Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grubciaaa

Dieta 1000 kalorii - przeniosłam sie ze zdrowia i urody

Polecane posty

Gość mimka
dzien dobry, kobietki ! to co, wymieniamy sie fotkami? ja podaje swoj mail mima1985@tlen.pl i czekam!!! jak tam odchudzanie? u mnie 4 dzien...jakos idzie!:) wlasnie wcinam wase z lyzeczka dzemiku.pycha:) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juuulka
sloneczne_dni@interia.pl rowniez czekam:) Dzisiaj nie jem w ogole chlebka..piszcie co dziennie jecie, z czego sie sklada wasze menu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grubciaaa
Mimka ja juz wyslalam Ci swoje zdjecie :-) teraz czekam na Twoje:-) a dziewczyny albo długo spia, albo nie maja netu w domciu... hmmmm :-) ja zaraz ide na obiad urodzinowy do wujka i na ciacho, musze jakos wytzreymac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grubciaaa
Juuulka Tobie tez wyslalam teraz czekam na Twoje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juuulka
Gruuuubcia- tobie tez juz wyslalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grubciaaa
Juulka juz dostałam, wielkie dzieki, bardzo fajne zdjecie :-) obrobilas je w Photoshopie narzedziem ołówek czy jakos tak ? :-) super efekt ! zreszta ladna dziewczyna z Ciebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimka
no, dziewczyny, Grubciaaa, Juuulka, tez wyslalam Wam swoja fotke:) Grubciuuu, trzymaj sie tam na urodzinkach, silna kobitka jestes, nie dasz sie na nic skusic:) Juuulko, podziwiam Cie, ja bym bez chlebka chyba padla...no, prawie padam, bo moim ulubionym pieczywkiem sa cieple, chrupiace, pszenne buleczki, ktorych staram sie podczas dietki nie jadac:( a dzisiaj na obiadek zrobilam sobie troszke makaronu spaghetti z tunczykiem, pyyyyyyyyycha:) wyszlo mi w efekcie za caly obiadek 415 kcal, czyli nie tak zle, za to mniej zjem na podwieczorek i kolacyjke:) a rano wcielam serek homogenizowany pozniej bananka i jedna wase z dzemikiem:) a Wam jak idzie??? pozdrawiam serdecznie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruubcia, Mimka, dzięki.... Juz mi troche lepiej, tzn. jeżeli chodzi o faceta, to bez zmian, ale macie racje, jakoś to przezyje, a on nie jest wart zachodu !!!!!!:) Ide dzis na imprezę , może poszukam sobie nowego:):):) Z zdjęciami, to świetny pomysł:) podaje maila: majeczka08@o2.pl Czekam na zdjecia...swoje też prześle:) Diety, jako tako nie zaczęłam, ale jem dużo mniej, przygotowuje sie na poniedziałek, keidy zacznę dięte napewno. mam juz przygotowany jadłospis na cały tydzien:) Music, mam nadzieje, że u ciebie jakoś się ułożyło..? Gruubcia, przykro mi:( z powodu pieska:( mam nadzieje, że nie powaliło cię to ciacho urodzinowe wujka:) Funia, ja też licze na fotki:) Wszystkiego naj życzę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimka, dzieki za zdjęcie, ja tez Tobie wysłałam:) fajne zdjęcie:) Mi ło nicki kojarzyć z twarzami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambasia
witam dziewczynki widze ze co krok to ktos pzrybywa niestety moj dostep do komputera jest ograniczony ale jak sie zmobilizuje to wam tez pzresle zdjecie a moj adres bambasia@interia.pl wygralam w konkursie radiowym karnet do studia urody na 3 zabiegi elektrostymulacji ....:) 2 mam za soba...;) czysty relaks leze sobie a miesnie pracuja choc na dluzsza mete to chyba nie takie dobre ale daropwanemu koniowi sie w zeby nie zaglada...hihi dzis u mnie: sniadanko: platki i mleko 0,5% obiad: zupka pomidorowa i surowka z gotowanym mielonym kotletem skusilam sie na lody wlasnej produkcji- jogurt z jagodami z zamrazalki i to chyba na dzis wszystko chyba ze jakas suruwa na wieczor pozdrowionka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimka
