trans ktoremu chciales laske robic 😄

 

Budde po 4latach scigneli jak mnie mam screena z tiktoka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Pochwa w sypialni projekt napisał:

 

A i lubi dużo to raz w tygodniu 2 minuty ci nie grożą. 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak ci sie nie podoba to i tak modlibyscie zamieszkac i te same plastiki heblowac taniej by wyszlo zrzutka na jedna lalke niz kazdy swoja. wypozyczylbys mu "kuzynke z szuflady" 😄

on jest jak twoj brat blizniak ma takei same pomysly dzisiaj rozkminial czy za 5k kupi lalke do dymania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Pochwa w sypialni projekt napisał:

Budde po 4latach scigneli jak mnie mam screena z tiktoka 

konto mu zamkneli czy o co chodzi ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, sebix libedowsky napisał:

jak ci sie nie podoba to i tak modlibyscie zamieszkac i te same plastiki heblowac taniej by wyszlo zrzutka na jedna lalke niz kazdy swoja. wypozyczylbys mu "kuzynke z szuflady" 😄

on jest jak twoj brat blizniak ma takei same pomysly dzisiaj rozkminial czy za 5k kupi lalke do dymania

Za 3 są całkiem dobre na allegro 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×