Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Paweł Polko

Jakie macie plany na dzisiaj

Polecane posty

6 minut temu, Pokraka napisał:

Też się skłaniałam ku temu kolorowi. Zrobiłambym taki dyniowy z okazji halołinu 😜 ale właśnie zdejmuje, więc bez sensu pod rząd tak. 

Nie przepadam za odcieniami niebieskiego i zielonego na paznokciach, choć ogólnie lubię kolorki nawet neonowe. 😝

Też lubię neonki,ale na jesień wskakuję na inne rumaki🤣

Butelkowa zieleń,czarny,winne odcienie fioletu,czerwieni,bordo,granat,brązy.I ciągnę tak do Bożego Narodzenia jak mi wjeżdża na żywszą czerwień,jakieś zimowe klimki typu baby boomer,coś ze srebrem,złotem.

Lubię też maty,ale ciemne😜

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I widać jednak,że pinda chciała przyczepić SIĘ🤣🤣🤣

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Żaba Monìka napisał:

Ja nie maluję paznokci, bo mi się nie chce. Mam krótkie niepomalowane.

Tyż fajno.Robię sobie takie przerwy jak mocno skracam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, KittyD napisał:

Też lubię neonki,ale na jesień wskakuję na inne rumaki🤣

Butelkowa zieleń,czarny,winne odcienie fioletu,czerwieni,bordo,granat,brązy.I ciągnę tak do Bożego Narodzenia jak mi wjeżdża na żywszą czerwień,jakieś zimowe klimki typu baby boomer,coś ze srebrem,złotem.

Lubię też maty,ale ciemne😜

 

Też się trzymam ogólnej zasady ciemnych kolorów na zimę i jasnych na lato. Karnawał to wiadomo,  neony i brokaty mogą być 😁

Natomiast maty to podobają mi się odwrotnie jasne pastele takie słodkie jak cukierki pudrowe 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, KittyD napisał:

I widać jednak,że pinda chciała przyczepić SIĘ🤣🤣🤣

 

 

Po czym widać? Bo nie odpisalam na twój niezrozumiały ostatni post? Odpuściłam sobie nie zobaczyłam światełka w tunelu ze to zrozumiem 😄😂 piszesz jak cajmer, będę musiała z tym żyć nie wiedząc dlaczego 😂

Edytowano przez aaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Żaba Monìka napisał:

Ja nie maluję paznokci, bo mi się nie chce. Mam krótkie niepomalowane.

Lubię długie i lubię malować, choć talentu mi brak i 2 lewe ręce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Pokraka napisał:

Też się trzymam ogólnej zasady ciemnych kolorów na zimę i jasnych na lato. Karnawał to wiadomo,  neony i brokaty mogą być 😁

Natomiast maty to podobają mi się odwrotnie jasne pastele takie słodkie jak cukierki pudrowe 😜

To też ładne.Teraz robię sobie sama zwykłymi lakierami,na święta dopiero powędruję na hybrydy.

Nie potrafię robić zdobień sama🤷‍♀️

Edytowano przez KittyD
Dopisek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie zaliczam ostatnią chyba w sezonie kawusię na tarasie 😄 jednak głupie youtuberki coś wniosły do mojego życia, przez ich nachalne pjerdolenie o byciu jesieniara polubiłam faktycznie te pore. Lato jest nudne i dla Grażyn 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, aaaaaaaaa napisał:

Po czym widać? Bo nie odpisalam na twój niezrozumiały ostatni post? Odpuściłam sobie nie zobaczyłam światełka w tunelu ze to zrozumiem 😄😂 piszesz jak cajmer, będę musiała z tym żyć nie wiedząc dlaczego 😂

🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, aaaaaaaaa napisał:

A ja sobie zaliczam ostatnią chyba w sezonie kawusię na tarasie 😄 jednak głupie youtuberki coś wniosły do mojego życia, przez ich nachalne pjerdolenie o byciu jesieniara polubiłam faktycznie te pore. Lato jest nudne i dla Grażyn 

🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, aaaaaaaaa napisał:

A ja sobie zaliczam ostatnią chyba w sezonie kawusię na tarasie 😄 jednak głupie youtuberki coś wniosły do mojego życia, przez ich nachalne pjerdolenie o byciu jesieniara polubiłam faktycznie te pore. Lato jest nudne i dla Grażyn 

Czemu nikt nie donosi na ciebie kitty? Lubio oglądać spiny z rana 🤪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, KittyD napisał:

To też ładne.Teraz robię sobie sama zwykłymi lakierami,na święta dopiero powędruję na hybrydy.

