Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Niburdiama

Nie napisałam tu nigdy ani jednego negatywnego

Polecane posty

Nie można mieć zonatego faceta...logiczne , bo ma już żonę np taka co pol dnia tu wysiaduje i wstawia w avek swoj biust jak donice 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Niburdiama napisał:

Możliwe też, że mam już przesyt bezczelności. Mam na myśli real również jak choćby sytuacje sprzed godziny, gdzie płacąc w sklepie, gdzie byc może stoi za ladą jedna z takich właśnie przemiłych Pań i patrzyła na terminal bez słowa. Zamiast zrestartowac, odlaczyc kabel, zadzwonic do serwisu to stanęła i brakowało jeszcze żeby zaczeła sie szyderczo smiać nuczym koń: ihhhhaaaa. I kazała mi czekać. Nie chciałam być złosliwa ale miałam zapytać: a jak długo? Dwa dni, miesiac? Sadze, ze w tym czasie zamiast zajac sie klientem miala moze ciekawsze rzeczy do roboty np na takim forum kafe 😁

Może nie wiedziała jak go ogarnąć... ale oki rozumiem, że klient zniecierpliwiony to klient zły i niepocieszony .)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, selkie napisał:

Ale ja nie zamierzam z tobą dyskutować, flaczku 🙂 Nie ja siedzę tu do 3 w nocy 🙂 I nie przywoluj mnie w swoich postach 🙂 Ja pracuję głową, ty łapą i złapawszy w nią pierwszą w życiu pracę w wieku 36 lat, próbujesz innych rozstawiać po kątach 🙂 No może gdyby cię wcześniej siostra całe życie nie utrzymywała 🙂 Narka, goląbeczki 😉

Nie chce sie z toba pisac - napisze w twoim tonie - bo znowu lekow nie wzielas 😁 czy jak ty to mowisz do kazdego w kazdym temacie 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Niburdiama napisał:

Tak, tak, a świstak siedzi.. i zawija...- powiem w twoim tonie - Kochana niefalszywa przyjaciolko 😊

Ja się tu nie deklarowałam jako twoja przyjaciółka, więc te teksty z dzisiaj do nas wszystkich, to jakieś twoje nowe omamy, Bumbusiu 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, marawstala napisał:

Może nie wiedziała jak go ogarnąć... ale oki rozumiem, że klient zniecierpliwiony to klient zły i niepocieszony .)

Ogolnie zaproponowala mi cos dziwnego ze podam jej numer a ona zadzwoni i da znac kiedy i czy zaplacone 😁 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Niburdiama napisał:

E no co Ty nie chciałbyś od żony przez 15 lat słuchać o lekach i screenach z wypowiedzi przerobionych w PS ? 😁 

Czy to nie byłby prawdziwy wygryw? 🤣

Szczerze? Porywam jak cygan i uciekamy w siną dal cieszyć się życiem dlatego dziwi mnie że drewniana mając chada musi tu gnić całe dnie to coś tam nie gra 😁

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Niburdiama napisał:

Nie chce sie z toba pisac - napisze w twoim tonie - bo znowu lekow nie wzielas 😁 czy jak ty to mowisz do kazdego w kazdym temacie 😁

Jest antypatyczna czujesz to i ona wie że jest toksykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, selkie napisał:

Ja się tu nie deklarowałam jako twoja przyjaciółka, więc te teksty z dzisiaj do nas wszystkich, to jakieś twoje nowe omamy, Bumbusiu 😉

Nie przyjaznie sie z wychleptanymi przez żonkosi ktore znowu nie wziely lekow na schizofrenie - że tak to powiem jak ty do kazdego tu codziennie piszesz takie prostackie epopeje 😁 

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Niburdiama napisał:

Ogolnie zaproponowala mi cos dziwnego ze podam jej numer a ona zadzwoni i da znac kiedy i czy zaplacone 😁 

Dziwne... była tam całkiem sama? Nie miała kogo zapytać jeśli czegoś nie wiedziała... : ) mam na myśli obsługę.