Grubciooo, VIKTUSKO, dzieki Wam wielkie za Wasze zdjecia! super z Was kobitki:) a gdzie sie podziala cala reszta? gdzie Maaajka, Bambasia, Funia...halo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! odezwijcie sie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juuulka
Grubcia---->no to zdjecie bylo robione tym narzedziem :)Lubie takie czarno biale:) Mimka----> mi tez ciezko bez chlebka....dzisiaj ziemniakow tez nie tknelam, na obiad tylko kawwalek kotlecika i kapustka gotowana:) Burczy mi w brzuszku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grubciaaa
Mimka, Viktuska, wielkie dzieki za zdjątka ! a synek... wiem :-) sliczny :-) dziekuje :-) - ja oczywiscie jak kazda mama twierdze ze nie ma piekniejszego dziecka na swiecie niz moje hahaha Bambasiu Ty tez juz powinnas mnie miec w skrzynce :-) czekam na nastepne buzki :-) fajnie jest wiedziec z kim sie gada :-) szjkoda ze nie jestesmy z jednego miasta moze zorganizowalybysmy sobie jakies wspolne aerobiki hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimka
no i dziewuszki, sie obzarlam...:( kurcze, taka mialam ochotke na czekolade...i miski...i duzo duzo innych rzeczy...i je zjadlam... trudno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grubciaaa
jejku Bambasia czy Tobie nie jest za dobrze z tymi zabiegami ?? moj ukochany chyba by byl zazdrosny gdybym poszla na masaz... a taka mam ochote no ! nigdy zreszta nie bylam :-) Viktuska no pieska juz nie ma ale lepiej ze tak sie stalo, juz sie nie meczy.. a Ty koniecznie lec na imprezke i zobacz czy nie ma jakichs fajnych towarów (czyt. extra facetów) bo Twój chyba juz przeterminowany ;-) co do urodzin wujka to bylo spoko, moj maly byl spiacy i zanim postawili ciasto na stol musialam pojsc do domku :-) nawet dobrze sie zlozylo haha no i sie trzymam z dietka, wiec jest spoko, ogolnie jestem zadowolona !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambasia
dzieki za zdjecia!!!!!!!!!!! teraz to dopiero nabralam kompleksow :o grubciu synek sliczny!!!!!!! wogole piekne z was kobietki obiecuje i moje zdjecie jak najpredzej :D pa do nastepnego kontaktu...🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grubciaaa, ja dostałam od Ciebie maila, ale niestety bez zdjęcia:(:(:( Dzieki, zamierzam sie świetnie bawić na imprezce:):):) Przeterminowane \"towary\", są niezdrowe, muszę coś nowego poszukać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grubciaaa
o kurcze Viktuska ! jak to sie moglo stac ? :-) juz wysylam raz jeszcze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, doszło:) rzeczywiście, synek jest śliczny:):) mamusia też fajna dziewczyna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juuulka
dziekuje dziewczyny za zdjecia, wszystkie jestescie fajowe i naprawde sliczne:) Ja swoje rowniez wyslalam, buziaki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimka
Juuulciu, dostalam Twojego maila, ale on jest pusty...:) w ogole, dziewuszki, to tak sie objadlam, ze wyrzuty sumienia chyba zaraz mnie zabija...u mnie to sie tak zawsze konczy...i co ja mam teraz zrobic, liczyc dietke od poczatku, czy jechac z tym koksem dalej, a ten dzien uznac za 'troche' nieudany?:( ale za to, sobie pocwiczylam:) teraz bola mnie miesnie raczek moich piknych:) a Wam jak idzie odchudzanie sie??? mam nadzieje, ze lepiej niz mi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaajka
Hej moje koffane odchudzaczki!! ale mnie tu dawno nie było i musialam nadrobić zaległości w czytaniu:):) a sporo tego bylo:)) Pozatym Grubciu jestes genialna z tymi zdjątkami!!!! ja też wysłałam wam już wszytkim fotki !! teraz czekam na wasze, mój mail to Monika.aa@poczta.fm Grubciu wspoczuje z powodu pieska:(:( pamietam jak ja płakalm za swoim:(:( U mnie dietka nawet ok ale dzisiaj bylam u mojej kolezanki ktora urodizla śliczną dziewczynke az mi sie zachcialo mieć takiego bobasa kupilysmy w prezencie kolezance takie malutkie słodziutkie ciuszki przeee śliczne ,fajnie mieć takiego maluszka łee heh:) hehe ale wole nie zapeszac i koleznka poczęstowalala nas pysznymi lodami z bitą śmietaną mniaaaam ale kurna jakie kaloryczne:(:( ale nie pasowolao mi odmowic...kupilysmy w prezencie kolezance takie malutkie słodziutkie ciuszki przeee śliczne ,fajnie mieć takiego maluszka łee heh:) pozatym to dzis zjadłam: *jogurcik *lody z bitą śmietana:(:( *2 marchewczki * barszcz czerwony z uszkami * troszke paluszków * jabłko przez te lody napweno było ponad 1000kcal brr ale cio zrobic:( dziś idę na imprezke to pewnie się znowu wyszaleje i pospalam kalorie ale znowu pewnie jakiś drink wpadnie mi w ręce bo piwa nie lubię dzięki Bogu:):) nio ale trzeba troszke poszaleć:):) pogoda się poprawia moze akurat bede mogla sie poopalac troszke bo biala jestem jak śmierć:)) a jak u was z problemami sercowymi ???mam nadizeje ze juz wszytko OK:) wpadne jutro jak się wyśpie po imprezce:)) pozdrawiam i mocno całuje!! pap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grubciaaa
Maaajka dzieki za fotkę, juz udało mi sie ja otworzyc :-) musialam najpierw zapisac na dysku, ale ciemnota ze mna w tych sprawach hahaha Tobie oczywiscie tez wyslalam :-) dochodze do wniosku ze to topik samych fajnych babek :-):-) mam nadzieje ze sie ze mna zgadzacie dziewczyny :-) A maluszka rzeczywiscie fajnie jest miec :-) zawsze bardzo chcialam i prosze - mam :-) fakt ze cale zycie przewraca sie do gory nogami, ale co tam :-) Viktuska miłej imprezki :-) i wiesz, pamietaj... tego kwiatu pół światu :-) Maajka te lody jeszcze ok, ale bita smietana to chyba bomba kaloryczna :-) Mimka, zapomnij o nieudanym dniu dzisiejszym i zacznij od jutra liczyc kalorie :-) i juz :-), nie ma co sie dreczyc jakims jednym dniem zapomnienia sie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juuulka
Kochane🌼 Ja dzisiaj zjadlam: -sniadanie: mala parowka drobiowa, pomidor, cebula, ogorek kiszsony -2 sniadanie-kawa z mlekiem 0,5 procent -obiad: maly kotlet i gotowana kapusta na slodko -kolacja:mala parowka drobiowa, pomidor, cebula i wypilam mnostwo wody:) Myslicie, ze to duzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grubciaaa
no nie wyglada mi to na duzo Juulka :-) a liczylas kalorie ?fajnie masz z ta woda, ja jakos nie moge tyle pic no :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juuulka
Wczoraj wyliczylam, ze zjadlam okolo 800kcal, ale nie ruszalam sie w ogole i mam wyrzuty sumienia.... Dzisiaj moja chrzesniaczka ma urodziny....skusze sie na maly kawalek torta...a to dla tego, ze przez caly tydzien nie przekroczylam 900kcal:) Dziekuje wszystkim za zdjecia, swoje wyslalam takze, jestescie sliczne a nie grube:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowokator
Kobiety na traktory... Wasza dola sie odmieni... I o niczym innym nie b ędziecie juz marzyć jak tylko o wspaniałych ciągnikach z rozrzutnikami.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaajka
Hej dziewczyny!! nio kurcze dziewczyny wy jesteście śliczne!!!! nie powinnyscie sie przejmować sylwetką z takimi twarzyczkami!! fajnie wiedzieć z kim sie tak koresponduje!!:):) Juulka nie za malo jesz??skoro nie przekraczasz 900kcal?? uwazaj na siebie troskze zebys nie miala efektu jojo nio ta bita śmietana to zgroza podczas diety:(:( ale nie udalo mi się jej ominąć brr Grubciuu śliczny bobasek aż Ci zazdroszcze!:):) ja dziś serwuje: * udko gotowane, 2 ziemniaczki, saltatka z ogorka i pomidora na jogurcie 0% *jogurt * 2 kromeczki chrupkiego pieczywa z serkiem hochland light *i jakieś owoce wczoraj sie wyszalalm na imprezce pospalam kalorie ale wypilam tez troche alkoholu:(:( brr dziewczyny a powiedzcie mi skąd jesteście??z jakiego województwa??bo ja z małopolski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×