Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Niburdiama

Nie napisałam tu nigdy ani jednego negatywnego

Polecane posty

10 minut temu, expresis verbis napisał:

Raczej Wesele, z promyczkiem jako Jagna.

Ale to raczej do tych swoich wychłeptanych pisz, bo ja bede miec białą 😁

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Śliwka Jukońska napisał:

Sam.pisaleś że wywrócił się rok temu, to miał 4 lata. Jesteś ...em?

Nigdy nie pisałam że ma 6 i w sumie mam dosyć paranoicznych gadek z dwoma świrami zmyślającycmi na wyścigi 😄

Jeżeli rok temu był w przedszkolu , a dzisiaj twierdziłaś najpierw że ma cztery lata , to mało prawdopodobne aby w wieku trzech lat chodził do przedszkola. I to nie pierwszy twój przypał jak nie dbasz o spójność tępoto😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Jeszcze mocne jest to libedowe "poza tym"  w każdym poście w stylu "poza tym po co miałbym nie wiedzieć skoro wiem lub nie wiem ale się wypowiem" Wiesz taka manipulacyjna forma narracji żeby wyjść na bystrzache światowego. 😁

 Dom wariatów 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Niburdiama napisał:

Ale to raczej do tych swoich wychłeptanych po fachu pisz, bo ja bede miec białą 😁

Ale nastepnym razem poinformuj sasiada albo taksowkarza albo promyka, ze planujesz z nim slub. Niech tez wiedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, expresis verbis napisał:

Raczej Wesele, z promyczkiem jako Jagna.

I tak przy okazju z ktorego domu wariatow was wypozyczyli ciebie i twe natretne kolezanki? 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, expresis verbis napisał:

Raczej Wesele, z promyczkiem jako Jagna.

I tak przy okazju z ktorego domu wariatow was wypozyczyli ciebie i twe natretne kolezanki? 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, expresis verbis napisał:

Raczej Wesele, z promyczkiem jako Jagna.

I tak przy okazju z ktorego domu wariatow was wypozyczyli ciebie i twe natretne kolezanki? 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, expresis verbis napisał:

Raczej Wesele, z promyczkiem jako Jagna.

I tak przy okazju z ktorego domu wariatow was wypozyczyli ciebie i twe natretne kolezanki? 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, expresis verbis napisał:

Ale nastepnym razem poinformuj sasiada albo taksowkarza albo promyka, ze planujesz z nim slub. Niech tez wiedza.

Nie jestem toba, zagalopowalas sie 👋🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Ale do czego ten komentarz jest 😆

Nie  spiesz sie, sprobuj zrozumiec, artystka moze miec wymagania, ktore przekraczaja twoje mozliwosci, wiec cwicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, expresis verbis napisał:

Ale nastepnym razem poinformuj sasiada albo taksowkarza albo promyka, ze planujesz z nim slub. Niech tez wiedza.

Ale ty nie jesteś autorytetem w niczym to z jakiej paki ktoś miałby uznać twoje uwagi. 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, expresis verbis napisał:

Nie  spiesz sie, sprobuj zrozumiec, artystka moze miec wymagania, ktore przekraczaja twoje mozliwosci, wiec cwicz.

Nie odpowiadam za twoje scenariusze i wiesz chociaż o co ci chodzi 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, expresis verbis napisał:

Dokladnie, niezle sie opisalas artystko.

Nie zwracaj sie do mnie w ten sposob, bo jest zarezerwowane tylko dla Promyka 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, expresis verbis napisał:

Nie  spiesz sie, sprobuj zrozumiec, artystka moze miec wymagania, ktore przekraczaja twoje mozliwosci, wiec cwicz.

Nie takie jak ty ze wystarczy chlop z bebzonem i wasami 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Ale do czego ten komentarz jest 😆

odkleilo jej sie, juz nie wie co pisze tak sie rozsierdzila 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Nie jestem toba, zagalopowalas sie 👋🤣

Powtarzam, ze tracisz dzisiaj szybko contenance. Nie jestes mna; przypuszczam, uzywajac twojego artystycznego slownictwa,  ze wychleptala bys pewnie najwieksza rzeke,  zeby mna byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Jeżeli rok temu był w przedszkolu , a dzisiaj twierdziłaś najpierw że ma cztery lata , to mało prawdopodobne aby w wieku trzech lat chodził do przedszkola. I to nie pierwszy twój przypał jak nie dbasz o spójność tępoto😁

Ty jesteś naprawdę jakiś niedorobiony. Gdzie twierdziłam odklejeńcu że ma 4 lata? Cytat 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha obstawiacie że ile razy promynio przeklnął pod nosem że została mu nadana taka peedalska ksywa przez naftalinowa lejdi? 😄 kojarzycie - wielki gangsta z doświadczeniem z pjerdla, całe życie próbuje obsikiwac teren że niby jest smalcem alfa i żeby mu nie podskakiwać po czym jakaś 60latka z Kafe (bo każdy inny ma już totalnie wyyebane w jego schizy, w sumie takich wątków jak dziś go roastujacych dawno nie było) nazywa go qrva - Promykiem? 😁 czy tylko ja leje za każdym razem jak widzę to określenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Ale ty nie jesteś autorytetem w niczym to z jakiej paki ktoś miałby uznać twoje uwagi. 😁

z takiej ze ma sie za Prezeske Galaktyki i rozkazuje nawet planetom 😎 ma swoj swiat i swoje kredki 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, expresis verbis napisał:

Powtarzam, ze tracisz dzisiaj szybko contenance. Nie jestes mna; przypuszczam, uzywajac twojego artystycznego slownictwa,  ze wychleptala bys pewnie najwieksza rzeke,  zeby mna byc.

Kto traci to traci, zaraz wybuchniesz ehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Pseudoefedryna napisał:

Haha obstawiacie że ile razy promynio przeklnął pod nosem że została mu nadana taka peedalska ksywa przez naftalinowa lejdi? 😄 kojarzycie - wielki gangsta z doświadczeniem z pjerdla, całe życie próbuje obsikiwac teren że niby jest smalcem alfa i żeby mu nie podskakiwać po czym jakaś 60latka z Kafe (bo każdy inny ma już totalnie wyyebane w jego schizy, w sumie takich wątków jak dziś go roastujacych dawno nie było) nazywa go qrva - Promykiem? 😁 czy tylko ja leje za każdym razem jak widzę to określenie?

Ja bym tego fenomenu aż tak precyzyjnie nie opisała, ale się wszystko zgadza 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Pseudoefedryna napisał:

Haha obstawiacie że ile razy promynio przeklnął pod nosem że została mu nadana taka peedalska ksywa przez naftalinowa lejdi? 😄 kojarzycie - wielki gangsta z doświadczeniem z pjerdla, całe życie próbuje obsikiwac teren że niby jest smalcem alfa i żeby mu nie podskakiwać po czym jakaś 60latka z Kafe (bo każdy inny ma już totalnie wyyebane w jego schizy, w sumie takich wątków jak dziś go roastujacych dawno nie było) nazywa go qrva - Promykiem? 😁 czy tylko ja leje za każdym razem jak widzę to określenie?

Pseudopsychika w natarciu. Zaraz przylezie qrwerty i chleptocholik na wsparcie 🤣 bekowo XD

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Śliwka Jukońska napisał:

Ja bym tego fenomenu aż tak precyzyjnie nie opisała, ale się wszystko zgadza 🙂

Ostatnia ksiazka ktora czytalas w zyciu to bylo Na jagody 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Śliwka Jukońska napisał:

Ja bym tego fenomenu aż tak precyzyjnie nie opisała, ale się wszystko zgadza 🙂

Qrva opowiadać jak to karyny nie omotaja go cipom, doradzac każdemu żeby się zawsze i wszędzie napjerdalac bo inaczej wyjdziesz na peezde, zostać nazwanym przez jakąś crazy emerytkę jèbanym… promykiem 😂😅😅

czy to koniec legendy świra? Na ero jak kończył to chyba też jakimś upadkiem?😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Niburdiama napisał:

z takiej ze ma sie za Prezeske Galaktyki i rozkazuje nawet planetom 😎 ma swoj swiat i swoje kredki 😎

Slusznie, drazni mnie jedynie fakt, ze nie mam wplywu na pogode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Śliwka Jukońska napisał:

Ty jesteś naprawdę jakiś niedorobiony. Gdzie twierdziłam odklejeńcu że ma 4 lata? Cytat 🙂

Komu sie odkleja to sie odkleja 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Niburdiama napisał:

komentarza na temat wrzucanych zdjec twarzy, kulasów, wygladu pokoju itd. A Ty? 😎

W ogóle nie oglądam żadnych wrzutek. I nie rozumiem ludzi szukających aprobaty w taki sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Pseudoefedryna napisał:

Qrva opowiadać jak to karyny nie omotaja go cipom, doradzac każdemu żeby się zawsze i wszędzie napjerdalac bo inaczej wyjdziesz na peezde, zostać nazwanym przez jakąś crazy emerytkę jèbanym… promykiem 😂😅😅

czy to koniec legendy świra? Na ero jak kończył to chyba też jakimś upadkiem?😄

Coz za jezyk godny damy 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Alez dostalas amoku 😁

Czy jest na sali lekarz? Dziewczyna ma atak 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co by koledzy z celi albo z Wisły Kraków powiedzieli na ten groźny gangsta nickname 😄😂 panie promyczku proszę się nie martwić sprawa będzie załatwiona pomyślnie😄 😄

 

Edytowano przez Pseudoefedryna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×