Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grubciaaa

Dieta 1000 kalorii - przeniosłam sie ze zdrowia i urody

Polecane posty

Gość iwonella
Witam kochane odchudzaczki!!!! Widzę, że mamy tutaj niepowołanego gościa!!!! Yaiya- jesteśmy na 1000 i chudniemy, co prawda mamy dni kryzysu, ale wszystko można pokonać, trzeba tylko troszkę silnej woli i wiary w to, że się uda. No i pozytywne myślenie!!!!!!!!!!!! Kochane a u mnie znowu kg mniej, jestem szszczczęęśślliiwwaa!!!!!! Widzę efekty. Ćwiczę 5 razy w tygodniu, ale są dni kiedy muszę się do tych ćwiczeń zmuszać, niestety:(:(:( Ale co tam..... Damy radę!!! Kochane tak przy okazji chciałam wam złożyć życzenia Pogonych, Wesołych i Spokojnych świąt!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Iwonella, cieszę się że chudniecie:), ale napiszcie mi ile już zdążyłyście schudnąć i w jakim czasie? Myślę że może to podziałać na mnie motywująco;) A co do niepowołanego gościa, to racja - komuś się chyba nudzi:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Funia
Magia świąt to dziecięca wiara w Świętego Mikołaja, spokojna rozmowa z bliskimi przy kominku, rozleniwiony telefon, zaspany budzik i śnieg który nie jest utrapieniem. Magicznych Świąt Bożego Narodzenia życzy Wam Funia, czyli Natalia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonella
Yaiya, ja jestem na tym topiku od około dwóch m-cy i zdążyłm schudnąć około4 kg, ale wiesz jak to jest, raz się człowiek trzyma diety a drugim razem jakoś nie. Ale i tak to wielki sukces. Także witaj w naszym gronie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
A więc stało się zostaję z wami;) Iwonella gratuluję ci tych 4 kg - zawsze to AŻ 4 kilo:) Niestety nieprędko przeczytam co tu się zdążyło już dziać ( za dużo stron;) ), ale chciałabym jeszcze wiedzieć, czy korzystacie z jakichś gotowych jadłospisów? Ja zaczynam od dzisiaj:) ...I chyba będę po prostu liczyła kalorie;) Pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yaiya, ja jestem na 1000kcal od ok 5 tygodni i schudlam ok 3kg, ale wiedz, ze mozna wiecej! (srednio 4kg/miesiac) Jak powiedziala iwonella, raz idzie latwiej, raz gorzej, grunt, to nie przejmowac sie drobnymi porazkami (czytaj: odstepstwami od diety:) ) i dalej dazyc do celu, powolutku..:) Chcialabym schudnac jeszcze ze 2-3kg. Wiem, ze w Swieta bedzie ciezko, dlatego pelna para zabiore sie za siebie po swietach - trzeba sobie stawiac realne cele i wykonywalne zadania:) Zycze Wszystkim Sukcesow w dazeniu do wymarzonej sylwetki!!:) Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
BabyDoll05 -> Hm... To czy nie byłoby łatwiej, gdyby zmienić ten 1000 na np.1200?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Baby Doll05 -> Hm... To czy nie byłoby łatwiej, gdyby zmienić ten 100 na np. 1200?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yaiya, ja nie korzystam z zadnych \"rozkladow jazdy\" na caly dzien:) Ciezko by bylo, przeciez czasem masz na cos ochote a czasem nie. Podstawa to liczenie kalorii i chyba wiekszosc dziewczyn tu tak robi. Moj plan zywieniowy wyglada zwykle mniej wiecej tak: I sniadanie - zazwyczaj 2-3 wasy z serkiem lub dzemem II sniadanie - jogurt 0% z platkami, otrebami przekaska - Soczek Kubus, lub jakis owoc (banan, kiwi, jablko) obiad - glownie salatki wszelkiego rodzaju, jarzyny z ryzem lub makaronem itp (czasem ryba lub kotlety sojowe, sznycelki kalafiorowe itp + oczywiscie jarzynki) kolacja - zwykle 2-3 wazy z serkami lub jogurt Ja akurat nie jadam miesa, wiec sie nie sugeruj, spokojnie mozna, byleby sie zmiescilo w 1000kcal:) A zamiast wasy mozna kromke ciemnego chleba. Jem 5 razy dziennie, co 3-4godziny, bo wtedy eliminuje sie nagle napady glodu, a poza tym zdrowiej dla organizmu zjesc czesciej a mniejsze porcje:) Aha! Zapomnialabym o waznej rzeczy: w weekend nagradzam sie za to, ze wytrzymalam caly tydzien i pozwalam sobie na jakas pysznosc!