Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Tremendous

omg

Polecane posty

1 minutę temu, Viavia napisał:

Niete lata. Wcześniej nie musiałem landrynki same przychodziły. Z czasem landrynki też się postażały, nic się nieporadzi na to. 

Kuzyn dzwonił to pamiętam 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, WywalonyOdbyt napisał:

To też nie twój biznes. Jak cie wkurza obca baba to jest twój problem. Terapeuta ci nie mówił? To u mnie masz za darmo 

Ja się nie pruje do ludzi jak Ty Patrycja, więc powiem tak... wygląd masz owszem, ale charakter zjechany policjantko także tego :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak ci się nudzi to niech cie stańczyk twój zabawia. Chyba dzis trzeźwy bo jakoś nie wykazuje uwielbienia swojej królowej kleopatrze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Makaron ..... napisał:

Dramat z nią i ta chora zazdrość o Twoją urodę i innych... Powiedz mi, że to to tylko sen 🕺🤭🕺:classic_cool:

Napisze w sekrecie ona nigdy miłości nie zaznała 😌 czeka na dżentelmena. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Makaron ..... napisał:

Ja się nie pruje do ludzi jak Ty Patrycja, więc powiem tak... wygląd masz owszem, ale charakter zjechany policjantko także tego :classic_cool:

Do mnie się prujesz jak obsmrodzone stare gacie. Sugerujesz że nie jestem człowiekiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, WywalonyOdbyt napisał:

Do mnie się prujesz jak obsmrodzone stare gacie. Sugerujesz że nie jestem człowiekiem?

Bo obrażasz ludzi których lubię i szanuje, więc jak nie masz kultury to wyjdź za drzwi i wróć jak będziesz miała :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Onaaaa napisał:

Kuzyn dzwonił to pamiętam 😄

Ja już nie nadaje na takie balety, moja by mnie pogoniła. Pogoniła dawno landrynki 😣 mogło być tak fajnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Makaron ..... napisał:

Bo obrażasz ludzi których lubię i szanuje, więc jak nie masz kultury to wyjdź za drzwi i wróć jak będziesz miała :classic_cool:

Zostaniesz ukarany bardzo za te kalumnie. Zapewniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Viavia napisał:

Napisze w sekrecie ona nigdy miłości nie zaznała 😌 czeka na dżentelmena. 

Nie znasz jej, więc nie gadaj głupot Ogór. Może czeka może się zwiodła lub nie, ale kultury jej brak :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie żeby mi zależało ale niestety tak to już u mnie działa. Kokosy w łeb za każdą impertynencje z kosmosu zlatujom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, WywalonyOdbyt napisał:

Zostaniesz ukarany bardzo za te kalumnie. Zapewniam.

Co mi zrobisz, zakłujesz w kajdanki ? 😅:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Makaron ..... napisał:

Nie znasz jej, więc nie gadaj głupot Ogór. Może czeka może się zwiodła lub nie, ale kultury jej brak :classic_cool:

Nie chcesz skorzystać  twoja sprawa napisalem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Makaron ..... napisał:

Co mi zrobisz, zakłujesz w kajdanki ? 😅:classic_cool:

Takich atrakcji szukaj u papjezakow na chacie. Ja ci nic nie zrobię bo mam cie w dupje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, WywalonyOdbyt napisał:

Takich atrakcji szukaj u papjezakow na chacie. Ja ci nic nie zrobię bo mam cie w dupje

Chciałabyś mieć i to widać 😅😅😅😅 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, tymczasowablokada napisał:

Zgłosi cię do Pulsara 😄 

Wez ketrel bo się pobudzilas znowu na noc. A jutro kobyla zacznie znowu swoje zgłaszam w pętli i zapomni o dzisiaj. Można i tak oszukiwać matrix. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, WywalonyOdbyt napisał:

Takich atrakcji szukaj u papjezakow na chacie. Ja ci nic nie zrobię bo mam cie w dupje

To nie pisz mi, że zostanę ukarany bo czym Ty mnie ukażesz banem ? :classic_cool:

Cawna w buźce jesteś na forum nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, tymczasowablokada napisał:

Chciałabyś mieć i to widać 😅😅😅😅 

Jak bym miała to bym se wsadziła. To proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, WywalonyOdbyt napisał:

Wez ketrel bo się pobudzilas znowu na noc. A jutro kobyla zacznie znowu swoje zgłaszam w pętli i zapomni o dzisiaj. Można i tak oszukiwać matrix. 

Jestem spokojna i nie myślę o Adrianie. Weź coś na nerwy babciu ☺️ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, tymczasowablokada napisał:

Zgłosi cię do Pulsara 😄 

Pulsar mi stażowe konta spaghetti pobanował, więc czas na Boni, bo to Ona chodzi na policje i zgłasza 😄 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, WywalonyOdbyt napisał:

Jak bym miała to bym se wsadziła. To proste

Kto by cię chciał? Nawet ślepy i głuchy by uciekł 🤧 Ale warto żyć w iluzji, że się jest inteligentną, jeżdżąc po wszystkich 😅 Haha. Dokarmiona jesteś trollico i to by było na tyle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Viavia napisał:

Ja już nie nadaje na takie balety, moja by mnie pogoniła. Pogoniła dawno landrynki 😣 mogło być tak fajnie. 

Chcesz landrynke? Idz do sklepu i sobie kup 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, WywalonyOdbyt napisał:

Dobra bywajcie zdrowi bo ja się znudziłam kwadrans dla ritarda dobiegł konca

Uwielbiam Magde, ma power, ciało i gadane nawet na forum, a Ty co masz ? :classic_cool:

Szlafrok to na plus 🤭 Hejt na minus 10 w skali ... 😅

Edytowano przez Makaron .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Makaron ..... napisał:

To nie pisz mi, że zostanę ukarany bo czym Ty mnie ukażesz banem ? :classic_cool:

Cawna w buźce jesteś na forum nic więcej.

Nie jest cwana tylko biedna i stara i sflusttowana. 

Ja bym dał przykład tylko mi nie uwierzy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Makaron ..... napisał:

Pulsar mi stażowe konta spaghetti pobanował, więc czas na Boni, bo to Ona chodzi na policje i zgłasza 😄 :classic_cool:

Bo wyzywałeś po alkoholu i Boni cię zgłosiła. Coś cię dziwi? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Makaron ..... napisał:

To nie pisz mi, że zostanę ukarany bo czym Ty mnie ukażesz banem ? :classic_cool:

Cawna w buźce jesteś na forum nic więcej.

Kajdanki i bat i tortury 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, tymczasowablokada napisał:

Kto by cię chciał? Nawet ślepy i głuchy by uciekł 🤧 Ale warto żyć w iluzji, że się jest inteligentną, jeżdżąc po wszystkich 😅 Haha. Dokarmiona jesteś trollico i to by było na tyle. 

Jeśli ktoś ciebie zechciał pod dachem hodować to chyba zadna się nie powinna martwić o amatora. No nie oszukujmy się. Jak bunia przycisnęło no to nie ma co się martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, tymczasowablokada napisał:

Bo wyzywałeś po alkoholu i Boni cię zgłosiła. Coś cię dziwi? 

Niemcy przegrały 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, WywalonyOdbyt napisał:

Jeśli ktoś ciebie zechciał pod dachem hodować to chyba zadna się nie powinna martwić o amatora. No nie oszukujmy się. Jak bunia przycisnęło no to nie ma co się martwić.

Jakoś nie narzeka. Pokochaj najpierw siebie, a może ktoś pokocha ciebie 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×