Edytowano przez marawstala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Niburdiama napisał:

Nie przyjaznie sie z wychleptanymi przez żonkosi ktore znowu nie wzuely lekow na schizofrenie 😎

Ale twoja mama tak miała, czy co i ty jesteś tego owocem, stad projekcje? Bo mnie żaden zonkoś nigdy nie "chłeptał" 😄👋

Edytowano przez selkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, selkie napisał:

Ale twoja mama tak miała, czy co i ty jesteś tego owocem, stad projekcje? Bo mnie żaden zonkoś nigdy nie "chłeptał" 😄👋

Jak juz wspomnialam z toksycznymi ludzmi nie powinno sie za dlugo przebywac w trosce o zdrowie psychiczne 👋😎 tak, że zapytaj o to swojego starego 😁

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Miło widzieć. 🙂No ja wciąż w formie chociaż wziąłem się za robotę celem gromadzenia floty 😁 

Lepiej nie pisz o flocie podręcznym, to wiesz za darmo nic nie ma. Ile to trzeba robić innych robutek.

Z czasem każdemu facetowi znudzi podręczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, selkie napisał:

Ale twoja mama tak miała, czy co i ty jesteś tego owocem, stad projekcje? Bo mnie żaden zonkoś nigdy nie "chłeptał" 😄👋

Jasne 👋😁 gleboko w to wierze jak w to, ze twoim zdaniem prawie cale forum ma omamy i musi brac leki ktore ty polecasz jako jedyna normalna 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, marawstala napisał:

Dziwne... była tam całkiem sama? Nie miała kogo zapytać jeśli czegoś nie wiedziała... : ) mam na myśli obsługę.

Dziwne. Ale czemu nie zapytala kierownika czy kogos nie zawolala ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Szczerze? Porywam jak cygan i uciekamy w siną dal cieszyć się życiem dlatego dziwi mnie że drewniana mając chada musi tu gnić całe dnie to coś tam nie gra 😁

Ból wychłeptania i cale życie teraz musi przesladowac po forum fajnych facetow i mile kobiety wmawiajac im halucynacje 😁 tak że uciekamy stad 😁

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Dziwne. Ale czemu nie zapytala kierownika czy kogos nie zawolala ..

No właśnie chyba w pierwszej kolejności pomocy się szuka u osób które też tam pracują... nie wiem o co chodzi a pewnie nie byłaś jedyną klientką. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Jest antypatyczna czujesz to i ona wie że jest toksykiem.

Dokladnie. Mega antypatyczna i wzbudzajacą wrogosc. Pewnie nawet piesely ja gryza 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, marawstala napisał:

No właśnie chyba w pierwszej kolejności pomocy się szuka u osób które też tam pracują... nie wiem o co chodzi a pewnie nie byłaś jedyną klientką. 

Przyszly nastepne i placily gotowka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, selkie napisał:

Ale twoja mama tak miała, czy co i ty jesteś tego owocem, stad projekcje? Bo mnie żaden zonkoś nigdy nie "chłeptał" 😄👋

Jak juz ktos wchodzi na tematy matek to już całkowite dno - tak na marginesie, ale nie spodziewam sie po jakiejs wychleptanej przez licznych zonatych nic z klasa tylko wlasnie dno 👋😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, selkie napisał:

Ale twoja mama tak miała, czy co i ty jesteś tego owocem, stad projekcje? Bo mnie żaden zonkoś nigdy nie "chłeptał" 😄👋

Po prostu mało prawdopodobne jest aby zakochana kobieta , bo przecież początek relacji masz z chadem gnije tutaj całe dnie żeby odreagować zamiast z nim korzystać z życia. Czyli trafiłem z tym , że raz na tydzień urwie się od żony co powoduje niedosyt i stąd frustracja którą trzeba odreagować i to jeszcze na kobiecie która naeet wulgaryzmów nie używa. Brawo ty płaska decho 😁 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Po prostu mało prawdopodobne jest aby zakochana kobieta , bo przecież początek relacji masz z chadem gnije tutaj całe dnie żeby odreagować zamiast z nim korzystać z życia. Czyli trafiłem z tym , że raz na tydzień urwie się od żony co powoduje niedosyt i stąd frustracja którą trzeba odreagować i to jeszcze na kobiecie która naeet wulgaryzmów nie używa. Brawo ty płaska decho 😁 

