Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grubciaaa

Dieta 1000 kalorii - przeniosłam sie ze zdrowia i urody

Polecane posty

Gość mimka
a! mowilam Wam, ze jestescie SUPER??? jak nie, to mowie: JESTESCIE SSSSSSUUUUUUPPPPPPPPEEEEEEEERRRRRR! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D z Wami naprawde latwiej, razniej i weselej, cccccccccccccmmmmmmmmmmmmmoooooooooooookkkkkkkkkkk :*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MUSIC
Witam Was po raz pierwszy dziewczyny. Po pierwsze nie powinnyście zwracać uwagi na wypowiedzi takich jak " też taka byłam". Po drugie nie wierzę, że osoba która miała tak olbrzymią nadwagę, a raczej otyłość, mogła by wykazać tyle niezrozumnienia a wręcz jadu i złośliwości. To prawda że same przyczyniłyśmy się do swojej otyłości, nikt nie wpychał przecież w nas jedzenia, ale najważniejsze,że chemy coś zmienić. Ja sama schudłam 20 kg w ciągu 2,5 miesiąca, od 4 m-cy nie trzymam diety i przytyło mi się 2 kg, ale od 3 dni pracuję nad tym aby je zgubić i dodatakowo jeszcze 5,6 kg, I wtedy mogłabym powiedzieć dość. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MUSIC
Witam Was po raz pierwszy dziewczyny. Po pierwsze nie powinnyście zwracać uwagi na wypowiedzi takich jak " też taka byłam". Po drugie nie wierzę, że osoba która miała tak olbrzymią nadwagę, a raczej otyłość, mogła by wykazać tyle niezrozumnienia a wręcz jadu i złośliwości. To prawda że same przyczyniłyśmy się do swojej otyłości, nikt nie wpychał przecież w nas jedzenia, ale najważniejsze,że chemy coś zmienić. Ja sama schudłam 20 kg w ciągu 2,5 miesiąca, od 4 m-cy nie trzymam diety i przytyło mi się 2 kg, ale od 3 dni pracuję nad tym aby je zgubić i dodatakowo jeszcze 5,6 kg, I wtedy mogłabym powiedzieć dość. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MUSIC
Witam Was po raz pierwszy dziewczyny. Po pierwsze nie powinnyście zwracać uwagi na wypowiedzi takich jak " też taka byłam". Po drugie nie wierzę, że osoba która miała tak olbrzymią nadwagę, a raczej otyłość, mogła by wykazać tyle niezrozumnienia a wręcz jadu i złośliwości. To prawda że same przyczyniłyśmy się do swojej otyłości, nikt nie wpychał przecież w nas jedzenia, ale najważniejsze,że chemy coś zmienić. Ja sama schudłam 20 kg w ciągu 2,5 miesiąca, od 4 m-cy nie trzymam diety i przytyło mi się 2 kg, ale od 3 dni pracuję nad tym aby je zgubić i dodatakowo jeszcze 5,6 kg, I wtedy mogłabym powiedzieć dość. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimka
to sobie mozna dzisiaj pisac, a wypowiedzi sie nie wyswietlaja...trudno, poczekamy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MUSIC
Witam Was po raz pierwszy dziewczyny. Po pierwsze nie powinnyście zwracać uwagi na wypowiedzi takich jak " też taka byłam". Po drugie nie wierzę, że osoba która miała tak olbrzymią nadwagę, a raczej otyłość, mogła by wykazać tyle niezrozumnienia a wręcz jadu i złośliwości. To prawda że same przyczyniłyśmy się do swojej otyłości, nikt nie wpychał przecież w nas jedzenia, ale najważniejsze,że chemy coś zmienić. Ja sama schudłam 20 kg w ciągu 2,5 miesiąca, od 4 m-cy nie trzymam diety i przytyło mi się 2 kg, ale od 3 dni pracuję nad tym aby je zgubić i dodatakowo jeszcze 5,6 kg, I wtedy mogłabym powiedzieć dość. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MUSIC
Witam Was po raz pierwszy dziewczyny. Po pierwsze nie powinnyście zwracać uwagi na wypowiedzi takich jak " też taka byłam". Po drugie nie wierzę, że osoba która miała tak olbrzymią nadwagę, a raczej otyłość, mogła by wykazać tyle niezrozumnienia a wręcz jadu i złośliwości. To prawda że same przyczyniłyśmy się do swojej otyłości, nikt nie wpychał przecież w nas jedzenia, ale najważniejsze,że chemy coś zmienić. Ja sama schudłam 20 kg w ciągu 2,5 miesiąca, od 4 m-cy nie trzymam diety i przytyło mi się 2 kg, ale od 3 dni pracuję nad tym aby je zgubić i dodatakowo jeszcze 5,6 kg, I wtedy mogłabym powiedzieć dość. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość music
