Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

1 minutę temu, WywalonyOdbyt napisał:

Razem piszemy perełko. Bardzo dobrze. Kto zgłaszaniem wojuje ten od mojego penta ginie. Osraj się.

Na pewno piszemy osobno, nie razem. Gosh. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, WywalonyOdbyt napisał:

Razem piszemy perełko. Bardzo dobrze. Kto zgłaszaniem wojuje ten od mojego penta ginie. Osraj się.

Pulsar przegląda konto Salix. Na nią też doniosłaś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Tremendous napisał:

Na pewno piszemy osobno, nie razem. Gosh. 

😐 tercet egzotyczny z dedykacją dla was 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, tymczasowablokada napisał:

Pulsar przegląda konto Salix. Na nią też doniosłaś? 

Kociej mordy dostaniesz zaraz. Już się ojsralas. Myślałam że masz monopol na bycie konfidentem? Ja jebje jaki ty musisz mieć burdel pod deklem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, WywalonyOdbyt napisał:

Kociej mordy dostaniesz zaraz. Już się ojsralas. Myślałam że masz monopol na bycie konfidentem? Ja jebje jaki ty musisz mieć burdel pod deklem

Nie.. Oddychaj, bo to będzie krótka piłka 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, WywalonyOdbyt napisał:

Kociej mordy dostaniesz zaraz. Już się ojsralas. Myślałam że masz monopol na bycie konfidentem? Ja jebje jaki ty musisz mieć burdel pod deklem

Strasznie się odpalasz. Bierzesz coś na nerwy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, WywalonyOdbyt napisał:

Kociej mordy dostaniesz zaraz. Już się ojsralas. Myślałam że masz monopol na bycie konfidentem? Ja jebje jaki ty musisz mieć burdel pod deklem

Myślę jak byś nie używała, słòw z rynsztoku zresztą inni też, było o wiele lepiej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, tymczasowablokada napisał:

Nie.. Oddychaj, bo to będzie krótka piłka 😄 

Zachowujesz się jak corka ezbeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, tymczasowablokada napisał:

Strasznie się odpalasz. Bierzesz coś na nerwy? 

Ketrel tylko 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Viavia napisał:

Myślę jak byś nie używała, słòw z rynsztoku zresztą inni też, było o wiele lepiej. 

Jak ty byś był chociaż czadem chlapciem czy innym kapciem to też by było lepiej ale jes jak jes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, WywalonyOdbyt napisał:

Zachowujesz się jak corka ezbeka

A ty jak się zachowujesz? Krótka piłka do kolejnego bana. Tak 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, WywalonyOdbyt napisał:

Jak ty byś był chociaż czadem chlapciem czy innym kapciem to też by było lepiej ale jes jak jes

Dobrze nie jestem a czadòw dla każdej nie starczy są zajeci, niestety zostało to co jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, tymczasowablokada napisał:

A ty jak się zachowujesz? Krótka piłka do kolejnego bana. Tak 😛 

Moja inwencja jest niewyczerpana wiec se banuj aż się osrasz ostatecznie. Na zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Viavia napisał:

Dobrze nie jestem a czadòw dla każdej nie starczy są zajeci, niestety zostało to co jest. 

🤢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, WywalonyOdbyt napisał:

Moja inwencja jest niewyczerpana wiec se banuj aż się osrasz ostatecznie. Na zdrowie

Zmysłowy komentarz 🙄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, tymczasowablokada napisał:

Zmysłowy komentarz 🙄 

Nie jestes na linii różowej landrynki perelko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, WywalonyOdbyt napisał:

Nie jestes na linii różowej landrynki perelko

Spięta jesteś. Zrelaksuj się i daj ludziom żyć, bo jesteś niczym jemioła na drzewie 😄👋💃 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, tymczasowablokada napisał:

Spięta jesteś. Zrelaksuj się i daj ludziom żyć, bo jesteś niczym jemioła na drzewie 😄👋💃 

Nie będę cię całować. Nie bądź lubieżna rubacho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, tymczasowablokada napisał:

Pulsar przegląda konto Salix. Na nią też doniosłaś? 

Nudziara to jej fumfela. A wieczorna musi się pucować do swoich, bo wtedy np płastuga jej w zad wchodzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Tremendous napisał:

Nudziara to jej fumfela. A wieczorna musi się pucować do swoich, bo wtedy np płastuga jej w zad wchodzi. 

Doniosła na wszystkich i posypały się bany. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Tremendous napisał:

Nudziara to jej fumfela. A wieczorna musi się pucować do swoich, bo wtedy np płastuga jej w zad wchodzi. 

Ja w odbyt nie biorę. Znowu ci się miesza twoja rzeczywistości z moja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, tymczasowablokada napisał:

Doniosła na wszystkich i posypały się bany. 

Och 🤭 hał der 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, tymczasowablokada napisał:

Doniosła na wszystkich i posypały się bany. 

Jesteś kùrwa tak głupia że ja jebye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, tymczasowablokada napisał:

Doniosła na wszystkich i posypały się bany. 

Ona ma chyba jakieś epizody manii jak namiotowy i robi rzeczy impulsywnie, a potem ich nie pamięta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Tremendous napisał:

Ona ma chyba jakieś epizody manii jak namiotowy i robi rzeczy impulsywnie, a potem ich nie pamięta. 

Albo ma mgłę mózgową 😄 I ciągle Adrian jej w głowie 😅 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×