Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuzka

jak wierzyc w milosc kochanka?

Polecane posty

przypieprzam przypieprzam a pieprzenia brak ;) zaraz ktos sie odezwie ze jakas wulgarna jestem... jezdem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urlopowiczko,a mieliscie juz tysiac rozstan i wiecej placzu i rozpaczy? chyba nie... od byle jak to jeszcze droga daleka he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiecie co.... po tym pro...pra....pri....uspokajaczu....jak go nie widzialam bylo mi calkiem calkiem dzisiaj peklam jak go zobaczylam.... cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee... ten tego... to ide 10 zdrowasiek zmowic, bo o kleczeniu na grochu nie pisze bo pamietam ze milky bez grochu siega ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jtw, wez dwie wez dwie!!!! tylko dobrze popij :) bezalkoholowo oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JTW, a z menszem tradycyjnie nie zrobiłam NIC ;-) JTW, jakieś 400 dni, lekko ponad rok... chociaż licząc od \"buzi\" (ta! buzi! lizanie odchodziło jak cholera na tylnim siedzeniu samochodu) to z 500 dni... a tak właściwie... z tego wszystkiego tak serio serio, a właściwie pół żartem, pół serio, to łącznie z 300 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to ja tez mam hodroxyzyne czyli lek antydepresyjny przepisany dla mojego kota :P zaaplikowalabym sobie ale jutro umowilam sie z mama ze zloze jej mebloscianke przedpokojowa co to dzis sobie zakupila w czesciach. a ona wie ze ja to taki adam slodowy, wszystko sama... dzis tez ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JTW, bo przez te 60 dni byłam w szoku, jak się okazało. Dopiero teraz mnie puszcza. \"puszcza\"! hm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jtw, przeciez wiesz ze czasem to dopiero 1/3 dystansu... myslisz ze skad sie wziely bajki tysiaca i jednej nocy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde to mnie szok ominal??? nie....ja bylam w szoku przez te 300 dni w szoku ze ja ...... wpieprzylam sie w zwiazej z zonatym facetem a 301 dni temu w leb bym sie puknela jakby mi ktos to przepowiedzial :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadzwonila kolezanka .... nawiasem mowiac zdradzana zona.... i skomentowala to tak on chce z toba zerwac tylko czeka az ty to zrobisz bo nie chce ci robic przykrosci no wkurwila mnie na maxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znow godzine nabilam. chyba pojde juz spac. sama. moze ktos do mnie przyjdzie? jeden albo drugi kocur? dobranoc kochaneczki slodkich motylkowych snow :):) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o inki! a Ty już po paciorku? No to chodź tera krzyżem poleż na leżance. Masz tu i groch ... z kapustkOM , bo ja śnięta lekko i nieświęta ciężko jezdem i mogę bredzić od rzeczy (jak zwykle), takich jak np. gromnica ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jtw, to wszystko zalezy ile starczy sil... ty, ty, no chyba nie bedziesz sluchac sfrustrowanej i zdradzanej zony kolezanki co to by chciala by i tobie bylo zle :P no teraz to ona tez mnie wkurwila!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JTW, a wiesz... jak ja zamykałam działalność, to mój jakoś nie płakał... hmmmm... ciekawe dlaczego????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy to nie ta sama co nie chciala ci mowic ale ci powiedziala, ze on wtedy z zona... bla bla bla dzwoni bo maz u kochanki, co? o niedobra inki! niedobra! fe! tak o innych ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milky....moj tez juz dzisiaj nie plakal co prawda zapytalam go czy szlocha po nocach tak jak zapowiadal :P odpowiedzial, ze szlochac nie szlocha....ale lezki mu leca jak sobie wspomina....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och... to z braku milosci!!! jak ja go chce!!! jak tesknie!!! jak mi zle!!! poprosze dwoch tabletkow 😭 😭 😭 dobra ide spac dobranoc motylki na noc milky, moze mial szklane oko? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łoooooooooojjjjjjjjj... Już czółkiem trafiam w klawiaturę... Idę spać, choć licho nie śpi. Z byle kim. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×