MisiaBoża 6 Napisano 5 godzin temu Czas start. Wersja ostatateczna. Obserwuje wszystko mam cie na oku a nawet na 3 Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
MisiaBoża 6 Napisano 5 godzin temu Łyżkę która chciałam już wygięłam 🫡 Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
MisiaBoża 6 Napisano 5 godzin temu Na niebieska pigulke juz za późno Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Viavia 25 Napisano 5 godzin temu 4 minuty temu, MisiaBoża napisał: Łyżkę która chciałam już wygięłam 🫡 Słyszysz głosy? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
MisiaBoża 6 Napisano 5 godzin temu Przed chwilą, Viavia napisał: Słyszysz głosy? Haaahaa aaaa Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Viavia 25 Napisano 4 godziny temu To stare wyżej, szukałem coś starszego Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
MisiaBoża 6 Napisano 4 godziny temu 🪄 no to żegnam Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
TnT 5 Napisano 4 godziny temu co dziś jemy? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Viavia 25 Napisano 4 godziny temu 8 minut temu, MisiaBoża napisał: Ta napewno ci się spodoba Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Makaron ..... 3 Napisano 4 godziny temu Brałaś coś dzisiaj na poprawę humoru policjantko Patrycjo ? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
TnT 5 Napisano 4 godziny temu (edytowany) 9 minut temu, Viavia napisał: Ta napewno ci się spodoba na moje oko MisiaBoża nie lubi patyków , sorry ale percepcja stereotypowa tego i tego byłaby jej nakazywać użyć sztućca po uprzednim wyjęciu z zmrożonego woreczka w taki upał, to chyba wanila-rasbery Edytowano 4 godziny temu przez TnT Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach