Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grubciaaa

Dieta 1000 kalorii - przeniosłam sie ze zdrowia i urody

Polecane posty

dobry wieczor,moje laseczki! mysle sobie, ze moze od jutra udalo by mi sie znow zaczac dietke 1000 kcal...bo ostatnio to jakos zupelnie mi nie wychodzi...:( dlatego fajnie, ze jestescie, bo w grupce zawsez razniej. da rade, co nie? trzymajcie, prosze, kciuki dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor,moje laseczki! mysle sobie, ze moze od jutra udalo by mi sie znow zaczac dietke 1000 kcal...bo ostatnio to jakos zupelnie mi nie wychodzi...:( dlatego fajnie, ze jestescie, bo w grupce zawsez razniej. da rade, co nie? trzymajcie, prosze, kciuki dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor,moje laseczki! mysle sobie, ze moze od jutra udalo by mi sie znow zaczac dietke 1000 kcal...bo ostatnio to jakos zupelnie mi nie wychodzi...:( dlatego fajnie, ze jestescie, bo w grupce zawsez razniej. da rade, co nie? trzymajcie, prosze, kciuki dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor,moje laseczki! mysle sobie, ze moze od jutra udalo by mi sie znow zaczac dietke 1000 kcal...bo ostatnio to jakos zupelnie mi nie wychodzi...:( dlatego fajnie, ze jestescie, bo w grupce zawsez razniej. da rade, co nie? trzymajcie, prosze, kciuki dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor,moje laseczki! mysle sobie, ze moze od jutra udalo by mi sie znow zaczac dietke 1000 kcal...bo ostatnio to jakos zupelnie mi nie wychodzi...:( dlatego fajnie, ze jestescie, bo w grupce zawsez razniej. da rade, co nie? trzymajcie, prosze, kciuki dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor,moje laseczki! mysle sobie, ze moze od jutra udalo by mi sie znow zaczac dietke 1000 kcal...bo ostatnio to jakos zupelnie mi nie wychodzi...:( dlatego fajnie, ze jestescie, bo w grupce zawsez razniej. da rade, co nie? trzymajcie, prosze, kciuki dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor,moje laseczki! mysle sobie, ze moze od jutra udalo by mi sie znow zaczac dietke 1000 kcal...bo ostatnio to jakos zupelnie mi nie wychodzi...:( dlatego fajnie, ze jestescie, bo w grupce zawsez razniej. da rade, co nie? trzymajcie, prosze, kciuki dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor,moje laseczki! mysle sobie, ze moze od jutra udalo by mi sie znow zaczac dietke 1000 kcal...bo ostatnio to jakos zupelnie mi nie wychodzi...:( dlatego fajnie, ze jestescie, bo w grupce zawsez razniej. da rade, co nie? trzymajcie, prosze, kciuki dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor,moje laseczki! mysle sobie, ze moze od jutra udalo by mi sie znow zaczac dietke 1000 kcal...bo ostatnio to jakos zupelnie mi nie wychodzi...:( dlatego fajnie, ze jestescie, bo w grupce zawsez razniej. da rade, co nie? trzymajcie, prosze, kciuki dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor,moje laseczki! mysle sobie, ze moze od jutra udalo by mi sie znow zaczac dietke 1000 kcal...bo ostatnio to jakos zupelnie mi nie wychodzi...:( dlatego fajnie, ze jestescie, bo w grupce zawsez razniej. da rade, co nie? trzymajcie, prosze, kciuki dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor,moje laseczki! mysle sobie, ze moze od jutra udalo by mi sie znow zaczac dietke 1000 kcal...bo ostatnio to jakos zupelnie mi nie wychodzi...:( dlatego fajnie, ze jestescie, bo w grupce zawsez razniej. da rade, co nie? trzymajcie, prosze, kciuki dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, kurcze, ale zasyfilam strone...wybaczcie, naprawde nieswiadomie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimka, 17 wpisow :-) ale faktycznie czasami ten portal wolno chodzi i czekasz czekasz az zatwierdzi Twoja wiadomosc, a ona wpisuje sie kolejny raz .. jestes nasza rekordzistka w tym wzgledzie :-) czesc dziewuszki! u mnie spoko, od dzisiaj zaczynam ostro z dieta, bo kilka ostatnich dni bylo koszmarnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, kobitki! :) no faktycznie, wczoraj dalam czadu:) Grubciuuu, ja tez od dzisiaj ostro walcze, wlasnie zjadlam