(typu pare kostek czekoladki):) Pytaj dziewczyn, jak masz jakies watpliwosci, wszystkie chetnie Ci pomoga i poradza i pociesza, jak trzeba:) Zycze wytrwalosci!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yaiya - jasne!!! Czasem wychodzi 1000 kcal czasem 1200. Nie trzeba az tak scisle trzymac sie tej magicznej liczby:) Byleby czesto tylko nie przekraczac tego limitu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dzięki, BabyDoll05 za wyczerpującą odpowiedź;) ...Hihi, zaintrygowały mnie te Twoje kalafiorkowe sznycelki:) Mam plan mniej więcej taki: śniadanie 200 kcal II śniadanie 150 kcal obiad 350 kcal przekąska 100 kcal kolacja 200 kcal Hmm... Ciekawe jak to będzie:) ...Zwłaszcza w czasie świąt:o 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W swieta bedzie szczegolnie trudno:( zawsze mozesz sprobowac sie ograniczac w swieta, a pelna para ruszyc po:) Przepis na te sznycelki z kalafiora musze wziac od mojej babci:) i jutro Ci napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zycze Wam cudownych pelnych milosci Świat i spelnienie marzen w Nowym Roku... okres przedswiateczny i juz zjadam ok 1700 kcal dziennie, mam nadzieje ze nie przytyje przez swieta;-) ale co tam w siweta nie bede sobie wszystkiego odmawiac. nie dajmy sie zwariowac:-) Yaiya fajnie ze jestes. jesli chcesz moge ci przeslac mailem diete redukcyjna, ktora czesciowo zamieszczona jest na tym topiku, podaj tylko twoj adres:-) jest tam kilka cennych uwag i fajnych przepisow, jest to oczywiscie dieta 1000 kcal. Yaiya je jestem na diecie od 8 listopada, schudlam 6 kg i tak od paru tygodni zjadam ok 1500 kcal dziennie i nadal chudne;-) polecam rowniez ciwczenia, wtedy schudniesz szybciej. np zeby stracic kg tluszczu trzeba spalic 7000 kcal, wiec warto sie ruszac;-) zycze powodzenia yaiya ty chcesz zaczac diete teraz przed swietami? jesli moge cos poradzic to proponowalabym ci zaczac po swietach, wiadomo w swieta wiecej pokus, a lepiej sie nie zniechecac na poczatku, bo dietka ta jest naprawde ok. trzymajcie sie dziewczyny no i zebysmy za bardzo nie przytyly w te swieta haha;-) a dzis bede gotowala same pysznosci mniam. caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Karora Jasne że chcę:) Kliknik na mojego nicka, tam jest mój mail:) Spróbuję mimo wszystko zacząć już teraz, im wcześniej tym lepiej, nie ma z czym zwlekać:P:) ...Choc pewnie faktycznie nie będę się trzymam równego 1000kcal;) Cieszę się, że mnie tak milutko przyjęłyście, dla porównania powiem wam że na topicu o South Beach dziewczyny często nawet nie zauważają że pojawił się u nich ktoś nowy:O:P Wesołych Świąt wszystkim życzę!!!!:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Karora, oczywiście Tobie również gratuluję tych 6 kg;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chantell
