Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Klitek

Kobiety najbardziej nie lubią spermiarzy A ja jestem całkowitym przeciwieństwem

Polecane posty

20 godzin temu, Klitek napisał:

Bo im bardzo zależy na seksie i są w stanie zrobić wszystko żeby go otrzymać mi wcale nie zależy na seksie bo libido oraz potencja spadły mi do zera więc z łatwością przychodzi mi powstrzymywanie się od wszelkich czynności seksualnych więc na seks na pewno też bym nie nalegał ani nie próbowałbym się przypodobać żeby Otrzymać seks

Jak bym miał kobietę w domu ma podorędziu to bym bzykać ale żeby tak specjalnie jechać godzinę to mi by się nie chciało albo nie wiem nawet. Może raz na miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biegałam i ja z słuchawkami w uszach wszędzie i bez przerwy, i kiedyś oglądałam film gdzie chłopak zagapił się na torach kolejowych nie słysząc nadjeżdżającego pociagu i przecięło go na pół. Leżal na podłodze, wnętrzności były na wierzchu a on mrugał powoli powiekami i w końcu je zamknął. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez kiedys wszedzie ze sluchawkami, ale to juz nie te czasy ze slucham muzyki z telefonow czy przenosnych odtwarzaczy, przyzwyczailem sie do podlaczania sluchawek do wiezy albo nawet z laptopa wole sluchac niz z tych smartfonow, i dobrze

Ciesze sie, ze nie jestem jednym z tych, co sobie zakladaja sluchawki na bluetooth na glowe i ida w plener...

Kiedys poznalem taka staruszke Wendy, to opowiadala, ze w latach 60 byla hipiska, i brala grzybki i lsd, to mowila, ze ludzie w tych sluchawkach to nawet cwierkania ptaszkow nie slysza ani nic, a ja np. lubie jeszcze sluchac jak wiatr wieje albo szum lisci drzew jak wiatr jest, tam w UK fajnie szumia liscie 😄

ja mam za oknem u siebie w domu wielkie drzewo, wiec jak czasem sobie otwieram okno i wieje to jest magia 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Seven napisał:

Biegałam i ja z słuchawkami w uszach wszędzie i bez przerwy, i kiedyś oglądałam film gdzie chłopak zagapił się na torach kolejowych nie słysząc nadjeżdżającego pociagu i przecięło go na pół. Leżal na podłodze, wnętrzności były na wierzchu a on mrugał powoli powiekami i w końcu je zamknął. 

Głupia i niepotrzebna śmierć.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Seven napisał:

Biegałam i ja z słuchawkami w uszach wszędzie i bez przerwy, i kiedyś oglądałam film gdzie chłopak zagapił się na torach kolejowych nie słysząc nadjeżdżającego pociagu i przecięło go na pół. Leżal na podłodze, wnętrzności były na wierzchu a on mrugał powoli powiekami i w końcu je zamknął. 

Ile razy mi ktoś taki wchodził pod koła, albo gapiąc się w telefon nagle skręca. Gdyby nie moja czujność i kompletny brak zaufania to mogiła. 

Robię jednak zupy kremowe później  powiem Ci czy opłacalne to jest i smaczne. 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Ile razy mi ktoś taki wchodził pod koła, albo gapiąc się w telefon nagle skręca. Gdyby nie moja czujność i kompletny brak zaufania to mogiła. 

Robię jednak zupy kremowe później  powiem Ci czy opłacalne to jest i smaczne. 😊

Tak jest. Każdy w słuchawkach lub idąc pisze sobie w telefonie i wchodzi na ciebie. Plus rozmowy głośnomówiące, to wszystko rozprasza.

Czekałam do 11 aż sklep otworzą i już jestem gotowa do wyjścia. Chce mi się jeść, może chlebek będzie świeży to wezmę? Kremowe zupki są pożywne o ile jest w nich pożyteczna zawartość. Przecież wiesz, że o wodzie i marchewce słabo się człowiek nasyci. Do zobaczenia.

Ps. znalazłam buty, które są ładne na nodze i wygodne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ps. doradź jaki telefon na szybko, ten który trzymam kończy swój żywot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Seven napisał:

Ps. doradź jaki telefon na szybko, ten który trzymam kończy swój żywot.

Ja teraz korzystam z Infinixów i redmiksów bo są dobre i tanie, a później kolejny jak się zniszczy. 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Seven napisał:

Tak jest. Każdy w słuchawkach lub idąc pisze sobie w telefonie i wchodzi na ciebie. Plus rozmowy głośnomówiące, to wszystko rozprasza.

Czekałam do 11 aż sklep otworzą i już jestem gotowa do wyjścia. Chce mi się jeść, może chlebek będzie świeży to wezmę? Kremowe zupki są pożywne o ile jest w nich pożyteczna zawartość. Przecież wiesz, że o wodzie i marchewce słabo się człowiek nasyci. Do zobaczenia.

Ps. znalazłam buty, które są ładne na nodze i wygodne. 

