Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Klitek

Co byście zrobiły gdyby trafiłwam się taki facet?

Polecane posty

Wysoki przystojny zabawny z fajną pracą opiekuńczy, nie wiem po prostu wasz ideal jakiego tylko moglybyscie sobie wymarzyc

Czulybyscie sie z nim fantastycznie, super spedzaloby sie wam razem czas

Ale...okazaloby sie, że jest impotentem?

Czy rzuciłybyscie go?

A jesli do tej pory zdążyłybyscie sie juz w nim zakochac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Klitek napisał:

Wysoki przystojny zabawny z fajną pracą opiekuńczy, nie wiem po prostu wasz ideal jakiego tylko moglybyscie sobie wymarzyc

Dla każdego ideałem będzie ktoś inny. Dla jednych będzie to przystojny, wysoki, silny mężczyzna. Dla drugich nawet niski, zabawny, byleby z dobrym sercem i poczuciem humoru. Czasem nawet połączyć ludzi mogą wspólne zainteresowania i pasje. 🏞️

 

1 godzinę temu, Klitek napisał:

Czulybyscie sie z nim fantastycznie, super spedzaloby sie wam razem czas

Ale...okazaloby sie, że jest impotentem?

Czy rzuciłybyscie go?

A jesli do tej pory zdążyłybyscie sie juz w nim zakochac?

Impotencja to chyba głównie problem natury psychicznej, w głowie, z tego co kiedyś czytałam. Biorąc pod uwagę jak rozwinięta jest medycyna i jak wiele istnieje w dzisiejszych czasach rozwiązań, nie wydaje mi się że byłby to długotrwały problem. Zależy co dla kogo jest priorytetem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, PacjętkaChoroszczy napisał:

Impotencje można leczyc. I po co fantazjujesz skoro Ty nie jesteś przystojny. 

Skąd wiesz, że nie jest przystojny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Hobbi(s)tka napisał:

Dla każdego ideałem będzie ktoś inny. Dla jednych będzie to przystojny, wysoki, silny mężczyzna. Dla drugich nawet niski, zabawny, byleby z dobrym sercem i poczuciem humoru. Czasem nawet połączyć ludzi mogą wspólne zainteresowania i pasje. 🏞️

 

Impotencja to chyba głównie problem natury psychicznej, w głowie, z tego co kiedyś czytałam. Biorąc pod uwagę jak rozwinięta jest medycyna i jak wiele istnieje w dzisiejszych czasach rozwiązań, nie wydaje mi się że byłby to długotrwały problem. Zależy co dla kogo jest priorytetem. 

a jakby nie mial chooja, np na wojnie by mu go mina urwala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Klitek napisał:

Wysoki przystojny zabawny z fajną pracą opiekuńczy, nie wiem po prostu wasz ideal jakiego tylko moglybyscie sobie wymarzyc

Czulybyscie sie z nim fantastycznie, super spedzaloby sie wam razem czas

Ale...okazaloby sie, że jest impotentem?

Czy rzuciłybyscie go?

A jesli do tej pory zdążyłybyscie sie juz w nim zakochac?

Zazwyczaj już wcześniej się kogoś poznaje a potem się zako...e i wie się jaki ten ktoś jest. No ale taka sytuacja niby mogłaby też być ale to można leczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Klitek napisał:

Wysoki przystojny zabawny z fajną pracą opiekuńczy, nie wiem po prostu wasz ideal jakiego tylko moglybyscie sobie wymarzyc

Czulybyscie sie z nim fantastycznie, super spedzaloby sie wam razem czas

Ale...okazaloby sie, że jest impotentem?

Czy rzuciłybyscie go?

A jesli do tej pory zdążyłybyscie sie juz w nim zakochac?

Prawda jest taka że ile kobiet tyle odpowiedzi, bo każda z nich od związku oczekuje czegoś innego. Mało tego ta sama kobieta na roznym etapie swojego życia może Ci udzielić innej odpowiedzi na to samo pytanie.

Dziś mogę powiedzieć że jeśli facet by mnie kochał szanował był mi lojalny i o mnie dbał, to jego fizyczna ułomnosc nie byłaby dla mnie problemem.  Ale gdybyś o to samo zapytał mnie 20 lat wcześniej,  moja odpowiedź byłaby inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×