Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Paweł Polko

W takim razie jak to jest drogie panie z tym dotykiem przez obcych facetów?

Polecane posty

1 minutę temu, Pokraka napisał:

Jeszcze na odchodne.

Nie koniecznie. Problem przestępstw seksualnych w mniejszym stopniu wynika z poczucia bezkarności, a w większym z konstrukcji psychicznej przestępcy.

Ofiarami są nie tylko piękne kobiety wyzywająco ubrane, a sprawcami w cale nie są tylko samotni mężczyźnie niemogący zaspokoić swoich potrzeb w sposób społecznie akceptowany. 

 

No tak, ale drugiej strony jak by się bardziej bał to może nie szedłby po najmniejszej linii oporu tylko próbowałby szukać innych dróg na poradzenie sobie z problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Bawidamek z Szczywilka napisał:

ja mam w tym samym typie nazwy

A pod jakimi nazwami występowałeś wcześniej,  tylko nie zastawiaj mi się znowu RODO 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, parabatai napisał:

No tak, ale drugiej strony jak by się bardziej bał to może nie szedłby po najmniejszej linii oporu tylko próbowałby szukać innych dróg na poradzenie sobie z problemem.

Tak już ogólnie, to były badania nad skutecznością wymiaru sprawiedliwości i większy wpływ na skuteczność odstraszania ma szybkości i nieuchronność kary niż jej wysokość. Jak się zastanowisz to logicznie, bo co ci 10 lat jak pewnie nie pójdziesz siedzieć nigdy , a nawet 2 ale pewne jak w banku, że pójdziesz siedzieć i to szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Żaba Monìka napisał:

Lezak i Libed sa dosyc konsekwentni w tym, niektorzy nieudolnie udaja kogos innego gdy wroca.

Tak, ja zauważyłam że ktoś pojawia się pod nowym nickiem i zaczyna się wielkie zgadywanie kto to 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Pokraka napisał:

Tak już ogólnie, to były badania nad skutecznością wymiaru sprawiedliwości i większy wpływ na skuteczność odstraszania ma szybkości i nieuchronność kary niż jej wysokość. Jak się zastanowisz to logicznie, bo co ci 10 lat jak pewnie nie pójdziesz siedzieć nigdy , a nawet 2 ale pewne jak w banku, że pójdziesz siedzieć i to szybko.

Dla mnie jedno nie wyklucza drugiego. Pewne 10 lat będzie w sam raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz już naprawdę idę, obiecałam koleżce, być jej drugą parą oczu 😏

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, parabatai napisał:

No tak, ale drugiej strony jak by się bardziej bał to może nie szedłby po najmniejszej linii oporu tylko próbowałby szukać innych dróg na poradzenie sobie z problemem.

Przede wszystkim nalezy wychowywac ludzi tak, by wiedzieli czym jest gw/alt i nienaruszanie czyjejs nietykalnosci. Niektorzy mysla, ze im sie po prostu nalezy, najczesciej gw.altow dokonuja osoby bliskie i znane.

Ale o czym my mowicmy, kazda dyskusja na temat zmiany chocby definicji gw.altu konczy sie rykiem o biednych mezczyznach, ktorzy teraz beda siedziec nieslusznie w wiezieniach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Pokraka napisał:

Teraz już naprawdę idę, obiecałam koleżce, być jej drugą parą oczu 😏

 

Ok, idz, idz 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Żaba Monìka napisał:

Przede wszystkim nalezy wychowywac ludzi tak, by wiedzieli czym jest gw/alt i nienaruszanie czyjejs nietykalnosci. Niektorzy mysla, ze im sie po prostu nalezy, najczesciej gw.altow dokonuja osoby bliskie i znane.

Ale o czym my mowicmy, kazda dyskusja na temat zmiany chocby definicji gw.altu konczy sie rykiem o biednych mezczyznach, ktorzy teraz beda siedziec nieslusznie w wiezieniach. 

Taaa i odwieczny stary problem, baba najpierw chce a potem krzyczy że gwałt. Mówiła że nie chce, ale przecież wszyscy wiedzą że jak mówi nie to myśli tak 🙄 i jeszcze ta krótka spódnica... No to przecież  ewidentne zaproszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, parabatai napisał:

A pod jakimi nazwami występowałeś wcześniej,  tylko nie zastawiaj mi się znowu RODO 😄

Muchos Potataos a potem Dupcyngier z Zapluskwokęsów Babiwak z Śródmieścia

reszty nie pamiętam bo za szybko banowali ale było jeszcze coś z ziemniakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Bawidamek z Szczywilka napisał:

Muchos Potataos a potem Dupcyngier z Zapluskwokęsów Babiwak z Śródmieścia

reszty nie pamiętam bo za szybko banowali ale było jeszcze coś z ziemniakiem

No to już kojarzę,  znałam Cię jako Muchosa, ciągle ktoś Ci wmawiał że jesteś gejem i w końcu nie wiedziałam czy jestes czy nie 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, parabatai napisał:

No to już kojarzę,  znałam Cię jako Muchosa, ciągle ktoś Ci wmawiał że jesteś gejem i w końcu nie wiedziałam czy jestes czy nie 😄

cały czas mi wmawiają xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Bawidamek z Szczywilka napisał:

cały czas mi wmawiają xD

Ale Muchos Potataos to nie był Twój pierwszy nick, prawda?  Jak pierwszy raz tu się pojawiłeś i myślałeś, że to normalne forum z normalnymi ludźmi, to miałeś inny nick, nie pamiętam jaki, ale w avatarze miałeś gościa w arafatce na twarzy, mylę się czy nie ? 😜

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, PacjętkaChoroszczy napisał:

Lekarz chlop ma takich pacjentek jak ty na pęczki więc naprawdę robienie z tego jakiegoś podtekstu jest żałosne. Naprawdę myślisz że ktoś studiowałbym latami tylko po to żeby pomacać jakąś babe xD to można mieć za darmo.j

Ty tworzysz podteksty.