Ale dno i muł 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Po prostu mało prawdopodobne jest aby zakochana kobieta , bo przecież początek relacji masz z chadem gnije tutaj całe dnie żeby odreagować zamiast z nim korzystać z życia. Czyli trafiłem z tym , że raz na tydzień urwie się od żony co powoduje niedosyt i stąd frustracja którą trzeba odreagować i to jeszcze na kobiecie która naeet wulgaryzmów nie używa. Brawo ty płaska decho 😁 

Faktycznie powiedzienie: nie wdawaj sie w dyskusje z deb..lką bo sprowadzi cie do swojego poziomu i pokona doswiadczeniem jest wciaz zywe 🤣

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Niburdiama napisał:

Przyszly nastepne i placily gotowka.

Czyli jakoś sobie poradzili... nie znała Cię i na bank nie było to z czystej złośliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Niburdiama napisał:

Jak juz ktos wchodzi na tematy matek to już całkowite dno - tak na marginesie, ale nie spodziewam sie po jakiejs wychleptanej przez licznych zonatych nic z klasa tylko wlasnie dno 👋😎

Myślę, że porównywalne z radochą z cudzej śmiertelnej choroby 😎

Nie chciałam obrazić twojej mamy, po prostu ciebie samej, jako starej dziewicy, to nie mogło spotkać 😉 I tak niefortunnie mi wyszło 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Po prostu mało prawdopodobne jest aby zakochana kobieta , bo przecież początek relacji masz z chadem gnije tutaj całe dnie żeby odreagować zamiast z nim korzystać z życia. Czyli trafiłem z tym , że raz na tydzień urwie się od żony co powoduje niedosyt i stąd frustracja którą trzeba odreagować i to jeszcze na kobiecie która naeet wulgaryzmów nie używa. Brawo ty płaska decho 😁 

Utrzymanku siostry, normalni mężczyźni zarabiają pieniądze i to między innymi ich angażuje. 

Dobra, bo nie chce mi się wąchać szamba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Niburdiama napisał:

Zapewne jako przyjaciólka od ser..znaczy serdla 😁 w sensie, ze jak wrzucisz nogi do oceny to juz ona Ci wystawi laurke oczywiscie z nieznanego nicku 😁 na tym oficjalnym to sie zachwyci 😁

Czyje nogi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Niburdiama napisał:

Dokladnie. Mega antypatyczna i wzbudzajacą wrogosc. Pewnie nawet piesely ja gryza 😁

Nie chce mi się teraz szukać skrinów jak pisała że ze złości tłucze talerze, a jej "partner życiowy " jak tu zaglądał to chłop śpi na stojąco i stwierdził że płaska pieltoli głupoty bo tu zrobiła z niego istnego bonza a ich życie niemal jak z reklamy 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Miło widzieć. 🙂No ja wciąż w formie chociaż wziąłem się za robotę celem gromadzenia floty 😁 

O, na coś konkretnego gromadzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, selkie napisał:

Utrzymanku siostry, normalni mężczyźni zarabiają pieniądze i to między innymi ich angażuje. 

Dobra, bo nie chce mi się wąchać szamba. 

To że jadamy razem jak się spotykamy to normalne jest płaska, bo tak jest w każdej normalnej rodzinie. Kumpela jak coś dobrego zrobi do jedzenia też mnie częstuje , bo we że bez kobiety siedzę. U mnie jak są też jedzą to co ją zrobię i nikt nikomu tego nie wypomina i tylko ty masz z tym problem. Dumno utrzymanko chada i bezrobotna całe życie. 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, parabatai napisał:

O, na coś konkretnego gromadzisz?

Hmmm. Podróże gdybym dziewczynę poznał i tak ogólnie komfort psychiczny jeżeli jest na czarną godzinę cuś odłożone. Nie dopuszczę już do incydentu żeby przejeść ponad 100 k siedząc w internetach w oparach mary yane i tylko siłka. Priorytety zmieniłem w tym roku. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×