liche sniadanko i staram sie naladowac pozytywna energia na reszte dnia, bo znajac zycie, to humorek popsuje mi sie wieczorem, kiedy nie bede mogla sie najesc tak jak zawsze, tylko bede chodzic o glodzie...a trzeba Wam wiedziec, ze ja to mluce i mluce, bo kocham jesc:D ehh, no ale coz, ja jem, a cialko sie rozrasta tu i owdzie radosnego dzionka Wam wszystkim !:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) Mimka, przynajmniej coś się dzieje, tak to zawsze pustawo tu było, a dzieki Tobie nasza statystyka wzrosła:) Trzym się dziewczyno, bądź twarda. jasne, że dasz radę!! Ja też kocham jeść, ale zaczynam łapać się na tym, że zanim coś chcę dodatkowego zjeść, zastanawiam się czy warto marnować cały ten wysiłek. I nie jem:) Przypomnij sobie, po co to wszystko i ruszaj z dietką:) Trzymam kciuki!!! Jadę w piatek do Chorwacji, strasznie się cieszę- już nie moge się doczekać. Dobrze, że zgubilam pare kilo, bo nie wygladam w stroju kąpielowym jak hipopotam:) Mam prośbe!! jakby któraś mogła skopiować zdjęcie, które wam wysłałam, i odesłać mi, bo straciłam pliki ze zdjęciami, a to było moje najlepsze...PROSZĘ...majeczka08@o2.pl Funia, gratulację z powodu zmiany stanu cywilnego:)!!! miłego dnia życzę pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale spadłyśmy, aż na drugą stronę... wrrr Kochane moje, ja niestety wciaz mam dni zarcia! czuje ze znowu ciut przytylam, musze sie wziac w garsc! jak na razie czuje sie okropnie... taka napuchnieta no!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grubciuuu, to witaj w klubie:( ja rowniez jem, jem i jem, i nie moge przestac! moze dzisiaj sie uda, co?:)zmobilizujmy sie jakos, no... Grubciuuu, a cwiczysz cos sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Mimciu ja chyba mam jakiegoś doła ostatnio, stad to zarcie... co do cwiczen to wiesz... ZERO ale chyba dzisiaj pocwicze to moze i humor mi sie poprawi... chociaz 10 minutek dla ciałka :-) dzis juz nie mam takiej ochoty na zarełko jak wczesniej, zobaczymy co bedzie popoludniu :-) ale mam nadzieje ze bede sie trzymala.. za Ciebie trzymam kciuki zebys sie nie dala obzarstwu :-) jutro rano napisze jak mi dzisiaj poszlo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Mimciu ja chyba mam jakiegoś doła ostatnio, stad to zarcie... co do cwiczen to wiesz... ZERO ale chyba dzisiaj pocwicze to moze i humor mi sie poprawi... chociaz 10 minutek dla ciałka :-) dzis juz nie mam takiej ochoty na zarełko jak wczesniej, zobaczymy co bedzie popoludniu :-) ale mam nadzieje ze bede sie trzymala.. za Ciebie trzymam kciuki zebys sie nie dala obzarstwu :-) jutro rano napisze jak mi dzisiaj poszlo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Funia
no witam Dziewczynki!! ja też mam chwile słabości, na wakacjach mi się przytyło... muszę zrzucić znów kg. bleee ćwiczyć będę od października, teraz mi się nie chce szczerze. Tyle mam zajęć, a to goście, a to remonty, ehh Pozdrawiam, Was... a ja dziś zjadłam bułkę z ziarnem i serek wiejski, zjem jeszcze serek homogenizowany, ehhh wiem, że duzo... ale głodna jestem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grubciuuu, ja sama nie wiem, co sie ze mna dzieje. chce mi sie tylko jesc i jesc. Funiu, takze Ciebie rozumiem, ja rowniez jestem nieustannie glodna:( ehh... a co do cwiczen, mam taka swietna ksiazke pt \"gimnastyka skuteczna\". cwiczy sie z niej naprawde rewelacyjnie, cwiczenia proste, nieskomplikowane i co najwazniejsze, same ukladacie sobie, ile czasu chcecie cwiczyc. ja mialam takie okresy, ze trzaskalam po godzinie dziennie, a mialam i takie, ze sie ruszalam 20 minut- a i tak zawsze czulam sie po nich dobrze. i wiecie, przynosza efekty- bardzo ladnie zarysowuja miesnie, wiecie, ale nie tak, ze sie rozrastacie, tylko cialo sie takie zgrabniejsze robi i poza tym, ogolnie czuje sie taka wieksza stabilnosc i kontrole nad cialem. naprawde bardzo fajnie :) mozecie mi wierzyc, bo ja to zawsze ze sportami na bakier bylam i malo co mnie przekonuje. kurcze, a ztym jeezeniem, pomozmy sobie jakos nawzajem, bo ja chyba