cześc dziewczyny...pezez przypadek was zanlazłam, byłam na innym topiku ale tam dwie chude paniusie zaczeły nas grubaski wyzywać ze postanowiłam się przenieśc do was...a wiec ja moją dietę stosuję od 1,5 tygodnia i schudłam 3 kg mam 165cm i 28 lat...a dieta to poprostu zmiejszenie ilości kalorii, własnie tak do 1000....więc cieszę sie bardzo ze bede mogła się z wami, drogie koleżanki odchudzać....bo takie topiki zmobilizowały mnie w końcu do walki ze sobą...razem zawsze łatwiej...powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chantell
zapomniałam napisać ile waże hahaha a wiec przed odchudzaniem 82 kg teraz mam 79 kg a ważę się co poniedziałek...skutek mojego prztycia to ciąża i urodznie dziecka, przed tem ważyłam 65kg i chce do tej wagi powrócić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam mowie nowe i stare dziewczyny!!! ;-) Gdy przyjdą Świeta w srebnej bieli, Gdy Stary Rok w Nowy sie zamieni, Przyjmijcie gorące życzenia Niech sie spełnią wszystkie marzenia! Buziaczki dziewczyny !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DIETA REDUKCYJNA 1000 kcal w pięciu posiłkach-opracowanie dietetyk mgr Maria Kret WOLNO JEŚĆ: - pieczywo 150g dziennie-najlepiej razowe, graham(można planować w jadłospisach zamiast 50g pieczywa 30g suchej kaszy, ryżu, makaronu lub 30g pieczywa chrupkiego) -mleko odtluszczone 300ml(zamiennie mogą to być fermentowane napoje mleczne również odtłuszczone np. jogurt naturalny, kefir, maślanka) -ser biały-chudy 50g (zamiennie 50g chude wędliny, mięsa, ryby, jajko) - kurczak bez kości i skory 100g9lub chuda cielęcina, wołowina, indyk, królik, chude ryby np. dorsz, mintaj, morszczuk, szczupak, sandacz, błękitek, leszcz) -ziemniaki po obraniu 100g tj. 1 średni -owoce 200g, warzywa ok. 500g dziennie 9w postaci surowej lub gotowanej) -oleje 10g tj. 2 łyżeczki dziennie na surowo do surówek i sałatek lub do potraw mięsnych -potrawy najlepiej spożywać w postaci gotowanej w wodzie lub na parze, pieczone w folii, z grilla, sporządzane w mikrofali, kombiwarze, na patelni teflonowej, naczyniach zeptera NIE NALEŻY JEŚĆ: -tłustych potraw, tłustych mięs, smażonych w tradycyjny sposób, tłustych serów białych, żółtych topionych, masła, margaryn, smalcu, śmietany, dań typu fast-food - zapiekanek, hamburgerów, pizzy, parówek, pasztetów, podrobów, boczków, potraw słodzonych cukrem, zbyt mocno przyprawionych. PŁYNY Pij napoje niesłodzone 1,5 do 2 litrów dziennie; wody mineralne niegazowane, herbaty naturalne oraz owocowe, napary z ziół, mleko odtłuszczone jego fermentowane przetwory, herbatę z mlekiem, kawę z mlekiem-wszystkie bez cukru9w razie potrzeby używać słodziki np. aspartam, diaspam PRZYKŁADOWE ZESTAWY POSIŁKÓW NA 10 DNI ŚNIADANIA DO 80 -1 kromka razowego chleba, ser biały chudy 30 g z rzeżuchą, 1 ogórek kiszony(150 g0, 1 szkl. herbaty z mlekiem bez cukru w tym mleko 3/5 szkl -1 kromka chleba graham, sałatka z ½ jajka gotowanego na twardo z 12 rzodkiewkami ze szczypiorkiem 2 łyżkami jogurtu naturalnego, 1 szkl. kawy z mlekiem bez cukru w ty mleko ½ szklanki -1 kromka chleba pszenno-żytniego, dorsz wędzony bez skóry 30g, surówka z kiszonej kapusty 50g, marchwi 50g z zielonym koperkiem, jogurt naturalny 1 opakowanie 150 ml -1 kromka chleba razowego, szynka wołowa gotowana 30g(1 grubszy plaster), surówka z 2 liści sałaty zielonej, 4 rzodkiewek, 50g kiełków zbóż z 1 łyżeczką serka homogenizowanego. chudego, 1 szkl herbaty z mlekiem w tym mleko 2/5 szkl -1 kromka chleba graham, serek ziarnisty 50g ze szczypiorkiem, surówka