WycₕₒdzₑₙₐCₕwᵢₗₑ 452 Napisano 2 godziny temu 1 minutę temu, Doktor E.Pallazzo napisał: To niech zrobi porządek. Póki co widać, ze jest zaangażowany czy tam zaangażowany osobiście w forum. I nagle coś takiego traci sens. raczej ztraumatyzowany Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Babcia Sratuszczak 13 Napisano 2 godziny temu Ohhh ahhh, jakże mi przykro, że modema ma głęboko w d.. Płaską, Gapę i ich wybujałe ego... To naprawdę straszne Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WywalonyOdbyt 22 Napisano 2 godziny temu Jem bup Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
250GodzinTak 1902 Napisano 2 godziny temu Przed chwilą, WywalonyOdbyt napisał: Równie ciężko jak w twoja inteligencje Ja nie łapie banów jak ty. Nle jesteś inteligentna, nawet w tym czerwonym szlafroku policjantko z pałką Chociaż wydaje ci się coś innego Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Doktor E.Pallazzo 37 Napisano 2 godziny temu Przed chwilą, Caryca pieprzowa napisał: 1. Ty-ona. 2. Pjeprz. 3. Płaskochlapcio bo to jedna osoba...a wjęc 4. Torebka chora psychicznie Dobre. Naprawdę polubiłem ksywkę chlapcio Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Caryca pieprzowa 224 Napisano 2 godziny temu Przed chwilą, Doktor E.Pallazzo napisał: Jakbyś miała mózg to bys wiedziała ze to nie on. Przede wszystkim dlatego, ze on kocha takie przepychanki. Przepychanka to zawsze jakaś szansa na zmacanie. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Onaaaa 2165 Napisano 2 godziny temu 1 minutę temu, 250GodzinTak napisał: Ta wypowiedź to styl i brak polskich znaków jak u Żaby i Libeda Ciężko uwierzyć, że moderator to pisał Przecież libed jest najmądrzejszy to i bez polskich znaków powie że tak sie pisze bo on widział jak tak pisał Miodek Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Doktor E.Pallazzo 37 Napisano 2 godziny temu Przed chwilą, WycₕₒdzₑₙₐCₕwᵢₗₑ napisał: raczej ztraumatyzowany Cos w tym jest Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Wodianowa z kafeterii 1 Napisano 2 godziny temu Zgadzam się z określeniem "straumatyzowany". Tyle, że ja widzę bezsilnego człowieka z wyjątkowo gufnianą pracą Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Sayonara Boy 3 Napisano 2 godziny temu Cwaniaki zasrane niemyte cwaniakują Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WywalonyOdbyt 22 Napisano 2 godziny temu Przed chwilą, 250GodzinTak napisał: Ja nie łapie banów jak ty. Nle jesteś inteligentna, nawet w tym czerwonym szlafroku policjantko z pałką Chociaż wydaje ci się coś innego Ale łapiesz banany bo jestes szympansicom co z tym seksem Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
250GodzinTak 1902 Napisano 2 godziny temu 2 minuty temu, Caryca pieprzowa napisał: 1. Ty-ona. 2. Pjeprz. 3. Płaskochlapcio bo to jedna osoba...a wjęc 4. Torebka chora psychicznie Za cienka w uszach jestes hejtero Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Caryca pieprzowa 224 Napisano 2 godziny temu 1 minutę temu, Doktor E.Pallazzo napisał: Dobre. Naprawdę polubiłem ksywkę chlapcio Dobierz sobie do duetu chlipcię. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Wodianowa z kafeterii 1 Napisano 2 godziny temu Przed chwilą, WywalonyOdbyt napisał: Ale łapiesz banany bo jestes szympansicom co z tym seksem One z Geniutą robią jakieś ostre wjazdy w moderacyjne tyłki Jak Geniek ostatnio znowu zaliczył bana, to napisał coś dziwnego - że w takim razie ona "już nie będzie szła na rękę moderacji" Cokolwiek to znaczy, one wcale nie żyją forum i nie odkleiły się, wcaaale Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WywalonyOdbyt 22 Napisano 2 godziny temu Przed chwilą, 250GodzinTak napisał: Za cienka w uszach jestes hejtero Wez juz troglodyto malpiata idz do męża bo poszuka na mieście Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