Obcy dla mnie facet zawsze będzie facetem i nie ma znaczenia jaki ma zawód. W sytuacjach nagłych nie mam wpływu na to, kto będzie oglądał i dotykał moich części intymnych. Mając wybór, korzystam z tego. 

Jestem typem kobiety, która ma ogromne wahania przed założeniem mini czy dużego dekoltu i nie dlatego, że nie mam co eksponować.

Taka moja karma i gwizdam na opinie innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, parabatai napisał:

A czym motywował taką formę badania? :classic_blink:

Nie miał jak. Wybiegłam z gabinetu prosto na ulicę i zatrzymałam taxi. Podałam adres domowy i dopiero na miejscu zauważyłam, że jechałam z innego miasta i kasy nie mam. Rodzice zapłacili. 

W pracy koleżanki mówiły, że nie byłam pierwszą i należy to zgłosić do kierownika przychodni. Na szczęście był w wieku emerytalnym i odszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, parabatai napisał:

Dla mnie masażysta jest jak lekarz, nie postrzegam go jako mężczyzny, w sytuacji w jakiej się spotykamy.

No jednak nie porównałbym masażystę który dotyka całe twoje gołe ciało jest to masaż relaksacyjny w SPA do lekarza który macie zbadać bo na przykład jesteś chora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, przewr(l)otna napisał:

Ty tworzysz podteksty.

Obcy dla mnie facet zawsze będzie facetem i nie ma znaczenia jaki ma zawód. W sytuacjach nagłych nie mam wpływu na to, kto będzie oglądał i dotykał moich części intymnych. Mając wybór, korzystam z tego. 

Jestem typem kobiety, która ma ogromne wahania przed założeniem mini czy dużego dekoltu i nie dlatego, że nie mam co eksponować.

Taka moja karma i gwizdam na opinie innych.

Takie wahania to mogą mieć tylko atrakcyjne kobiety które po prostu są wręcz oblegane przez wzrok innych facetów jakoś Szczerze wątpię żebyś była jakąś topową laską z wyglądu więc nie myśl sobie że Jak założysz mini czy dekolt to nagle faceci patrzą na ciebie z myślą że chcą cię richać wolne żarty Nie dodawaj sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, parabatai napisał:

No dla mnie przestepstwa na tle seksualnym są najohydniejsze i faktycznie kary za to są słabe. I czemu się dziwić że kobiety nie chcą zgłaszać takich przestępstw.

Nie naszą winą jest fakt że natura nas taki ...ycznie tworzyła że faceci na punkcie wyglądu kobiet szaleją A wy macie Wywalone na to i seks jest mało ważny więc faceci mieli taką psychikę jak kobiety to by nie było żadnych gwałtów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Paweł Polko napisał:

Nie naszą winą jest fakt że natura nas taki ...ycznie tworzyła że faceci na punkcie wyglądu kobiet szaleją A wy macie Wywalone na to i seks jest mało ważny więc faceci mieli taką psychikę jak kobiety to by nie było żadnych gwałtów

znowu jerry zdalnie na magazynei pracujesz ?

moze ty jestes bezrobotny dlatego nie mozesz baby znalezc ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Paweł Polko napisał:

No jednak nie porównałbym masażystę który dotyka całe twoje gołe ciało jest to masaż relaksacyjny w SPA do lekarza który macie zbadać bo na przykład jesteś chora

Masaż na uzdrowić w pewnym sensie moje ciało więc jednak dla mnie to podobna sytuacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Paweł Polko napisał:

Nie naszą winą jest fakt że natura nas taki ...ycznie tworzyła że faceci na punkcie wyglądu kobiet szaleją A wy macie Wywalone na to i seks jest mało ważny więc faceci mieli taką psychikę jak kobiety to by nie było żadnych gwałtów

Ty tak serio czy jaja sobie robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, libedowsky napisał:

znowu jerry zdalnie na magazynei pracujesz ?

moze ty jestes bezrobotny dlatego nie mozesz baby znalezc ?

 

nie pracuje zdalnie tylko jako kierowca, a piszę w krótkich przerwach na telefonie, także słabo z tym strzelaniem u ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, parabatai napisał:

Masaż na uzdrowić w pewnym sensie moje ciało więc jednak dla mnie to podobna sytuacja

to fajnie, rozumiem, ze jak pojde na korwy to tez moge to nazwac uzdrowieniem mojego ciala duszy i psychiki 🙂 bo jakże inaczej? relaksacyjny masaz w spa to jest wlasnie dokladnie to samo, z tą roznica, ze po prostu "bez finału" 

11 minut temu, parabatai napisał:

Ty tak serio czy jaja sobie robisz?

powaznie mówie. to jest choroba, a dokladniej popęd męski to jeest choroba

gdybysmy my podchodzili do seksu i ciała kobiet tak samo jak wy do tego to by praktycznie nie bylo gwałtów, gwarantuje ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×