z cykorii 50g i ½ szt. pomidora, 1 szkl herbaty -1 kromka chleba razowego, sałatka z pora 50 g 4 rzodkiewek 50g 1 łyzki15g sera typu feta, mleko3/5 szkl -3 łyżki musli z owocami suszonymi50g suszonymi 3/5 szkl mleka -1 kromka chleba razowego, 2 plasterki szynki z indyka30g, surówka z ogorka świeżego 150g i cebulki zielonej, 1 szkl herbaty z 3/5mleka -1 mała bułka grahamka 50g,omlet omlet 1 jajka na parze ze szpinakiem 150g ugotowanym z dodatkiem 1/5 szkl mleka i przyprawionym czosnkiem,1 szkl herbaty owocowej -1 kromka chleba razowego, sałatka z 30g kurczaka ugotowanego, 50g włoszczyzny i 5o g pieczarek z zielonym koperkiem, 150 ml maślanki DRUGIE ŚNIADANIA godz. 10:30-110 -2 kromki pieczywa chrupkiego 1 plaska łyżeczką margaryny niskokalorycznej 1 pomidor, 100ml kefiru (2/5 szkl) -4 płaskie łyżki ryżu gotowanego (1,5 łyżki surowego) polanego 2/5 szkl jogurtu naturalnego z 50g truskawek (5 szt.) -1/2 szt. bulki(25g),ser biały chudy z rzodkiewką 100g i ze szczypiorkiem, herbata -2 kromki pieczywa chrupkiego 1 płaska łyżeczką margaryny niskokalorycznej z papryka zieloną, jogurt naturalny 2/5 szkl -5 łyżek płatków kukurydzianych ½ szt. Tartego jabłka i ½ szkl mleka -3 prostokątne krakersy z 1 łyżeczką margaryny niskokaloryczną, z rzodkiewkami 100g, ze szczypiorkiem, maślanka 2/5 szkl -1 kromka chleba pumpernikiel margaryną, serek ziarnisty 50g z ogórkiem świeżym 50 g, herbata owocowa -2 łyżki płatków owsianych ugotowanych na wodzie, po ugotowaniu dodane 2/5 szkl mleka 1 owoc kiwi -2 sucharki(20g) surówka z kapusty pekińskiej 80g i czerwonej cebuli 20g z pietruszką zieloną i 1 łyżką serka homogenizowanego, herbata rumiankowa -2 kromki chleba chrupkiego 1 łyżeczką margaryny, kefir 2/5 szkl zmiksowany z 1 pomidorem OBIADY GODZ. 13;30-150 -filet z kurczaka 100g duszony z porami 100g i 1 łyżeczką oleju, ziemniak gotowany surówka z 1 pomidora 100g i małej cebuli 50 g ze szczypiorkiem, 10 truskawek -wołowina bez kości 100g duszona z papryka czerwoną 100g mała cebulą i 1 łyżeczką oleju, 1 średni ziemniak gotowany, pokrojony w plasterki i posypany zielona pietruszką, surowka z marchwi i chrzanu(100g)kompot z 1 małego jabłka bez cukru -ryz ugotowany(4 płaskie łyżki)zapiekany z cielęciną bez kości 100g i szparagami 100g-po upieczeniu posypane zielonym koperkiem, surówka ze 100g czerwonej kapusty i 1 łyżeczką oleju 1 szklanka wody mineralnej -filet z indyka 100g duszony z pieczarkami 100g i mała cebulka 50g z 1 łyżeczką oleju 1 średni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yaiya niestety po awarii kompa uciekla mi rowniez z niego dietka redukcyjna;-( pozwolilam sobie wkleic fragment tej dietki tutaj (skopiowalam to z 20 atrony naszego topiku). moze ktos inny ma w calosci, ta dietke to na pewno ci ja przesle. i oczywiscie zycze ci powodzenia. chantell witaj wsrod nas;-) caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Karora, dzięki!!🌻 Czekam na ciąg dalszy, fajnie jest mieć coś, na czym można się mniej więcej wzorować;) Chantell, witamy Ja obsesyjnie myślę o kupnie stepera;) Słyszałam jednak, że szybko się nudzi ćwiczenie na nim - czy rzeczywiście? Może ktoś z was ma jakieś zdanie na ten temat? Zastanawiam się też, czy jeśli bym kupowała jednak, to czy warto zainwestować w takiego z rączkami, czy wystarczy mini steperek? Pozdrowionka 4 all:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Funia
