Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Jerry89

Dziewczyny jak byście zareagowały gdyby wasz kolega, którego lubicie

Polecane posty

Przed chwilą, Ten lepszy od zepsutego napisał:

Mnie sponsoruje własne konto bankowe. Jak sobie zepsuty pooszczedza dekadę tysiaka to będzie w moim miejscu. 

Skąd wiesz kto wygląda lepiej widziałaś mnie? 

Powodzi mu się i ciotka obiadów na 4 dni mu nie przywozi. Skończ bić pianę i zazdrościć innym, że mają lepiej niż ty.. 

Nie chce mi się za bardzo wgłębiać w temat, bo żadnen normalny facet raczej nie lata za innymi facetami w tym przybytku. Ty nadajesz na wspólnych falach z Jerry89, więc dajcie sobie całuska, pogadajcie o rozmiarach i wszystko będzie dobrze 😊😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, sebix libedowsky napisał:

wszyscy widza ze lezak i jerry stanowiliby swietna pare trzeba tylko jeszcze spowodowac zeby jerry tez to zobaczyl i  uloza sobie zycie

Ale też to od dawna mówiłam, że Leżak potrzebuje kogoś, kto by się nim opiekował za seksy.  Ci dwaj pasują do siebie idealnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, BabaZBlokadąPisania napisał:

Powodzi mu się i ciotka obiadów na 4 dni mu nie przywozi. Skończ bić pianę i zazdrościć innym, że mają lepiej niż ty.. 

Nie chce mi się za bardzo wgłębiać w temat, bo żadnen normalny facet raczej nie lata za innymi facetami w tym przybytku. Ty nadajesz na wspólnych falach z Jerry89, więc dajcie sobie całuska, pogadajcie o rozmiarach i wszystko będzie dobrze 😊😜

Mi też nie przywozi obiadów. Jak ma lepiej jak widziałem jego rtv skromne rzeczy przepaść do mojego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Bawidamek z Szczywilka napisał:

jak coś to ja nie chcę

Nie martw się, jeśli wstawi to jakieś kradzione jak to z kowbojek, które ciągle wstawia. 

Pisał też, że siedzi na datezone i ogląda ptaki, to może jakiegoś wypatrzy i ukradnie. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Chochlik napisał:

Nie martw się, jeśli wstawi to jakieś kradzione jak to z kowbojek, które ciągle wstawia. 

Pisał też, że siedzi na datezone i ogląda ptaki, to może jakiegoś wypatrzy i ukradnie. 😉

Nie chcę by ktoś mi wysyłał ptaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Jerry89 napisał:

To nie jest tak że wszystko zależy który znajomy jeżeli jest taki z którym masz fajny dystans dobre poczucie humoru a do tego jeszcze ci się w miarę podoba to byś się czasem nie ucieszyła jakby cię klepnął delikatnie w żartach

Nie... ja tam raczej jestem miła ale zdystansowana... trzymam dystans. Nawet z koleżankami rzadko witałam się na tzw misia : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Bawidamek z Szczywilka napisał:

Nie chcę by ktoś mi wysyłał ptaka

To na wszelki wypadek usuwaj wiadomości bez otwierania by ci zadań ptaszek nie wleciał. 

Edytowano przez Chochlik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Masz wyłaczony komunikator to jak ci wyśle? xd

Dla chcącego nic trudnego, wyłączony komunikator to tylko wymówki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, sebix libedowsky napisał:

żaba sie myli ty chcialbys byc duzy lysy silny dres bo ci tacy imponuja bo jestes kryptogejem i bys ich klepal po tylku i lizal stopy 😄

niestety jestes malym sfrustrowanym pisiorkiem ktorego zaloty odrzucaja nawet brzydkie dzieciate karyny i dlatego wyplakujesz sie turaj. zycie

 

oj gejku, w ogóle mi ciebie nie szkoda 🙂  boisz się wyjść na ulice, boisz się pójść na stadion, twoim podwórkiem to forum przegrywów, a do tego nasza konstytucja zabrania ci legalnie się pruć w tyłek z facetem 😄 i dobrze! nigdy to nie nastąpi, wypad do holandi dewiancie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Pseudoefedryna napisał:

Takie dane jak i to że laski lubią być klepane po dupje przez kolegę mimo że każda jak jeden mąż ci napisała że chętnie za to dałaby w ryj.

 stopkarzu wyjdź już ze świata fantazji 

skąd tekst o stopkarzu skoro nigdy nie napisalem posta o tym? to mnie wciąż zadziwia, dodaj ze jestem lezakiem, batistusa, polko i blokerem 😄 narazie tych postaci doczekałem się jako ja 😉 pewnie jeszcze miesiąc i będę tutaj 3/4 forum, IM A LEGEND !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, BabaZBlokadąPisania napisał:

Libed jest jaki jest (każdy widzi) to wredny dziad. Ale trzeba przyznać, że poczucia humoru nikt mu nie zabierze 😌

to zwykła faja bez honoru ambicji i do tego lubi miec kulki analne w dopie, szkoda prądu nawet na takie ci0ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Jerry89 napisał:

to zwykła faja bez honoru ambicji i do tego lubi miec kulki analne w dopie, szkoda prądu nawet na takie ci0ty

Co złego jest w kulkach analnych? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

A ja się wcale tym kobieta nie dziwię, ja jakbym posiedział z tobą jakiś czas to też bym sрiеrdаlała jak najszybciej. xd

następna, która nie odróżnia reala od neta, ehh 

 