Nie potrafię robić zdobień sama🤷‍♀️

Też nie potrafię, ale robię, gdybym robiła w życiu tylko to co potrafię, to bym leżała tylko całymi dniami. Nie obdarzyła mnie bozia talentami. 😜

Hybrydami się łatwiej pracuje niż zwykłymi lakierami. Można smyrac ile wlezie i powoli a nie zastyga, dopiero jak ok jest to wkładasz do lampy 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Caryca z czubrycą napisał:

Czemu nikt nie donosi na ciebie kitty? Lubio oglądać spiny z rana 🤪

Bo mnie kochają 🤗

a tak serio to wątpię by ktoś wiedział prócz ciebie  ty jesteś zawsze świadkiem założenia mojego nowego nicka 😫

Edytowano przez aaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubię lato, lubię być Grażyną. 

Nie lubię gdy jest zimno, ale zakupiłam sobie kocyk elektryczny, więc zimnie wieczory już dla mnie nie straszne. 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Pokraka napisał:

Lubię długie i lubię malować, choć talentu mi brak i 2 lewe ręce. 

Ja nie, a jeszcze bardziej zmywac. Ale u innych lubię podziwiac, to mi wystarczy 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja planuję się opyerdalać do obiadu, bo obiad robi monsz. Trzeba młodego odpytać z angielskiego, bo ma poprawkę. Potem różaniec i msza. Ciasto już zrobiłam wczoraj, wreszcie dyniowe z dyni, bo wcześniej było z cukinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Pokraka napisał:

Też nie potrafię, ale robię, gdybym robiła w życiu tylko to co potrafię, to bym leżała tylko całymi dniami. Nie obdarzyła mnie bozia talentami. 😜

Hybrydami się łatwiej pracuje niż zwykłymi lakierami. Można smyrac ile wlezie i powoli a nie zastyga, dopiero jak ok jest to wkładasz do lampy 😁

Ale jak zaczęłam używać zwykłych lakierów to płytka poprawiła mi SIĘ 🤣🤣

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, aaaaaaaaa napisał:

Bo mnie kochają 🤗

a tak serio to wątpię by ktoś wiedział prócz ciebie  ty jesteś zawsze świadkiem założenia mojego nowego nicka 😫

Ja wiem.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Żaba Monìka napisał:

Ja nie, a jeszcze bardziej zmywac. Ale u innych lubię podziwiac, to mi wystarczy🤣

Ja nie zmywam, frezarką zdejmuje do bazy 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, KittyD napisał:

Ale jak zaczęłam używać zwykłych lakierów to płytka poprawiła mi SIĘ 🤣🤣

 

Ale ty masz olbrzymi dystans do siebie. Teraz będziesz pisać błędnie caps lockiem co by się przypadkiem nie nauczyć pisać poprawnie? Też można 😌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, aaaaaaaaa napisał:

Bo mnie kochają 🤗

a tak serio to wątpię by ktoś wiedział prócz ciebie  ty jesteś zawsze świadkiem założenia mojego nowego nicka 😫

Chyba byłaś najepana jak go zakładałaś,ale to już od dawna wiadomo 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, aaaaaaaaa napisał:

Bo mnie kochają 🤗

a tak serio to wątpię by ktoś wiedział prócz ciebie  ty jesteś zawsze świadkiem założenia mojego nowego nicka 😫

Jeszcze jeden raz i będziesz mogła napisać bezczelnego założenia nicka skoro się podajesz za Klaudię 😴 Świadek nie świadek, masz swój styl nadawania jak rmffm.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Caryca z czubrycą napisał:

Ja planuję się opyerdalać do obiadu, bo obiad robi monsz. Trzeba młodego odpytać z angielskiego, bo ma poprawkę. Potem różaniec i msza. Ciasto już zrobiłam wczoraj, wreszcie dyniowe z dyni, bo wcześniej było z cukinii.

Dobre z dyni?

Szukam pomysłów 😜 na czwartek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Caryca z czubrycą napisał:

Ja planuję się opyerdalać do obiadu, bo obiad robi monsz. Trzeba młodego odpytać z angielskiego, bo ma poprawkę. Potem różaniec i msza. Ciasto już zrobiłam wczoraj, wreszcie dyniowe z dyni, bo wcześniej było z cukinii.

Zupę z dyni na święto zmarłych zrobię. Może i ciasto mam sporo dyni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Caryca z czubrycą napisał:

Jeszcze jeden raz i będziesz mogła napisać bezczelnego założenia nicka skoro się podajesz za Klaudię 😴 Świadek nie świadek, masz swój styl nadawania jak rmffm.

I podobno jestem miła dla Pieprza 🤪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Pokraka napisał:

Ja nie zmywam, frezarką zdejmuje do bazy 😁

😱

Zwykłe lakiery?Ile utrzymują ci SIĘ?😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×