WITAM WAS WSZYSTKIE STARE I NOWE ODCHUDZACZKI!! MIŁEGO WIECZORU ŻYCZĘ!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonella
Yaiya oto ciąg dalszy diety redukcyjnej: - filet z indyka 100g duszony z pieczarkami 100g i mała cebulka 50g z łyżeczką oleju 1 średni ziemniak gotowany posypany koperkiem, kalafior gotowany 200g, kompot z 8 śliwek bez cukru -filet z morszczuka 100 po grecku(100g włoszczyzny, 20g cebuli, 1 łyżeczkakoncentratu pomidorowego i 1 łyżeczka oleju) 1 średni ziemniak ieczony posypany koperkiem. Ogórek kwaszony 100g 1/2 szt. grejfruta - polędwica wołowa 100g pieczona ze sliwkami suszonymi 20g makaron gotowany ( 20g suchego) szparagi 100g gotowane, surówka z kapusty pekińskiej 80g zielonej cebuli 20g 1 łyzeczka oleju, herbata owocowa - filet z indyka 100g duszony z 1 pomidorem 100g z 1 łyżeczką oleju 1 średni ziemniak gotowany posypany koperkiem, sałatka z 100g pora i 1 jabłka, szkl. wody mineralnej - gołąbki 20g kaszy jęczmiennej(1,5 łyżki kaszy suchej), 100g wołowiny bez kości 15g cebuli, 1 łyżeczka oleju i 2 liści kapusty białej, surówka z marchwii 100g i 2 szt. mandarynek, herbata - filet z 100g mintaja pieczony z przyprawami w folii, 1 średni ziemniak gotowany z koperkiem, brokuły z wody 100g surówka z sałaty zielonej 50g rzodkiewek i łyżeczka oleju, kompot z 1 małego jabłak bez cukru - filet z kurczaka 100g gotowany z włoszczyzna 100g i 1 łyżeczką oleju, 1 średni ziemniak gotowany posypany koperkiem, ogórek świeży 100g szczypiorek, kompot ze 100g brzoskwini bez cukru PODWIECZOREK GODZ 15:30-17:00 - jabłko pieczone 1 szt. 4 paluszki słone skawińskie, filiżanka kawy naturalnej z 50ml mleka 1/5 szkl. bez cukru - surówka z 1 mandarynki i 1 kiwi polana 1/5 szkl. jogurtu 1 kromka chleba chrupkiego - 1 mały banan - koktail 1/2 szkl. kefiru i 150 g truskawek 915szt.) - płatki kukurydziane 5 łyzek 20g polane 1/5 szkl. jogurtu - 1 plaster ananasa 200g - sok z 1 pomarańcza 1/5 szkl. maślanki i krakers - kisiel z 1 jabłka 2 łyzeczek mąki ziemniaczanej - agrest mrożony 1.5 szkl. 9150g) polany 1/5 szkl. jogurtu - jedno male jabłko tarte z 25 g sera białego 1/2 kromki chleba tostowego KOLACJE - 1 kromka chleba razowego, kiełbasa drobiowa 2 plasterki 20g surówka z kapusty białej 50g selera naciowego 50g i szczypiorku z 1/2 łyzeczki oleju, herbata - kasza jeczmienna( 3 łyżki) ugotowana na sypko i zapiekana z 50g pieczarek 50g włoszczyzny i plasterkiem szynki drobiowej i 1 łyzeczkąoleju, herbata ziołowa - 1 kromka chleba pszennego żytniego, sałatka jarzynowa 100g z 1 łyżeczką serka homogenizowanego, herbata owocowa - makaron 45g (surowy) zapiekany z włoszczyzną 50g pomidorem 50g posypany 10g sera żółtego 12 łyzeczek oleju po zapieczeniu posypany koperkiem, herbata - 1 kromka chleba razowego 2 plasterki 920g) wędliny drobiowej, surówka z kapusty pekińskiej 50g i marchewki 50g z 1 łyżeczkąoleju, i szczypiorkiem, woda mineralna - 1 kromka chleba pszennego żytniego, 2 połówki jajka gotowanego na twardo faszerowane pieczarkami 100g i 20g cebuli podduszonej na 1/2 łyzeczce oleju podane na sałacie zielonej 30g , herbata owocowa - 1 kromka chleba razowego 1 cienki plasterek sera białego surówka z 1 pomidora - bukiet jarzyn gotowanych 1 większy ziemniak (150g)50g fasolki szparagowej, 50g kalafiora, polane 1 łyzeczką oliwki i posypane koperkiem, herbata z 1/5 szkl. mleka - zapiekanki z 2 kromek bułki weki. 50g pieczarek 50g pora 10g sera żółtego po upieczeniu posypane zieloną pietruszką, herbata owocowa - sałatka z ryżu gotowanego(3 łyżki surowego) 1 plasterka 20g szynki wołowej20g groszku zielonego 50g papryki świeżej, 1/2 łyżeczki oleju, szczypiorku, herbata i to by było na tyle. POWODZENIA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chantell
