Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Niburdiama

Pora juz wstawać do roboty

Polecane posty

5 minut temu, Miecz napisał:

Najprościej jak mogę: ludzie metodą Promyczka oddają mu tylko "ciosy". Teraz przydałoby się parę stosownych cytatów z Biblii.

Raczej nie, bo my sobie grzecznie rozmawiamy a pojawiaja sie hejterki wiecznie gdakajace to samo od lat. Ale skoro dla Ciebie to normalne to ok 🤣

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to mówił trener Górski: tak się gra jak przeciwnik pozwala. Nasz cudowny Promyczek latami hejtował ludzi, w mało wybredny sposób. I nagle przeszedł katharsis. Chce by ludzie o wszystkim zapomnieli i pozwolili mu w spokoju funkcjonować na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Niburdiama napisał:

Hejterki znowu wejda mi do wanne 👋😎

Do wanne? Te teksty o 15 latach, piszesz sama o sobie, zdradzają cie szczegóły, jak starą trollicą jesteś 🙂 Nawet dla mnie pewne smaczki forumowe, to był już folklor, gdy je poznałam. Im więcej stukniętych emerytek robi idio.tę z promyczka, tym zabawniej 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Niburdiama napisał:

Raczej nie, bo my sobie grzecznie rozmawiamy a pojawiaja sie hejterki wiecznie gdakajace to samo od lat. Ale skoro dla Ciebie to normalne to ok 🤣

Bo dokładnie w ten sposób działał Promyczek. Ludzie fajnie pisali ze sobą, więc czas zepsuć im zabawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, selkie napisał:

Chcesz rogalik z maliną (mam zamiast salcesonu i suchego chleba)? 😴 Wiem, że nie chcesz 😴

Mi możesz dać. Bo tak się składa, że mam kilka salcesonów z wczorajszego świniobicia 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Caryca z czubrycą napisał:

Mi możesz dać. Bo tak się składa, że mam kilka salcesonów z wczorajszego świniobicia 😂

😞

Nie przełknęłabym chyba salcesonu, ale rogalik dam bez wymiany 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Miecz napisał:

Jak to mówił trener Górski: tak się gra jak przeciwnik pozwala. Nasz cudowny Promyczek latami hejtował ludzi, w mało wybredny sposób. I nagle przeszedł katharsis. Chce by ludzie o wszystkim zapomnieli i pozwolili mu w spokoju funkcjonować na forum.

Aha rozumiem czyli teraz do 90 tki beda pisac mi o wannie i wciskac screeny? A to luz 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, selkie napisał:

Do wanne? Te teksty o 15 latach, piszesz sama o sobie, zdradzają cie szczegóły, jak starą trollicą jesteś 🙂 Nawet dla mnie pewne smaczki forumowe, to był już folklor, gdy je poznałam. Im więcej stukniętych emerytek robi idio.tę z promyczka, tym zabawniej 😉

Jestem tu kilka lat i ciagle gdakacie to samo 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Niburdiama napisał:

Z tego co ja obserwuje od kilku lat to zjawia sie kilka natretnych babsk i zaczyna go zaczepiac, a przy tym mnie i mi na sile chca jakies screeny wciskac i rewelacje o jakichs wannach i inne glupoty, co jest zalosne. I tak codziennie od lat. Skoro to dla Ciebie zrownowazone zachowanie to nie mam pytan.

Tak tylko zauważę, bo twoja teoria się nie skleja trochę, że wczoraj celowo się do ciebie nie odzywałam. Nudzisz i odpalasz się jak leżak na temat swoich pusi. To ty zaczepiłaś bo nie wytrzymałaś.

Temat nadal wisi, można łatwo sprawdzić jak to bidulko jesteś "zaczepiana" 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze zdrowe psychicznie jest codziennie od przynajmniej 6 lat pisac o wanne i innych smaczkach jak to kolezanki robia z zemsty jak to mowisz 😁 a tak poza tym to wszystko u Ciebie w porzadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Śliwka Jukońska napisał:

Tak tylko zauważę, bo twoja teoria się nie skleja trochę, że wczoraj celowo się do ciebie nie odzywałam. Nudzisz i odpalasz się jak leżak na temat swoich pusi. To ty zaczepiłaś bo nie wytrzymałaś.

Temat nadal wisi, można łatwo sprawdzić jak to bidulko jesteś "zaczepiana" 🙂

Hejterka wchodzi mi do wanne 👋😎 powtorze codziennie jak ty powtarzasz od lat 🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Śliwka Jukońska napisał:

Tak tylko zauważę

Ale że aż trzy osoby na forum mają poważne braki w dodawaniu i odejmowaniu w zakresie 10 to jestem w szoku. Nasze pięciolatki by sobie lepiej poradziły 

PS. Nie bać Tuska.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudno wam przyjac do wiadomosci ze zachowujecie sie w sposob chory. I utruwacie tym ludzi ktorzy nie chca czytac waszych sucharow. 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Caryca z czubrycą napisał:

Ale że aż trzy osoby na forum mają poważne braki w dodawaniu i odejmowaniu w zakresie 10 to jestem w szoku. Nasze pięciolatki by sobie lepiej poradziły 

PS. Nie bać Tuska.

