Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

1 minutę temu, tymczasowablokada napisał:

Bo wyzywałeś po alkoholu i Boni cię zgłosiła. Coś cię dziwi? 

Co z tego, to Ona zaczęła i nie broń jej bo sama też idealna chociaż Cię lubię nie jesteś :classic_cool: 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Makaron ..... napisał:

Uwielbiam Magde, ma power, ciało i gadane nawet na forum, a Ty co masz ? :classic_cool:

Szlafrok to na plus 🤭 Hejt na minus 10 w skali ... 😅

I codziennie musisz za mną łazić i mi to oznajmiać. Jako terapeutka par widzę tu glembsze znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, tymczasowablokada napisał:

Obstawiłam na nich.. Trudno i jedziemy dalej 😜 

Teraz stawiaj na Portugalie 😄

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Makaron ..... napisał:

Co z tego, to Ona zaczęła i nie broń jej bo sama też idealna chociaż Cię lubię nie jesteś :classic_cool: 

Nagle nie jestem idealna? Człowieku skończ chlać i mnie ośmieszać 😅 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Makaron ..... napisał:

Od Ciebie to na pewno 🤭:classic_cool:

Ja bym jeszcze zastosowała piórko 😄

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, tymczasowablokada napisał:

Nagle nie jestem idealna? Człowieku skończ chlać i mnie ośmieszać 😅 

Nikt nie jest idealny, więc nie broń Boni, bo sama jedzie po Tobie jak po burej suce :classic_cool:

Do mnie masz pretensje o to, że Cię bronię ? 

To spadaj na drzewo i tyle.

Edytowano przez Makaron .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Makaron ..... napisał:

Nikt nie jest idealny, więc nei broń Boni, bo sama jedzie po Tobie jak po burej suce :classic_cool:

Nikogo nie bronię. Piszę, co widziałam  wtedy. Obrażałeś wszystkich będąc schlany. Czemu się nie idziesz leczyć? 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Onaaaa napisał:

Ja bym jeszcze zastosowała piórko 😄

a kolce jeza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, tymczasowablokada napisał:

A Chorwacja kiedy gra? Widzę, że jutro 😄 

Tak a co za Chorwacją będziesz? Jeszcze fajny jest zielony przylądek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, szmul napisał:

a kolce jeza

Ooo to w pierwszej kolejności 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, tymczasowablokada napisał:

Jakoś nie narzeka. Pokochaj najpierw siebie, a może ktoś pokocha ciebie 😄 

Tylko psycholog się  przydał, nie wiem czy da się to naprawić. Człowiek jak żyje doświadcza pewnych spraw. Nie da się naprawić psychiki i przeżyć od pstryknięcia na przykład 30 lat czy 20 lat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Makaron ..... napisał:

Nikt nie jest idealny, więc nie broń Boni, bo sama jedzie po Tobie jak po burej suce :classic_cool:

Do mnie masz pretensje o to, że Cię bronię ? 

To spadaj na drzewo i tyle.

Co to za odzywki 🤔

Edytowano przez Onaaaa
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, tymczasowablokada napisał:

Nikogo nie bronię. Piszę, co widziałam  wtedy. Obrażałeś wszystkich będąc schlany. Czemu się nie idziesz leczyć? 

Nie obchodzi mnie to. Mnie obrażasz, a jestem za Tobą, więc lecz się Ty cwaniaro bo w dupe dostaniesz lanie i tyle od myśliwych :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Makaron ..... napisał:

Nikt nie jest idealny, więc nie broń Boni, bo sama jedzie po Tobie jak po burej suce :classic_cool:

Do mnie masz pretensje o to, że Cię bronię ? 

To spadaj na drzewo i tyle.

Po co ten dopisek? Mówisz i masz 😄 

Dorośnij, ogarnij się i skończ chlać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Makaron ..... napisał:

Nie obchodzi mnie to. Mnie obrażasz, a jestem za Tobą, więc lecz się Ty cwaniaro bo w dupe dostaniesz lanie i tyle od myśliwych :classic_cool:

Uspokój się.. Bo ludzie cię czytają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Onaaaa napisał:

Ja bym jeszcze zastosowała piórko 😄

Ok, więc zastosuj tą metodę na wiesz kim 🤭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Makaron ..... napisał:

Nie obchodzi mnie to. Mnie obrażasz, a jestem za Tobą, więc lecz się Ty cwaniaro bo w dupe dostaniesz lanie i tyle od myśliwych :classic_cool:

Napij się to wszystko powróci. Nie ma brzydkich kobiet pamiętaj. Wszystko się rozchodzi o trunek. Pij bo stracisz salowom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, tymczasowablokada napisał:

Uspokój się.. Bo ludzie cię czytają. 

Ciebie też czytają a do mnie masz pretensje :classic_cool:

Skończmy temat.

Spokojnej nocy Magda.

Edytowano przez Makaron .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×