wiatm dziewczyny i dziekuję za serdeczne przyjęcie mnie do waszego grona....mam nadzieje z wami schudnąc i to do lata...i mam nadzieje przetrwac te dni świąteczne..byleby nie przytyć, a utrzymać wagę ..od poniedziłaku można się znowu wziąść za siebie.....życzę wam Wesołych Świąt, pogodnych, rodzinnych z mnóstwem prezentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale bałagan się narobił :-( ,ale święta już a więc mam nadzieję, że więcej takich dowcipnisiów nie będzie. Dziewczyny u mnie mniej o 3,5kg mniej :-) .Iwonella ja też Ci bardzo dziękuję za podanie całej dietki w kompleci, napewno się przyda. Życzę Wam wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia i wiary w siebie i duuuużo, duuużo radości w te wspaniałe dni i wszystkie inne 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Dziewczynki w Swieta!! Dzien dobry dla nowej Chantell i zycze powodzenia na wstepie! Yaiya - ja tez myslalam o zakupie steperka, ale na razie to odlozylam, bo poki co mam male mieszkanie, a jak kupowac, to raczej ten wiekszy z raczkami. Te male sa niestabilne i dlugo na nich nie wytrzymasz. Te z raczkami lepsze - podeprzec sie mozesz na rozne sposoby:) a i gazetke mozna nawet polozyc i czytac w miedzyczasie:) Na pewno jest to jednak spory wydatek. Czy sie nudzi? - chyba kazde cwiczenia powtarzane 1000 razy staja sie monotonne, ale jak Ci zalezy na spalaniu kalorii, a nie rozrywce, to moim zdaniem warto zainwestowac.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz sie pozale:( rzirafka - rozumie Twoje rozterki, tez sie martwie, ze w Swieta nie moge chudnac:( Jestem zla, bo mam 2 dni Swiat za soba i oczywiscie pochlonelam miliony kalorii!! Nie, zebym sie nie starala, przeciwnie!! Tylko jak tu odmowic mamie, babci, cioci??? Nie da sie!! I nawet musze jesc, jak nie mam ochoty, zeby sie tylko ktos nie obrazil...:( Nie mozna powiedziec, ze sie jest na diecie, bo Ci powiedza, ze nie musisz:( A jutro ide na obiad do drugiej babci, chcialm symulowac niedyspozycje zoladka, zeby nie jesc, ale nie wiem, czy to przejdzie... Na prawde, strasznie boje sie, ze przytylam juz przez te dwa dni!! Boje sie, ze dotychczasowa praca pojdzie na marne:( Juz bym chciala, zeby Swieta sie skonczyly... rzirafka, trzymaj sie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz sie pozale:( rzirafka - rozumie Twoje rozterki, tez sie martwie, ze w Swieta nie moge chudnac:( Jestem zla, bo mam 2 dni Swiat za soba i oczywiscie pochlonelam miliony kalorii!! Nie, zebym sie nie starala, przeciwnie!! Tylko jak tu odmowic mamie, babci, cioci??? Nie da sie!! I nawet musze jesc, jak nie mam ochoty, zeby sie tylko ktos nie obrazil...:( Nie mozna powiedziec, ze sie jest na diecie, bo Ci powiedza, ze nie musisz:( A jutro ide na obiad do drugiej babci, chcialm symulowac niedyspozycje zoladka, zeby nie jesc, ale nie wiem, czy to przejdzie... Na prawde, strasznie boje sie, ze przytylam juz przez te dwa dni!! Boje sie, ze dotychczasowa praca pojdzie na marne:( Juz bym chciala, zeby Swieta sie skonczyly... rzirafka, trzymaj sie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×