Jak idzie młoda dziewczyna i najczęściej w kapturze, bawi się telefonem to a bank wejdzie pod koła. Już tak się umysł wygimnastykował, że po mowie ciała mogę z dużym prawdopodobieństwem wytypować ofiarę losu. 

Śmietana i ser do zupy , wiadomo warzywa i też później będę, bo z doskoku latam na kilka frontów. 

Buciki i ładnie noga wygląda w tym ? Chodzę w tych adasiach nadal ale mocne są i jednak niedługo chce coś wyczaić już na zimę . [cześć] [cool] 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Ja teraz korzystam z Infinixów i redmiksów bo są dobre i tanie, a później kolejny jak się zniszczy. 😁

Okej, sprawdzę jakieś tyle o ile boś mi nic nie doradził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Seven napisał:

Okej, sprawdzę jakieś tyle o ile boś mi nic nie doradził.

Jak tam palec już wyleczony? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Jak idzie młoda dziewczyna i najczęściej w kapturze, bawi się telefonem to a bank wejdzie pod koła. Już tak się umysł wygimnastykował, że po mowie ciała mogę z dużym prawdopodobieństwem wytypować ofiarę losu. 

Śmietana i ser do zupy , wiadomo warzywa i też później będę, bo z doskoku latam na kilka frontów. 

Buciki i ładnie noga wygląda w tym ? Chodzę w tych adasiach nadal ale mocne są i jednak niedługo chce coś wyczaić już na zimę . [cześć] [cool] 

Tak? Na bogato. O której przyjmujesz gości? W porze obiadowej czyli o 3? 

Szkoda bardzo, żeby zachowywać się jak gołąb nie móc skoncentrować się na jeździe. 

Hej! [cześć] [cool] 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Seven napisał:

Okej, sprawdzę jakieś tyle o ile boś mi nic nie doradził.

Bierz ładne nowe ma Ci się podobać i przecież nie musi mieć nie wiadomo ile ramu i androida aby przyzwoicie hulać. Zresztą teraz są jednorazówki że nawet się nie opłaca naprawiać tylko nowy brać kolejny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Poza tym jestem tylko człowiekiem wiec grzechy nie będą mi obce i koło się zamyka. 😁

Nazewnictwo kościelne możemy sobie darować bo mam to w nosie, ale próżność jest jedną z najbardziej odrażających cech ludzkich. Ludzie próżni w mojej ocenie są żałośni i mega niedowartościowani skoro tak ładną tego poklasku. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Urmaj napisał:

Jak bym miał kobietę w domu ma podorędziu to bym bzykać ale żeby tak specjalnie jechać godzinę to mi by się nie chciało albo nie wiem nawet. Może raz na miesiąc.

ja mogę nawet codziennie godzinę jechać xD leniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Megi_ona napisał:

Jak tam palec już wyleczony? 

O! Dzięki za pamięć i za troskę, i za wsparcie, i za kasztany. Tak, już nic nie boli co bolało. A ty co robisz? Jeżeli chcesz to odpowiem później. Poszłam.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Bierz ładne nowe ma Ci się podobać i przecież nie musi mieć nie wiadomo ile ramu i androida aby przyzwoicie hulać. Zresztą teraz są jednorazówki że nawet się nie opłaca naprawiać tylko nowy brać kolejny. 

[jesteś wspaniały doradca] 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Seven napisał:

Tak? Na bogato. O której przyjmujesz gości? W porze obiadowej czyli o 3? 

Szkoda bardzo, żeby zachowywać się jak gołąb nie móc skoncentrować się na jeździe. 

Hej! [cześć] [cool] 

Znaczy ja mogę w czasie jazdy gadać przez telefon, bo mam podzielną uwagę tylko drony latają łapią każdego temu wcale nie korzystam jak jadę , a głośno mówiący mi nie pasi bo kompletny brak intymności. Za dużo w ogóle się siedzi w telefonie i już jestem uzależniony.😁 Kasa jest to bogato moja droga i my nie będziemy byle czego jeść. Tak są opóźnienia i ktoś się odgrażał już , że bigos mi przywiezie bla bla brak kobiecej ręki i na groby się szykujemy. 😊👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Seven napisał:

O! Dzięki za pamięć i za troskę, i za wsparcie, i za kasztany. Tak, już nic nie boli co bolało. A ty co robisz? Jeżeli chcesz to odpowiem później. Poszłam.

 

A nic dziś odpoczywam obiad zamówiłam i się lenie i siedzę na słoneczku. 

Telefon chcesz kupić? Samsungi są dobre jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, parabatai napisał:

Nazewnictwo kościelne możemy sobie darować bo mam to w nosie, ale próżność jest jedną z najbardziej odrażających cech ludzkich. Ludzie próżni w mojej ocenie są żałośni i mega niedowartościowani skoro tak ładną tego poklasku. 🙂

Nie jestem też szczery z nimi  jeżeli chodzi o kościół, bo agnostyk i wygodny. Małostkowy też bywam , ale finalnie staram się żeby ludzie ze mnie byli i są raczej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Megi_ona napisał:

A nic dziś odpoczywam obiad zamówiłam i się lenie i siedzę na słoneczku. 

Telefon chcesz kupić? Samsungi są dobre jak dla mnie.

Podróbkę też mam Samsunga za osiem stów i lepiej chodzi niż oryginał, a oryginalne mi nigdy nie leżały bo mało intuicyjne. 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Nie jestem też szczery z nimi  jeżeli chodzi o kościół, bo agnostyk i wygodny. Małostkowy też bywam , ale finalnie staram się żeby ludzie ze mnie byli i są raczej. 

Jestes jaki jesteś,  dobry - zły - nie mnie to oceniać, ale grunt że są tacy którzy Cię takiego chcą 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Podróbkę też mam Samsunga za osiem stów i lepiej chodzi niż oryginał, a oryginalne mi nigdy nie leżały bo mało intuicyjne. 😁

Ja mam taniego za tysiąc i chyba nie podróba jak kupiony nowy w sklepie i działa wszystko ok. Tylko zdjęcia robi średnie bo jednak to nie to co iPhone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Nie jestem też szczery z nimi  jeżeli chodzi o kościół, bo agnostyk i wygodny. Małostkowy też bywam , ale finalnie staram się żeby ludzie ze mnie byli i są raczej. 

Ostatnio widziałam taką babcie która wyszła z kościoła i znam ją i wiem że chodzi codziennie i weszła do biedronki i tak zjeździła kasjerkę bo kasjerka nie miała jej wydać ze 100 zł a ta kasjerka grzecznie do niej a tamta z mordą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, parabatai napisał:

Jestes jaki jesteś,  dobry - zły - nie mnie to oceniać, ale grunt że są tacy którzy Cię takiego chcą 😉

Ja wiem czy taki zły, bo patrząc globalnie jakich czynów się dopuszcza homo sapiens, to ja to chociaż litery prawa przestrzegam i można się pożywić u mnie . Mam też jakieś zasady , że jak ktoś dobry dla mnie to też staram się być dobry dla kogoś. Tylko patrząc na siebie z boku widzę, że jest tak średnio z tymi znamionami człowieczeństwa. Ale swojaka zawsze będę bronił, krew oddam trochę co mi się też opłaca, bo choćby wolny dzień mam i to się jakoś niweluje. Wiesz materializm bardzo mi wjeżdża, ale posiedzieć ze mną ludzie lubią. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Megi_ona napisał:

Ostatnio widziałam taką babcie która wyszła z kościoła i znam ją i wiem że chodzi codziennie i weszła do biedronki i tak zjeździła kasjerkę bo kasjerka nie miała jej wydać ze 100 zł a ta kasjerka grzecznie do niej a tamta z mordą.

U nas są agresywne te babcie lubią się wykłócać w sklepie i nerwowe z powodu technologi choćby płatność kartą, lub telefonem. Ja kiedyś też zrobiłem dym w dyskoncie , bo nie chciał przyjąć banknota pięć stów, a chciałem rozmienić i dobrze że kartę miałem to tym zapłaciłem. Ale miałem ochotę go zbić tylko z powodu monitoringu nie dostał. 🤭😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Megi_ona napisał:

Ja mam taniego za tysiąc i chyba nie podróba jak kupiony nowy w sklepie i działa wszystko ok. Tylko zdjęcia robi średnie bo jednak to nie to co iPhone.

Najbardziej zawsze mi pasiła jakaś Motorola za parę stówek, bo jest tak intuicyjna i poczciwa że ujmuje mnie. A do zdjęć to trzeba aparat jakiś kupić i wejść w hobby fajna sprawa. 

🙂👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

U nas są agresywne te babcie lubią się wykłócać w sklepie i nerwowe z powodu technologi choćby płatność kartą, lub telefonem. Ja kiedyś też zrobiłem dym w dyskoncie , bo nie chciał przyjąć banknota pięć stów, a chciałem rozmienić i dobrze że kartę miałem to tym zapłaciłem. Ale miałem ochotę go zbić tylko z powodu monitoringu nie dostał. 🤭😁

Tak babcie to one potrafią być nerwowe i drżeć mordę i zawsze się spieszą i stać w kolejce nie mogą a co one innego mają do roboty? I wpychają się do kolejki tak hamsko 🙂 aleś ty nerwowy 😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Najbardziej zawsze mi pasiła jakaś Motorola za parę stówek, bo jest tak intuicyjna i poczciwa że ujmuje mnie. A do zdjęć to trzeba aparat jakiś kupić i wejść w hobby fajna sprawa. 

🙂👋

Raz miałam Motorolę ale jeszcze taką starą otwieraną 😁 iPhone robi super zdjęcia ale obsługa tego telefonu mi się nie podoba to nie chce go. Aparat to trzeba by go nosić zawsze ze sobą a to trzeba pamiętać i to nie dla mnie 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×