Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuzka

jak wierzyc w milosc kochanka?

Polecane posty

Wszystkie się ... rikitikitak, a ja tylko TOPIK pieprzę ;-)buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu... ;-) :-D 3mam za Was kciuki, by dobrze było, czyli tak jak chcecie, by było. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede miec sztywniaka za jakis miesiac. wiecie ze taniej jest zlikwidowac stary numer i zalozyc nowa linie niz przepisac? bez sensu nie?! a to polska wlasnie... wtedy sobie pomilkujemy wieczorami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Ci pomilkuje!! Ty juz lepiej przy ince pozostan...Bez mleka! Cokolwiek to oznacza!! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam ochotę na...inkę :) ale mam zachcianki.... milkywaye też uwielbiam :) chyba naprawdę nam \"gorzej\" dzisiaj :) która to mówiła że nasz topik jest smutny???? :) 🌻 🌻 🌻 mariella, jutro sie odezwe,dzis nie dam rady :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok,poczekam,tez cos w domu skrobne i rano powinnas miec.Nie spiesz się.Liczy się tresc,a nie pospiech;) Miłego dnia wszystkim 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojoj to sie narobilo! takie rzeczy! ochota na inke he he tylko zebym przed snem o tym nie myslala ;) no i bez mleka? hmm, bez smietanki to bym zrozumiala hi hi. milky milky prosze o komentarz! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jam teraz blondyneczka trza mi wielkimi literami albo dwa razy... a nie to jak bym byla glucha... hi hi jiw, odezwij sie, jak twoja kolezanka? ma uderzenia goraca jak wspomina wyjazd? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uffffff, przyszłam rozprostować kości... coś tu cicho dzisiaj, a w ogóle coś ostatnio niewiele piszecie... wiem, piszecie do kochaneczków i na kafeterię czasu brak ;) taaaa, zgadnijcie jak na to wpadłam?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki! Umieralam dziś na migrene. Nie obylo sie bez zastrzyku. A on z pretensjami sie sie nie odywam... Ale nie o to chodzi. Powiedział, ze kocha mnie na swój sposób...może któraś mi wytłumaczyć może co to znaczy? Proszę... Bardzo proszę.On mi nie wytłumaczył, bo \"za duzo bym chciałą wiedzieć\" Przerwał rozmowę słowami - \"zadzwonię za moment\" Ten moment trwa juz ponad godzine dobrą a ja zdązyłam napisać smsa, że wolałabym sposób w jaki kocha swoją L (zonę) i czy pomyślał o tym, ze najlepszy jest sposob w jaki robi ze mnie idiotke. Jestem ZLA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można kochać lub nie. I tyle... No, no! Może i miałam dziś szansę na śmietankę (bitą, trzepaną etc.), żeby nie powiedzieć \"ptasie mleko\" he he, ale tak dziś poleciałam temu tam, że mu w pięty poszło (\"urzekła mnie twoja historia\" i takie tam he he) i na pewno z wrażenia zobaczył wszystkie gwiazdy, a nawet milkyway ;-) Oj nie... nie... nie będę zbierać śmietanki ani płakać nad rozlanym mlekiem... ;-) ... a już na pewno żadnego mleka pod nosem ;-) mieć nie chcę, bo jak by to wyglądało? ;-) W nosie mam mleko i śmietankę. ;-) Wolę inki saute /znaczy się bez niczego ;-)/, niewstrząśniętą ;-) i niezmieszaną ;-)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez wierzylam
Ok teraz to naprawde ja - bez polskich liter , denerwujecie mnei wszyscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze mi dzisiaj ... koleżanka dalej w szoku...dzisiaj powiedziała, ze czasami dobrze wyjechać bez męża ;) A ja ... ja przed oczami cały czas mam Jego, jak krzyknął \'Nie wyjeżdżaj\'.... eh.....może tak sie tylko wygłupiał przed znajomymi, ale ... i tak mi dobrze..nawet jak to był wygłup :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne ... ja też tak myślę. Można kochac albo nie. Ale dziękuję za baaaaaardzo za opinie. Cześć Dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakurde JIW nie poznajesz mnie? ja bezpolskich liter i caly czas sie zastanawiam jak sie udalo jej/jemu wpisac sie z polskimi literami o 20:40 i na czerwono bez hasla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×