oszaleje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coz.. ja niestety Mimciu znowu zarlam jak swinka wczoraj ;-( nie wiem czy moze jestem uzalezniona od jedzenia czy co ? czuje ze tyje w oczach cholerka jasna... pocieszające jest to ze dostałam w koncu okres wczoraj i moze teraz sie cos uspokoi... Mimka, ale jak moglybysmy sobie pomoc, hmm ? pomyslmy, moze jest na to jakis sposob ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw sie,Grubciuuu, ja rowniez wczoraj dalam czadu, to juz nawet nie mozna powiedziec, ze zarlam, ja po prostu wpier... tez myslalam nad tym, zeby dzisiaj o samej wodzie, ale chyba nie da rady...ja to musze jesc, zatem wole znowu probowac z 1000 kcal. a z tym pomaganiem, sama nie wiem...moze,kurcze,ustalmy sobie cos razem, np.ze nie jemy od 18 i zeby byc wobec siebie w porzadku, faktycznie nie bedziemy jesc.ja tam, kiedy wiem, ze ktos \"cierpi\";) ze mna,jakos bardziej potrafie sie opanowac. i kiedy mi sie zachce pochlanac cos w nieograniczonej ilosci, bede sobie myslala, ze przeciez postanowilysmy cos razem i Ty pewnie teraz nic nie jesz, zatem ja rowniez nie bede. nie wiem, czy to dobry pomysl, ale zawsze cos.wiesz, z biegiem czasu, postanowien moze przybywac, a my, nauczone juz jakims doswiadczeniem, bedziemy mogly je modyfikowac. cmokam cieplutko i zycze wytrwalosci:) do uslyszenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane!!!!!!!!!! sorry ze mnie nie bylo ale brak dostepu do kompa :( poza tym dopiero teraz bylam na zasluzonym :) urlopie!!!!!!!!!! bylismy tydzien nad morzem wiec troche sobie pofolgowalam :( goferki i lodziki :( ale teraz trzeba wziasc sie ostro wrygory... wybieram sie od pazdziernika zakolezanka na aerobik... gratuluje wam dziewczyny takich rezultatow.. mnie az wstyd bo zero... ale co tam zmobilizowaly mnie wasze do dzialania.. .;) POZDROWIONKA DLA WSZYSTKICH NOWYCH I STARYCH p.s Funiu ja dostalam cos od ciebie ale nie za bardzo wiem czy to zdjecie bo nic na nim nie widac??? pozdrwiam jeszcze raz trzymajcie sie wpaedne znowu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane!!!!!!!!!! sorry ze mnie nie bylo ale brak dostepu do kompa :( poza tym dopiero teraz bylam na zasluzonym :) urlopie!!!!!!!!!! bylismy tydzien nad morzem wiec troche sobie pofolgowalam :( goferki i lodziki :( ale teraz trzeba wziasc sie ostro wrygory... wybieram sie od pazdziernika zakolezanka na aerobik... gratuluje wam dziewczyny takich rezultatow.. mnie az wstyd bo zero... ale co tam zmobilizowaly mnie wasze do dzialania.. .;) POZDROWIONKA DLA WSZYSTKICH NOWYCH I STARYCH p.s Funiu ja dostalam cos od ciebie ale nie za bardzo wiem czy to zdjecie bo nic na nim nie widac??? pozdrwiam jeszcze raz trzymajcie sie wpaedne znowu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Witaj Bambasiu! ale dłuuugo Ciebie tu nie było... i kiedy Viktuska wroci z wakacji ?? Mimciu nie udał mi sie dzien \"oczyszczający\" niestety, no ale fakt, tego dnia mało zjadłam :-) az sie tak fajnie i lekko czułam rano nastepnego dnia, miałam taki płaski brzuszek (tzn plaski to on nigdy nie jest ale wygladal niezle;-)) buziaczkiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Funia
Bambasiu!! to było zdjęcie ze ślubu mojego:) Postaram się wysłać raz jeszcze. Od października też biore się za siebie na maxa, bez folgowania!!! Obiecuję:) a Wy mnie pilnujcie!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich....Grubciuuu, dopiero dzis wyjeżdzam i wrócę w niedzielę. Strasznie się cieszę, w tym roku miałam pecha, jezeli chodzi o wakacje.....Dietkę trzymam i świetnie się czuję, kiedy przymierzam ciuchy i albo sa za duze ( te większe rozmiary), albo w sam raz ( w przypadku mniejszych) Pozdrawiam wszystkich ... do zobaczenia w przyszłym tygodniu Pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Funia! ja tez chce zdjecie ze sluBu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! gbasia@o2.pl Vikt`uska, myslalam ze Ty juz po wczasach :-) wiec zycze milego pobytu tam gdzie jedziesz :-) jak ja Ci zazdroszcze.... waze 76 kg :-) ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×