Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

4 minuty temu, libedowsky napisał:

u mnie tez tak wszyscy wokol mowia a ja nie moze za krotko mieszkalas gdzie indziej 😄 na pole jest jakies dziwne ja zawsze wychoidzilem na dwor bo nie bylo pola pod blokiem  😄

Wolę Cię zdecydowanie w trybie nocnym,  jesteś dużo bardziej znośny... A może to ja za dnia mam mniejszą tolerancję 😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Żaba Monìka napisał:

a nie zapalenie trawki na obozie

jak duzo tych obozów to znacznie wzrasta ryzyko chorob psychciznych np. schizofrenii sam osobiscie znam taki przypoadek nastolatka ktoremu po ktoryms zapaleniu odwalilo skonczyl w psychaitryku i choruje chyba na schiziofrenie byl zupelnie normalny wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, przewr(l)otna napisał:

Kultura osobista jest ważną składową naszej inteligencji.

kultura osobista z inteligencja nie ma nic wspolnego. moze mylisz iq z madroscia

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Żaba Monìka napisał:

No Lezak powinien isc na terapie, ale doroslego czlowieka sila nie da sie wyslac, mozna popatrzec z boku jak sie meczy i marnuje sobie zycie, ale to on jest odpowiedzialny za wlasna terapie, nikt goi nie zmusi, nawet lekarz.

jego terapia powinien byc wpier... ol za bety i do roboty go zaprowadzic i powiedziec ze jak nie bedzie chodzil to wpier.. i to by go wyleczylo nic innego mu nie pomoze skoro on zre plesn a i tak nie pojdzie do pracy tylko strach moze zadzialac.

system w ktorym mops daje ludziom jedzenei powoduje lawinowy przyrost takich lezakow co wiecej oni sie czesto paruja razem parza i maja liczne potomstwo. to droga do upadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, libedowsky napisał:

wiem to zart z qwerty byl ona uwaza ze przezycia przechodza w genach pewnie za duzo filmow o tym jak komus przeszczepili np. watrobe i widzial zycie dawcy oglada 😄

W postawieniu diagnozy DDA nie chodzi o usprawiedliwienie kogoś i zdjęcie z niego odpowiedzialności, zresztą jak w przypadku wszystkich problemów, lecz o przyznanie ze masz problem i nazwanie go.  Jak przyznasz, że masz problem nazwałeś go jakoś to możesz nad nim już pracować by przestać go mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, parabatai napisał:

Wolę Cię zdecydowanie w trybie nocnym,  jesteś dużo bardziej znośny... A może to ja za dnia mam mniejszą tolerancję 😏

no w nocy jestem zwykle zmeczony to mam mniej energii 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Pokraka napisał:

W postawieniu diagnozy DDA nie chodzi o usprawiedliwienie kogoś i zdjęcie z niego odpowiedzialności, zresztą jak w przypadku wszystkich problemów, lecz o przyznanie ze masz problem i nazwanie go.  Jak przyznasz, że masz problem nazwałeś go jakoś to możesz nad nim już pracować by przestać go mieć.

nie uwazam ze to jest koniecznie wieluy takich ludiz nie slyszalo nawet o dda i jakos wychodzi na prosta. to sciema zeby psycholodzy mieli na czym zarabiac bo ich praca polega an gadaniu to niewiele pomaga jak ktos bedzie chcial to sam sie wezmie w garsc a jak szuka wymowek i usprawiedliwien to wiadomo ze nic z niego nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, libedowsky napisał:

bo sa de.bilami po prostu to jest ten powod. bandyta tez napada na innych z jakichs powodow mozesz go naprawiac 😄

gw.alciciel tez pewnie ma jakis powod co to ma do rzeczy ze ktos ma powod.

nieudacznikiem bo obwinia innych za swoje niepowodzenia.

 

A co ma glupota do tego, mozna miec niski iloraz inteligencji i nie byc alkoholikiem albo wysoki i byc.

Nie rozumiesz, ze nie chodzi o usprawiedliwianie tylko o szukanie prawdziwych przyczyn by zapobiegac w przyszlosci. Uproszczony obraz swiata, ktory propagujesz zapewne jest wygodny, ale nie rozwiazuje zadnych problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, libedowsky napisał:

wiem to zart z qwerty byl ona uwaza ze przezycia przechodza w genach pewnie za duzo filmow o tym jak komus przeszczepili np. watrobe i widzial zycie dawcy oglada 😄

 

Ciesze sie że tak bardzo mnie cenisz że uważasz że ja wymyśliłam epigenetyke. Może  wpisz mnie do wikipedii, przynajmniej coś po tobie zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Żaba Monìka napisał:

A co ma glupota do tego, mozna miec niski iloraz inteligencji i nie byc alkoholikiem albo wysoki i byc.

Nie rozumiesz, ze nie chodzi o usprawiedliwianie tylko o szukanie prawdziwych przyczyn by zapobiegac w przyszlosci. Uproszczony obraz swiata, ktory propagujesz zapewne jest wygodny, ale nie rozwiazuje zadnych problemow.

iq nie przeklada sie na madrosc czy glupote to tylko mozliwosci ktos moze byc leniem mimo ze ma wysokie iq i nic mu z tego.

jednak wiekszosc cpunow i alkusów to jednak sa glupole

nie zapobiegniesz zrozum nie uchronisz glupiego przed glupota jego kiedys tez myslalem jak ty ale przekonalem sie ze to bledne. kazdy jest panem wlasnego losu nie ma sensu zapobiegac bo nie zapobiegniesz i nie rozwiazesz cudzych problemów głupi jest glupi i taki jego los nic sie na to nie poradzi.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jedyna recepta na to zeby ich bylo mniej to brak zasilkow to nie beda sie tak rozmnazac albo te ich dzieci beda sie wychowywac w innym otocvzeniu teraz para alkusów moze pic i zyc z dzieci i rent alkoholowych to jest patologia i temu mozna zapobiegac zeby pijak nie dostawal kasy od panstwa

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Qwerty88 napisał:

Ciesze sie że tak bardzo mnie cenisz że uważasz że ja wymyśliłam epigenetyke. Może  wpisz mnie do wikipedii, przynajmniej coś po tobie zostanie

ja nie mam potrzeby zeby cos po mnie zostalo.

no niestewty ale jestes jedyna osoba forsujaca te brednie o klatwie prababki to ciebei rpzywoluje 😄 no i mnie to autentycznie nadal bawi ze kto w takei rzeczy wierzy 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, libedowsky napisał:

zawsze jak przwywolujesz te prababke to sie smieje 😄

 

to tylko o tobie świadczy przecież jakim jesteś ignorantem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, libedowsky napisał:

iq nie przeklada sie na madrosc czy glupote to tylko mozliwosci ktos moze byc leniem mimo ze ma wysokie iq i nic mu z tego.

jednak wiekszosc cpunow i alkusów to jednak sa glupole

nie zapobiegniesz zrozum nie uchronisz glupiego przed glupota jego kiedys tez myslalem jak ty ale przekonalem sie ze to bledne. kazdy jest panem wlasnego losu nie ma sensu zapobiegac bo nie zapobiegniesz i nie rozwiazesz cudzych problemów głupi jest glupi i taki jego los nic sie na to nie poradzi.

 

 

Ale ja nie mam zamiaru ich chronic przed samymi soba, bo sie nie da. Co nie wyklucza tego, ze ludzie sami moga sobie zdac sprawe, ze maja problem i wtedy psychologia przychodzi z pomoca nad zidentyfikowaniem go i praca nad nim. Niestety nie kazdy rodzi sie madry, ludzie maja rozne traumy i kompleksy, ktore wplywaja na jakosc ich zycia i zachowanie. I wielu osobom udaje sie to zrozumiec i zmienic, czlowiek sie uczy przez cale zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, przewr(l)otna napisał:

Rozumiem, że można przedstawić swój (inny) punkt widzenia nawet kosztem sporu. 