2 godziny temu, sebix libedowsky napisał:

toż mówi że to pisior pisiory tak maja przeciez mowisz mu fakty a on mówi że nie bo był zamach 😄

głupiemu nie wytłumaczysz ze jest głupi

mimo, ze nim nie jestem ale wolalbym byc milion razy bardziej pisiorem niz lewakiem głosujacym na tuska, to jest upokorzenie człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Bawidamek z Szczywilka napisał:

tym że gdyby się podobał to by by facetem a nie kolegą xD

na początku każdy jest tylko kolegom. Ja sam maiłem 2 przypadki gdzie byłem kolegą pewnej koleżanki ponad 2 lata, a wystarczył jeden wieczór, troszkę atmosfery i finał był w łóżku oraz w ich ustach a potem związki paroletnie z tego wyszły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Ja nie rozumiem po co on przychodzi tutaj i o cos pyta, a jak już dostanie odpowiedzi to on je neguje twierdząc że tak nie jest tylko jest tak jak on mówi. To po сһuј się w ogóle pyta jak wie najlepiej xD

bo mi się nudzi, lubie sobie popisać w wolnym czasie podczas pracy,po pracy oraz po siłowni, samotność człowieka dobija  więc głupieje, jak miałem co robić to nie zaglądałem tutaj przez ponad rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, BabaZBlokadąPisania napisał:

Co złego jest w kulkach analnych? 🙂

domniemam, że jeśli się jest kobietą to może i nic złego, gorzej jak facet to wkłada, wtedy to zwyczajna ci0ta 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2024 o 19:35, Jerry89 napisał:

i który jako tako wam się podoba, w formie żartu klepnał was w tyłek?

No myślę i myślę i nie... nie przypominam sobie żeby którykolwiek z moich kolegów zachowywał się tak prostacko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Chochlik napisał:

Nie martw się, jeśli wstawi to jakieś kradzione jak to z kowbojek, które ciągle wstawia. 

Pisał też, że siedzi na datezone i ogląda ptaki, to może jakiegoś wypatrzy i ukradnie. 😉

Wszystkie są moje co wstawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, parabatai napisał:

No myślę i myślę i nie... nie przypominam sobie żeby którykolwiek z moich kolegów zachowywał się tak prostacko.

może masz kiepskich kolegów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2024 o 19:35, Jerry89 napisał:

i który jako tako wam się podoba, w formie żartu klepnał was w tyłek?

mozemy ewentualnie trzy opcje założyc: 1) jestescie w zwiazku wieloletnim wiec mega rutyna sie wkradła , 2) jestescie w stosunkowo młodym zwiazku gdzie jestescie jeszcze na etapie podniecenia ta osobą, 3) jestescie samotne

W każdym przypadku kolegę, którego lubię nie przestanę lubić bo mnie klepnął, ani bym się nie obraziła. Byle nie klepnął mocno, z chamską odzywką, czy nie brudną ręką tak że by ubranie pobrudził czymś, co trudno będzie usunąć plamę. Jak bym zareagowała? Zaskoczeniem i uśmiechem. Potem z biegiem czasu wyczułoby się czy coś jest na rzeczy z jego strony, czy to był tylko żart i  w zależności od mojej sytuacji życiowej i jego wszystko potoczyłoby się tak jak by się potoczyło.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Hebee napisał:

W każdym przypadku kolegę, którego lubię nie przestanę lubić bo mnie klepnął, ani bym się nie obraziła. Byle nie klepnął mocno, z chamską odzywką, czy nie brudną ręką tak że by ubranie pobrudził czymś, co trudno będzie usunąć plamę. Jak bym zareagowała? Zaskoczeniem i uśmiechem. Potem z biegiem czasu wyczułoby się czy coś jest na rzeczy z jego strony, czy to był tylko żart i  w zależności od mojej sytuacji życiowej i jego wszystko potoczyłoby się tak jak by się potoczyło.. 

Serio, muszę zostać wróżką 😄 Napisałam wcześniej, że Julkaroblox by się na to godziła 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Hebee napisał:

W każdym przypadku kolegę, którego lubię nie przestanę lubić bo mnie klepnął, ani bym się nie obraziła. Byle nie klepnął mocno, z chamską odzywką, czy nie brudną ręką tak że by ubranie pobrudził czymś, co trudno będzie usunąć plamę. Jak bym zareagowała? Zaskoczeniem i uśmiechem. Potem z biegiem czasu wyczułoby się czy coś jest na rzeczy z jego strony, czy to był tylko żart i  w zależności od mojej sytuacji życiowej i jego wszystko potoczyłoby się tak jak by się potoczyło.. 

 

jedyny sensowny i realny wpis na ten temat, pozdrawiam.

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, selkie napisał:

Serio, muszę zostać wróżką 😄 Napisałam wcześniej, że Julkaroblox by się na to godziła 😄

Do przewidzenia było, jej nie przeszkadza gdy oddają przy niej mocz. Czym jest przy tym klaps. 😉 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Chochlik napisał:

Do przewidzenia było, jej nie przeszkadza gdy oddają przy niej mocz. Czym jest przy tym klaps. 😉😂

Ale jednak jestem w szoku, że tak się wstrzeliłam 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, selkie napisał:

Ale jednak jestem w szoku, że tak się wstrzeliłam 😄

Przynajmniej wiemy jaki jest target Jerrego, choć to też było do przewidzenia 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Chochlik napisał:

Przynajmniej wiemy jaki jest target Jerrego, choć to też było do przewidzenia 😉

😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×