Tremendous 10 Napisano 8 godzin temu (edytowany) o-o-omg Edytowano 8 godzin temu przez Tremendous Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WywalonyOdbyt 24 Napisano 8 godzin temu Wydepiluj odbyt kochana Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WywalonyOdbyt 24 Napisano 8 godzin temu Nigdy nie wiadomo gdzie ozor trafi 1 Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
szmul 343 Napisano 8 godzin temu Ale niedopchniete penery się zebzdzily po raz enty Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
250GodzinTak 1902 Napisano 8 godzin temu Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WywalonyOdbyt 24 Napisano 8 godzin temu Pożycz Ardjana Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WywalonyOdbyt 24 Napisano 8 godzin temu Może ci przepcha komin Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Onaaaa 2168 Napisano 8 godzin temu Gol Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Tremendous 10 Napisano 8 godzin temu 2 minuty temu, szmul napisał: Ale niedopchniete penery się zebzdzily po raz enty A daj spokój. A ja zjadłam bułkę z masłem i miodem. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WywalonyOdbyt 24 Napisano 8 godzin temu Moze jej szczeli i się skończy pjerdolenie na kafe a zacznie ciąża geriatryczna Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
szmul 343 Napisano 7 godzin temu 1 minutę temu, Tremendous napisał: A daj spokój. A ja zjadłam bułkę z masłem i miodem. ja salatke sobie zjadlam na kolacje bo jest zbyt goraco na cos bardziej tresciwego ta yebnieta baba jest najbardziej niedopchnieta tutaj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Tremendous 10 Napisano 7 godzin temu (edytowany) 1 minutę temu, szmul napisał: ja salatke sobie zjadlam na kolacje bo jest zbyt goraco na cos bardziej tresciwego ta yebnieta baba jest najbardziej niedopchnieta tutaj Wieczorna to specyficzny przypadek. A płastuga to już inna historia. Edytowano 7 godzin temu przez Tremendous Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WywalonyOdbyt 24 Napisano 7 godzin temu Aj łont midnajt snak Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WywalonyOdbyt 24 Napisano 7 godzin temu Przed chwilą, Tremendous napisał: Wieczorna to specyficzny przypadek. A płaska to już inna historia. Geryt Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
250GodzinTak 1902 Napisano 7 godzin temu (edytowany) 4 minuty temu, Tremendous napisał: A daj spokój. A ja zjadłam bułkę z masłem i miodem. Ja pomidory z mozzarellą i bazylia do tego No i mam jeszcze lody, bo Jeżyk smaka zrobiła. Edytowano 7 godzin temu przez 250GodzinTak Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WywalonyOdbyt 24 Napisano 7 godzin temu Lody Baj bunjo Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Tremendous 10 Napisano 7 godzin temu (edytowany) 3 minuty temu, 250GodzinTak napisał: Ja pomidory z mozzarellą i bazylia do tego No i mam jeszcze lody, bo Jeżyk smaka zrobiła. Jaki smak? Ja wczoraj jadłam big milka w polewie truskawkowej. Pyszna była. Edytowano 7 godzin temu przez Tremendous Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WywalonyOdbyt 24 Napisano 7 godzin temu Ardian też ma biga? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
250GodzinTak 1902 Napisano 7 godzin temu 10 minut temu, Tremendous napisał: Jaki smak? Ja wczoraj jadłam big milka w polewie truskawkowej. Pyszna była. Zielona Budka. Lody truskawkowo-waniliowo-czekoladowe Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Tremendous 10 Napisano 7 godzin temu 6 minut temu, 250GodzinTak napisał: Zielona Budka. Lody truskawkowo-waniliowo-czekoladowe Ostatnio byłam z kolegą na takich pysznych gofrach, 🧇 mniam. Z dżemorem. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WywalonyOdbyt 24 Napisano 7 godzin temu Atmosferka jak w klubie seniorek w Szamotułach. Jeszcze se smacznej kawusi wyślijcie 1 Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Tremendous 10 Napisano 7 godzin temu 11 minut temu, WywalonyOdbyt napisał: Atmosferka jak w klubie seniorek w Szamotułach. Jeszcze se smacznej kawusi wyślijcie Boli cię to, bo ty o normalnych sprawach pisać nie potrafisz, jakieś bzdury i wyzywanie. 1 Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
tymczasowablokada 217 Napisano 7 godzin temu 12 minut temu, Tremendous napisał: Ostatnio byłam z kolegą na takich pysznych gofrach, 🧇 mniam. Z dżemorem. Nie mam już reakcji na tamtym koncie i pewnie dostanę bana Obstawiłam mecz i mam nadzieję, że Niemcy wygrają Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
tymczasowablokada 217 Napisano 7 godzin temu 12 minut temu, WywalonyOdbyt napisał: Atmosferka jak w klubie seniorek w Szamotułach. Jeszcze se smacznej kawusi wyślijcie I tej porze to tylko nocny wypad samochodem lub pilnowanie prania Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WywalonyOdbyt 24 Napisano 7 godzin temu 1 minutę temu, tymczasowablokada napisał: Nie mam już reakcji na tamtym koncie i pewnie dostanę bana Obstawiłam mecz i mam nadzieję, że Niemcy wygrają Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WywalonyOdbyt 24 Napisano 7 godzin temu 1 minutę temu, tymczasowablokada napisał: I tej porze to tylko nocny wypad samochodem lub pilnowanie prania Szybką i wściekła salowa Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Tremendous 10 Napisano 7 godzin temu 5 minut temu, tymczasowablokada napisał: Nie mam już reakcji na tamtym koncie i pewnie dostanę bana Obstawiłam mecz i mam nadzieję, że Niemcy wygrają Nigdy żadnego meczu chyba nie obejrzałam, więc nie znam się na tym, więc mi to lotto, kto wygra. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
tymczasowablokada 217 Napisano 7 godzin temu 1 minutę temu, Tremendous napisał: Nigdy żadnego meczu chyba nie obejrzałam, więc nie znam się na tym, więc mi to lotto, kto wygra. Jak wściekła babka z czerwono krwistym szlafroku na mnie doniosła, to na pewno dostanę bana. I 1900 punktów pójdzie w kosmos Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WywalonyOdbyt 24 Napisano 7 godzin temu Przed chwilą, tymczasowablokada napisał: Jak wściekła babka z czerwono krwistym szlafroku na mnie doniosła, to na pewno dostanę bana. I 1900 punktów pójdzie w kosmos Razem piszemy perełko. Bardzo dobrze. Kto zgłaszaniem wojuje ten od mojego penta ginie. Osraj się. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Tremendous 10 Napisano 7 godzin temu 1 minutę temu, tymczasowablokada napisał: Jak wściekła babka z czerwono krwistym szlafroku na mnie doniosła, to na pewno dostanę bana. I 1900 punktów pójdzie w kosmos A tam, na co komu te punkty. Najważniejsze, kto siedzi po drugiej stronie. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach