Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuzka

jak wierzyc w milosc kochanka?

Polecane posty

Dzieki Dziewczyny Powiem WAM szczerze ze jedno trzyma mnie przy tym zeby sie nie odezwac W tym tygodniu mam swieto....wiec licze na jego pamiec ....byc moze sie przelicze.... albo przysle sms z zyczeniami....cholera ale marze ze stanie w progu z bukietem roz i............dobrymi wiesciami marzenia sie spelniaja?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha... i ja mam pracować? jak tutaj takie ważne sprawy...;) kusi mnie tutaj wchodzic i już... jiw, wchodź tutaj częściej...zobaczysz, że to pomaga na nie pisanie do NIEGO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M., chciałaś mnie obrazić?? ;-) No przecież pokazałam moje różowe pazurki na fotce! Fakt, jest fakt (fucked)... że czasami mam jaja ;-)... w żurku ;-) i kiełbasę... z żurka... między nogami ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milky,przepraszam najmocniej:) Hihi Tak,Ty masz jaja w odroznieniu od niektórych facetów.... tak se mysle o tych twoich spodniach i mam ochote kupic sobie czarne,dzis widzialam,ale bez takich zaszewek;) Muszę się z tym przespac. Jak widzicie,mozna nie myslec o NICH,w zamian mozna o spodniach Milkyway\'a:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milky,przepraszam najmocniej:) Hihi Tak,Ty masz jaja w odroznieniu od niektórych facetów.... tak se mysle o tych twoich spodniach i mam ochote kupic sobie czarne,dzis widzialam,ale bez takich zaszewek;) Muszę się z tym przespac. Jak widzicie,mozna nie myslec o NICH,w zamian mozna o spodniach Milkyway\'a:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milky,przepraszam najmocniej:) Hihi Tak,Ty masz jaja w odroznieniu od niektórych facetów.... tak se mysle o tych twoich spodniach i mam ochote kupic sobie czarne,dzis widzialam,ale bez takich zaszewek;) Muszę się z tym przespac. Jak widzicie,mozna nie myslec o NICH,w zamian mozna o spodniach Milkyway\'a:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariella i skarbuszek mają jak najbardziej rację! te pogaduchy na naszym topiku pomagają w uwolnieniu się od tych uporczywych i jakże monotematycznych mysli :) nasz topik jest po prostu THE BEST!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieeeeeeeeeee... jiw chyba za jakieś 3 tyg. do niego jedzie z tą fajną koleżanką. Ojojoj... nas-troje... ich-troje... ich-dwoje... jiw, kiedy to święto? No dobra... codziennie będę tu sadzić kwiata. Może to dziś??? 🌻 W ogrodniczkę się zamienię, ale co tam... Dla jiw mogę nawet przesadzać ;-)... i mówić bez ogródek... ;-) ... bylebym nie zeszła z kotów na psy... ogrodnika ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwczyny przeczytajcie topik \"jakie obleśnie rzeczy robią wasi faceci\" no ja leje po nogach i jeszcze jak pomyślę, że mój kochanek też taki może być :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze tu duzo skorpionastych, ach te namietnosci :) ja slonko mam w baranie, ascendent w strzelcu a ksiezyc w skorpionie, wiec moje emocje... wszystko albo nic, albo w skowronkach albo umieram. dobra ide czytac o oblechach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JTW miało być... sorki. 🌻 - przeproszeniowy :-) skorpionek... hmm... on też... skarbuszek, gdzie spodnie dać? do pralni? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co...jak pomyślę sobie, że jeden z tych postów mogła napisać żona mojego kochanka to już go chyba nie kocham :D:D:D milky to coś dla Ciebie, tak o tych wykałaczkach myślę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj,Milky,na forum daj:) A pozniej do pralni...Szkoda ze musze isc,nie gadajcie za duzo beze mnie;) Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też muszę się juz wyłączyć :( chociaż wolałabym z wami zostać dłuzej... życzę wszystkim udanego popołudnia, wieczoru...:) usmiechnijcie się babki!!! Pa Pa Pa Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana jtw, nie sciskaj jej, ja znow spedze noc bez niego, a kazdy wtorek to bylo nasze swieto... bede dzis zagryzac zeby... i wyc do ksiezyca, a w czwartek pelnia... o dostalam smsa! \" za 7 dni stracisz mozliwosc dzwonienia i wysylania smsow. doladuj konto\". wow! poczytaj sobie co robia fceci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj baby baby
Jak można uzależniać się tak od faceta?!...Wiem!!!...Sama byłam uzależniona!...Aż któregoś dnia, kiedy mój żonaty kochaś miał dyspensę od ślubnej, zadzwonił po paru dniach milczenia (w tym, naturalnie, sobota i niedziela)...odrąbałam mu łeb (czytajcie - powiedziałam NIE, NIE, NIE). Bolało?...Strasznie!...Kilka miesięcy chodziłam jak obłąkana. Ale dziś?...Jestem wolna!!! Wolna od toksycznego związku, od oczekiwania na okruch szczęścia, od zazdrości za każdą sobotę, niedzielę, święta, spędzone samotnie!....WOLNA! Koniec!...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj baby baby
Jak można uzależniać się tak od faceta?!...Wiem!!!...Sama byłam uzależniona!...Aż któregoś dnia, kiedy mój żonaty kochaś miał dyspensę od ślubnej, zadzwonił po paru dniach milczenia (w tym, naturalnie, sobota i niedziela)...odrąbałam mu łeb (czytajcie - powiedziałam NIE, NIE, NIE). Bolało?...Strasznie!...Kilka miesięcy chodziłam jak obłąkana. Ale dziś?...Jestem wolna!!! Wolna od toksycznego związku, od oczekiwania na okruch szczęścia, od zazdrości za każdą sobotę, niedzielę, święta, spędzone samotnie!....WOLNA! Koniec!...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tu juz zostaje -
juz tu z wami bede sobie siedziec ...bo tak sie SZYKOWAŁAM i to Wy mi pomogłyscie wyszykowac sie na szczerosc..i w zamian dostałam miłosc..wiec juz tu z wami zostane..i teraz bede sie szykowac na reszte..a co nia bedzie to sie okarze.. tyle piszecie ze nie nadazam..a co najgorsze nie moge przed kompem siedziec jak slubny w domu..co ja bym dała zeby jego nie było...:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×