Jedna z nich chyba do samego końca nie zrozumiała gdzie popełniła błąd w odejmowaniu 🙂

PS niewinni nie muszą się bać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Śliwka Jukońska napisał:

Jedna z nich chyba do samego końca nie zrozumiała gdzie popełniła błąd w odejmowaniu 🙂

PS niewinni nie muszą się bać.

Jak tylko pojawia sie Promyk to zaraz zaczynasz te swoje zenujace serenady o dziadku z wasem 😎 i zawsze to samo...i to samo...i to samo...i to samo...👋😎

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sa ludzie ktorym jak ktos pluje w twarz to mowia ze deszcz pada. Mozna i tak 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chociaz ludzka ambicja i przyzwoitosc nakazywalaby przestac juz sie kompromitowac po tysiac razy powtarzanymi historiami o dziadku z wasem👋😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam w ogóle kiedy pisałam o dziadku z wąsem. Widzę, że lubisz sobie zmyślać argumenty nie gorzej niż promyczek 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Niburdiama napisał:

Jestem tu kilka lat i ciagle gdakacie to samo 😁

A ja stawiam, że jesteś tu od początku forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Caryca z czubrycą napisał:

Mi możesz dać. Bo tak się składa, że mam kilka salcesonów z wczorajszego świniobicia 😂

Ślinotoku dostałam.

Swojskie wyroby. 

Mam kilka firanek na zbyciu. Zamienimy się na salceson 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, przewr(l)otna napisał:

Ślinotoku dostałam.

Swojskie wyroby. 

Mam kilka firanek na zbyciu. Zamienimy się na salceson 😊

Idę w to!

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Caryca z czubrycą napisał:

Idę w to!

Te sklepowe szyneczki chowają się za swojskim salcesonem, krupniokiem czy pasztetową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra powiem krotko i tresciwie. Mnie nie bawia kłotnie, ani dogryzanie. I nie gustuje w tym oraz uważam, że na tym zakonczę te docinki, ponieważ kontynuacja byłaby już przegieciem, a staram sie zachować jakos takt i umiar. A Wy jak uwazacie, że trzeba w kołko wałkować i rozpoczynać animozje, Wasza sprawa. Ja sie odłaczam. 

Po prostu sadze, ze na tyle na ile macie swobode wypowiedzi, ktorej Wam nie ograniczam na tyle powinnyscie/powinniscie tez uszanowac innego uzytkownika nawet jesli go nie lubicie czy nienawidzicie. Nie dajmy sie zwariowac. To tylko forum. 👋😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Niburdiama napisał:

Dobra powiem krotko i tresciwie. Mnie nie bawia kłotnie, ani dogryzanie. I nie gustuje w tym oraz uważam, że na tym zakonczę te docinki, ponieważ kontynuacja byłaby już przegieciem, a staram sie zachować jakos takt i umiar. A Wy jak uwazacie, że trzeba w kołko wałkować i rozpoczynać animozje, Wasza sprawa. Ja sie odłaczam. 

Po prostu sadze, ze na tyle na ile macie swobode wypowiedzi, ktorej Wam nie ograniczam na tyle powinnyscie/powinniscie tez uszanowac innego uzytkownika nawet jesli go nie lubicie czy nienawidzicie. Nie dajmy sie zwariowac. To tylko forum. 👋😎

Sądzę, że niczego nie zakończysz i będziesz prowadziła swój monolog aż padniesz z wycieńczenia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Niburdiama napisał:

Dobra powiem krotko i tresciwie. Mnie nie bawia kłotnie, ani dogryzanie. I nie gustuje w tym oraz uważam, że na tym zakonczę te docinki, ponieważ kontynuacja byłaby już przegieciem, a staram sie zachować jakos takt i umiar. A Wy jak uwazacie, że trzeba w kołko wałkować i rozpoczynać animozje, Wasza sprawa. Ja sie odłaczam. 

Po prostu sadze, ze na tyle na ile macie swobode wypowiedzi, ktorej Wam nie ograniczam na tyle powinnyscie/powinniscie tez uszanowac innego uzytkownika nawet jesli go nie lubicie czy nienawidzicie. Nie dajmy sie zwariowac. To tylko forum. 👋😎

Szacun za ten wpis, bo taktu i umiaru nie było po obu stronach barykady.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Ojciec3BombelkaElci napisał:

Kleopatra, nie odlaczaj sie, blagam... Co ja zrobie bez Ciebie

Odłaczam od sporów 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×