Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Tremendous

omg

Polecane posty

2 minuty temu, WywalonyOdbyt napisał:

To prawda. Juz dawno zauważyłam u ciebie takie zdarzenia. Współczuję ardianowi bolcownikowi

Jakieś braki w tej dziedzinie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, WywalonyOdbyt napisał:

Daj numer do Grażyny chce z nią pomówić 

Ona nie rozmawia z patolami teraz spi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, WywalonyOdbyt napisał:

Niestety jestem zdrowa aż za bardzo a wolałabym być ritardem jak wy

Nie widać. Kto ci powiedział, że jesteś zdrowa? Ci co ukradli pranie i sikają pod oknem? Łap złodzieja 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, tymczasowablokada napisał:

Nie widać. Kto ci powiedział, że jesteś zdrowa? Ci co ukradli pranie i sikają pod oknem? Łap złodzieja 😄 

Ty też wyglądasz na zdrowa jak tak spojrzeć na zdjęcie z fejsbuka. Tak że nie ma co się sugerować wygladem

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, WywalonyOdbyt napisał:

To pilne jest obudź ja

Idzie do pracy nie jak ty bąki zbijać. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, WywalonyOdbyt napisał:

Ty też wyglądasz na zdrowa jak tak spojrzeć na zdjęcie z fejsbuka. Tak że nie ma co się sugerować wygladem

Ty też masz niezłego fejsbuka.. Ale ty masz ból dópy, że ktoś wygląda lepiej od ciebie  😅 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, tymczasowablokada napisał:

Ty też masz niezłego fejsbuka.. Ale ty masz ból dópy, że ktoś wygląda lepiej od ciebie  😅 

Mhm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Makaron ..... napisał:

Co Ty masz policjantko oprócz wyglądu powiedz nam ? :classic_cool:

A na choi mnie cytujesz ponownie że z pewną dozom niemsmialosci zapytam. Nie wytrzymałeś i się zesrales. Guwno na patyku mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, WywalonyOdbyt napisał:

A na choi mnie cytujesz ponownie że z pewną dozom niemsmialosci zapytam. Nie wytrzymałeś i się zesrales. Guwno na patyku mam.

To forum publiczne, nie twoja prywata, więc mi nie rozkazuj i nie pluj żabami w ludzi, bo oprócz wyglądu niewiele tutaj reprezentujesz :classic_cool:

Rozumiesz, czy po fińsku mam Ci to napisać ? 

Edytowano przez Makaron .....
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Makaron ..... napisał:

Co Ty masz policjantko oprócz wyglądu powiedz nam ? :classic_cool:

Stara jest ot co 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Makaron ..... napisał:

To forum publiczne, nie twoja prywata, więc mi nie rozkazuj i pluj żabami w ludzi, bo oprócz wyglądu niewiele tutaj reprezentujesz :classic_cool:

Nawet wyglądu nie mam więc znowu coś ci się przyśniło. Nie życzę sobie żebyś mnie cytował bo zaraz znowu się osrasz jak dostaniesz pojasnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Makaron ..... napisał:

To forum publiczne, nie twoja prywata, więc mi nie rozkazuj i nie pluj żabami w ludzi, bo oprócz wyglądu niewiele tutaj reprezentujesz :classic_cool:

Rozumiesz, czy po fińsku mam Ci to napisać ? 

Sama tu zostanie i będzie pilnować pustych krzeseł 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, tymczasowablokada napisał:

Sama tu zostanie i będzie pilnować pustych krzeseł 😄 

Czekam na ten moment aż wszyscy zniknięcie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy coś ma w sobie podejrzewam że w realnym życiu nikt nie odnosi się do ludzi tak jak tutaj bez minimalnego szacunku i wyczucia nawet jak swoje myśli...

Edytowano przez szmul
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, WywalonyOdbyt napisał:

Nawet wyglądu nie mam więc znowu coś ci się przyśniło. Nie życzę sobie żebyś mnie cytował bo zaraz znowu się osrasz jak dostaniesz pojasnienie

Edytowałem wypowiedź, więc się dostosuj do mnie, albo zamilcz i spadaj stąd Warszawiacko PRl owska rencistko :classic_cool:

Masz Ty torchę kultury osobistej czy tylko zazdrość i jad ? 

Edytowano przez Makaron .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, tymczasowablokada napisał:

Sama tu zostanie i będzie pilnować pustych krzeseł 😄 

Już rozmawiała z Filipem, więc chyba pora, by wróciła do swoich klimatów 🤭 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Makaron ..... napisał:

Edytowałem wypowiedź, więc się dostosuj do mnie, albo zamilcz i spadaj stąd Warszawiacko PRl owska rencistko :classic_cool:

Masz Ty torchę kultury osobistej czy tylko zazdrość i jad ? 

Ewidentnie jaja pełne i szukasz zaczepki aby mieć podkładkę na wyzywanie mnie od cweli. Za stara jestem na takie numery 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Makaron ..... napisał:

Edytowałem wypowiedź, więc się dostosuj do mnie, albo zamilcz i spadaj stąd Warszawiacko PRl owska rencistko :classic_cool:

Masz Ty torchę kultury osobistej czy tylko zazdrość i jad ? 

To w końcu policjantka czy rencistka? I popraw te byki 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, tymczasowablokada napisał:

To w końcu policjantka czy rencistka? I popraw te byki 😄 

Nie muszę, bo policjantka na rencie mnie nie poprawia jak Ty, więc Magda nie wkurzaj mnie 😅:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, WywalonyOdbyt napisał:

Ewidentnie jaja pełne i szukasz zaczepki aby mieć podkładkę na wyzywanie mnie od cweli. Za stara jestem na takie numery 

Stary to jest pies, a Ty renciskto policjantko pilnuj się, bo dostaniesz w tyłek za chamstwo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Makaron ..... napisał:

Stary to jest pies, a Ty renciskto policjantko pilnuj się, bo dostaniesz w tyłek za chamstwo :classic_cool:

To jest właśnie twoja kultura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, WywalonyOdbyt napisał:

Czekam na ten moment aż wszyscy zniknięcie 

Niestety nie doczekasz się 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×