250GodzinTak 1902 Napisano 2 godziny temu 1 minutę temu, Wodianowa z kafeterii napisał: Zgadzam się z określeniem "straumatyzowany". Tyle, że ja widzę bezsilnego człowieka z wyjątkowo gufnianą pracą Znowu kolejny nick? U ciebie każdy ma gófnianą pracę, kiedy ty nigdy nie miałaś żadnej i ciągle siedzisz u rodziców, na wymyślonym Pomorzu Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Caryca pieprzowa 224 Napisano 2 godziny temu 2 minuty temu, Wodianowa z kafeterii napisał: Zgadzam się z określeniem "straumatyzowany". Tyle, że ja widzę bezsilnego człowieka z wyjątkowo gufnianą pracą To jest pomysł na serial hehe. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Doktor E.Pallazzo 37 Napisano 2 godziny temu 1 minutę temu, Caryca pieprzowa napisał: Przepychanka to zawsze jakaś szansa na zmacanie. Ja piszę tylko hetero posty. Taka uwaga. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WywalonyOdbyt 22 Napisano 2 godziny temu Przed chwilą, Wodianowa z kafeterii napisał: One z Geniutą robią jakieś ostre wjazdy w moderacyjne tyłki Jak Geniek ostatnio znowu zaliczył bana, to napisał coś dziwnego - że w takim razie ona "już nie będzie szła na rękę moderacji" Cokolwiek to znaczy, one wcale nie żyją forum i nie odkleiły się, wcaaale Zaraz pojedzie na ozory z Adrianem i będzie spokój od megiery 1 Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
250GodzinTak 1902 Napisano 2 godziny temu Przed chwilą, WywalonyOdbyt napisał: Wez juz troglodyto malpiata idz do męża bo poszuka na mieście Jest za granicą. Pozdrowić? Więc odbij i pisz kolejne donosy konfidencie. Albo zablokuj temat z Pieprzem 1 Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Caryca pieprzowa 224 Napisano 2 godziny temu 2 minuty temu, 250GodzinTak napisał: Za cienka w uszach jestes hejtero Za to zad mam potężny jak ty. Iiii haaa! Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Wodianowa z kafeterii 1 Napisano 2 godziny temu Przed chwilą, 250GodzinTak napisał: Znowu kolejny nick? U ciebie każdy ma gófnianą pracę, kiedy ty nigdy nie miałaś żadnej i ciągle siedzisz u rodziców, na wymyślonym Pomorzu Praca moderatora tego ścieku jest raczej obiektywnie gufniana Tak jak twoje nocne inwentaryzacje dla Januszeksu, podróże po dziurach w Polsce i innego atrakcje kiepskiej pracy. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Tremendous 10 Napisano 2 godziny temu 11 minut temu, WywalonyOdbyt napisał: Odezwał się czerw zgłaszający xD wasza 4 jest chora psychicznie Zawsze czulam, że jesteś totalny miękiszon i się nie myliłam. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Wodianowa z kafeterii 1 Napisano 2 godziny temu Przed chwilą, WywalonyOdbyt napisał: Zaraz pojedzie na ozory z Adrianem i będzie spokój od megiery A dziś ma akcję sprzątanie, czytałam. U niej to może być wyzwanie (musi pozbierać wszystkie śledzie), tak więc jest szansa, że może już nie wejdzie przed "wylotem" Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
250GodzinTak 1902 Napisano 2 godziny temu 4 minuty temu, Onaaaa napisał: Przecież libed jest najmądrzejszy to i bez polskich znaków powie że tak sie pisze bo on widział jak tak pisał Miodek Raczej napisze, że to jest wróbelek albo Klaudia, bo on to widzi Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Caryca pieprzowa 224 Napisano 2 godziny temu 2 minuty temu, Doktor E.Pallazzo napisał: Ja piszę tylko hetero posty. Taka uwaga. A ja jestem hejterą heterą. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Doktor E.Pallazzo 37 Napisano 2 godziny temu 2 minuty temu, Caryca pieprzowa napisał: Dobierz sobie do duetu chlipcię. Mowisz? Mi sie podoba ja- Gapa, on- chlapcio. Te zboczone hejterki to wymyśliły. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WywalonyOdbyt 22 Napisano 2 godziny temu 1 minutę temu, Caryca pieprzowa napisał: Za to zad mam potężny jak ty. Iiii haaa! Ważne że makron sie zakochal. Muszę ze smutkiem stwierdzić że tu wszyscy są chorzy psychicznie 1 Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WywalonyOdbyt 22 Napisano 2 godziny temu 1 minutę temu, Tremendous napisał: Zawsze czulam, że jesteś totalny miękiszon i się nie myliłam. Sklej wary z Adrianem i ossraj się 1 Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WywalonyOdbyt 22 Napisano 2 godziny temu 2 minuty temu, Wodianowa z kafeterii napisał: A dziś ma akcję sprzątanie, czytałam. U niej to może być wyzwanie (musi pozbierać wszystkie śledzie), tak więc jest szansa, że może już nie wejdzie przed "wylotem" Oby Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach