Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuzka

jak wierzyc w milosc kochanka?

Polecane posty

Gość Bdtk
Lubie sobie sam do siebie tak pogadać, no wiecie ... wiecie prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry robaczki moje kochane! buziaki dla wszystkich dla tego palanta co sie podszywa tez, pewnie biedak bardzo nieszczesliwy 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inki
Inki robi głupie minki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inki trzeba mu kochankę znaleźć to nie będzie sam do siebie gadał;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bdtk
Bdtk tylko 4 zęby ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jaki romantyczny, wierszem gada :) dziewczynki chodzcie tu szybciutko wieszcza mamy ;) i do tego spragniony kontaktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki! Wróciłam w nocy ale nadrobiłam weekendowe zaległości. Wszystko wiem. A ja wypoczęłam. Miałam piękną pogodę. Nawet mąz był grzeczny. Ale tęskniłam okropniscie.(I tak tęknię na codzień) Czy Wy tez tak macie, ze kiedy jesteęście w jakimś cudnym miejscu i naprawdę jest co oglądac to i tak nie cieszy Was sytuacja , bo nie ma obok Jego? A tak chciałybyśie żeby byl w tym miejscu i momencie i wtedy to juz pełnia szczęszcia? Dlaczego cholera nie potrafię się cieszyc w pełni z małych i większych rzeczy kiedy nie ma Go obok? :( A katinke jak zalatwisz pomarańczowy bdtk? :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariella, nie ma zadnych pikantnych szczegółów. Myślałam że już dojrzałam do mądrych decyzji, do krótkiego cięcia. Ale mnie przekonano ( nie muszę pisać kto mnie przekonal, prawda? ), że jednak tak naprawdę tego wcale nie chcę;-) Podtrzymuję to, co tu pisalam wcześniej - ta cała sytuacja mnie męczy i dołuje straszliwie. Ale - jak ktos tu wczesniej wspomnial - jeśli się jeszcze nie jest gotowym do podjecia TEJ decyzji, to lepiej trochę poczekać. W sumie - krótko po tej mojej \"deklaracji na pismie\" tutaj, znowu było OK. I tak sobie dalej w tym tkwimy aczkolwiek, trochę próbuje na to patrzec z dystansu. Zobaczymy co będzie dalej. Jednak - zakochana baba to głupia baba:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja kochanka
spieprzyłyści taki fajny topik, wy....Mariella,milkayway,Agness,urlopowiczka ..spadajcie na GG jak chcecie zawiazać sabat kochanek, a swoją drogą wasze wypowiedzi są do d.... pewnie jak i wy,dlatego jesteście drugiego gatunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do \"i ja kochanka\" 1.Miło mi,ze mnie na pierwszym miejscu ujełaś w tak doborowym towarzystwie,jakie się tu znalazło,dziekuję Ci za to i przyjmuje za komplement:) 2.Nie uzywam gg. 3.Topik jest fajny własnie dzieki nam,NAM się podoba,a jesli Tobie nie,to spadaj na gg i zawiąz sabat frustratek ziejących nienawiścia,gdzie jedyną emocją jaką będziesz w stanie wyrazić bedzie potepienie,trącące lekko dewocją...Bez wątpienia znajdziesz tam sobie podobne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze,ad.1-i tak uważam,ze Milkyway ma wśrod nas pierwszeństwo:),a ja jej do pięt nie dorastam.... Przy nastepnych inwektywach więc weź to pod uwage.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak..jeszcze nie było żeby na jakis topik nie wkradły się nieporozumienia. Szkoda. Nigdzie nie można spokojnie sobie "pobyć":(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariella!katinka! podpisuję się obiema rękami pod tym co napisałyście!!! i ty kochanka! najwyraźniej to Ty pomyliłaś topik!!! bo my się tu czujemy świetnie! jak sie nie podoba to tu nie zaglądaj i tyle! milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos tu chyba lubi robic duzo smrodu. sam spieprzaj anonimowy czlowieczku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż mi się z nerwa zdublowało;-) nie pozdrawiam rzecz jasna pomarańczowego nicka \"to ja kochanka\" czy jakoś tam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie sprzeprzył
myślę,że cały ten topik pisze jedna ta sama osoba tylko podszywa sie po kilka innych....choooore..........mam lepszy,nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To spadaj na ten lepszy,pewnie samodzielnie redagowany...;) Jedna i ta sama osoba dawno by sie pogubiła...Nie wiem czy zauwazyles (łas) ale wszystkie wypowiedzi,mimo ze do d...(jak my) są do bólu konsekwentne...Ale zeby to dostrzec trzeba cos miec pod skalpem...Jeden człowiek by tego nie ciagnął w taki sposób od pół roku.Zresztą,po co? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie ze jedna, z rozszczepieniem jazni bo ja jestem schizofreniczka i mam 51 kochakow :P znasz bajke o wezu? sssssssss...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urlopowiczka,za to w pierwszej czworce jestes:) To duzy plus,resztę pominał (ła) milczeniem...;) To ci afront dopiero...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariella! dzis nie dam rady!sorry jutro czegoś oczekuj!!! a tak w ogóle to czuję się pominięta!!!!! też bym chciała się znaleźć w tak znakomitym gronie :) ale cóż ja taka niegodna :) Buziaczki dla Was dziewczątka! do jutra! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MO3 jak się cieszę ze tu zaglądasz! mamy naprawdę dużo wspólnego... masz e-mail? jesli masz ochotę napisać to: ola878@tlen.pl wiem ze trudno się ujawnić na forum... trzymam kciuki za Ciebie i wierzę ze milczenie się wkrótce skonczy! wiem co mówię Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola,nie ma problemu,rozumiem przeciez.Ale jutro się rozpisz w miarę moliwosci,ciekawa jestem Twojego zdania na temat mojego....hmmm...spotkanka,które dzis nota bene troche podsumowalismy;) Moze będę miała czas jutro napisac cos więcej,z dłuzszej juz perspektywy. MO3,my tu Ciebie czytamy,naprawdę...I jestesmy z Tobą,mimo milczenia,ktore czasem drozsze pieniedzy...;) Idę dzis na piweczko w damskim gronie.Odreagowac;) Papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×