Nie rozumiem po co te wstawki: ameba, ..., ... i tego typu uprzejmości.

 

I zagadka z odpowiedzią.

Czym się różni człowiek inteligentny od głupca?

Ten pierwszy w rozmowie z drugim nigdy nie da mu odczuć, że nim jest.

Kultura osobista jest ważną składową naszej inteligencji.

 

A ja mimo wszystko pozostaje przeciwniczką ludzkiej głupoty, jeśli dotyka mnie to osobiście. Często jestem obrażana tylko dlatego że gadam z Widmem. Przeważnie to ignoruje,  ale najwyraźniej mam dziś słabszy dzień i mnie poniosło.  Ale to już koniec, słowem się już nie odezwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Qwerty88 napisał:

to tylko o tobie świadczy przecież jakim jesteś ignorantem

mozliwe ale przynajmniej szczesliwym i wesolym 😄 ignoracja poprawia humor 😄

zostan ignorantka zamiast pol zycia cos przepracowywac z jutubem bedzie ci weselej 😄 zamartwianie sie skraca zycie 😄 twoje prawnuki poniosa pozniej skutki tego twojego stylu zycia 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Żaba Monìka napisał:

Ale ja nie mam zamiaru ich chronic przed samymi soba, bo sie nie da. Co nie wyklucza tego, ze ludzie sami moga sobie zdac sprawe, ze maja problem i wtedy psychologia przychodzi z pomoca nad zidentyfikowaniem go i praca nad nim. Niestety nie kazdy rodzi sie madry, ludzie maja rozne traumy i kompleksy, ktore wplywaja na jakosc ich zycia i zachowanie. I wielu osobom udaje sie to zrozumiec i zmienic, czlowiek sie uczy przez cale zycie.

ale oni nie chca pomocy oni chca pic i tyle.

dorosli ludzie sie nie zmieniaja

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, libedowsky napisał:

mozliwe ale przynajmniej szczesliwym i wesolym 😄 ignoracja poprawia humor 😄

zostan ignorantka zamiast pol zycia cos przepracowywac z jutubem bedzie ci weselej 😄 zamartwianie sie skraca zycie 😄 twoje prawnuki poniosa pozniej skutki tego twojego stylu zycia 😄

 

wiem, deb/ile mają łatwiej w życiu. Czasem żałuję że nie jestem głupsza, ale genów sie nie wybiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, parabatai napisał:

A ja mimo wszystko pozostaje przeciwniczką ludzkiej głupoty, jeśli dotyka mnie to osobiście. Często jestem obrażana tylko dlatego że gadam z Widmem. Przeważnie to ignoruje,  ale najwyraźniej mam dziś słabszy dzień i mnie poniosło.  Ale to już koniec, słowem się już nie odezwę.

dziwne ze obraza cie jak ci ktos powie ze zeby gadac z degeneratem to trzeba miec cos nie tak a sama rozmowa z nim jak z normalnym cie nie obraza 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, libedowsky napisał:

ale oni nie chca pomocy oni chca pic i tyle.

dorosli ludzie sie nie zmieniaja

 

Niekoniecznie, mam znajomego, ktory jest niepijacym alkoholikiem od lat 90-tych. Od tej pory nie mial w ustach nawet cukierka z likierem.Owszem, z nalogu wychodzi tylko niewielka czesc ludzi, ale jesli chca z niego wyjsc to powinni miec pomoc. A zmuszac nikt ich nie zmusza, bo sie nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak ktos z typem ktory bredzi codzienie o wchodzeniu ojca do wanny gada w stylu czesc co tam u ciebie krzysiu dzisiaj to jednak musi mu sie mocno nudzic albo jednak to jedyna osoba z ktora moze wymienic pare zdan i robi to z desperacji.

