Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuzka

jak wierzyc w milosc kochanka?

Polecane posty

Gość spierdalać stąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty spierdalaj !!! hehehe :P JTW, to bądź...po prostu bądź! Zacznij myśleć pozytywnie :D Tego się można nauczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tej od bzdur - że my piszemy to nic dziwnego. Ale po co ty poczciwa kobieto te bzdury czytasz???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychodzi facet do sex shopu i mówi: - Proszę tę gumową lalkę. - Przecież tydzień temu już pan kupił?! - Eee... Tamtej już nie kocham!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przychodzi facet do lekarza - panie doktorze boli mnie mały -jak pan mówi? - nie jak pier.... to juz jest koniec, nie ma juz nic:-( to nie ja byłam Ewą;-) to tyle chyba, na w pól radosnie i tragicznie:-) buziaczki dla wszystkich koleżanek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jtw, ja wiem ze on teraz z ciebie nie zrezygnuje, uwierz mi, wiem kiedy mezczyzna chce zakonczyc relacje. urlopowiczko, co sie stalo? skarbuszku, masz wiadomosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile czasu jestescie \"razem\" ? moze to chwilowe? ja to juz sama nie wiem..... czy u niego gasnie, czy on na sile chce to zgasic q.... glupia jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skarbuszku jestem, ale ty chyba bedziesz czytac pol nocy... moze powinnam zrobic powiesc w odcinkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inki..... od jakiegos czasu tak czuję, nie wiem dlaczego, rozmów jak nigdy full, nawet częstsze spotkania, tylko...tylko nie ma tego czegos jak kiedys, choćby słów, może nie chce rozbudzać nadzieji, którą wydaje się rozbudził, a wie, że nic z tego nie bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jtw, to juz, a może dopiero rok:-(, wiem, że chce, ale to już nie to, chyba zeszło u niego na zwykłe materacykowanie, albo sie przeraził jakichkolwiek deklaracji ...HGW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urlopowiczko, wiecej konkretow prosze, jest czesciej ale gorzej? jtw, a czy ty wiesz czego chcesz? tak naprawde jak widzisz wasza relacje w przyszlosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale czy chcesz by odszedl od zony, czy chcesz oddac mu pol szafy... czy chcesz mu parzyc ziolka za 20 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys chociaż (w)zwodził;-) słowami, teraz juz nie:-( powiedział, że takie stu% jestestwo nie ma szans, choc o tym od poczatku wiedziałam, brak gestów, ale by leżanka konwulsji dostała, temu sie nie sprzeciwia;-) mam to gdzieś:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak tak ale on nie odejdzie powiedzial dzisiaj ze ma wyrzuty sumienia, ze wiedzac ze nie moze dac mi wiecej siebie brnal w to, wlozyl w nasz zwiazek wszystkie swoje uczucia i wciagnal w to mnie wiec wiem ze nie mam szans na parzenie ziolek, ani teraz ani za 20 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj to mowil ostatnio bym go nie balamucila i ucieka od materacykowania bo nie chce slyszec ze mu mowie ze mnie wykorzystuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż jakiś powód zawsze musi być aby mieć kochanka.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jtw, mysle ze jednak powinnas mu to powiedziec otwarcie. zwlaszcza ze wczesniej mowilas co innego. zwlaszcza niedawno, prawda? urlopowiczko, a jak ty sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"powód\" to mi sie kojarzy tylko z pismem, które klece od jakiegoś czasu:-( nie obrażajmy kochanków, u nich to raczej wzwód, a nie powód;-) i to wielki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Inkus....m-c temu powiedzialm mu zeby wynajal sobie mieszkanko napisalam mu sms-a ze nie widze sie w roli kolezanki, wiec chyba lepiej zebysmy sie nie widywali, bo bolesne bylo to dzisiejsze spotkanie Ciekawe czy sie odezwie jeszcze czy juz nie....komora wylaczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie, jtw, no wlasnie... wiesz, jak wylaczyl komorke, to moze sie spodziewal ze cos napiszesz, moze tego oczekiwal? a ciebie to nie mozna pieszczotliwie nazywac, jtw... bp jak jtwusiu? eee... cos mi chyba czulosci brak bo sie ciagle do nickow przypieprzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×