sorry za to śmiecenie, ale jakieś kłopoty z komputerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaajka
heej dizewczyny:):):):):) mimka ja jestem na diecie już od 14 kwietnia:) powinnam schudnać jakies 12kg ale ze ja nie przestrzegalam dobrze tej dietki to schudlam jakies 8kg ale widać rezultaty wiec sie ciesze pozatym dobrze ze wolno chudne bo nie nabawie sie przynajmniej efektu jojo...ja bym chciala schudnac jeszcze jakies 4-5kg ale postanowilam ogolnie ze dieta 1000-1200kcal juz bedzie moim sposobem na jedzenie posprtu jestem juz uzalezniona od liczenia kalori itp:) heh dziś: *szklanka mleka 0,5% z platkami kukurydzinymi * pierś kurczaka, 2 ziemniaczki, zielona sałata z pomidorem i cebulką * paluszki wrrr jestem od nich uzalezniona *jogurt jogobella * kiwi cio do tego peelingu dizewczyny nie stosujcie go zbyt często tak 2-3 razy w tygodiu!!!!podobno nie wskazane jest częstsze stosowanie...aaa i można dodawać do niego cynamonu!! podbno fajnie nagrzewa cialko i przyspiesza spalania-->mialam racje:) mimka fajnie tez ze jestes:) zawsze lepiej w grupie mozna sie czegoś doweidziec i z kims podzielic swoja wiedza:):) kurde ale ja sie zalamalm bo mam roztepy na udach!!!!!!!popstu koszmar:(:(:(mmusze sie z nimi jakos uporac:(:( celullit mi zszedl torskze po tym peelingu kawowym w sumie nie mialam go za duzo ale teraz mam nikly to znowu pojawily mi sie roztepy jak pech to pech hehe:):):) pozdrawiam was wpadne wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Funia
Music, a jak dokonałaś tego cudu?? zdradź proszę!! i nie za szybko schudłaś?? masz jakieś kłopoty z ciałem? pozdrawiam!!!! Cieszę się, że jesteście!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MUSIC
Rzeczywiście, na początku chudłam za szybko, byłam już na samym dnie, takiego miałam doła, zazwyczaj na stres reagowałam tyciem. tym razem zaczęło się tak, że przez 3 dni po prostu nic nie jadłam, piłam tylko wodę i kawę. A póżniej była już świadoma dieta poniżej 1000 kalorii . Skóra niestety nie wygląda tak jak bym chciała, ale nadwagę miałam przez 13 lat i skóra też dostatecznie się rozciągala, więc w ciągu 3 m-cy cudów nie mogłam dokonać. Wszystkiego nie można mieć od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimka
a wiecie moze kobietki, jak to jest z taka normalna owocowa galaretka? ile ona ma kalorii i czy tuczy? bo ja uwielbiak slodycze i zeby sie tak nimi nie zapychac,to staram sie znalezc jakies substytuty...no i tak mysle nad galaretka, bo jakos nie slyszalam, zeby byla strasznie niewskazana... nigdzie nie umiem jej znalezc w tabelach kalorycznych...pomozcie a! i kasza kukurydziana tez...wiecie ile ma kcal? cmoki dla Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Funia
Mimka!, tyle udało mi się zdobyć. Galaretka light - różne smaki "Społem" Kielce - 10,0 Kcal Galaretka -różne smaki "Wodzisław" - 391,0 Kcal Kasza około 350 Kcal. pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juuulka
Czy mozna jesc slodycze, np. dwie kostki czekolady w ramach podwieczorku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwie kostki to 44 kcal..... od czasu do czasu chyba nie zaszkodzi:) jako nagroda za trud odchudzania byle nie za często...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaopatrzyłam się w stos diet ( nawet znacznie ciekawszych niż moja stara dieta) I zaczynam od piątku.... Jak wy się zmomilizowałyście do tego żeby zacząć????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimka
Funia, wielkie dzieki!:) kurcze, to jednak duzo kalorii ma taka galaretka...:(a taka mialam ochote...:( Grubciaaa, Maaajka, Bambasia, co z Wami??? ja jestem glodna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaajka
a ja tam sobie nie zaluje słodyczy:P hehe zawsze wcinam jakąś czekoladke albo paluszka placuszka ale oczywisice mieszcze sie w 1000kcal:))) i jakos chudnę, też nie ćwicze wogole!!!! jedynie cio na imprezke pojde albo na jakis spacerek, zakupy itp:) ja popsrtu nie mam sil ani ochoty na cwicoznka heh ale jakos chudne wolno bo wolno ale dla mnie efekty są Ok:):) gorzej z okrsem bo mi sie spoznia 3 miechy ale bylam u ginekologa przepisal mi jakies globulki i badania ale mimo to sie troszke boję:(:( a wy jak macie z okresem???wszytko wpoarządku??? mi dzis dzien idealnie wsyzedl 995kcal:) i jest godizna 19 ja jadlam kolo 16 i wogole nie jestem glodna:):) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PING PONG
HEJKA OD PONIEDZIALKU ZACZYNAM DIETE 1000 KCAL KONCZE NORWESKA WLASNIE CZY MOZECIE MI POMOC JAK TO ZACZAC ROBIC! jezeli dcie mi troche wskazowek bede wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambasia
witam witam!!! widzę ze coraz wiecej nas w tym gronie.. :D ja musze powiedziec ze jak pierwszy raz wzielam sie za diete to wogole zero slodyczy... jak bralo mnie na slodkie to lyzeczka dzemu na 1 kromce wasy i zalatwione... :) teraz pozwalam sobie w ramach i posilku na galaretke czy kisiel wyczytalam ze 150 ml kisielu malinowego to 100 kal ja jestem na diecie od 07.07. - 3 kg dzis menu: 2 kromki razowego chleba z salata i 2 plasterki szynki konserwowej 2 marchewki 3 malutkie brzoskwinki 2lyzki kaszy i pstrag duszony, 3 lyzki zupki jarzynowej mus z kaszy manny przyznaje sie ze nie cwicze - mam wprawdzie dobre checi ale z wykonaniem gorzej...: jedynie robie sobie szczypanki brzuszne wieczorem, wcieram kremy ujedrniajace i przyokazji masaze...;) dlaczego chce schudnac? 1. bo bede sie z tym lepiej czuc 2. pzrede wszystkim dla siebie samej 3. mam pare rzeczy ktore beda lepiej lezec jak schudne 4. moze i bedzie okazja sprawic sobie nowe 5. dla meza? 6. pokazac tym wszystkim niedowiarkom ze jak sie chce to mozna....:( pozdrowionka dla naszego gronka...👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juuulka
Wczoraj zjadlam: dwie grzanki z miodem kawa z kostka cukru jeden ziemniak, kawalek ryby, 4 listki salaty brzoskwinia, jablko dwie kromki chleba razowego z szynka i pomidorem wyszlo mi 780kcal---------dobrze to obliczylam?Nie wiem czy mam dobre tabele kaloryczne, mozecie jakies podac? Prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juuulka
U mnie z okresem tez nieciekawie...ostatnio spoznil mi sie 3 tygodnie bo odstwilam pigulki, dostalam tabletki na wywolywanie od ginekologa a teraz sie spoznia juz z 5 dni....moze to efekt diety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grubciaaa
czesc dziewczyny! ciesze sie ze jest nas wiecej i wiecej :-) wczoraj nic wieczorkiem nie pisalam bo bylam z 3 dzieci na spacerze (moje tylko 1, pozostale mojej siotry :-)) 4 godziny i padałam na gebe ze zmeczenia... MUSIC koniecznie trzymaj dietke zeby nie przytyc bo zalapiesz dola :-) ale podziwiam Cie za wytrwalosc i konsekwencje w odchudzaniu :-) a cwiczysz troszke ? jak po schudnieciu wygladaTwoje ciałko ? ja mam do zrzucenia z 15 kg jeszcze i boje sie ze bede obwisła :-( co robisz zeby sie "ujedrnic" ? Ping pong i Juuulka wejdzcie na strone www.grubasy.pl - tam sa fajne wskazowki dot. diety 1000 kal i tabele kaloryczne/dzienniczki kalorii, musicie sie tylko zalogowac na tej stronie i juz. fajnie ze piszecie, jestescie kochane ! a ja dzisiaj stanelam na wadze i pokazalo 83 kg lalalala :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Funia
Muszę schudnąć 5 kg na początek, tak sobie teraz wymyśliłam.... zmotywuje mnie to wtedy... ale jak to zrobić?? jak wczoraj dałam się namówić na kawał pizzy!! nie mam sił, ja poprostu kocham jeść:( :( ratunku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grubciaaa
Funia ja tez kocham jesc! kawałek pizzy to jeszcze nie tragedia :-) musze Ci powiedziec ze moje poczatki odchudzania (poczatki u mnie trwaly do tej niedzieli :-)) byly trudne, ale teraz jestem zmotywowana na maxa :-) bede sie trzymac jak cholera, chyba musialam dojrzec do tego odchudzania, a bylo ciezko... teraz jak widze 2 kg mniej na wadze to jestem wniebowzieta :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaajka
heej moje koffane odchudzaczki!!! ja dziś serwuje: *kanapka z serkiem hochland light pomidorkiem i sałatą * 3 male morele * 3 śliwy * kiwi * pół rejfruta * zupka w proszku z makaronem KONR --> nie chce mi sie dzis nic gotwac brr * jogurcik obliczyłam na grubasy.pl i wsyzlo mi kolo 900kcal i fajnie bo idę dziś na imprezkę i pewnie jakiś drink będzie:P:P ale przynajmniej wyszaleje się i pospalam kalorii:):) a wy jak macie z alkoholem pijecie cosik podczas diety??bo kurde ja alkoholu i slodyczy nie jakos nie umiem odmowic tzn nie myslcie sobie ze jakąś alkoholiczka jestem hehe tylko posprtu imprezki itp same rozumiecie:):):P pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimka
witajcie, Babeczki! trzynasta dopiero, a mnie cos sciska w zoladku, chyba sobie zjem WASE z czyms tam... powiem Wam, gdyby nie Wy, to juz od wczoraj siedzialabym i rabalabym , co popadnie, a tak jakos sie trzymam ... brzusio mi nawet troche opadlo:) pozdrawiam Was serdecznie , piszcie , co tam u Was:) u mnie nic ciekawego, leje, nic sie czlowiekowi nie chce...przydalaby sie jakas czekoladka...ale nie wolno:P buziaki Grubciaaa:) Bambasia:) Maaajka:) Funia:) Julka:) Stefa:) MUSIC:) PING PONG:) VIKTUSKA:) no...chyba o zadnej nie zapomnialam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość music
Witam dziewczęta Dziękuję za pozdrowienia i dobre słowa Dietę trzymam od kilku dni, bo muszę zgubić to czego nie dokończyłam w kwietniu, dla mnie sygnałem jest to że nowe ubranka zaczynają opinąć, a żadnych większych ( starych) nie posiadam , bo je pooddawałam rodzinie. Więc tak naprawdę to nie mam wyjścia a w życiu nie kupię sobie coś większego niż w rozmiarze 42 i basta, tak postanowiłam i tak zrobię. Odchudzałam się w moim 34-letnim życiu już kilka razy i tyle samo się poddawałam, ale nie tym razem, za ciężko mi to przyszło aby zaprzepaścić to dla głupie czekolady, słodyczy i słodkich napojów. Wyglądam już naprawdę przyzwoicie , a ile wysłuchałam się komplementów od ludzi , i po rodziinie i tych obcych. Dlatego dziewczyny warto, więc walczmy, trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość music
Witam dziewczęta Dziękuję za pozdrowienia i dobre słowa Dietę trzymam od kilku dni, bo muszę zgubić to czego nie dokończyłam w kwietniu, dla mnie sygnałem jest to że nowe ubranka zaczynają opinąć, a żadnych większych ( starych) nie posiadam , bo je pooddawałam rodzinie. Więc tak naprawdę to nie mam wyjścia a w życiu nie kupię sobie coś większego niż w rozmiarze 42 i basta, tak postanowiłam i tak zrobię. Odchudzałam się w moim 34-letnim życiu już kilka razy i tyle samo się poddawałam, ale nie tym razem, za ciężko mi to przyszło aby zaprzepaścić to dla głupie czekolady, słodyczy i słodkich napojów. Wyglądam już naprawdę przyzwoicie , a ile wysłuchałam się komplementów od ludzi , i po rodziinie i tych obcych. Dlatego dziewczyny warto, więc walczmy, trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość music
Witam dziewczęta Dziękuję za pozdrowienia i dobre słowa Dietę trzymam od kilku dni, bo muszę zgubić to czego nie dokończyłam w kwietniu, dla mnie sygnałem jest to że nowe ubranka zaczynają opinąć, a żadnych większych ( starych) nie posiadam , bo je pooddawałam rodzinie. Więc tak naprawdę to nie mam wyjścia a w życiu nie kupię sobie coś większego niż w rozmiarze 42 i basta, tak postanowiłam i tak zrobię. Odchudzałam się w moim 34-letnim życiu już kilka razy i tyle samo się poddawałam, ale nie tym razem, za ciężko mi to przyszło aby zaprzepaścić to dla głupie czekolady, słodyczy i słodkich napojów. Wyglądam już naprawdę przyzwoicie , a ile wysłuchałam się komplementów od ludzi , i po rodziinie i tych obcych. Znowu problemy z wysłaniem odpowiedzi. Dlatego dziewczyny warto, więc walczmy, trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×