magda ma racje zwykle robia tak zaniedbane kury domowe o ktorych istnieniu zapomnial nawet wlasny maz i widmok to jedyna osoba ktora sie nimi "interesuje" zapyta co tam slychac itd. to juz lepiej takiego miecza wybrac on tez wymieni pare zdan a nie ma jazdy z wanna co najwyzej po pijaku powie co mysli i tyle jednak to bedzie zdecydowanie lepszy wybor d😄

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, libedowsky napisał:

jak duzo tych obozów to znacznie wzrasta ryzyko chorob psychciznych np. schizofrenii sam osobiscie znam taki przypoadek nastolatka ktoremu po ktoryms zapaleniu odwalilo skonczyl w psychaitryku i choruje chyba na schiziofrenie byl zupelnie normalny wczesniej

To zupełnie normalne. Schizofrenia się ujawnia najczesciej okolo 20 roku życia. Znów wypowiadasz sie na tematy na które nie masz pojęcia z pozycji eksperta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Qwerty88 napisał:

wiem, deb/ile mają łatwiej w życiu. Czasem żałuję że nie jestem głupsza, ale genów sie nie wybiera

nie obraz sie ale wiara w klatwe prababki to bardziej oznaka schizofrenii albo prostoty umyslowej niz intelektu naprawde.

jesli wydaje ci sie ze widzisz nadprzyrodzone rzeczy to nie jest to iq tylko choroba psychzina

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety Widmo to psychopata, ostatnio smial sie z ludzi, ktorzy skladali Pieprzowi kondolencje z powodu smierci jej Taty, normalny czlowiek tak sie nie zachowuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Żaba Monìka napisał:

Niekoniecznie, mam znajomego, ktory jest niepijacym alkoholikiem od lat 90-tych. Od tej pory nie mial w ustach nawet cukierka z likierem.Owszem, z nalogu wychodzi tylko niewielka czesc ludzi, ale jesli chca z niego wyjsc to powinni miec pomoc. A zmuszac nikt ich nie zmusza, bo sie nie da.

Ja też mam takich znajomych. I zonk, znajomi libeda przelicytowani 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Żaba Monìka napisał:

Niestety Widmo to psychopata, ostatnio smial sie z ludzi, ktorzy skladali Pieprzowi kondolencje z powodu smierci jej Taty, normalny czlowiek tak sie nie zachowuje. 

przykro mi chyba nie zauważyłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, parabatai napisał:

A ja mimo wszystko pozostaje przeciwniczką ludzkiej głupoty, jeśli dotyka mnie to osobiście. Często jestem obrażana tylko dlatego że gadam z Widmem. Przeważnie to ignoruje,  ale najwyraźniej mam dziś słabszy dzień i mnie poniosło.  Ale to już koniec, słowem się już nie odezwę.

Zostawię ci słowa pocieszenia.

Mam gorzej od ciebie. Mnie tu ludzie obrażają nawet nieświadomie. 

40 letnia kobieta jest dla większości starą babą. Ja mam dużo więcej i po menopauzie. Z Widmo też wiele razy rozmawiałam. 

Obrywa mi się z każdej strony i ciągle mi sugerują założenie nowego konta z loginem- babcia 🤣 

Nie rozumieją, że wesołe może być życie staruszki 😜 

Ojczyzna mnie woła 👋

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, libedowsky napisał:

nie obraz sie ale wiara w klatwe prababki to bardziej oznaka schizofrenii albo prostoty umyslowej niz intelektu naprawde.

jesli wydaje ci sie ze widzisz nadprzyrodzone rzeczy to nie jest to iq tylko choroba psychzina

 

złóż reklamacje do tych którzy odkryli dziedziczenie epigenetyczne, a nie do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×