Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Przed chwilą, WywalonyOdbyt napisał:

Równie ciężko jak w twoja inteligencje

Ja nie łapie banów jak ty. Nle jesteś inteligentna, nawet w tym czerwonym szlafroku policjantko z pałką 😜 Chociaż wydaje ci się coś innego 💃 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Caryca pieprzowa napisał:

1. Ty-ona. 2. Pjeprz. 3. Płaskochlapcio bo to jedna osoba...a wjęc 4. Torebka chora psychicznie :classic_wacko:

Dobre. Naprawdę polubiłem ksywkę chlapcio 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Doktor E.Pallazzo napisał:

Jakbyś miała mózg to bys wiedziała  ze to nie on. Przede wszystkim dlatego, ze on kocha takie przepychanki.

Przepychanka to zawsze jakaś szansa na zmacanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, 250GodzinTak napisał:

Ta wypowiedź to styl i brak polskich znaków jak u Żaby i Libeda 😄 Ciężko uwierzyć, że moderator to  pisał 😄 

Przecież libed jest najmądrzejszy to i bez polskich znaków powie że tak sie pisze bo on widział jak tak pisał Miodek 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, 250GodzinTak napisał:

Ja nie łapie banów jak ty. Nle jesteś inteligentna, nawet w tym czerwonym szlafroku policjantko z pałką 😜 Chociaż wydaje ci się coś innego 💃 

Ale łapiesz banany bo jestes szympansicom co z tym seksem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Caryca pieprzowa napisał:

1. Ty-ona. 2. Pjeprz. 3. Płaskochlapcio bo to jedna osoba...a wjęc 4. Torebka chora psychicznie :classic_wacko:

Za cienka w uszach jestes hejtero 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, WywalonyOdbyt napisał:

Ale łapiesz banany bo jestes szympansicom co z tym seksem

One z Geniutą robią jakieś ostre wjazdy w moderacyjne tyłki 😉 Jak Geniek ostatnio znowu zaliczył bana, to napisał coś dziwnego - że w takim razie ona "już nie będzie szła na rękę moderacji" 😉 Cokolwiek to znaczy, one wcale nie żyją forum i nie odkleiły się, wcaaale 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, 250GodzinTak napisał:

Za cienka w uszach jestes hejtero 😛 

Wez juz troglodyto malpiata idz do męża bo poszuka na mieście 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Wodianowa z kafeterii napisał:

Zgadzam się z określeniem "straumatyzowany". Tyle, że ja widzę bezsilnego człowieka z wyjątkowo gufnianą pracą 😉 

Znowu kolejny nick? 😅 U ciebie każdy ma gófnianą pracę, kiedy ty nigdy nie miałaś żadnej i ciągle siedzisz u rodziców, na wymyślonym Pomorzu 😅😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Wodianowa z kafeterii napisał:

Zgadzam się z określeniem "straumatyzowany". Tyle, że ja widzę bezsilnego człowieka z wyjątkowo gufnianą pracą 😉 

To jest pomysł na serial hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Wodianowa z kafeterii napisał:

One z Geniutą robią jakieś ostre wjazdy w moderacyjne tyłki 😉 Jak Geniek ostatnio znowu zaliczył bana, to napisał coś dziwnego - że w takim razie ona "już nie będzie szła na rękę moderacji" 😉 Cokolwiek to znaczy, one wcale nie żyją forum i nie odkleiły się, wcaaale 😉 

Zaraz pojedzie na ozory z Adrianem i będzie spokój od megiery

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, WywalonyOdbyt napisał:

Wez juz troglodyto malpiata idz do męża bo poszuka na mieście 

Jest za granicą. Pozdrowić?😄 Więc odbij i pisz kolejne donosy konfidencie. Albo zablokuj temat z Pieprzem 😅🤣 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, 250GodzinTak napisał:

Znowu kolejny nick? 😅 U ciebie każdy ma gófnianą pracę, kiedy ty nigdy nie miałaś żadnej i ciągle siedzisz u rodziców, na wymyślonym Pomorzu 😅😛 

Praca moderatora tego ścieku jest raczej obiektywnie gufniana 🙂 Tak jak twoje nocne inwentaryzacje dla Januszeksu, podróże po dziurach w Polsce i innego atrakcje kiepskiej pracy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, WywalonyOdbyt napisał:

Odezwał się czerw zgłaszający xD wasza 4 jest chora psychicznie 

Zawsze czulam, że jesteś totalny miękiszon i się nie myliłam.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, WywalonyOdbyt napisał:

Zaraz pojedzie na ozory z Adrianem i będzie spokój od megiery

A dziś ma akcję sprzątanie, czytałam. U niej to może być wyzwanie (musi pozbierać wszystkie śledzie), tak więc jest szansa, że może już nie wejdzie przed "wylotem" 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Onaaaa napisał:

Przecież libed jest najmądrzejszy to i bez polskich znaków powie że tak sie pisze bo on widział jak tak pisał Miodek 😄

Raczej napisze, że to jest wróbelek albo Klaudia, bo on to widzi 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Caryca pieprzowa napisał:

Dobierz sobie do duetu chlipcię.

Mowisz? Mi sie podoba ja- Gapa, on- chlapcio. Te zboczone hejterki to wymyśliły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Caryca pieprzowa napisał:

Za to zad mam potężny jak ty. Iiii haaa!

Ważne że makron sie zakochal. Muszę ze smutkiem stwierdzić że tu wszyscy są chorzy psychicznie 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Tremendous napisał:

Zawsze czulam, że jesteś totalny miękiszon i się nie myliłam.  

Sklej wary z Adrianem i ossraj się 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Wodianowa z kafeterii napisał:

A dziś ma akcję sprzątanie, czytałam. U niej to może być wyzwanie (musi pozbierać wszystkie śledzie), tak więc jest szansa, że może już nie wejdzie przed "wylotem" 😉 

Oby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×